Opinie o Auto Partner S.A. w Bieruń - sklep maxgear.pl

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Auto Partner SA. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Auto Partner SA o rekrutacji.

Branże: Produkcja części i materiałów eksploatacyjne pojazdów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Auto Partner SA w Bieruń

Janek

Czy we wszystkich filiach wprowadzili nowy system wynagrodzeń?

Jurek

Nie

Piter

Tak, wszystkim będą obcinać

@Janek

Możesz opowiedzieć o nowym systemie? Co się zmieniło w stosunku do poprzedniego? Napisz proszę, czy pracownicy są bardziej zadowoleni z nowego i czy jest on bardziej przejrzysty. Może wprowadzono również inne zmiany pracownicze w firmie Auto Partner, lub są one zaplanowane na najbliższą przyszłość? Chętnie dowiemy się, co planuje pracodawca.

Janek
@Lidia

Wprowadzili system premii. Tylko od obrotu procentowo z W9 i reszta. Sprzedawcy wyrywają sobie telefony.

ZZZ
@Lidia

Lidia jesteś wtyką z Centrali że się ciągle pytasz o coś??

Pracownik AP
@Janek

Za samo siedzenie nikt nie płaci. Najważniejsze jest tylko to ... a system płacowy i premiowy był uczciwy.

Pracownik AP
@Janek

... aby system płacowy i premiowy był uczciwy.

Bop
@Pracownik AP

żeby był sprawiedliwy to musi być jawny i konkretnie określony i bez możliwości potrącenia za drobne przewinienia a jak nie wiesz co i za ile to zawsze będziesz się czuł oszukiwany i zdemotywowany

Szymon
@Janek

Jak oceniasz, czy nowo wprowadzony system premii jest korzystniejszy dla osób zatrudnionych w firmie Auto Partner? System ten obowiązuje każdego zatrudnionego pracownika, czy może konkretną grupę pracowniczą? Chciałbym wyczerpać temat związany z nowym systemem, dlatego zachęcam do odpowiedzi.

BOP

W Lublinie na sprzedaż stacjonarną proponują 2000zł netto i brak chętnych. Pracownicy siedzą jak marionetki przed monitorami i jest cisza jak w grobowcu Teraz szukają kierownika oddziału - ciekawe dlaczego

Ile na start ???

Czy Ktos wie ile się dostaje na start w Auto Partner ??

Zzzzzz

Czy w AP jest szansa na kartę MULTISPORT?

Mofisz
@Zzzzzz

Jest

Programista C#

Przebieg rekrutacji to jakieś kpiny. Połączyły się ze mną 3 osoby przez aplikację Team - żadna z nich nie włączyła kamery. Nikt się również nie przedstawił, poinformowano mnie że z jedną z osób przebywa programista i rozmowa zacznie się od pytań technicznych, po czym od razu zaczęto je zadawać. Nie powiedziano mi czym się zajmuje firma, jakie będą obowiązki i oczekiwania wobec pracownika, do jakiego projektu trwa rekrutacja, jakie technologie są wykorzystywane. Po prostu nic. Cała rozmowa trwała 6 minut. Nie polecam, tym bardziej że stack technologiczny okazał się z czasów Mieszka.

Kilka pytań o sql i kilka z c#

Wiem

Byłem jakiś czas temu na kastingu i w Biedronce ludzie lepiej zarabiają taką stawkę to można zaproponować człowiekowi bez doświadczenia i wiedzy. Odmówiłem

Ronin

Jeśli jest tam łysy ...$#@$& to współczuję brak kultury i niewolnictwo

TOM

A co się stało że szukają kierownika fili - zwolnili (usunięte przez administratora)

mati

Mam pytanie jakie są warunki pracy w auto partner jako przedstawiciel handlowy?

@mati

Dostajesz 2760 brutto ;)) dostajesz telefon laptop tablet samochód. Ciągła kontrola czy gps zgadza się z telefonem tabletem samochodem. Chcą żebyś pracował w domu maksymalna wypłata jaka dostałem to nie całe 3 tys. Płacą najgorzej z całej branży a wymagania jak praca za 10tys ;))

Andrzejek
@Kamiloss

Czy są pełne umowy ? Słyszałem że proponuja samozatrudnienie bo mniej ksładek i podatków zapłacą obie strony.

mati
@mati

Daruj se robotę w ap

fz6

Witam. Taka refleksja: Auto Partner zamiast dawać pracownikom bony i żałosne kupony rabatowe(no brak słów), mógłby podarować pracownikom piękny ,świąteczny prezent w formie wolnego 24.12 . Pomarzyć zawsze można...:) Wesołych...

Alfredo

Bieruń - Fabryka Małp. Pan Kierownik i jego śmieszni podwładni szkolą sobie ludzi jak im się podoba. Z miesiąca na miesiąc jest coraz gorzej. Notoryczne kontrole pracowników magazynu - tj. kara za przyłapanie na rozmawianiu z kolegą, kara za źle odłożony towar. Kary z reguły to 5-10zł lecz jeśli narazisz się któremuś z liderów kar w miesiącu jest niezliczona ilość i nic nie zarobisz. Zresztą dostajesz najniższą krajową plus to co sobie wyklikasz jednak nie możesz przekroczyć 50zł premii na dzień - wiecej po prostu nie dostaniesz. Jeśli podliczą pod koniec miesiąca ze masz dostać za wysoką wypłate to biorą Cie pod lupe i tak zrobią żebyś wyszedł z korzyścią dla Auto Partnera. Drogi Kierowniku, jeśli to czytasz OBY TAK DALEJ !!! ( nie wspomnę o tym, że w lato jest na magazynie 40 stopni i nikogo to nie obchodzi z kierownictwa bo w biurze jest klima)

Kamiloss

Praca jako handlowiec 2780zł brutto. Chyba najgorsza kwota jaką miałem od 10 lat zero.szacunku za pracę wykonywana. A najlepsze jest to żeby jeszcze pracować w domu szykować umowy poprawiać warunki i oczywiście jak najmniej na filii. Nie polecam pracy lepiej iść markety lepsza kasa

Fz6

Październikowa wypłata przedstawiciela handlowego w dużym mieście -2300zł no nie ma czego komentować. Nowe logo to jest ważna rzecz!!!!!!

@Fz6

Haha dobra kasa nie rozp... Na głupoty... Taka kasa była ponad 10 lat temu

Roman

Mam pytanie do pracujących. Czy normą jest że w Auto Partner w Bieruniu proponuje mi samozatrudnienie ale normalnie będę pracował w firmie i przyjeżdżał codziennie do pracy ? Zastanawiam się czy przyjąć ofertę. Co jak nagle niespodziewanie zachoruję i przestanę pracowac ?

Apel z Pomorza

Panowie czy nie czas żeby skierować się po siły zarzadajace z gordonczykow przecież tam u nich tez rewolucja gaszą i ucinają starchych dyrektorów a zatrudniają nowych z icków... a ICki co robią... destrukcje. Panowie A.. i Pio... wejdźcie na stronę HMG i tam sa numery telefonów do starych dyrektorów zaczynające się na 500 11itd ..Oni wam pomogą jak się dogadacie a za nimi przyjdziemy my

Dziś 9.11, a wypłat nie ma na koncie, czyli do wtorku o wodzie i ryżu.

Szejker Mejker
@Adam

Adam u nas na filii jemy chleb ze smalcem i z solą. Ewentualnie taki tani pasztecik za 1,29 by godnie uczcić Dzień Niepodległości. Do popicia kranówka :D

KamSlask
@Adam

Pracuje kilkanascie lat w firmie-- jak na moje oko to trzeci przypadek. Takze nie ma zle. Kiedys nawet wyplaty przychodzil 5, 6, 7...... ale widac, ze skala firmy swoje robi. Ja szczerze mam troche zrozumiania - nie zebym tlumaczyl- ale jest duzo korzysci pozaplacowych i chwale to.

Zadowolony
@KamSlask

5 pln do zupki to faktycznie firma jest hojna :)

Wojtek123
@Adam

Ile ludzi tyle opini. Ja korzystam z Medicovera, OKSYSTEM i jedzenia. Nie mam co narzekać. Jak zsumujesz wszystko (nawet te 100zł na święta, wycieczki z magazynu) to jest ok - fakt że to już standard się robi w większości firm.

Ale jaja !
@KamSlask

pracujesz kilkanaście lat w tym .........AP Bieruń ? Z głową masz czy co ?

KamSlask
@Ale jaja !

Tak, mam coś z głową - poukładane..... skaczę po działach rozwijam się - po prostu chce pracowac i chwale sobie. Nie podlizuje sie KC. Po prostu jestem normalny, a ty jak chcesz za obijanie dostawac po 4000zl, 5000zl to gratuluje podejscia. Jak to jest ze na wycieczkach, na przerwach rozmawia sie z ludzmi normalnie, atmosfera ok. Czy aby to nie jeden pracownik poirytowany wyzala sie od lat tutaj?? Gowork, sprawdźcie to sobie po tracie w moich oczach.

@Wojtek123

Rozumiem, że benefity pozapłacowe są dla Ciebie największym atutem? Czy jest coś jeszcze, za co chwalisz sobie pracę w firmie? Napisz proszę, jakie wycieczki masz na myśli. Są organizowane jakieś wyjazdy integracyjne?

anonimus

Jak jest ciężka sytuacja finansowa firmy to niech (usunięte przez administratora)odpuści sobie bony na święta za 100 zł .Pracownicy zrozumieją mniejszy śmiech na sali będzie .

Taki_system_1985
@anonimus

Brawo za odwagę. Zaimponowałeś/aś mi. A tak serio - oddaj kartę na szlachetną paczkę, którą pewnie będziemy organizować! Przyniosłeś/aś chociaż kilogram cukru rok temu?

PotencjalnyZ_IC

Pytanie - czy jak przejdę rekrutację na PH to mogę jeździć autem "po mieście" jak w konkurencji??

jojojo
@PotencjalnyZ_IC

nie

NickSeb
@PotencjalnyZ_IC

Tak - ja jeżdżę od 3 lat po średnim mieście (sklepy, szkoła, itp.) - nie ma problemu. Wiadomo ze jak jade jakas dalsza trase prywatnie to po prostu pytam przelozonego czy moge (paliwo jedna sprawa, eksploatacja druga sprawa no i w razie czego jak cos sie odpukac stanie-ubezpieczenie itp)- ale o tym chyba kazdy wie.

Szczęśliwy

Kolejny raz kiedy nie dostajemy wypłaty w terminie, gdzie oczywiście winę zwalają na system, który w tej firmie zatrzymał się w latach 90, program sprzedażowy przypomina worda, którego pamietam z podstawówki, a jego szybkość sprawia, że klienci tracą cierpliwość podczas składania zamówienia. Zarząd szczyci się nowym logiem jak było by to największe osiągniecie tej firmy.Sprzedaż utracona (sprzedawcy wiedzą o co chodzi) klikamy kiedy czegoś brakuje, ale nikt sobie z tego nic nie robi tylko czekają żeby obciąć nam z wypłaty 50 zł kiedy brakuje kliknięć. Zarobki z dwoma sobotami koło 2000 zł no i ewentualnie jak ktoś wyrobi marże to jakieś +300. Brak jakiegokolwiek wsparcia dla pracownika, ważne żeby się liczby w exelu zgadzały. Firma która stawia dopiero małe kroczki. Nie pozdrawiam.

KamilBer_
@Szczęśliwy

Ja dostałem w piątek i bardzo dużo ludzi z tego co pytałem. To jak to jest?

Ona84
@Szczęśliwy

Ja tez dostałam. PS. ale fajne podejscie przelozonego-bo chyba wiedzieli, ze cos moze byc i proponowal sporej ilosci osobom "wybranie" gotowki w razie czego. Takze nie jest tak do konca, ze maja "w nosie". Jasne, ze zawsze mogloby byc lepiej. Ale jezeli rzeczywiscie cos jest z przyczyn niezaleznych od firmy? Mi kiedys bank dal info, ze w dniu takim a takim, godz. takie a takie nie bede mogla korzystac z karty-to dopiero byl dramat.

Szczęśliwy
@KamilBer_

Jak napisali w meilu, którego musiałeś dostać jeśli pracujesz w AP, wypłatę dostali tylko w większych bankach typu ING, to ze mam konto w mniej popularnym nie świadczy, ze mam nie dostać wypłaty w terminie.

Fz6

"Firma to ludzie..." których traktuje się mało poważnie. Po raz kolejny wypłata z przyczyn "od firmy niezależnych" :) będzie nie w terminie. Pokazuje to, jak mierną istotą jest szeregowy pracownik AP. Niewiele szacunku, za to wymagania na poziomie.Kolega otrzymał dziś wynagrodzenie(ten sam bank) 2600zł na rękę z trzema sobotami i stwierdził "czuję się jakbym dostał w pysk". Smutne to i przykre. Przykre to i smutne. Pozdrawiam pracownik jednej z filii.

@Fz6

Mógłbyś napisać coś więcej o wymaganiach stawianych pracownikom? Czy zakres obowiązków jest jasno przedstawiony w umowie? Dlaczego według Ciebie pracodawca nie szanuje pracownika? Rozumiem, że największą wadą jest wysokość wynagrodzenia w firmie. A czy są w firmie Auto Partner jakieś rzeczy, które postrzegasz jako zaletę?

100 rocznica bez chleba

Wypłata nie dotarła na czas jest to nie pierwszy taki przypadek. Praca w fili Pruszków , ciężka non-stop dźwiganie , chcesz zarobić najlepiej przyjdź w sobote . Pracownicy z Ukrainy są często lepiej traktowani niż Polski pracownik , dlaczego? , ponieważ pracują więcej godzin , a co za tym idzie są bardziej "wydajni". Premia bardzo zależna od chumoru kierownika. Nie pozdrawiam . :)

Zostaw merytoryczną opinię o Auto Partner SA - Bieruń

• Jak się pracuje w Auto Partner SA?

Zobacz opinie na temat firmy Auto Partner SA tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 316.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Auto Partner SA?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 229, z czego 9 to opinie pozytywne, 152 to opinie negatywne, a 68 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Auto Partner SA?

Kandydaci do pracy w Auto Partner SA napisali 7 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Auto Partner SA
2.2/5 Na podstawie 368 ocen.

Auto Partner SA