Opinie o Auto Partner S.A. w Bieruń - sklep maxgear.pl

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Auto Partner SA. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Auto Partner SA o rekrutacji.

Branże: Produkcja części i materiałów eksploatacyjne pojazdów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Auto Partner SA w Bieruń

FZ600

Witam Czy też macie telefony widma (z nr zastrzeżonego) ,notorycznie ktoś dzwoni,odbierasz ,przedstawiasz się i się "gość" rozłącza-ani dzień dobry ,a nie do widzenia.,ani pocałuj mnie w (usunięte przez administratora) Pozdrawiam

FZ600

Witam Co to za chory system aby przedstawiciel był karany za to, że "jego" klienci "biznesmeni" nie płacą w terminie za faktury!!!!! Od tego jest dział windykacji !!!!,przedstawiciel ma inne zadanie -nie jest jego rolą wcielanie się w "komornika". Idąc tym tokiem myślenia ,sprzedawcy obsługujący klientów którzy zalegają z płatnościami też powinni być karani (bo klient nie płaci). Chory to system ,oj chory !!!!!

FZ600

Witam ja tylko jedną sprawę poruszę.To jest jakaś "chory system" aby przedstawiciel handlowy odpowiadał (był karany) za zaległości związane z płatnościami "swoich" klientów. On ma utrzymywać kontakty z klientami,nawiązywać nowe a nie przejmować się płatnościami klientów!!! Moim zdaniem w tym systemie ,to i sprzedawca obsługujący klientów którzy zalegają z płatnościami powinien być karany (może za klienta zapłacić zaległości :) ) Od tego jest dział windykacji-koniec kropka !!!!!!! - ale widać to normalne że się odpowiedzialność zrzuca na osoby, które nie powinny za to odpowiadać . A może Pan Prezes lub ktoś z kierownictwa będzie otrzymywał kary za to że klienci nie płacą w terminie ,przecież są w tej sytuacji tak samo odpowiedzialni (nie mają z tym nic wspólnego) jak bogu ducha winny przedstawiciel AP .

Witam, mam pytanie czy ktoś wie jakie warunki ma pH. Jaka podstawa, umowa, premie(co biorą pod uwagę przyznając premie). Jaki samochód ewentualnie dodatkowe benefity? Z góry dziękuję za rzetelną odpowiedź.

Programista C#

Przebieg rekrutacji to jakieś kpiny. Połączyły się ze mną 3 osoby przez aplikację Team - żadna z nich nie włączyła kamery. Nikt się również nie przedstawił, poinformowano mnie że z jedną z osób przebywa programista i rozmowa zacznie się od pytań technicznych, po czym od razu zaczęto je zadawać. Nie powiedziano mi czym się zajmuje firma, jakie będą obowiązki i oczekiwania wobec pracownika, do jakiego projektu trwa rekrutacja, jakie technologie są wykorzystywane. Po prostu nic. Cała rozmowa trwała 6 minut. Nie polecam, tym bardziej że stack technologiczny okazał się z czasów Mieszka.

Kilka pytań o sql i kilka z c#

FALA

Pomysł na podwyżkę pracownikom co pracują długo i w hu.... lat 3500-3700 brutto a nowo przyjętym jak chcesz ludzi pozyskać i zatrzymać tak jak dajesz 3000 zł brutto .

Marika15

Praca jest super jesli tylko ktos sie stara, wiadomo nigdzie nie ma kolorowo ale jest wiecej plusow. Wszystko zalezy od ludzi na jakich sie trafi. Mielismy super kierownika ale niestety dostalismy nowego I z aktualnym jest meczarnia, nic nie umie, a jak mu sie podpadnie chce cie zniszczyc. Kolege zwolnil wykorzystujac slabszy miesiac wiadomo ze poczatek roku jest zawsze gorszy, kolezanka sama odeszla bo miala dosc dogadywania. Klienci na niego narzekaja a nowy samochod kiedy 90%czasu siedzi na oddziale to juz apogeum.

PROCa

Firma schodzi na psy. Brak kontaktu z handlowcami. Przetrzymują zwroty towaru, nie robią korekt. Oby do końca umowy handlowej i trzeba podjąć współpracę z inną hurtownią. A jest w czym wybierać. Uważajcie na nich. W AP robi się coraz gorzej.

fz6

witam no jest super:) ,sprzedawcy wypisują towar ,sami go sobie zbierają:) -no koszty !!! nie ma pieniążków na pracowników :) robisz więcej -dostaniesz tyle samo lub mniej -wskaźnik "x,y" Pozdrawiam serdecznie,kłaniam się

zdzichu

darujcie sobie pracę w tej firmie...

Tadek

Widziałem ogłoszenie pracy, że zatrudnią kogoś do utrzymania ruchu mam pytanie jakie są zarobki i czy duzo do roboty?

Mofisz

Witam pracuje w AP Bieruń ponad 3 lata aktualnie magazyn jest powiększany o praktycznie drugie tyle co było nowe antresole ,nowe miejsca pracy więc będą potrzebować ludzi do pracy,słyszałem że mają podnieść stawki. Aktualnie po ponad 3 latach mam 2300 brutto czyli jakieś 1669 zł na rękę . Premie sobie trzeba wyklikac jest limit od danego działu. Ja mam stała premie więc szybko sobie wylicze ile mi na wypłacie wyjdzie . Zawsze robię po dwie soboty w miesiącu to nigdy nie miałem poniżej 2700 również mam stówkę więcej za staz po dwóch latach , jeśli będziesz klikać sumiennie pracować to bez sobot jesteś w stanie wyjść 2500 zł. Też myślałem nad zmianą pracy ale podszedłem poprosiłem o podwyżkę i ja dostałem . Pozdrawiam

mateusz
@Mofisz

to chyba podwyżka była pod biurkiem ja pracuje 5 lat też mam 2300 brutto plus dodatek stażowy a jak byłem u kierownika to mi powiedział jak mam za mało to mogę sobie na Czechy przyjść a z premią i 2 sobotami 2500 z hakiem bo najwyższego progu premii dziennie nie dasz wyrobić a zajechać się na zbieraniu nie mam zamiaru a za niedługo to Roberta Korzeniowskiego PRZEBIJEMY w chodzie z tego zapier******* po magazynie .Pozdrawiam

Mofisz
@mateusz

No temu nie pracuje na zbieraniu ;))

Szukam pracy

Witam, jak wyglada praca na stanowisku pracownik działu reklamacji? Jakie zarobki, atmosfera?

Ktosik
@Szukam pracy

Nie przejmuj się, jeśli to oferta z centrali to napewno jest już ktoś wepchnięty z rodziny albo znajomych. Spoza układu to tylko jako magazynier.

Szukam pracy

Dzien dobry Pracownik dzialu reklamacji- jak wygląda praca na tym stanowisku, jakie zarobki, atmosfera?czy przyjmują osoby z orzeczeniem o niepełnosprawności?

Cześć, czy ktoś może się wypowiedzieć o zarobkach? To prawda, że sprzedawca zarabia 2 tyś a kierownik 3 tyś?

fz6
@Michał

zarobki sprzedawcy to przedział 2400-3200 zł (żeby nie było różowo-z dwiema lub trzema lub czterema sobotami,z jakimiś nadgodzinami ,z wyrobioną premią ) Pozdrawiam

Przedstawiciel Handlowy

Jak wygląda specyfika pracy na stanowisku przedstawiciela handlowego w tej firmie? Czy zarobki są adekwatne do wykonywanych obowiązków? Wiem, że premie są przyznawane miesięcznie stąd też pytanie czy realnie można na nią liczyć? Z góry dziękuje za odpowiedź.

magazynier

Auto Partner to korporacja. A wiadomo, że człowiek w korporacji jeszcze na najniższym stanowisku jest zerem i tak też jest traktowany. W Auto Partnerze niedługo wybije mi 2 lata jak pracuje na stanowisku najniższym stanowisku jako magazynier. Po dwóch latach pracy idę po podwyżkę 500 zł. Jeśli jej nie dostanę, niestety pożegnam się z pracą w tej firmie. Pewni nikt nie zapłacze po mnie, ale ja będę miał tak samo :) Praca lekka nie jest, zarobki nie adekwatne to wykonywanej pracy. Mając 36 lat zarabiam 2300 zł na rękę z dwoma sobotami, które są obowiązkowe. Bez tych sobót kasa byłaby śmieszna i nigdy bym nie podjął pracy za taką pieniądze. Praca ciężka bo jak są promocje na beczki z olejem 60 L to musisz je dźwigać i wrzucać na samochód. Tarcze, sprzęgła, dwumasy też do lekkich nie należą. Praca a magazynie cały czas w biegu. Auto Partner nie jest traktowany zbyt poważnie przez klientów. Zdarza się, że 20-30 % towaru, który szykujemy klientom w ciągłym biegu oni go zwracają. Wydaję mi się, że ta firma to jedna wielka wypożyczalnia części dla mechaników. Ceny części też szału nie robią. Porównując je z konkurencją już różowo nie jest wcale. Z miesiąca na miesiąc jest coraz gorzej w firmie. Niesamowita rotacja pracowników. W mojej filii w ciągu 2 lat przewinęło się z 6-7 magazynierów (zmiana magazynierów średnio co 3 miesiące), kilku sprzedawców i ze 2 kierowników filli. W Auto Partnerze nie zostaniesz zwolniony, stad ludzie sami odchodzą czyt. uciekają. Do plusów można zaliczyć: umowę o pracę (z tym nie ma żadnych kombinacji, pierwszą umowę dostajesz na 3 miesiące i jak umiesz biegać oraz dźwigać ciężary to dostajesz drugą umowę na 3 lata), a po za tym: OKsystem, medicover, no i ludzie pracujący są w porządku, ale na tych niższych stanowiskach. Minusami są śmieszne zarobki, wyzysk i ogólne odgórne złe zarządzanie. Na magazynie centralnym sami dyrektorzy i kierownicy do czegoś tam... no i Ukraińcy. Najwidoczniej na Śląsku już nie ma głupich ludzi, którzy będą pracować za takie stawki. Po za tym blisko do Katowic, Krakowa i innych dużych miast w tym rejonie. Ciekaw jestem co zrobią Ci dyrektorzy i szefowie wszystkich szefów jak Ukraińcy zorientują się, że trafili z jednego piekła do drugiego, a Niemcy, Czesi otworzą rynek pracy dla naszych kolegów zza wschodniej granicy. Prawdę mówiąc mamy takie czasy, że teraz gdzie się nie pójdzie do pracy to oferują minimum 2000 zł na rękę. Przynajmniej w moim mieście. Ogólnie ujmując, jeśli nie macie co robić z wolnych czasem i szukacie pracy na chwilę lub np. planujecie się gdzieś zahaczyć po przyjeździe z zagranicy to możecie się zatrudnić w Auto Partnerze. Lecz jeśli szanujecie swój czas i siebie to omijajcie prace w tej firmie szerokim łukiem. Nie mówię tylko o pracy na magazynie. Bo przedstawiciele handlowi i sprzedawcy w sklepie wcale nie mają lepiej. Cały czas jakieś wyssane z palca śmieszne targety, których się nie na wyrobić. Kary finansowe za dosłownie wszystko. Jak można coś sprzedać skoro Auto Partner działa jak wypożyczalnia części. Mottem firmy jest"Firma to ludzie". He.. po dwóch latach mojej ciężkiej pracy mogę powiedzieć inne hasło.." ludzie to jest (usunięte przez administratora) firma!!!". Na forum widać firmowych troli, którzy starają się wybielić firmę. Nie dajcie się im zwieść :) Po ustaniu stosunku pracy chętnie się ujawnię z imienia i filli, w której pracowałem. Możecie być tego pewni... bo ja jestem pewien, że tej podwyżki nie dostanę :) Zrobię to ku przestrodze dla przyszłych pracowników. Pozdrawiam

LittlePinkHorse
@magazynier

Pracuje w AP i zadziwia mnie ilu jest kierowników i dyrektorów w Centrali:) naprawde wszyscy oni sa potrzebni?? Co do kasy się zgadzam. Jest gorzej niż nędznie. Za każdym razem jak ide po podwyżkę to slysze, że nie ma albo rzuca nedzne 100zl i tak od kilku lat.

hahehi
@magazynier

Gościu dobrze gada. Polać mu :)

hahehi
@magazynier

Gościu dobrze gada. Polać mu :)

Pracowik SK
@magazynier

Idź od razu do Piotra J.(usunięte przez administratora)

Pracowik SK
@magazynier

Idź od razu do Piotra J. On ma to ci da kupa w d......e i papa.

Miko

Czy robi tam nadal taki gruby łysy bez kultury ??? Lata temu robił ocena 1 na 10

Agnieszka
@Miko

To chyba nie ma dużego znaczenia. Na bieżącym wątku nie zajmujemy się tego typu rzeczami. Skupiamy się raczej na opisaniu aktualnych warunkach zatrudnienia, na jakie mogą liczyć w Auto Partner pracownicy. Wyczytałam, że firma ta jest dynamicznie rozwijającym się importerem i dystrybutorem części zamiennych do samochodów osobowych, dostawczych i motocykli. Spółka stanowi platformę sprzedaży, głównie kanałami elektronicznymi, oraz logistyki dostaw części zamiennych w trybie just-in-time do rozproszonych klientów, do których należą przede wszystkim warsztaty oraz sklepy motoryzacyjne. Na pewno zatem praca w tym miejscu musi być bardzo ciekawa. A jak z zarobkami? Są na dobrym poziomie?

Zaintersowany

Witam jestem zainteresowany pracą. Do tej pory pracowałem jako operator wózka widnego, mam uprawnienia udt i doświadczenie w pracy na wózkach czołowych. Interesuje mnie praca jako operator lub pracownik produkcji. Stąd moje pytania: Gdzie mogę popytać o pracę do tej firmy? Jak wygląda wynagrodzenie? Ile jest podstawy ile premii miesięcznej? Czy zatrudnienie jest bezpośrednio pod firmą czy przez pośrednika? Czy soboty są pracujące, a jeśli tak to jak płatne? Na jakie bonusy można liczyć poza wynagrodzeniem?

Kierowca

Wypowiem się co nieco. Jako kurier 2 tysie na rękę za cały miesiąc. Przy 30 dniowym miesiącu 90 zł dziennie. Praca po 12h czasem dłużej. Każda sobota pracującą. Tak więc zadaj sobie pytanie drogi przyjacielu czy warto robić za głodową stawkę bo taka w auto partner niestety obowiązuje i jak widzę z poprzednich opinii,równo dla każdego. Do tego dochodzi umowa śmieciowa czyli umowa zlecenia lub 1/4 etatu. Chwalą się że zatrudniają 1200 osób. Śmiech na sali. 1200 osób daje się jeb... i to jest w tym przykre. Zapraszam inspekcję pracy żeby przeczesali im siedzibę i zrobili porządek bo takie warunki niestety nie pozwalają na minimum godnego życia. Nie wspominając już o sprawach wynikających ze śmieciowej umowy.

adi
@Kierowca

Witam Cie KIEROWCA- tak masz racje praca za kierowcy szkoda mowic a tak jak juz pisze to nie wiem czy niektórzy kierowcy z A P nie sa kierowcami szkoda ze nie miałem wlaczonej kamerki w samochodzie jazda pewnego kierowcy woj,ślaskie, smieszne i szkoda gadac zajeżdzanie drogi jak sie nie umi Fiorino jeżdzic to rowerem a wracajac do tej niby pracy to naprawde odradzam każdemu NIE PRACUJCIE W AP ZA KIEROWCOW WSZYSTKIE SOBOTY 10 GODZIN OKOLO DZIENNNIE I NA ReKE 2 TYS I ANI GROSZA WIECEJ

Miki
@Kierowca

Dokładnie inspekcja pracy już pisałem do nich to jest skandal a warunki ...

Jurek
@Miki

O czym wy piszecie. Transport w ap jest zewnętrzny. Jak pracujesz jako kierowca to popatrz u kogo.

Wujek dobra rada

3 lata pracy w AP i wystarczy.Poznałem zasady firmy na wylot.Pamiętajcie nigdy nie zarobicie w AP dobrych pieniędzy, wasi przelozeni się o to postarają. Będą was mamic premiami a podstawy dostaniecie głosowe. Żeby wyrobić premie sprzedawca musi odebrać prawie każdy telekonomia a pH musi pracować 16h na dobe.Zrobicie premie w jakimś miesiącu to przez następne 5 na pewno nie zrobicie bo wam tak progi podniosą. Tekst który padł na zebraniu kierowników z dyrekcja : żadnych podwyżek do podstawy. Kto ma olej w głowie to już odszedł lub jest na wypowiedzeniu.Premia świąteczna 100zl przecież to śmiech... Magazynier żeby zarobić na chleb musi pracowac minimum 2 soboty w miesiącu i o to chodzi dla AP żeby pracownik myślał że płacą mu za nadgodziny a tak naprawdę dostałby taka sama kasę bez sobot w innej firmie. Dobra rada Wujka - poszukajcie innej firmy.

Zostaw merytoryczną opinię o Auto Partner SA - Bieruń

• Jak się pracuje w Auto Partner SA?

Zobacz opinie na temat firmy Auto Partner SA tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 316.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Auto Partner SA?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 229, z czego 9 to opinie pozytywne, 152 to opinie negatywne, a 68 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Auto Partner SA?

Kandydaci do pracy w Auto Partner SA napisali 7 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Auto Partner SA
2.2/5 Na podstawie 368 ocen.

Auto Partner SA