Opinie o Auto Partner S.A. w Bieruń - sklep maxgear.pl

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Auto Partner SA. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Auto Partner SA o rekrutacji.

Branże: Produkcja części i materiałów eksploatacyjne pojazdów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Auto Partner SA w Bieruń

marcepan

Zostawię po sobie ślad dla potomnych, którzy są zainteresowani pracą jako kierowca. Szczerze, ciężko o sensowniejszą robotę z samą kategorią B, chyba że ktoś preferuje zwykłą kurierkę typu DPD, tam więcej się zarobi ale praca bez porównania cięższa. Tutaj są stałe trasy, stali klienci, jak poznasz trasę, skróty, zwyczaje klientów to będziesz się wyrabiać w max 9 h + długa pauza. I mówię o trudnej trasie, bo te się jednak nieco różnią w zależności od rejonu. Wszystko jest naprawdę spoko, ale kasa... szkoda, że tak niewiele się zarabia, przewoźnik nie da więcej niż 2 k na rękę. Jakby się zarabiało jako kierowca tutaj ze 3 k to można by przepracować naście lat.

Beata
@marcepan

Myślę, że wiele osób czekało na właśnie taką opinię - w tym również i ja. Wspomniałeś, że wynagrodzenie, które oferuje kierowcom Auto Partner, mogłoby być trochę wyższe. A czy, oprócz tej podstawy, nie dostajecie żadnych dodatków do wypłaty - premii, itp.?

@Beata

Beata nie ma żadnych premii, kierowcy we wszystkich filiach z tego co wiem dostają wypłaty od przewoźników, my jeździmy dla zewnętrznej firmy która świadczy usługi dla Auto Partnera. Przewoźnika to nie interesuje jak jeździ kierowca dopóki nie ma z nim problemów, więc o dodatkach nie ma mowy. Przeważnie swojego szefa w ogóle się nie widzi. A auto partner czyli kierownictwo poklepie po plecach, powie dobre słowo i tyle z nagród. No, są jeszcze napiwki od klientów jak są zadowoleni, zawsze coś na fajki czy piwo.

Demon
@marcepan

Nie gadaj głupot człowieku. 9 godzin i długa pauza to może być jak filia zaczyna działać. Przy ciężkiej trasie i dobrze prosperującej filii masz prawie 11 godzin dziennie i nawet kanapki w spokoju nie zjesz.

@Demon

@Demon to współczuję tras u Was. Ja napisałem jak jest w mojej filii, nikt nie pracuje prawie 11 godzin. Ale fakt, nie wiem jak jest w innych filiach bo ich jest od groma. Kluczowa też jest organizacja pracy, ułożone papiery, poznanie wszystkich skrótów (google maps rządzi), tu 5 minut tam 5 minut i czas pracy się skraca, w końcu w tej robocie samemu jest się sobie organizatorem, jak zrobisz szybko to lepiej dla Ciebie. Dla klientów zresztą też.

Bronisław
@Demon

Czy czas pracy kierowców jest sprawdzany i pracodawca respektuje przepisy w tym zakresie pilnując, żeby kierowcy nie jechali bez odpoczynku zbyt długo?

Kobietaxxx

Czy jest sens wracać po urlopie macierzyńskim?

Xyz

Wszystko pięknie wygląda na bilbordach... I tylko tam. Rzeczywistość zarobkowa na AP delikatnie mówiąc -żenująca. Pracownik stary czy nowy zarabia tyle samo. Stawka 3000 brutto i śmieszne 300 zł premii (dział dostaw i kompletacja BA! Jeszcze nie dostajesz w całości, trzeba sobie na nią zapracować) inne działy mają większe. Praca w sobotę jest, ale nie na każdym dziale. Ważne, ze Ukraina moze przyjść za Polaka we własnym kraju zarobic. Po co dac Polakowi. No po co? Social? Ja bym tego socialem nie nazwał. To jest rzucanie resztek jedzenia dla bydła. Bo tak w tej firmie ludzie są traktowani. Zero szacunku do ludzi i pracy. Ogólnie zanim się zatrudnisz zastanów się czy warto tracić czas na firmę, która tak na prawdę po za umowa o pracę, pełnym etatem i praca na jedna zmianę (nie każdy dział) NIE OFERUJE NIC. DOSŁOWNIE ZERO!!!

@Xyz

Otóż to. Premie na dostawach to jakaś żenada. Kobiety dźwigają ciężary nie do przyjęcia. Może czas się zastanowić czy pani z BHP zdaje sobie sprawę jakie ciężary w firmie podnosi jednorazowo kobieta ? Na przykład niektóre tarcze . Ciężkie rzeczy i premia jak kot napłakał . Więcej wydadzą te pracownice na leczenie i rehabilitację bo za chwilę kalekami zostaną. Social haha jaki socjal :D chyba jego brak. Jedyny plus umowa o pracę i pierwsza zmiana tak jak piszesz ale nikt nie jest naiwny i na dłuższą metę nikt tam nie zostanie. Tam zawsze będzie rotacja pracowników. Tylko im to jest widocznie na rękę. Dzięki temu zawsze będzie tam jeden wielki bałagan na magazynie. Nie będą mieć nigdy dobrych pracowników bo nikomu już nie zależy. Traktowanie pracowników jak (usunięte przez administratora)

Kimi

Oj już nie przesadzaj z tą rotacją. Kierownicy, ich znajomi oraz rodzina jest tam od lat.

kupiec

ile zarabia specjalista zakupów/kupiec? czy 5 000 -6 000 zł netto jest możliwe na tym stanowisku?

Łucja
@kupiec

Szkoda, że nie otrzymałeś żadnej informacji, bo sama chętnie bym się dowiedziała, jak przedstawiają się zarobki na tym stanowisku. W ogłoszeniach nic o tym nie piszą https://autopartner.com/kariera/ . Ktoś podpowie?

kleszcz
@kupiec

raczej oczekiwałbym 3000 zł brutto + śmieszna premia

Programista C#

Przebieg rekrutacji to jakieś kpiny. Połączyły się ze mną 3 osoby przez aplikację Team - żadna z nich nie włączyła kamery. Nikt się również nie przedstawił, poinformowano mnie że z jedną z osób przebywa programista i rozmowa zacznie się od pytań technicznych, po czym od razu zaczęto je zadawać. Nie powiedziano mi czym się zajmuje firma, jakie będą obowiązki i oczekiwania wobec pracownika, do jakiego projektu trwa rekrutacja, jakie technologie są wykorzystywane. Po prostu nic. Cała rozmowa trwała 6 minut. Nie polecam, tym bardziej że stack technologiczny okazał się z czasów Mieszka.

Kilka pytań o sql i kilka z c#

kupiec

mam pytanie ile zarabia specjalista zakupów/kupiec w tej firmie? czy 5000 zł netto jest realne?

Ukasz

Darujcie sobie prace w tej firmie . Dlaczego,? Dlatego, że jeszcze nie zacząłem pracować w tej firmie s już pokazali, że mają ludzi w (usunięte przez administratora) Byłem umówiony na rozmowę o pracę na PH na godz 8 rano. Wstaje o 6 rano żeby być na czas. I co? O godz 9 rano dowiaduje się, że pan rekrutujacy ma problem z autem ale dojedzie. Myślę sobie ok Ale o 10 rano dostaje telefon że pan rekrutujacy ma ważnego klienta i mam się napić kawy i czekać za nim .. że postara się być najszybciej jak to możliwe. 10.20 wyszedłem z siedziby A pracownik mnie przeprosił za cała sytuację. Rozumiecie ? W całej mojej karierze nie spotkałem się z taką sytuacją. Firma to ludzie... ich motto powinno być takie : Firma ma w (usunięte przez administratora) ludzi.

Superkolo

Uwaga w autopartner jest co raz gorzej teraz na kontroli jak zapakujecie o jeden woreczek za dużo to kara -100zl i wpis do akt lub dyscyplinarka!!!!!!!

Witam, czy ktoś z obecnych na forum powie mi jakie warunki ma PH? Jaki samochód umowa. Jak liczona premia. Z góry dziękuję za wszystkie odpowiedzi.

@Zainteresowany

audi r8 v10 albo v12 do wyboru, umowa od razu na stałe, klient ma wzrost 100 zł to od razu masz premię 1000 zł, premia jest stałą jaką sobie zażyczysz ;) nie pytaj, co firma może zrobić dla ciebie, zapytaj, co ty możesz zrobić dla firmy później oczekuj. Takim tokiem myślenia do niczego nie dojdziesz, tyle w temacie. Pzdr

Roman
@brak

Przedstawiłeś bardzo dobre warunki zatrudnienia. Sam pracujesz na takim stanowisku i stąd Twoja wiedza? Napisz więcej o wysokości targetów do zrobienia. Pułap nie jest zawyżony i można podczas miesiąca wyrobić się z premią? Jakie jeszcze inne dodatki do wynagrodzenia proponuje pracodawca? Chętnie się tego dowiem.

Obserwator

Obcinanie premii w tej firmie jest na porządku dziennym. Kompletny brak szacunku dla ludzi, którzy pracują na sukces tej firmy.

Urszula
@Obserwator

Szacunek na linii pracodawca - pracownik (i odwrotnie) to absolutna podstawa. Szkoda zatem, że - według Ciebie - brakuje go w Auto Partner. Na razie skupmy się kwestii premii. Nadmieniłeś, iż są one nierzadko obcinane pracownikom. A powiedz mi, bo to istotne, jak pracodawca wyjaśnia Wam ten brak należnej premii? Jestem ciekawa.

WUJA1966

Ostrzegam przed tą wspaniałą firmą. Pracowałem 4 msc jako Przedstawiciel Handlowy, przyszedłem tutaj z doświadczeniem od konkurencji. Zrobiłem swoją robotą, obroty na moich klientach wzrosły, po czym dostałem wypowiedzenie bez uprzedzenia i podania przyczyny. Stało się to kilka dni po zmianie dyrektora regionalnego. Mało tego, pomimo wyrobienie planów sprzedażowych nie otrzymałem wynagrodzenia promiowego.

Rafał
@WUJA1966

Rozumiem, że jesteś rozczarowany postawą firmy. Czy próbowałeś wyjaśnić czemu nie otrzymałeś premii choć miałeś ją obiecana? Często premie są uznaniowe i mimo dobrych wyników nie zawsze są przyznawane. Czy ktoś jeszcze spotkał się z podobnym traktowaniem i nie otrzymał wypracowanych dodatków?

pytanie

A jak wygląda tam grafik pracy? chodzi o pracę magazynową, czy są też nocki? Jak są płatne nadgodziny? jak są płatne soboty, niedziele czy święta ( jeśli w te dni się tam pracuje ) czy zakład pracy organizuje jakiś dojazd bo poza autem nie bardzo jest się tam czym dostać. Jak wygląda sprawa socjalna? na reklamie pisało że pakiet sportowy i medyczny, oraz dofinansowanie do posiłków

Paulina
@pytanie

To prawda - z ogłoszeń wystawionych przez Auto Partner dowiadujemy się, że pracownikom oferują różnego rodzaju benefity. Jednak tę kwestię musi zweryfikować osoba, która tam pracuje. A jesteś już na etapie aplikowania, czy jednak wolisz poczekać, aż zbierzesz wszystkie potrzebne Ci informacje?

Mimi
@Paulina

Po co w wątku piszą takie roboty jak ten? To bez sensu.

Barbara
@Mimi

Możesz być przekonany, że na forum GoWork.pl nie piszą żadne roboty. Po prostu niektórzy jego użytkownicy chcą dowiedzieć się jak najwięcej o firmie Auto Partner jako o pracodawcy i dlatego ich wypowiedzi mogą mieć nieco bardziej dociekliwy charakter. Ty na pewno pracujesz w tym przedsiębiorstwie, to może odpowiesz na pytanie @pytanie dotyczące pakietu socjalnego? Zachęcam Cię serdecznie.

taka_tam_PH_malopolska

Z głupoty tu weszłam. Jakie tu są brednie. Tylko ludzie z kompleksami albo którzy dostali po (usunięte przez administratora) tu muszą się wyżalić. Normalne jest że nie będę tu wypisywać postów chwalebnych ale prawdę napiszę. MI jest dobrze tutaj, uważam ze jest w porządku praca. O zarobkach się nie rozmawia ale skłonię się i powiem- średni plus minus mam na reke 3100. I to taki standard jako PH. Ale jak sie postaram, sa dobre miesiace to i mialam o 1000zl wiecej. Ludzie zrozumcie, to normalne zeby zarobic dobry pieniadz to trzeba sie wykazac, poswiecic zadzialac. Jak nie to zmiencie prace i wyzalajcie sie dalej.

KAMan
@taka_tam_PH_malopolska

taka_tam_PH_malopolska - naprawdę tyle zarabia doświadczony PH? Przecież to jakaś rozpacz... Nie piszę dlatego, że teraz nawet na CC nie znajdziesz pracownika, jeżeli ma zarobić poniżej 4k. Piszę dlatego, że specjalista nie powinien pozwalać sobie na tak drastyczne zaniżanie stawek. Jako handlowiec po studiach zarabiałem takie pieniądze, teraz za 3k netto, to nawet byle łapciuch z Wileniaka nie przyjdzie do pracy... Może w innych częściach Kraju jest inaczej, ale nie sądzę aby można było normalnie żyć, spłacać/wynajmować mieszkanie i czasem odpocząć. Butelka wódki w lepszych knajpach 400 kosztuje, w najpodlejszym lokalu na Mazowieckiej zostawisz kilka stówek za wieczór.

Pracuje na dziale dostaw. Ogólnie praca nie jest najgorsza. Porownujac z pracą na produkcji gdzie trzeba stać ciągle w jednej pozycji to dla mnie jest to na plus. Niestety panuje duza niesprawiedliwość jeżeli chodzi o towar jaki się otrzymuje do rozładowania. Jedne osoby stale dostają towar, na którym wyklikaja premie, a inne osoby dostają taki towar, że choćby stały na głowie nie wyklikaja połowy premii. Wszystko zależy od wózkowego i jego akceptacji Twojej osoby jak równiez od jego humoru. Teksty typu ,,ta fajnie się ubrała,, to dostanie dobry towar - porażka haha. Kierownik potrafi mocno Cię zrównać z ziemią za to, że przez sekundę z kimś rozmawiałeś ale nie interesuje go jaka jest niesprawiedliwość na antresoli. Nie interesuje go to, że jeden dostaje stale taki towar, że jedna paleta zapewnia mu bardzo duzo kliknięć dlatego pół dnia spędza na plotkach i pogaduszkach , a druga osoba jedzie paleta za paleta z max 4 indeksami . Nie interesuje go, że ktoś połowę premii ledwo wyklikal bo miał do kitu towar. Tego nie widzi. Wystarczy , że spotka pracownika na rozmowie z kimkolwiek to chamsko Cię potraktuje, jak śmiecia , jak jakiś gorszy sort. Inni co chwilę gadają śmieją się , dostaja palety wieloindeksowe i tylko klikają ppmiedzy jedna rozmowa , a druga , a ty jedziesz z koksem cały dzień, na chwilę się przy kimś zatrzymasz idostaniesz bure roku bo akurat Ciebie zobaczył jak z kimś rozmawiasz .

Franciszek

Uważasz, że podział obowiązków jest niesprawiedliwy. Czy szeregowy pracownik ma na to jakiś wpływ? Jeżeli tak spróbuj zawalczyć o lepszy towar do rozładunku, żeby móc wyrobić premię. A inne dodatki do wynagrodzenia. Napisz więcej informacji o należnych benefitach.

Kimi

Tak!! Ten system premiowania jest całkowicie niesprawiedliwy. Osoba która nadźwiga się klocków albo tarcz hamulcowych nie dostaje prawie nic, a paniusie które sobie wykładają uszczelki itp. zgarniają całą premię. Nie liczy się kto jak pracuje tylko jakie ma układziki. Musisz być cwany aby zarobić.

mador

pracowałem na jednej z filii dwa miesiące. nie polecam.

Ryszard
@mador

Mógłbyś podać więcej szczegółów dlaczego masz takie zdanie. Czego konkretnie nie polecasz i czy widziałeś także dobre strony zatrudnienia. Interesują mnie premie i szkolenia. Czy pracodawca je zapewnia i wspiera rozwój pracownika?

Janek

Co to się stało we Wrocławiu na ul. Długosza że zmienili kierownika?

@Janek

Pewnie przestał być potrzebny i był za drogi, taka polityka (firma to ludzie) ps. nie tylko Wrocław koszą po kolei.

Agnieszka
@Regionalny

Chyba wyciągasz zbyt pochopne wnioski, bo - jak wywnioskowałam z kontekstu - nie jesteś pewien swojego zdania. Na pewno pracujesz w Auto Partner, a więc - jak przypuszczam - dysponujesz dużą wiedzą o tym pracodawcy. Widziałam, iż firma poszukuje aktualnie naprawdę wielu pracowników w różnych lokalizacjach i na różne stanowiska. Podpowiesz nam w związku z tym, czy wynagrodzenie osiągane przez nowo zatrudnioną osobę w sposób znaczący różni się od tego, które uzyskują wieloletni pracownicy? Jak przedstawia się ta kwestia?

Ktos
@Agnieszka

W. Pruszkowie nowy pracownik dostaje type same Co stary a czasani nawet wiecej

LittlePinkHorse
@Ktos

Wrocław to samo. Tak się właśnie "szanuje" starych, doświadczonych pracowników, podczas, gdy motto firmy brzmi firma to ludzie.

@Agnieszka

Trafiłaś w samo sedno, jeżeli chodzi o stanowisko o którym rozmawiamy tak właśnie jest, nowy otrzymuje zdecydowanie mniej.

Mieczysław
@LittlePinkHorse

Zastanawia mnie, czy wraz z pozostałymi doświadczonymi pracownikami próbowaliście może rozmawiać z pracodawcą na temat warunków zatrudnienia? Jeżeli do tej pory tego nie zrobiliście, to może warto spróbować na ten temat porozmawiać? Będę wdzięczny za odpowiedź, ponieważ dzięki temu będę wiedział, jak to dokładnie wygląda.

@Mieczysław

Wygląda to następująco, o godzinie czwartej rano wpada ci na filie dwóch miłych panów z centrali, robią Sajgon na magazynie i w kasie i chociaż jesteś czysty szukają dziury w całym. Jak nie znajdą to sami wymyśla i....do widzenia. Ps. Z pracodawcą nie da się porozmawiać ma od tego ludzi lepszych lub gorszych

LittlePinkHorse
@Mieczysław

Rozmawiać?? Dobre sobie. Z kim? Od kierownika niewiele zależy, natomiast regionalny dba tylko o siebie. Na szczęście już tam nie pracuję, dostałam wypowiedzenie i znalazłam lepiej płatną pracę w bardziej cywilizowanych warunkach. Osoba, która przyszła na moje miejsce dostała ok 300 zł wiecej niz ja miałam podstawę, a nie robi i nie wie tyle co ja wiedziałam

Mieczysław
@Regionalny

Kontrole się zdarzają, ale powinny przebiegać w kulturalnej atmosferze. Rozumiem, że te niedogodności wpływają na pracę. Czy inne aspekty zatrudnienia Ci odpowiadają? Wynagrodzenie i dodatki są satysfakcjonujące? Napisz kilka słów na ten temat.

Ernest
@Mieczysław

Atmosfera jest słaba , ludzie się nie lubią , kultury to tam za grosz.

magazyn

Wie ktoś ilu zmianowa i w jakich godzinach jest praca na magazynie?

Xyz

7-15, 15-23

Zgres
@magazyn

Na jaką filę startujesz? Bo xyz napisał inne godziny pracy magazynierów niż u nas na filii.

Timi

5-13 10-18

Gruby

Na Centrali 7-15, 15-23

FZ600

Witam Czy też macie telefony widma (z nr zastrzeżonego) ,notorycznie ktoś dzwoni,odbierasz ,przedstawiasz się i się "gość" rozłącza-ani dzień dobry ,a nie do widzenia.,ani pocałuj mnie w (usunięte przez administratora) Pozdrawiam

FZ600

Witam Co to za chory system aby przedstawiciel był karany za to, że "jego" klienci "biznesmeni" nie płacą w terminie za faktury!!!!! Od tego jest dział windykacji !!!!,przedstawiciel ma inne zadanie -nie jest jego rolą wcielanie się w "komornika". Idąc tym tokiem myślenia ,sprzedawcy obsługujący klientów którzy zalegają z płatnościami też powinni być karani (bo klient nie płaci). Chory to system ,oj chory !!!!!

FZ600

Witam ja tylko jedną sprawę poruszę.To jest jakaś "chory system" aby przedstawiciel handlowy odpowiadał (był karany) za zaległości związane z płatnościami "swoich" klientów. On ma utrzymywać kontakty z klientami,nawiązywać nowe a nie przejmować się płatnościami klientów!!! Moim zdaniem w tym systemie ,to i sprzedawca obsługujący klientów którzy zalegają z płatnościami powinien być karany (może za klienta zapłacić zaległości :) ) Od tego jest dział windykacji-koniec kropka !!!!!!! - ale widać to normalne że się odpowiedzialność zrzuca na osoby, które nie powinny za to odpowiadać . A może Pan Prezes lub ktoś z kierownictwa będzie otrzymywał kary za to że klienci nie płacą w terminie ,przecież są w tej sytuacji tak samo odpowiedzialni (nie mają z tym nic wspólnego) jak bogu ducha winny przedstawiciel AP .

Witam, mam pytanie czy ktoś wie jakie warunki ma pH. Jaka podstawa, umowa, premie(co biorą pod uwagę przyznając premie). Jaki samochód ewentualnie dodatkowe benefity? Z góry dziękuję za rzetelną odpowiedź.

Zostaw merytoryczną opinię o Auto Partner SA - Bieruń

• Jak się pracuje w Auto Partner SA?

Zobacz opinie na temat firmy Auto Partner SA tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 314.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Auto Partner SA?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 227, z czego 9 to opinie pozytywne, 152 to opinie negatywne, a 66 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Auto Partner SA?

Kandydaci do pracy w Auto Partner SA napisali 7 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Auto Partner SA
2.2/5 Na podstawie 368 ocen.

Auto Partner SA