Opinie o Auto Partner S.A. w Bieruń - sklep maxgear.pl

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Auto Partner SA. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Auto Partner SA o rekrutacji.

Branże: Produkcja części i materiałów eksploatacyjne pojazdów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Auto Partner SA w Bieruń

Krajowy

Cóż , +60pln do najniższej krajowej. Oczywiście premia jest lecz coraz bardziej śrubowana. Jeśli spojrzeć na rosnącą wartość firmy na giełdzie za pracę powinni zacząć płacić godziwie. I jak tu nie pracować u Niemca skoro rodak tak traktuję.

Lidzia

Kierownik Kontraktu ma ogółem jakąś podstawę zarobków wyznaczoną czy zarabia prowizje? Zauważyłam, że w ogłoszeniu nie ma podanych nawet widełek, i po prostu się zastanawiam, co jest tego powodem. Powie ktoś, jak to działa? Żebym wiedziała też, na co się pisze.

Przemo

Firma mając ogromny potencjał - a przez oszczędzanie na najważniejszym - czyli pracownikach, zraz zacznie się staczać. Co z teg, że towaru po brzegi, jeśli nie ma nikogo, kto potrafi to sprzedać? Za minimalną krajową to niedługo Pakistańczycy na ladzie będą siedzieć.

Pracownik_jeszcze

Wiadomo może już coś o podwyżkach po nowym roku na oddziałach?

Programista C#

Przebieg rekrutacji to jakieś kpiny. Połączyły się ze mną 3 osoby przez aplikację Team - żadna z nich nie włączyła kamery. Nikt się również nie przedstawił, poinformowano mnie że z jedną z osób przebywa programista i rozmowa zacznie się od pytań technicznych, po czym od razu zaczęto je zadawać. Nie powiedziano mi czym się zajmuje firma, jakie będą obowiązki i oczekiwania wobec pracownika, do jakiego projektu trwa rekrutacja, jakie technologie są wykorzystywane. Po prostu nic. Cała rozmowa trwała 6 minut. Nie polecam, tym bardziej że stack technologiczny okazał się z czasów Mieszka.

Kilka pytań o sql i kilka z c#

Auto partner - firma porażka, dobrze że stąd uciekłem.Zarobki najniższe w branży.Pracuje teraz w konkurencji gdzie potrafią docenić pracownika i odpowiednio go wynagrodzić.Najlepsze jest motto firmy : " Firma to ludzie" hehehe Jeszcze chwilę i może nie być tych ludzi- rotacja w firmie niesamowita. Klienci już nie nadążają bo non stop przyjeżdża do nich ktoś inny.

A długo pracowałeś? Wraz z czasem nie można było więcej wyciągnąć? Tylko ze względu na kasę uciekłeś z firmy? To w sumie ile można wyrobić? Jakieś widełki mi podasz ? Rotacja dokładnie z czego wynika. Nie ma w firmie żadnego zaplecza socjalnego? Czy jest? A może o atmosfere chodzi ?

Bieruń centrala

Nie bez powodu opinie o tej firmie są tragiczne - nie tylko tutaj, ale tez "na mieście". Jest to firma typu JANUSZEX, tylko na większą skalę, dla zmylenia przeciwnika (czyt. Potencjalnego kandydata). Z wszystkim problem, atmosfera tragiczna, duza rotacja, ŻAŁOSNE wynagrodzenie. Pod żadnym pozorem się tam nie wybierajcie

Dostawy

(usunięte przez administratora)firma, jeden dział dostaw, jeden główny kierownik, zwroty, paletowka to też dostawy i mają dodatek za przyjście w sobotę (święto) do pracy 250 zł a rozkładający dostawy mogą przyjść ale dostaną wielkie (usunięte przez administratora)To już nie jest chore ale żałosne, niech się nażrą, a my się wykreślamy, a Pan M się dziwi,że tyle ludzi się mu zwalnia

Zwroty
@Dostawy

Droga koleżanko! Zweryfikuj proszę następnym razem swoje informacje przed dodaniem posta. Nam również odebrano dodatek 250 zł. Nie pozdrawiam.

Neutral
@Zwroty

Drogie koleżanki i koledzy z dostaw oraz zwrotów, nie miejcie pretensji do siebie,lecz do zarządzających! Nie jest w porządku w ogóle, że dodatek został zabrany!!! Jest to bardzo niesprawiedliwe dla wszystkich pracowników! Żenada

Zażenowana
@Zwroty

@zwroty droga koleżanko! Proszę dowiedz się następnym razem że dodatek zabrali wam dopiero, jak dostawy upomniały się że przyjdą za frajer a osoby które klikają przed komputerem i premię mają za gowno dostaną dodatek! Tym bardziej nie pozdrawiam

Cycuś
@Dostawy

Przecież nie ma dodatku za święto 11 listopada na dostawach. Idziesz do pracy jak w zwykłą sobotę a dodatek za święto powinien być, bo to jest święto przecież.

Zwroty
@Zażenowana

No tak, bo z antresoli to tak wygląda że stoimy i klikamy na komputerach ... Autor komentarza zdradził się że nie posiada zielonego pojęcia jak wygląda praca na poszczególnych działach... To jak już się tak przyglądacie Zwrotom, zainteresujcie się że nie każdy się nadaje na ten dział i mamy sporą rotację. Proponuję przyjść i spróbować swoich sił zamiast z wylewać gorzkie żale jak sami klikacie paleta/towar/półka. Dla niektórych nawet liczenie ilości wyłożonego towaru to zbyt duże wyzwanie...

Normalny
@Zażenowana

Żałosne jest to droga koleżanko, że pewnie pierwsza jesteś wpisana na tą listę "za (usunięte przez administratora) w sobotę. Druga sprawa żałosne jest to, że myślisz, że cokolwiek Ci się należy. Pracodawca w taki dzień ma obowiązek wypłacić tylko 100% wynagrodzenia, a reszta to tylko jego dobra wola (chodzi mi tylko o kwestie finansowe. Urlop za święto to obowiazek pracodowacy, kiedy wypada w sobote). Kończąc sprawę koleżanko to współczuję Twojemu otoczeniu i współpracownikom jeśli za 250 zł sprzedajesz innych w pracy, pokazujesz tylko jaki poziom kultury masz i zawiści. Nie podoba Ci się że ktoś może zarobic więcej? To zmień dział/pracę. Może praca na innych działach jest ważniejsza i bardziej ambitna niż klikanie paleta, towar, półka itd itd. Oczywiście nie chce tutaj nikogo urazić, może ktoś lubi ten system pracy, ale Tobie koleżanko polecam zmienić dział jesli żal Ci ze inny mieli dodatek. Pozdrawiam Wszystkich normalnych, którzy jutro mają wolne lub pracują za (usunięte przez administratora) czy za 250 zł :D

Pip
@Normalny

Prawda jest taka, że kodeks pracy reguluję jasno, że praca w święto jest dodatkowo płatna. Jak widać Auto Partner w jakiś sposób to obchodzi, co legalne na pewno nie jest, więc powstaję pytanie: "jak im się to udaję"?

Za tą harówkę przez osiem godzin i zyski jakie firma wyrabia dzięki magazynowi to przy naj miej mogli by nas jakość wynagrodzić a nie tylko obcinają jak się da i wyzyskują .Kodeks kodeksem ale dzięki komu oni mają zyski ,korony z głowy bym im nie pospadały jak by dali trochę więcej do wypłaty .Inne firmy w święta mają wolne a my pracujemy ,bo zyski dla Firmy .Nie pozdrawiam .

Dostawy
@Zwroty

Ostatnie zdanie z twojej wypowiedzi pokazało jaki masz stosunek do pracowników dostaw, jednocześnie broniąc swojego działu i oburzając się na wypowiedź o "staniu przed monitorem i klikaniu". Skoro oczekujesz szacunku dla swojej pracy, miej go również dla pracy innych. Zawsze możesz przyjść popracować na dostawach tak z 3 miesiące, a potem możesz się na ten temat wypowiadać. My liczymy towar cały czas, i każdy może się pomylić, skoro nawet z sortu towar przychodzi niejednokrotnie źle przeliczony. Im też powiesz że nie potrafią liczyć? Może trochę pokory.

Pracc
@Pip

Udaje się im bo wpisują ci w premie a nie w nadgodziny na pasku , zawsze tak robili ledwo kierownik wszedł i już przez megafon przypominał świata wpisujemy w premie

Lego
@Pracc

Ahh te paski i te wypłaty... Z paska nic nie rozumiesz a z wypłaty to nie wiesz czy się śmiać czy płakać. Ale Pamiętajcie Firma To Ludzie. Poziom docenienia i zaangażowania w tej firmie to jak dinozaury wymarły, nie wiedzą co to jest. Pozdrawiam Wszystkich którzy chcieli by coś zmienić. Zmieniajcie i uciekajcie.Nie podpuszczam ale nie jest to warte nerwów i tych śmiesznych stawek i wypłat.

riksol
@Dostawy

Pan M to kawał (usunięte przez administratora), wiecznie(usunięte przez administratora)się nie może, wszystko każdemu by zabrał byle do swojej kieszeni, ciekawe ile będzie grzał tu stołek jeszcze, same skargi oby jak najkrócej. Rotację są niesamowite, tylko że względu na tego człowieka, bo nic mu nigdy nie odpowiada. Nie możesz mu się sprzeciwić ani mieć swojego zdania. Choroba? Zwolnienie? Nie obchodzi go to i zwalnia za to. Myślenie nie boli ludzie czasem też chorują to nie roboty.

Czy na stanowisko magazyniera są przyjmowane kobiety?

Pati
@Gość

Tak do mnie dzwonili.Opisze ktoś jak wygląda praca na magazynie ?

Tomcio
@Pati

Daj sobie spokój, najniższa krajowa+ odpowiedzialność finansowa za towar lepiej poszukać czegos innego

firma porażka

Pracowałam tam przez Mac, takie buractwa to nigdzie nie widziałam. Mają się za niewiadomo kogo, a logistyce same nieuki ( może z 2-4 wyższym wykształceniem). Odzywki Kar żarty nie nadają się nawet na targ. Dziwi mnie, że nikt go jeszcze o (usunięte przez administratora) nie podał.Już po pierwszym tygodniu pracy pytali się, czy szukam nowej pracy. Widać jaka tam jest rotacja ludzi. Za taką kasę jak tam się zarobi to nawet nie jest warte wstanie z łóżka. Może trzy osoby były tam normalne Kac,M,SZ.

Kuba

Cześć. Ile można zarobic na stanowisku sprzedawcy? I ewentualnie jaka premię?

Na filiach zarobisz w zależności od zaangażowanie od 3500 do 5000

autko

Tak zarobisz 5000?czlowieku chyba przez 2 miesiące.Ph po wszystkich premiach dostaje max 3500 złotych,a ty piszesz ze na magazynie?Obudz się i przestań marzyć.Na magazynach (filiach) pracują nieudacznicy,bez skończonej szkoły,margines społeczny,ludzie z łapanki,gdzie bystry człowiek nigdy nie poszedł działać na jakiś tam magazyn.

@autko

Czytaj że zrozumieniem, na dziale sprzedaży. Zarobi każdy kto na coś w głowie. Chyba ze piach hak ty to nie zarobi.

Hahaha

5000 na dziale sprzedaży hahaha chyba w dwa miesiące, darujcie sobie tam w bieruniu pisanie takich bzdur

auto
@Hahaha

Dokładnie tak jak pisałem tyle zarobią w 2 miesiące i to z premia jak się ja otrzyma. Ta firma to wyzysk i tylko margines tam pracuje hehe

p i s o w i e c

Czytam ze zrozumieniem partaczu.Dział sprzedazy trochę lepiej zarabia niż magazyn.Wszystko jedno ogólnie ta firma bieruńska to nieporozumienie.pracują tam ludzie bez ambicji, ludzie po znajomościach i życiowo nie ogarnięci. Ten kto ma cis w głowie to nawet nie spojrzy na to cis,bo szkoda czasu na takie głupstwo.Firma nie jest w stanie zapłacić rynkowej kasy dlatego większość tam pracuje partaczy z Bierunia Lędzin i okolicznych dziur.

Kork
@Hahaha

Tak jest

@p i s o w i e c

Co za ebil, dobrze że tacy jak ty co mają coś w głowie już nie pracują. Uf..... Żegnamy;)

@p i s o w i e c

Ty chyba też nie masz ambicji za bardzo, bo z taką pisownią to nie sądzę żebyś skończył jakąkolwiek szkołę po podstawówce. Pozdro!

@autko

Jako sprzedawca nie dostałem nigdy niższej wypłaty niż 3600 w słabym miesiącu wiec skończ gadać głupoty ze tyle zarabia pH, a jeśli to prawda to po prostu dajecie się (usunięte przez administratora)

Dobry żart
@Kolo

Skoro tak jest dobrze to czego w słabym miesiącu bez premii dostało się aby 2363zl? Wydaje mi się, że te opinie pisze kierownictwo, bo napewno nie pracownik, PH u nas zarabia 2400-2600 w porywach i to sprawdzane z paskiem, bo nikt nie dowierzał, że tak może być. Gdy był faktycznie słaby msc powinienem dostać co najmniej 3 z przodu Ile filia robi w takim razie, że tyle wyplaty?

@Dobry żart

Przestań pisać bzdury lub się doucz, to co piszesz jest nie poparte niczym. Ph zarabia 2400 Bu ha ga chyba na dwa tygodnie to się zgadza. Sprzedaca 2300 :; chyba taki jak ty na 3/4 etatu. Szkoda czasu dla ciebie I twoim bzdur.

stary
@Kuba

średnio 4500-5500netto , ale jak się bardziej postarasz, znaczy jakieś 12 nadgodzin i dobre sprężenie, to idzie spokojnie wyciągnąć 7 netto

Majk
@Kolo

To napisz na której fili robiłeś, bo dobrze idzie zarobić tylko na pewnych filmach, są file gdzie obrót miesięczny to 500-700tys bo konkurencja mocno siedzi w okolicy. Są też file gdzie jest robione po 2mln miesiąc w miesiąc, i wtedy AP otwiera kolejna franczyzę/file w okolicy tak żebyś za dużo nie zarobił i tną ci te twoje wynagrodzenie bo część klientów zostaje przeniesionych do nowej fili... Nie mówię że nie da się zarobić, ale są progi których nie przebijesz. A klient dość specyficzny, i zawsze i tak pójdzie do tego który zrobi mu lepszą cenę, a jak masz regionalnego który ma wszystko w (usunięte przez administratora) to ci ta cenę zrobi po takim czasie że klient kupił już gdzie indziej. Przerobiłem dwie file na jednej było dobrze jeśli chodzio zarobki bo stara fili i mnóstwo starych klientów którzy sami dzwonili. Na nowej magazynierzy lepiej zarabiali od sprzedawców, bo AP weszło w region gdzie klienci byli przyzwyczajeni do zamawiana online i chociaż byś się z... nie byłeś w stanie wykręcić obrotów.

Motoświr
@stary

Nie wiem na jakich filiach sprzedawca zarabia po 7k netto. Umowa najniższa krajowa, do tego premię, które są według widzimisię kierownika fili. Sprzedawcy mają max 3700netto. PH dostają więcej ale z tego co mi wiadomo to żaden 4 z przodu nie ma.

Nightcrawler
@Motoświr

nightcrawler
@Kuba

Dolny Śląsk. Miasta nie chcę podawać, ale większe. Pracuje 2 soboty w miesiącu + co drugi tydzień lecę po 9h dziennie. Czyli tydzień 8-16 i nastepny 8-17. Jestem w stanie na filii jako sprzedawca wykręcić 6-stkę z przodu na wypłacie.Netto oczywiście

Hahahaha
@Kuba

4000 netto na rękę ,bieda bieda i jeszcze raz bieda.Auto partner śmieszna firma, która żeruje na ludziach w dodatku głupich ,którzy pracują za ten pieniądze.

JaTy

Uważajcie na kierownika magazynu w Częstochowie. Strasznie nie miła i odrażająca z niego osoba. Drze się o byle co, nie potrafi coś komuś wytłumaczyć bez używania wulgaryzmów. Stosuje (usunięte przez administratora) Nie polecam pracy z tą osobą.

Hej, aktualnie szukają do Bierunia na magazyn wiec pomyślałem żeby się zgłosić i piszą ze jesg możliwość awansu i wsparcie na każdym etapie pracy, jak wg was wprowadzają nowych pracowników ? I widzę tez ze jakieś konkursy są a mnie znowu zainteresowały zniżki dla pracowników, wiecie może ile one wychodzą ?

Manwb

Mogę doradzić jedno,szukaj pracy gdzie indziej.awans tylko pod warunkiem ze jesteś rodzinką kierownika lub będziesz jego(usunięte przez administratora) Zniżki chyba 10 procent chociaż pewny nie jestem ,że zniżkami i tak jest drożej niż mogłoby się wydawać

Ksm

Wypowiem się na temat konkursów dla pracowników. To jest po prostu śmieszne, wystarczy że zrobisz zdjęcie dziecku i już wygrywasz albo wstawisz zdjęcie z samochodem tak jak jedna pani, która drugi rok z rzędu wygrała. Niektórzy nie mają dzieci, oraz to konkurs dla pracowników a nie dla dzieci, te dzieci pracują czy my?Dlatego te konkursy są ustawione i po prostu śmieszne wystarczy że jesteś znajomym i już wygrasz albo dasz zdjęcie dziecka.

Danek
@Ksm

Jak mają być nie ustawianie jak pracownicy marketingu wybierają pracowników marketingu i biur. Taki np. Adrian O. czołowy marketingowiec już kilka razy był na liście zwycięzców

Elka
@Ksm

A co za tematyka konkursu miała być, na czym to polega? Coś fajnego można wygrać, jakaś nagroda pieniężna jest? I często takie coś organizują? Bo brzmi całkiem ciekawie ;)

NickJ
@Ksm

Nie macie się czego czepiać. Nie ma konkursów źle. Są źle. Sam wygrałem nagrodę dodatkową w czerwcu i mega doceniam. Nie musieli tego robić. A jak pytałem do w jury zawsze 3 losowe osoby. Narzekajcie dalej.

Arkadiusz Steelfredy

Witam, chciałbym zatrudnić się w magazynie w Dąbrowce czy ktoś jest zorientowany jaka jest sytuacja? Czy jest dobra atmosfera w pracy, czy kierownictwo jest ok? Co z zarobkami i benefitami?

Dawid El Chapo
@Arkadiusz Steelfredy

Witam, jeśli chodzi o magazyn @Pracodawca w Dąbrówce to szczerze odradzam zatrudnienia się tam, sytuację panującą w tej firmie określę jednym słowem DEGRĘGOLADA! Główny kierownik magazynu bładzi w temacie zarządzania niczym dziecko we mgle, świadczy o tym np fakt, że niektórzy pracownicy regularnie spożywają alkohol i to począwszy od magazynierów, na dziale utrzymania ruchu skończywszy, kierownik ten potrafi obiecać człowiekowi awans, zlecić jego wyszkolenie po czym nagle nie wiedzieć czemu wycofuje się z tego pomysłu, po firmie krążą także plotki o jego (usunięte przez administratora)z pracownicą po czym zamiast uciąć temat w zarodku organizuje on dziwne zebrania na których gęsto się tłumaczy że (usunięte przez administratora)ten nie ma miejsca, do tego dochodzi zatrudnianie na stanowiska funkcyjne swoich "ziomków" co skutkuje często brakiem kompetencji na tychże stanowiskach. Generalnie nie polecam, lepiej zatrudnić się w markecie spożywczym bo i zarobki będą większe i sposób traktowania pracowników lepszy.

KJad
@Arkadiusz Steelfredy

Ja aplikowałem. Przeszedłem etap pierwszy i rzeczywiście miałem jakby egzamin. Ale masakra. Od grafika wymagają tak szerokiego portfolio… od pudełek siatek, po plakaty, katalogi, księgi znaku, strony internetowe, samochody, wizualizacje filii. 2 stanowiska w jednym…

M8

Ja chciałem zapytać się o marketing autopartner, chcę aplikować na specjaliste. Tylko mam pewne obawy o rotacje bo to ogłoszenie wpada co 2 miesiące. Jak wygląda tam praca i czy trudno się utrzymać?

Tyran
@M8

Co prawda w innym dziale pracowałem ale 2 osoby z wewnątrz tam przeszły. Podobno tam jest ok, podobno ale dużo wyjazdów + w cholerę roboty różnej-wszystkiego tam można się spodziewać

Praca

Widzę, że dodali ogłoszenie na Bieruniu na operatora wózka, jakie są stawki? Wszędzie w okolicy stawki krążą w okolicy 5000 podstawy czy tu również można na to liczyć?

@Praca

Wszędzie 5k ale brutto. Staraj się o 8k a nie piszesz brednie

Bieda i brud cz. 2

. Dziwne jest to, że jeszcze nikt nie zareagował mimo wielu skarg napewno. Firma taka bogata, a zaczyna mieć kiepski wizerunek, pewnie to mit o liście Forbes, bo byłoby inaczej, ale kto ma zarabiać lepiej to zarabia. , ale tylko jeden na tym się bogaci, bo napewno ciężko o jakąkolwiek podwyżkę za cięższe obowiązki w pracy np l4 pracowników, na które my nie odpowiadamy za braki kadrowe, ale za nie się dodatkowo pracuje, oferuje się te same pieniądze w porównaniu z zarobkami w innej firmie z tej samej branży. Klienci się śmiali, że ja pracuje za takie pieniądze nadal, ale to się zmieniło i na szczęście już nie. . Wstyd, nie mam nic więcej wspólnego z tą firmą i nie chce mieć. Pozdrawiam i uprzedzam przed złożeniem CV czy chce się podjąć pracę tutaj, rozmyślać o wszystkim po pracy i nie mieć wolnej chwili. Bo po pół roku tutaj to się odechce komukolwiek pracy. Póki się to nie zmieni, o którym rekrutujący w danym regionie nie informuje, tylko obiecuje złote góry i palmy (latając tam), lepiej zamydlic oczy czym innym, gdyż jest tu tak kolorowo taki mały zakres obowiązków czasem to siamto, a prawda jest smutna i dowiaduje się jej po pewnym okresie pracy. Żałuję czasu tylko tutaj. Dodam, że sprawy sprzed 3 lat w związku z aneksami nie zostały wyprostowane wraz ze zmieniającym się wynagrodzeniem nawet nie zostały uregulowane, ale za to w 2023 roku pojawiły się nagle jak grom z nieba, a za poprzednie lata pracy nawet nie było słowa, gdzie nowy pracownik przychodząc miał więcej niż ja ze względu na prawo, ale zależało mi na pracy. Jedynie współczuć takiego Pana i władcy filii, zeby nie znać podstawowych przepisów, o których słyszy się w wiadomościach trzeba być po gimnazjum, a o rosnącej podstawie wynagrodzeń całkiem a abstrakcja. Jeśli się ktoś zainteresuje tym to firma może będzie miala mniej pracy, albo ktoś się zdenerwuje i narobi dopiero,jeśli pieniądz za minimalne wynagrodzenia nie wyrówna się. A napewno jest ich bardzo dużo, bo nie jestem jedyny i powinno się przyjrzeć czy pracownicy otrzymali zgodnie z kodeksem pracy dodatek do umowy czy pracowali nadal za to samo wynagrodzenie co zawierali umowę. Chociaż za to jestem wolnym człowiekiem i nie mam pracy przyniesionej do domu i zero zmartwień. Dodam tytułowe śmieszne słowa, które napewno przyszły pracownik usłyszę po okresie pracy z systemem, kiedy powie jeśli coś działa zle:,, to nie wina systemu tylko ty coś źle robisz, tyle tu pracować i nic się nie nauczyć, miałeś na to czas''. Przełożony wyższy czyli dyr. wyzywa się na reszcie, kierownictwie, coraz częściej nie w humorze, bo ludzi brak, może warto dać więcej niż najniższa samemu z siebie, a nie prosić się i z łaska dostawać jałmużne, teksty, bo nie ma ludzi do roboty. A co to moja wina, jak płacisz tak masz, zmniejsz obowiązki do płacy, a będzie więcej ludzi, meritum kiedy dasz wypowiedzenie straszy cie, że nie podpisze i robi wszystko żeby ci uprzykrzyć pracę na wypowiedzeniu, twierdzi, że były no stop problemy z Tobą pracownicy potwierdzają, bo strach, benefit pewnie za to jest, bo przecież tak zawsze jest jak ktoś odchodzi, że był problematyczny. A jak trzeba było komuś to się widzi starszego pracownika, a samemu trzeba było za niego pracować, ale co tam lepiej pójść naskarżyć.

Popieram
@Bieda i brud cz. 2

Oni i tak pewnie powiedzą, że wyrównane zostało to dodatkami do premii, aby się wybielić i być krytym, tu powinna wpaść skarbówka bezwzględnie przetrzepać m.in te regiony i zobaczyć jak rządzący operują umowami i znajomością prawa. Najlepiej wszystko wliczyć i wmówić, że wyrównane, zbieram się powoli z pismem o nie wyrównane pieniądze z tytułu rosnącej najnizszej, mniej zmartwień, bo jakiś czas temu już odszedłem, i odpocząłem psychicznie, Posiadam także aneks i od kiedy weszła podwyżka najnizszej krajowej. Brak wyrównania za pozostałe miesiące. Nie jesteś sam, w tej firmie nie potrafi się rządzić i panować nad wszystkim lepiej latać na wycieczki. Pozdro

domino
@Popieram

Domyślam się o kogo chodzi w tamtym regionie. Pan M.di bez dwóch zdań, bo to wszystko od niego zależy. (usunięte przez administratora) i nic więcej, najlepiej to by uciął pieniądze s I spokój. Wymaga pracować za min. kilka osób, a nie dostaje się nic w zamian, tylko masz to robić, bo jest wielu innych na twoje miejsce, a wystarczy przejrzeć ogłoszenia jak się walają po internecie i chętnych brak, ale co tam ludzie normalnie lecą. Powinien się ktoś w końcu wziąć za to, ja pracowałem w tamtym roku i po jakimś czasie odszedłem(jakimś :) ) , bo nie mogłem z tym gościem wytrzymać, dorzucał coraz więcej rzeczy do robienia i wiecej zamiast znaleźć kogoś na zastępstwo gdy pewnych osób nie było, chore. Nie dość, że nie słowny, obiecuje wszystko, a wymaga z czasem więcej, nie wynagradzając. Byle niższym kosztem, żeby zostało na waciki, gestapowiec. Sprawa z wynagrodzeniem widze nie tylko mnie dotyczy, że miałem słabsze wynagrodzenie niż tzw. świeżaki, ten człowiek chyba jest po podstawówce, nie mam odkad odszedłem wyrównania jakiegokolwiek za wykonaną pracę, kiedy wzrosła minimalna, pracowałem za pieniądze z początku roku, tu chyba z każdym tak pogrywa dopóki się nie zorientuje. Szkoda, każdy się boi sprzeciwić, że nie ma wyrównania, gdyż boi się zwolnienia. Tych osób jest napewno dużo, a on nawet nie myśli tego oddać. Śmiech na sali.

Pracuje na dziale Zwroty już bardzo długi czas i szczerze sam zaczynam myśleć o ucieczce z tej firmy bo obowiązków dużo a pieniądze są jakie są, liderzy też pożal się Boże chyba z pierwszej lepszej łapanki bo wiecznie ich nie ma albo "są zajęci". Wyzysk pełną parą.

Bieda i brud

Dzień Dobry, Pare miesięcy temu odszedłem z pracy ze względów na wymagani, oobowiązki i zachowania "wyższego" tym co prezentuje i myśli, jak ma się posadę to może wszystko i jest lepszy od reszty, a w ogłoszeniach o pracę każdy sobie równy. Tym samym pragnę opowiedzieć co nie co o realiach. Chciałbym, aby każdy poznał tutaj dlaczego i z jakich powodów są ciągłe braki i przemiał ludzi przed podjęciem tu pracy, jeśli nie chce się wykończyć. Nie wymienię oddziału / filii, ale wymienię za to region, a łatwo się będzie domyślec. mam nadzieję, że ten odbiór dotrze do kogo powinien może coś się zmieni, aby ktoś miał lepiej niż ja. Powinni się dowiedzieć. Ciezko ugodowo załatwić i ustalic pewne kwestie, trzeba się kłócić, mianowicie chodzi o obowiązki. Również o obiecanki cacanki i obowiązki na tzw. ,, gębę ''. Co innego się obiecuje, pare miesięcy kolorowo jest, a potem się rozpada i są schody. Żeruje się na sytuacji pracownika. Non stop z chwili na chwilę dochodzą obowiązki, koniec końców pracuje się jednocześnie za 3 osoby, co nie powinno mieć miejsca, bo wiem jak wygląda to w innych regionach gdzie mam kogoś z rodziny, gdzie kto inny nadzoruje i tym zarządza wyżej jest większy porządek. Gdzie indziej sytuacja wygląda tak, że każdy jest odpowiedzialny za jedną robotę i nie wykonuje jej za inna osobę tylko na zastępstwo jest kto inny, a w tym regionie pracownika się wykorzystuje do wszystkiego jak robota, az człowiek wypali się zawodowo, bo nie daje rady trzech stanowisk obsadzać naraz i się sprzeciwia to planuje się go usunąć, co tutaj najbardziej możliwe. Osobno w innych regionach Polski jest ktoś odpowiedzialny za reklamację, za magazyn i za sprzedaż i kasjera. Tak jak ma to miejsce w innych oddziałach m.in Pomorze (gdzie mam osobę z dalszej rodziny ) i wiem jak się to u nich odbywa, a tu jest wyzysk i wypalanie zawodowe, tu takich rzeczy nie ma jak odciążenie. Oczywiście nie informuje się o tym, a nawet nie otrzymuje informacji o dwóch nawet trzech stanowiskach, za które będzie się odpowiedzialnym w trakcie braku kadrowych. Wszędzie ktoś na zastępstwa jest tylko tu z tym problem i trzeba przebranżawiac pracowników tym samym redukować koszty, żeby mieć za zaoszczędzone pieniądze za co się bawić. Lepiej dołożyć pracy.W regionie północno wschodniej Polski, są to m. in województwa po graniczące z Mazowszem i świętokrzyskim. Dokłada się obowiązków zamiast zatrudnić ludzi do odpowiednich działów, to powinno się dać aneksy, że pracuje się na dwa etaty, zamiast zatrudnić ludzi odpowiedzialnych za działy. Jak człowiek ma się nie wypalić zawodowo, gdyż jest tu duży nacisk i stres, ciężko dać premie, czasem i trzeba do pracy dokładać niż zarabiaić tym bardziej jak się dojeżdża. Ludzie mają rodziny, domy, koszty rosną. Mam porównanie jak wyżej wspomniałem do innych regionów oraz działów tam.Przyznaje, że odszedłem do konkurencji, bo nie wytrzymałem tu, przynajmniej każdy ma swój kąt, a nie lata z jednego na drugi, bo rąk brak i nie ma w co wsadzic, nie znaczy to, że trzeba ich obarczać dodatkowymi obowiązkami za kogoś. Podziwiam ludzi tych co pracują dłużej niż rok w tym regionie.

Chciałabym aplikować na grafika do firmy. Widzę tu duże zgrzyty między pracownikami biurowymi a pracownikami magazynu a zależy mi na dobrej atmosferze.. jak wyglada sytuacja w samym biurze? Przy okazji możecie dać znać jak przebiega rekrutacja. Czy mogę spodziewać się jakiś zadań weryfikujących moje umiejętności ?

Zostaw merytoryczną opinię o Auto Partner SA - Bieruń

• Jak się pracuje w Auto Partner SA?

Zobacz opinie na temat firmy Auto Partner SA tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 314.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Auto Partner SA?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 227, z czego 9 to opinie pozytywne, 152 to opinie negatywne, a 66 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Auto Partner SA?

Kandydaci do pracy w Auto Partner SA napisali 7 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Auto Partner SA
2.2/5 Na podstawie 368 ocen.

Auto Partner SA