Opinie o Auto Partner S.A. w Bieruń - sklep maxgear.pl

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Auto Partner SA. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Auto Partner SA o rekrutacji.

Branże: Produkcja części i materiałów eksploatacyjne pojazdów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Auto Partner SA w Bieruń

Jan

Patrząc na ten zakład z rocznej perspektywy . Zakład zmienił się strasznie . Rok temu jak tu zaczynałem chciało się robić dobra ekipa spoko liderzy , jakoś to leciało . Po roku czasu ekipa się wykruszyła mało znajomych twarzy robota stała się chaotyczna ( idź tu idź tam , wracaj) . Coraz więcej ludzi odchodzi , brak mądrego zarządzania . Teraz jeszcze. trzy zmiany i najniższą krajowa ... Dramat

Ziomek

Poza atmosferą nic pozytywnego nie przychodzi mi do głowy, najważniejszy cel, nie równe traktowanie klientów nie zrobione podstawowe rzeczy jak ogrzewanie czy klimatyzacja , kiedy jest ok 9/10 nikt nawet nie powie dobra robota , w drugą stronę dramat i pretensje , wszelkie zapytania o podwyżkę, bonus (covidowy nie istnieje, chociaż kontakt z klientem jest ) ucinany tekstami typu 50 na Twoje miejsce , magazynier to multifunkcja kasjerki , informatyka , magazyniera i call center , nie polecam nikomu chyba że nie ma wyjścia.

@Znany

@Znany Nie broniąc tu w żaden sposób Marleny ale wszyscy wiedzieli jaka jest i wiedzieli że lubi sobie nie przyjsc do pracy. Została awansowana i sama nie wykorzystała swojej szansy. W przeciwieństwie do Pani Patrycji, która robiła z siebie pracownika roku. Plan przebiegał idealnie. Ścieżka kariery u tej Pani przebiega niczym prędkość światła. Najpierw Pani od szkoleń (śmiech na sali szkolić miał ktoś kto popełniał więcej błędów od innych pracowników!) chwilę później zostaje liderką. Po czym tak jak Pani Marlena zaczyna sobie chodzić na L-4 zostawiając auto na parkingu firmowym, raz za razem, można rzec, że jest gościem w pracy. Chyba tutaj kariera pani Patrycji także powinna się już zakończyć jeśli Pan Arkadiusz jest taki sprawiedliwy i wyrozumiały. @Znany zastanawiam się jeszcze jaki masz cel bronić jej bo chyba nie do końca jesteś w temacie co się (usunięte przez administratora)dala w tej pracy.

Znany
@@Znany

Zgadzam się z tym co piszesz, nie bronię jej tylko po prostu mam już dość pisania postów na ten temat. Wiem bardzo dobrze co się dzieje na magazynie bo to temat numer jeden. Nie rozumiem awansowania osób które się do tego nie nadają a od początku tak było, osoby które się nie nadawały robiły co chcą... młode ładne dziewczyny miały na wszystko pozwalane no sory ale jesteśmy w pracy i ja nie patrze na człowieka po wyglądzie ale po umiejętnościach... dobrzy pracownicy nie są niestety doceniani...

JestemPracownikiemIWidzeWszyst

Nie ogarniam zwalniania osób przez kierownika w Dąbrówce. Zwolnił jakiś czas temu dobrego pracownika bo nie będę pisał jaka to płeć czy żeńska czy męska. Tylko po to aby bujać się z (usunięte przez administratora) po magazynie. Bieruń zróbcie z tym porządek bo się przyda . Znałem jedną z osób która pan kierownik zwolnił, nigdy nie widziałem tak zapłakanej osoby bardzo dużo osób tą osobę lubilo. czemu zwolnil? Bo taki miał kaprys. A jak myślicie dlaczego gdy przyjeżdżacie żaden pracownik nic nie mówi bo każdy woli siedzieć cicho jak mysz pod miotla i nikt nic nie powie

Znany
@JestemPracownikiemIWidzeWszyst

Jeśli chodzi o zwolnienie Pani Marleny to uważam że to była dobra decyzja i co z tego że płakała... więcej jej w pracy nie było niż była, po całym magazynie rozpuszczała głupie plotki i co buzie otworzyła to kłamała, a pracownik z niej żaden jak szła na antresole to siedziała w regałach zamiast pracować... Kierownik Arkadiusz i tak wykazał się dużą cierpliwością w stosunku do jej osoby...

Programista C#

Przebieg rekrutacji to jakieś kpiny. Połączyły się ze mną 3 osoby przez aplikację Team - żadna z nich nie włączyła kamery. Nikt się również nie przedstawił, poinformowano mnie że z jedną z osób przebywa programista i rozmowa zacznie się od pytań technicznych, po czym od razu zaczęto je zadawać. Nie powiedziano mi czym się zajmuje firma, jakie będą obowiązki i oczekiwania wobec pracownika, do jakiego projektu trwa rekrutacja, jakie technologie są wykorzystywane. Po prostu nic. Cała rozmowa trwała 6 minut. Nie polecam, tym bardziej że stack technologiczny okazał się z czasów Mieszka.

Kilka pytań o sql i kilka z c#

Anonymous

Praca dotyczy w filli Autopartner w Opolu na ul. Glogowskiej. Stanowisko Magazynier. Robota w kołchozie. Przyjeżdżasz na 5, żeby ogarnąć trasy kierowcom. Po przerwie rozkładasz towar skanerkiem z systemem, który nie ogarnia, więc walisz towar gdzie jest miejsce, w międzyczasie robisz odbiory indywidualne z kartki, mając na uwadze 2 wyjazd kierowców. Po tym czasie znów to samo. Zmiana niby 2 osobowa, a walisz wszystko jako jedyny, bo 2 osoba się opoenicza, jak tylko przyjdzie "kierownik magazynu" i nędza razem przez 2h w kasyno. Na magazynie zimą piździ jak w kieleckim. Czasem to tego stopnia, że przy 5 stopniach na dworze jest cieplej niz w tym magazynie. Z ubrań tylko buty letnie z blachąi śmieszna czapeczka. Jak tylko przyjdziesz siąść w biurze przedstawicieli przy jedynym grzejniku w firmie, żeby się ogrzać wchodzi cała na biało szefowa i patrzy krzywym wzrokiem. Po przepracowanym okresie próbnym wypłata mniejsza o jakieś 300 do 400 zł. Jak tylko 1 Magazynier zachoruje robota do 13 w 3 potem zostajesz sam jak palec i musisz zapierdalać nie mając nawet tych 15 minut na zjedzenie czego kolwiek, bo ODBIORY. Robisz za 2 dostajesz pensję za 3-4 etatu. Wyjrecajac najwyższy wynik na skanerku jak tylko poprosisz o zestawienie kto ile pracował oczywiście nie ujrzysz go na oczy, a jak zachorujesz, bo robota przy minusie i nie ma Ciebie tydzień, albo urlop nagle dostajesz zestawienie z opierniczem czemu tak mało, a reszta przyjeżdża autem do roboty mając blisko promil i żadnych konsekwencji. Ręka rękę tu myje i tyle.

Walcząca o swoje dobro

Jako była już pracownic działu "kontrola" mogę śmiało napisać, że jeśli mottem firmy jest "firma to ludzie" to poszło coś grubo nie tak w złym kierunku znaczenia tych słów. Kierownik działu to zwykły zboczeniec, (usunięte przez administratora) i cham który ma na koncie kilka spraw za (usunięte przez administratora) a ciągle mimo to pracuje -najwidoczniej ma duże plecy i zarządowi nie przeszkadza fakt, że cierpi przez to opinia o firmie.. Jak dla mnie dyscyplinarnka powinna być od ręki.

Ambitna

Proszę o konkretne odpowiedzi : -czy w AP jest premia absencyjna (miesięczna, kwartalna, roczna) - czy jest możliwość otrzymania umowy na czas nieokreślony, jeśli pracownik pomimo negatywnych komentarzy poradzi sobie bo: Jest odporny na stres, szybko się uczy, ma charakter, jest ambitny, pracowity lubi wyzwania, dźwigać poprzeczki,nie zraża się opiniami. Powiedzmy, że wszystkie te negatywne komentarze dają kopa do zmierzenia się i udowodnienia sobie, że wszystko się pewno da jakoś ogarnąć i jak pisze na stronie AP, firmę tworzą ludzie. Jest to prawda, bo często jest tak, że do firm przyjmują się osoby, które tak naprawdę znalazły się w niezgodzie z oczekiwaniami zawodowymi(złożyłem CV, oddzwonili, jade, mam robote) a potem, jak pracownik nie daje rady to narzeka... No ma prawo, ale warto się zastanowić, co chcemy w zyciu robić, czy ta praca akurat jest na pewno dla mnie. Czynniki, które przemawiają jak dla mnie za tym, aby spróbować zmierzyć się z tymi wszystkimi negatywami: Lubie pracę w ruchu, przemieszczanie się, przestrzeń, wynik uzależniony od indywidualnego zaangażowania a nie od team, który mi ten wynik zawali. Jak zawale sama sobie, to będę mieć pretensje do team. Nie lubię siedziec 8 h na jednym krześle i monotonnie wykonywać jedną i ta sama czynność przez kilka lat. Dlatego nie zrażają mnie negatywy bo czuję, że po odpowiednim przeszkoleniu oraz indywidualnym opanowaniu zasad i schematu pracy, jestem w stanie to ogarnąć. Ale ważnym dla mnie jest, czy moje zaangażowanie, wkład osobisty, wykazanie się rekompensuje system płacowy? Zalozmy, że przez cały rok nie pójdę na L4, będę pracować w nadgodzinach jeśli jest taka potrzeba, wyniki pracy będę mieć dobre, przełożeni nie będą mieć żadnych zastrzeżeń do mojej pracy a nawet mogą być zadowoleni wiec wracam do meritum: Czy można liczyć na podwyzke, umowa na czas nieokreślony, premia absencyjna za nie chorowanie, uznaniowa, ubezpieczenie grupowe badz inne benefity? Czy tylko stawka godzinowa tylko plus premia za wypracowanie ponad normę. Pytam, bo nie mogę się doszukać wśród komentarzy informacji o tym, co proponuje jeszcze firma

Pucin
@Ambitna

- nie ma takiej premii - jakich znowuż negatywnych komentarzy? Klientów/przełożonych? To chyba nikt nie przedłuża umowy komuś, kto się nie sprawdza w danej pracy. Jeśli się sprawdza to zgodnie z prawem pracy przysługuje po 33 miesiącach przepracowanych w danej firmie. "Od team" - język polski taki trudny? A indywidualnie to sobie w korporacji kible sprzątać.

@Pucin

Jak w twojej odpowiedzi na moje proste pytania czytam,, Kible w korporacji '' to zaczynam się zastanawiać nad tą trudnoscią polskiego języka. Zdecydowanie ładniej brzmi angielski Team niż polski kibel. Taki właśnie kibel w tej naszej Polsce. A wystarczylo chodzic do szkoly, by używać polskiego określenia,, Ubikacja, Toaleta''. No ale widzę, że znasz się na prawie 33 miesiące AŻ trzeba czekać na nieokreślony? To chyba tylko ci, którym szef nie ufa, ciągle nie jest pewien i często w 33 miesiącu taki pracownik dostaje.... Wypowiedzenie.

Pucin
@Ambitna

(usunięte przez administratora) Podpowiem - 33 miesięcy nie przetrwasz w żadnej firmie ponieważ nikt nie trawi nadętych biurw, które myślą, że jak napiszą kilkanaście zdań bez ładu i składu używając zwrotów z ogłoszeń o pracę, to z automatu staną się inteligentne. A jak skończyłaś podstawówkę to znajdź zeszyt z trzeciej klasy - powinny tam być odmiany....

@Pucin

Nie dziwię, że w dzisiejszych czasach 33 miesiące wytrzymać w jakiejkolwiek pracy graniczy z cudem, skoro Ty do chwili obecnej jestes na poziomie kibla. Ale żeby wyglądało profesjonalnie i rzetelnie, posługujesz się linkami prowadzącymi do PWN, bo w erze komórkowców musiałeś aż isc sprawdzić w google, czy kibel to potocznie ubikacja, sedes. Bravo,zawsze można cie zmusic do szybkiego działania, szybkiej reakcji, pogłębiania wiedzy. Gdybys obok siebie w pracy mial takich pracowników jak ja, uczyl bys sie od nas, jak przetrwać 33 miesiące w firmie, był bys wydajny ale niestety nie masz z kogo chyba brać przykladu i dobrych wzorców. Zostawiam cie na tym forum bo chyba często tutaj zaglądasz niezadowolony, niespełniony i musisz dać upust gdzies. Wciąż nie doszukałam się logicznej odpowiedzi na moje pytania, chyba nie posiadasz zadnej wiedzy ale upust dac musiałeś, bo czujesz się mało ambitny a tu PAC, jakas ambitna sie zjawia seria pytań zainteresowana pracą, której ty nie ogarniasz a ambitna lubi dźwigać poprzeczki. Ależ cie zdenerwowałam.

..yz
@Ambitna

Nie dostaniesz umowy wcześniej. W AP umowy działają tak jak przwiduje kodeks pracy. Pierwsza umowa na 3 miesiące, 3 lata i czas nieokreślony. Nie ma żadnych innych premii, jest tylko uznaniowa, którą mogą Ci zabrać np za używanie telefonu, gadanie no i błędy przy pracy. Nawet za branie urlopu na żądanie w poniedziałki lub piątki potrafią zabrać 100zł. Benefity? Możesz wybrać 100 zł na wczasy pod gruszą lub na święta Bożego Narodzenia i to jeszcze pod warunkiem że budżet na osobę w gospodarstwie domowym nie przekracza 3000zł. Ubezpieczenie grupowe są, system Ok i dofinansowania do posiłków.

@Ambitna

Nie ma takich premii. Niestety Twoje bojowe nastawienie (jeśli się zdecydujesz) spotka się ze ścianą po przepracowaniu miesiąca. Również jestem osobą ambitną, która preferuje pracę w ruchu. Natomiast jeżeli chodzi o premie to zależy na jakie stanowisko będziesz się starać- jeżeli na kompletacji to od razu mogę odradzić, ponieważ zakład od pewnego czasu bardzo skutecznie uniemożliwia jej wyrobienie. Chyba, że chcesz zasuwać aż Cie będzie wykręcalo ze zmęczenia tylko po to, żeby następnego dnia okazało się, że nie zarobisz ani złotówki więcej. A co do nadgodzin - raczej nie będziesz mieć na nie siły. I nie krytykuj poniższych opinii, jeśli nie przepracowałaś tam ani jednego dnia. Osoby zatrudnione obecnie oraz wcześniej doskonale wiedzą, że wszystko się zgadza i nie jest to pisane pod wpływem lenistwa lub braku starań. Jeśli chcesz się przekonać, spróbuj

@..yz

Bardzo dziękuję za odpowiedź. Trochę skąpo 100zl wczasy pod gruszą? Wracajac do premii. Praca jest w systemie akordowym?Na jakich zasadach jest obliczany ten system? Masz do zrobienia jakąś normę a powyżej tej normy... co dalej? Wiem że są różne działy ale może masz wiedzę, jak to działa na różnych działach. Powiedzmy, że przyjmuje się nowy pracownik, dostaje jakas stawkę godzinową? Czy naliczanie jest za,, sztukę'' nie i w zależności od tych sztuk ponad normę, kumuluje ci to dodatkowy zarobek? Czy premia uznaniowa to odrębna premia kierownicza, która jest wlasnie ruchoma (obcięcia za L4, uż, telefony kim)?

AndrzeJ
@Ambitna

Za jaką sztukę? Sprawdziłaś chociaż czym się zajmuje firma, na której temat zadajesz pytania?

@AndrzeJ

Jak byś zauważył, słowo,, sztuka'' ubrałam w cudzysłowu, zadając pytanie odnośnie systemu akordowego. System akordowy na jakichs zasadach jest oparty? I ja zadaje pytanie odnośnie akordu, jak to wygląda w tej firmie. Czy odbijając skanerem płacone jest od odbicia za,, sztukę' '' nie? Ty oczekujesz, że ja zadając pytania będę mieć już gotowce ? Czy tobie zadaje np pytanie i jeśli posiadasz wiedzę to odpowiedź, nie potrafisz odpowiadać na pytania milcz. Pytalam o zasady systemu akordowego chyba nie muszę rozwijac co oznacza słowo zasady badz system. Masakra z komunikacją tutaj jest. Niem mój wątek się zakończy to chyba w 2022r w mniej więcej się dowiem, co wy tam robicie, za ile i na jakich zasadach.

Janek
@Ambitna

W AP poza premią miesięczną wykonywaną na akord nie ma żadnej innej premii. Z benefitów masz ok system i prywatną opiekę medyczną, jako wczasy pod gruszą możesz wybrać 100zł, ale wtedy premii świątecznej nie otrzymujesz. Umowa na 3 miesiące później na 3 lata i na stałe.

..yz
@Ambitna

Na dziale kompletacji są progi, które trzeba zebrać, żeby dostać premie ( obecnie w tej chwili jest tam trudno, ponieważ nie ma się wglądu ile ma się na danym dniu). Dział dostaw, sortowania czy zwrotów progów nie ma. Ile zrobisz tyle masz premii,ale maxymalnie we wszystkich w/w działach więcej jak 30zł na dzień nie zarobisz tzn np wyrobisz premie o godzinie 12 to przez resztę godzin "pracujesz za darmo" czyli wszystko to co robisz ponad normę nie trafia do twojej kieszeni. Z tego co pamiętam jeszcze to kontrola ma tylko inne stawki, ale opinie o tym dziale można tutaj poczytać. Płacone masz za etat nie za godziny. Ogólnie ile zrobisz w danym dniu (max 30 zł/dzien) tyle zarobisz. Nie ma czegoś takiego że musisz zerbac lub rozwieść ileś tam towaru. Pracujesz na siebie, ale łatwo tą premie idzie starcić tyle dodam.

@Janek

Dziękuję, właśnie oczekiwałam takiej odpowiedzi, krótko a konkretnie. A czy coś o tej premii akordwej możesz jeszcze napisać, jakie są zasady zarabiania tej akordwej premii?gdzies czytalam, że musisz skanerem odbic chyba 1tys pkt jako norma a odbicia powyżej generują ci premię ponad tą norme?

@..yz

Dokładnie, wszystko jak napisane jednym słowem żenada (usunięte przez administratora) tylko czekać jak się w wrześniu magazyny pootwierają. To większość da nogę ....jeśli się nic nie zmieni.

@Ambitna

Zależy na jakim stanowisku. Jeżeli chodzi o kompletację, 1200 pkt - 10zł, 1500 - 25, 1800 - 30 zł do dniówki. Natomiast często nie masz wpływu na to ile nabijesz, bo nagle w ciągu dnia (ostatnio prawie codziennie) zaczynasz realizować zamówienia pojedyncze, na jedno odbicie :) jeżeli chodzi o dostawy, tam jest zupełnie inaczej liczone, na kontroli też, niech wypowie się tutaj ktoś stamtąd bo nie mam pewności co do zasad

@Ambitna

Jeśli w firmie jesteś/ będziesz czyimś poddupni...m to masz szansę na awans. Oczywiście teoretyczny. Bowiem większość jest już zajęta. Czy kierownik dostaw w Bieruniu, cieszy się z obecności swej małżonki obok siebie. Raczej nigdy się nie przemęczała ,ale do wyjścia była pierwsza, bez kolejki. Takich "baboli" to tam większość. Na każdym dziale znajdziesz syf. Po prostu "stara" ekipa wypracowała sobie system, z którego żyje! Dobry, sumienny pracownik...nie ma szans na cokolwiek. Poznasz go po tym w Bieruniu, że nie ma brązowego języka. A oni dużo piją, by brązowatość zmyć. Ale i tak wszyscy wiedzą o kogo chodzi. W Bieruniu powinni zmienić cały zarząd, kierownictwo i system zarządzania. Tak dla lepszej perspektywy.. Skoro w centrali tak jest(opinie wcześniejsze) to jak jest i może być w innych filiach???

Bardziej obiektywny
@Obiektywny

Kierownik dostaw w mojej ocenie jest w porządku. Jesteś w stanie wszystko załatwić, dogadać się i co mnie bardzo dziwi (pracuje na wspomnianym we wcześniejszych postach dziale kontroli) możesz dostać jeden dzień urlopu np jak masz pogrzeb bliskiej, pilny wyjazd, wizytę u lekarza itd. Dla niektórych to co tutaj jest napisane o dziale kontroli dla niektórych może się wydawać niedorzeczne, niemożliwe i mało wiarygodne a to tylko wierzchołek góry lodowej. Kierownik Damian K. to synonim braku organizacji, kompletnego rozchwiania emocjonalnego, braku szacunku do człowieka i co najważniejsze, braku próby zrozumienia pracownika. Niestety prawda jest taka że drogi awansu żadnej nie ma, chyba że się nie odzywasz (taki przykaz dostajesz w biurze działu kontroli). Brygadziści i liderzy wybierani są na podstawie nawet nie sympatii bo to bym jeszcze zrozumiał. Są wybierani na podstawie czy potrafią zadecydować o czymkolwiek w palących sytuacjach, czy są w stanie coś załatwić, czy aby na pewno zawsze będą mieć to samo zdanie co kierownik Damian K.. Kolejna sprawa to ulubieńcy- tutaj w skrócie, jeśli jesteś kobietą a odmówisz kierownikowi umówienia się z nim to albo jesteś gorzej traktowana, albo nie przedłuża Ci umowy, albo robi Ci tak pod górkę że nie dajesz rady i zwalniasz się sama. Firmie i osobom z działu personalnego doradze przeprowadzenie ankiety na temat pracy kierownictwa działu kontroli oraz samej pracy na tym dziale bo jest kilka mocnych osoby (5-6 os osób) które poprowadziłyby ten dział o wiele lepiej niż kierownik Damian K. wraz ze swoimi koleszkami pomocnikami. Jeśli ktoś ma jakieś pytania chętnie odpowiem :)

boriii
@Ambitna

Konkretnie pytasz i drążysz, spoko. Nie wiem jak w Bieruniu,ale sądzę,że nieciekawie:( Ja pracuje na filii AP w jednym z większych miast,ale nie napiszę w jakim,no wybaczcie. Ale mogę mogę opowiedzieć o pracy magazyniera na filii.Pracuję kilka miesięcy i mam tego dość,choć z motoryzacją związany jestem całe życie Zarobek netto 2400, z jedną sobotą pracującą! Czasem wpadną dwie soboty to około 2600.Dwie zmiany: pierwsza od 5 do 13 druga 10-18. Soboty 5-13.Pracy mnóstwo, zbieranie towaru na trasy,zatowarowanie magazynu (codziennie po kilka palet),przyjmowanie zwrotów, wydawanie towaru klientom,ciągle pośpiech,bieganie,dźwiganie,papierologia.Ale to wszystko spoko by wyglądało, no żeby zarobić trzeba popracować przecież. Najgorsze jest to tempo,ilość towaru do przerzucenia,odpowiedzialność materialna za wszystko! Na magazynie ciągle brakuje rąk do pracy, albo ktoś na L4 albo urlop,albo magazyniera przerzuci kierownik na sprzedaż czy na kasę.Ta praca byłaby spoko za te pieniądze,gdyby trwała 4 godziny dziennie,to idzie wytrzymać i zaakceptować ten pośpiech,duży wysiłek fizyczny i te warunki.Ja od kilku miesięcy nie byłem na przerwie,żeby zjeść śniadanie, bo wiem,że jakbym wrócił z przerwy to jestem zawalony robotą i przez godzine bedę stawał na rzęsach,żeby nadgonić:( Jestem palaczem, papierosa w AP nauczyłem sie palić w mniej niż minutę, jednego co dwie,trzy godziny jeśli nadarzy się okazja oczywiście:) Praca spoko na przeczekanie,może zdobycie doświadczenia na magazynie a potem uciekać albo poddać się i wegetować za tą pensję:( Ale wypłata zawsze na czas,nawet przed czasem, tylko co to za wypłata za takie oranie????Firma niby stabilna, jeśli ktos młody,silny,bez zobowiazań,kumaty w kompie i szybko się uczy, to myśle że warto spróbować,poza zwyrodnieniami stawów i depresja nie ma nic do stracenia. No żart z tą depresją:) W IC i Gordonie wcale nie jest lepiej ani gorzej, ten sam schemat, ciężkiej pracy dużo,kasy mało,no takie czasy:( Pozdro

@Bardziej obiektywny

W sporej części masz rację, bowiem jeśli w AP w Bieruniu (centrali) coś działa dobrze, to może? spłuczki w ubikacjach na 5 piętrze, lub szafki w szatniach. Co do kierownika dostaw, to warto dowiedzieć się od starszych stażem) jak to było z jego awansem? Mógłby odejść z szacunku dla siebie i wielu pracowników. No, ale są i tacy co go kochają. Czy leser Marcin. K. dalej tam jest obok. Szefostwo firmy olało załogę dawno temu. Pozostały układy. Co do kontroli -To masz rację. Damian powinien dawno być wyniesiony na butach. Jedyną drogą awansu jest poddupnik i układy. Zresztą zatrudnianie na tej podstawie się odbywa-Czy ma ktoś znajomego??? Żadna ankieta nic nie da! Szefostwo popiera to co jest. Reszta nie ma znaczenia. Powtarzam. Brązowojęzycznych nie brak, a to wina szefostwa AP. Szkoda dobrych pracowników. Firma mogłaby odpuścić soboty, święta i dać trochę zarobić więcej. Jak również wspomniałem- najgorzej, gdy smród jest w centrum. (chyba lockdown kierownictwa, to jedyne rozwiązanie) Nic tego nie usunie! Każdy ambitny, sumienny pracownik w Bieruniu zderzy się z układem i nepotyzmem, jak i tępotą kadry.. Czy nikt nie wyciąga wniosków z większości wpisów? Stevie Wonder, by to odczytał i wyciągnął wnioski- AP...swymi metodami zarządzania, kadrą, układami, sam niszczy firmę i wizerunek. Dając szacunek załodze...odbierzecie go wielokrotnie z uznaniem.

@Obiektywny

Tego nie da się czytać, macie kompleksy nie do opisania. Dramat!!!!! Mając twoje myślenie firmy by już dawno nie było

qwerty
@..yz

A podstawę to za co bierzesz? Pytam bo mówisz że za darmo się pracuje.

Obiektywny

Odpowiedziałam "ambitnej" ambicja w A.P. ma taką wartość jak papier w kiblu....krótką. Czyli każdy wie w firmie, co to oznacza. Wymieniłem 2 osoby (moim zdaniem największych leserów, którzy uznaniowo na premię nigdy nie narzekali chyba, jak i obciążenie pracą)? Pojęcie premii uznaniowej....He,.he, he...W A.P. oznacza, że mimo ambicji, zaangażowania, ba nawet kwalifikacji, doświadczenia jesteś nikim i niczym-, jakiś kierowniczyna wpisze ci coś, co mu się podoba. Najlepiej nadgodziny do premii! Poważnie. Piszę do ambitnej....Daruj sobie zdrowie, ambicje i nadzieję. Dramatem jest sposób zarządzania(podobno i kompetencje oraz postawa kierownictwa) Ryba ,jak i wszystko, nie psuje się od głowy, ale od środka. Po prostu, bez RADYKALNYCH zmian, ta firma polegnie z kretesem. Kompleksy, to masz TY i Tobie podobni. Sprawdzasz w lustrze kolor języka? Pasta do zębów tego nie ukryje:))

Bożena
@ApB

Cześć, wspomniałeś o premiach w Auto Partnerze. Tak się składa, że ja właśnie weszłam tutaj, żeby się dowiedzieć czegoś o tym, jakie warunki oferuje pracodawca na umowie. To jakie są premie w tej firmie? Powiedz, na jakiej zasadzie działa system premiowania.

@Bożena

Raczej nie nastawiał bym się na jakieś premie. Może od czasu do czasu Ci 200 zł skapnie.

@Bożena

Na temat premii masz wszystko opisane wyżej :)

@Ambitna

Firma jest dynamiczna i daje możliwość rozwoju osobistego. Ponadto za osiągniętymi wynikami i stażem pracy idzie wynagrodzenie. Szaleństwa nie ma jeżeli chodzi o podstawę ale prowizje i premie są motywujące.

xxxxx
@Ambitna

Twoja premia w AP jest zależna tylko i wyłącznie od Ciebie. Team nie ma na to wpływu więc nie przejmujesz się kolegą z działu który dłubie palcem w nosie bo mu na premii nie zależy, no chyba że będzie Ci w pracy przeszkadzał. Nie jest to praca dla poszukiwaczy dobrego towarzystwa i miłej atmosfery bo z takim podejściem to premii nie urobisz zbyt wiele. Niektóre działy maja premie stałe niezależne od tego ile się wyrobi, ale to działy takie bardziej zadaniowe których praca nie polega na "klikaniu" a te premie są już uzależnione od frekwencji czyli im więcej Cię nie ma w pracy tym bardziej premia się automatycznie zmniejsza. Teraz weszła jeszcze od września dodatkowa premia frekwencyjna kwartalna, są benefity ale nie chce mi sie rozpisywać. Ja pracuję tylko na rano ale wiem że za pracę na dwie zmiany jest jeszcze 100zł dodatku i jakies tam dodatki skromne na święta. tutaj jest bardzo dużo działów więc nie pytaj jakie gdzie są premie bo każdy ma inaczej. Umowa o pracę standardowa, pierwsza trzy miesiące, trzy lata a trzecia bezterminowa.

NAT
@Ambitna

Z perspektywy młodej, chętnej do pracy osoby uważam, że praca w tym miejscu na prawdę nie była zła. Na początku słyszałam mnóstwo złych i mało obiecujących opinii, skutkowało to u mnie jedynie tym, że w kontaktach z kierownikiem byłam ostrożna, grzeczna i konkretna, a ludzi obserwowałam i przemyślanie sobie dobierałam. Ja też jestem z tych, którzy uważają, że do pracy nie przychodzi się żeby znaleźć kolegów ale żeby pracować, jak się coś trafi to super jak nie to nie. Jeśli chodzi o zarobki to uważam, że są na prawdę w porządku, premie da się wyrobić, nawet 30 zł dziennie w skali miesięcznej daje już 600zł netto do wypłaty, teraz jest tez możliwość dla osób którym idzie słabiej, wyrobienia sobie najniższej premii jaką jest 20 zł. Jeśli jest się chętnym można się zapisywać na nadgodziny, które też są całkiem fajnie wypłacane. Niedawno ruszył też program zachęcający pracowników do nie chodzenia na L4, od któregoś X dnia września do bodajże końca listopada jeśli spełni się kilka określonych warunków, otrzymuje się 500zł do wypłaty, więc myślę że to zawsze coś. Generalnie, jak to mówią są ludzie i ludziska, w każdej pracy są różni ludzie i myślę, że warto brać sobie na to poprawkę. Uważam też, że bardzo dużo zależy od nas samych, od pracowników, od tego z jakim przychodzimy nastawieniem. Musimy pamiętać, że kierownicy mają bardzo wiele na głowach, wiadomo są osoby które z natury są wredne, ale są też osoby normalne jeśli też my zachowujemy się normalnie, względem ludzi i kierowników. Pracowałam tam pół roku i wcale nie wspominam tego jak katorgi :D Poznałam bardzo wielu fajnych ludzi na różnych etapach życiowych. Pooozdrawiaaaam!

Zniewolona
@xxxxx

(usunięte przez administratora) prawda.Twoje zarobki zależą od chumoru i widzimisię przełożonego.Zarząd nic nie wie o poczynaniach kierownictwa niższego szczebla.Czytają tylko kłamliwe raporty a tych interesują wyniki w tabelkach.Kazdy woli odejść niż coś gdzieś zgłosić bo zaraz jest zastraszany i szantażowany.Trzeba się nieźle podlizac żeby coś osiągnąć, najlepiej podkablować kogoś z kolegów.

Adonis
@Zniewolona

Tak, z pewnością. Dostajesz targety plus "nowość" od roku: jeśli nie spełnisz pkt X to żadnej premii nie zobaczysz. Więc w efekcie na rękę 2400-2500. A żeby było ciekawiej to kierownik siebie wpisze w co niektóre umowy jako osobę odpowiedzialną za ich podpisanie - więc premię on przytuli (tak miał w zwyczaju DD z Częstochowy).

Mimi
@Ambitna

Wiem,że piszę już po czasie,ale może pomogę innym. Hasło firmy najbardziej mnie rozwala:firma to ludzie. Guzik prawda. Tam liczy się zasuwanie,pracownik jest traktowany jak narzędzie,karany finansowo za byle co. Fakt faktem nie jest to produkcja i można na spokojnie pracować,ale podejście władz jest karygodne. Dziwne,że jeszcze nikt się tym nie zainteresował.

Ambitna2
@Ambitna

Daruj sobie prace w tej firmie a hasło forma to ludzie zamień na ludzie to (usunięte przez administratora) odradzam kasa żadna

Boker
@Ambitna

Widzę że HR się tu udziela.

Bolson
@Ambitna

Nie ma żadnej premii w tym zakładzie tylko bon na 100 zł na święta wstyd i hańba

Olga
@Bolson

Fajnie wygląda ta dyskusja, bo od deklaracji o braku premii wyszło, że jednak jakaś jest... Czy z innymi dodatkami, benefitami jest tu podobnie? Zdarza się może żeby coś było przyznawane jedynie w zależności od zajmowanego stanowiska?

Bartko 43
@Ambitna

Dziady człowiek prawdę powiedział i już jest następny niech tą firmę zamkną bo dalej tak być nie może co to jest kto to nadzoruje zamiast na przelew klijenci to obarczani kierowcy co oni są i jeszcze co banda

@Ambitna

Mój mąż pracuje w tej firmie ok.15 lat na stanowisku sprzedawcy (czyli wykazuje się doświadczeniem i lojalnością). Nie licz u nich na indywidualne docenienie swego wkładu i zaangażowania. Nie ma u nich premii uznaniowych. Są jedynie premie dla wszystkich od obrotów, ale to jest loteria (czasem się uda, czasem totalnie nie). Są też jakieś ajcje sprzedażowa. Jakiś czas temu za sprzedaż danej marki za określoną kwotę placówka miała dostać... pizzę z darmo!!!! Kumasz! Jakie to (usunięte przez administratora) poniżające! A pensaj! Jak wspomniałam mąż pracuje tam od 15 lat. Przez te 15 lat chyba raz dostał podwyżkę. Nie, nie...Nie jakąś mega! Kiedyś to była dobrze płatna praca, ślę gdy przez 15 lat twoja pensja praktycznie stoi to dochodzimy do momentu takiego jak dziś: aneks do umowy: podstawa pensji 4400 brutto :-) Za pół roku będzie to praktycznie najniższa krajowa (4300 brutto). Po 15 latach pracy! Oczywiście jeśli zatrudnisz się bliżej koryta w Bieruniu, to masz szansę na profity socjalne. Gdzieś w Polsce to nawet śmiesznej zapomogi nie dostaniesz, choć przy Teojej sytuacji materialnej możesz nawet liczyć na pomoc MOPRu. Ale próbuj dziewczyno! To zawsze jakieś doświadczenie. Nauczysz się, że to co na zewnątrz jest piękne i pachnące, może być w środku zgnite i śmierdzące! Warto też pamiętać, że opinie nie biorą się z powietrza i żeby ktokolwiek pofatygował się żeby ją napisać (pozytywną czy negatywną) to musi być ku temu naprawdę ważny powód.

Bieruń

Oj to gdybys widzila co się działo na wigilii firmowej w biruniu, (usunięte przez administratora) takie że wstyd że tacy ludzie reprezentują nasza firmę.

Bakłażan

Ktosiu w momencie awansu na lidera, lider powinien być w pracy obecny, natomiast w tej konkretnej sytuacji lidera ciągle brak. Przykre... Bo są inne osoby, które doceniły by awans i dbały o firmę Jeśli chodzi o uczucia, to nie powinni pokazywać tego w pracy a po za pracą. Zachowują się nie profesjonalnie. Akcja z autem...powtarza się notorycznie.

kierowca

róbcie tak samo ,nie kryjcie uczuć do swoich przełożonych jak oni nie kryją ich do was w końcu firma AP to ludzie ,a nie pseudo inteligentne osoby na pozycjach waszych panów -to też są zwykli pracownicy AP tylko wydaje im się (a piszę tu o większości)że są lepsi od was tyle że tego co wy robicie oni nie potrafią myślę że firma posiada stronę ,bądż osobę zaufaną z która się temu przyjży z którą można porozmawiać w tej sprawie i jeśli tak jest to zareaguje ,jest jeszcze inspekcja pracy ,może wtedy ktoś z przełożonych tego pana i tej pani się zainteresuje i zareaguje

Szukająca pracy

Proszę o informację, czy warto aplikować na stanowisko Specjalisty ds. Kadr w Bieruniu? Ile osób pracuje w tym dziale i jak wygląda to pod względem zarobków?.

Taki kierownik robót z tej oferty tak wgl to ilu ma ludzi pod soba? Może ja bym spróbował aplikować, ale nie mam doświadczenia w zarządzaniu nie wiadomo jak dużą grupą ludzi, a nie chce się ośmieszyć po prostu ha ha . O ile w ogóle przyjmą takich ludzi i ma szansę.

max

Kierownik jakich "robót"??? Ty w ogóle przeczytałes ogłoszenie i wiesz na co aplikujesz? :D

k

jakie trzeba mieć wykształcenie żeby zostać liderem tej firmy i jakie zarobki jako lider???

ADADADA

Pracowałem miesiąc jako przedstawiciel handlowy, gdzie dostałem wypowiedzenie po dwóch tygodniach od podpisania umowy o pracę bo rzekomo nie mają dla mnie pracy. Zaproponowano mi pracę na magazynie, oczywiście odmówiłem. Nie zapłacili mi za dojazdy na 3 dniowe szkolenie, a wypłata główna przyszła o wiele za mała. Zakładam tej firmie sprawę w sądzie. Nie polecam!!!

Tak

Gdyby ktoś się zastanawiał jak finansowo wygląda auto partner i jak to się ma do zarobków i do podwyżek które nadchodzą to polecam te informacje ze strony auto partnera: >Rekordowe wyniki finansowe: w 3Q 2023 wzrost sprzedazy o 27,3% do ponad 956. min zt i zysku netto o 22%, do 65,6 mln zt >Po 9 miesiacach wzrost sprzedazy o 30% do ponad 2,7 mld zt i zysku netto o 10%, do 172,8 mln zt > Rekordowe wyniki finansowe po trzech kwartatach 2023 > Utrzymywanie silnego tempa wzrostu w Polsce i za granica — po pazdzierniku 2023 sprzedaz przekraczajaca 3 mld zt po raz pierwszy w historii Spótki > Solidne poziomy rentownosci, pomimo wyzwan rynkowych > Utrzymywanie niskiego zadtuzenia (dtug netto/ EBITDA = 0,8x) > Dobre perspektywy dla rynku dystrybucji czesci > Planowany dalszy wzrost skali dziatalnosci - m.in. planowane otwarcie centrum dystrybucyjnego w Zgorzelcu w 2025 roku o powierzchni 30 tys. mkw.

Joe

To prawda. Wyniki finansowe mówią same za siebie. Jeżeli firma nie wykazuje szacunku do pracowników, pomimo rekordowych zysków, to czemu pracownicy mają być zadowoleni. Odpowiednie by było jakby ktoś się nad tym zastanowił i zmienił swoje podejście. Dając zwyczajnie w świecie podwyżki.

ReKto
@Tak

Polityka tej firmy wygląda wręcz interesująco, ponieważ będąc w środku zwykłym pracownikiem wiedza na temat zysków czy sprzedaży jest dokładnie zerowa, nigdzie się tym nie chwalą, nie znajdziesz o tym żadnych informacji ani nie usłyszysz żadnego przysłowiowego „dziekujemy” nie mówiąc już o jakiejś premii za takie obroty, masz robić 8 godzin i się nie interesować, a szybciej usłyszysz, że pieniędzy nie ma. Wręcz pewnie ukrywają żeby taką informację żeby nie była podstawą rozmów ludzi na temat podwyżek.

Niestosowny ubiór w pracy

Panie z bhp powinny się zająć swoimi kolegami i koleżankami z biur! Oni mają przyzwolenie na spacerowanie po magazynie w swoim prywatnym, nieprzystosowanym do poruszania się po magazynach obuwiu! Latem cudowne sandałki przechadzają się do automatów, zimą natomiast na pewno będą tuptały przepiękne kozaczki :) Oczywiste jest to, że szelek bądź kamizelek odblaskowych nie muszą nosić, bo ich obuwie wystarczająco zwraca uwagę :) Najlepiej by było zorganizować zawody "Bieg przed w stronę wózka widłowego" najlepiej w szpilkach 12cm :) egzekwowanie odpowiednich kar pieniężnych za nieprzestrzeganie wyżej wymienionych, na pewno wygenerowało by wystarczający dochód na porządne szkolenia interpersonalne :)

Nowy ład

Poczekajcie... już niedługo będziemy chodzić tylko w długich spodniach i z zakrytymi ramionami, bo w AP jest coraz więcej "kolegów" z krajów wschodnich gdzie kobieta powinna być zakryta.

Nieznajomość regulaminu
@Niestosowny ubiór w pracy

Jakbyś chociaż przeczytał regulamin... Pracownicy biur nie mają obowiązku mieć kamizelek i butów zgodnych z BHP idąc do automatów z jedzeniem. Jako pracownik magazynu masz obowiązek nosić zarówno buty jak i kamizelkę bo takie są wytyczne przy ew. wypłacie odszkodowania przy wypadku :)

Brak
@Nieznajomość regulaminu

Regulamin? A gdzie jest on ogólnodostępny? Przy zatrudnieniu podpisujesz dokument o zapoznaniu się z nim 'bo musisz', ale fizycznie go nie ma, tak jak przeszkolenia bhp .

Brak mózgu
@Brak

Jak się spało na szkoleniu BHP to tak właśnie jest.. regulamin na pewno można dostać u kierowników czy BHP..

Eliot

Czy ktoś z osób upoważnionych mógłby mi odpowiedzieć na pytanie, dlaczego tolerowany jest fakt, że na budce ochrony przy głównej bramie do flagowego zakładu w Bieruniu od jakiegoś czasu wisi sobie wulgarne i z pewnością obraźliwe dla znacznej liczby Polaków - również wielu pracowników firmy - zakamuflowane pod pretekstem wystroju świątecznego hasło (tzw. osiem gwiazdek)? Czy to oznacza, że Firma to w pełni akceptuje i podpisuje się pod tym? Czy to tylko wybryk pracowników ochrony (firmy współpracującej), za co firma ta z pewnością powinna ponieść określone konsekwencję?

HUB DĄBRÓWKA

100 zł podwyżki to ujma dla nas pracowników którzy ciężko pracujemy na te firmę... nasza praca daje im zyski...

El Profesor

@Pracownik A co za trudny rebus? A poza tym pracę kończę o 21 więc pić jeszcze nie mogę. Wrotki odpinam dopiero o 22 jak jestem w domu. Pozdrawiam z Magazynu

Przyszły pracownik
@El Profesor

Brawo dla Ciebie. Zgadzam się z tobą na 100%. Prywatny czas możesz spędzać jak tylko chcesz i kij im do tego. Ludzie czego wy się boicie? Nie te czasy kiedy pracodawca mówił że na Twoje miejsce za brama stoi 10 chętnych. Powodzenia! Trzymam za was kciuki

Przyszły pracownik

Ludzie... Czytając wasze opinie zastanawia mnie tylko jedna sprawa. Czy wy nie zdajecie sobie spawy ze w grupie siła? W pojedynkę was zniszczą ( tak jak piszą poniżej)ale już w kilka osób możecie zdziałać naprawdę wiele! Wiem co mówię bo pracuje w jednej z firm już kilkanaście lat i było tak samo. Kolejna sprawa... czy szefostwo nie widzi że problem jest w kierownictwie? Z opinii poniżej ewidentnie widać że komuś zależy na (usunięte przez administratora) jednej z pracownic, nie na dobrych wynikach. @Pracodawca może czas otworzyć oczy na toksycznych ludzi ? Pracuje na stanowisku kierowniczym 8 lat ale prywatne problemy zostawiam w domu a w pracy staram się dawać z siebie 100 % i przede wszystkim do każdego z pracowników podchodzić z szacunkiem i zrozumieniem, tutaj widać że prawda w oczy komuś zagląda i zaczynamy się bać??? Ludzie nie pozwólcie sobie, są instytucje , które tylko czekają na takie sygnały. Pozdrawiam wszystkich. Dodam tylko że na rozmowie arogancja przeraża!

Kkkk

Firma tak bardzo zaszła mi za paznokcie, ze często tutaj zaglądam jak i na pracuj. Bardzo dużo rotacja w logistyce, ciekawe czemu????

Garfield
@Kkkk

@Kkkk Zgadzam się, Ta firma to czyste wyzyskiwacze i (usunięte przez administratora) jak się upomnisz o swoje to będą Cie gnębić, az sam odejdziesz. Na umowie nie masz najniższej krajowej tylko określoną kwotę i to ich dobra wola jak Ci dadzą podwyżkę. Dolicza wszystko i powiedzą, że nawet przekracza. Jak się upomnisz o swoje co się należy, jesteś zglebiony, bo masz slabe wyniki. Prawda jest taka, że wyniki swoją drogą, a pieniążki, które się należą powinny być wraz z nowelizacja ustawy o najniższej krajowej, jak czytam nizej, co w tej firmie tak nie działa. Aneksy są z opóźnieniem, dzięki czemu sporo idzie do kieszeni i to jest nigdy nie wyrównane ani w żaden sposób nie rozliczone / wyszczególnione. Hasło o firmie Auto Partner to totalna bujda. Najbardziej osoba, która nie może się nahapac jest Pan szanowny, o którym jest także głośno nizej. Widocznie nie tylko jednej osobie zaszedł za skórę. Wyżej szanowny Pan M. Czytając posty, wstyd w takiej firmie oferować pracownikom co pracują czasem za kilka osób podwyżki rzędu 100zl jak to pisza nizej o innych regionach, widze, ze nie tylko tu słabo, najlepiej wszystko robić za paru, szkoda pieczątek i kartek papieru na taką durnote, równie dobrze można sobie to wsadzić w (usunięte przez administratora) bo to jest żenujące jak tutaj pracownik jest traktowany. W innych firmach kierownicy widząc zaangazowanie i trud jaki pracownik czasem pokonuje i stawia czoła, jest to ładnie wynagradzania bez upomnienia się o premie, natomiast tu idzie w otchlań. Nie ma problemu z decyzją dyrektorów regionalnych, tu byle się o coś upomnisz to odechciewa się żyć, bo zapytałeś to jesteś już "jechany", padają słowa czym sobie na to zasłużyłeś, dlaczego miałbyś to dostać itp. Co to jakaś szkoła i pisanie durnych wyprawek? Widać wszystko czarno na białym jak trzeba robić rzeczy i obowiązków przybywa, których firma w swoich ogłoszeniach o pracę nie dodaje. Wychodzisz później nie ma problemu, spóźnisz się minutę zaczynają się problemy. Dla mnie to totalny cyrk i porażka, 3 lata temu aneksy były na przestrzeni połowy roku, a za tamten okres nawet nie wyrównane, bo na co,powliczane w Bóg wie co, podatki, dzięki czemu w paskach się nie połapiesz i jest zamydlone. Tyle w mojej opinii jako byłego pracownika tego (usunięte przez administratora)Tutaj pracują ludzie bez planów na siebie, nieambitni, mało kto tu wytrzymuje dluzej niż rok rotacje są niesamowite, a powód odejścia później określony nie jasny. Nie chciało się pracować, arogancki itd. Byle się wybielić. Ale mowy o pieniążkach już tutaj nie ma jak się oferuje i wszystkiego przybywa. Praca tutaj na maksymalnie pół roku, aby odłożyć na lepszy cel, praca lepsza jest możliwa, lecz nie na dłużej w tych regionach póki ta osoba tym wszystkim zarządza. Każdy będzie odchodził. Wszystko od tej osoby jest zależne. Miło tu czasem zajrzeć, poczytać i komuś doradzić, kto raz w to wszedł drugi raz, nie wejdzie już :) pod warunkiem, że nie jest desperatem, bo tylko desperat drugi raz w to wejdzie. Łatwo domyśleć się, o kogo chodzi. Lepiej wybrać branże przyszłościowa i zrobić dobre szkolenia.

HUB DĄBRÓWKA

@Pracodawca Firma AutoPartner mam nadzieję że przeczytają moją opinię osoby na szczycie które odpowiadają za 100zł brutto podwyżki... To jest po prostu śmiech na sali i brak szacunku dla pracownika który tak naprawdę zarabia na tę firmę mi byłoby w ogóle wstyd zaproponować głupie 100 zł brutto bo tak naprawdę to i tak tego nie odczujemy. Nie ukrywajmy my pracownicy bardzo dobrze wiemy jaka praca jest ciężka, zwłaszcza dla kobiet - od dźwigania bolą nas ręce, nogi, kręgosłupy wiele z nas wraca do domu zmęczona po calym dniu ciężkiej pracy i to co zaproponowała firma to jest brak poszanowania dla pracownika i jego godności... Firma o ugruntowanej pozycji z wieloma filiami w Polsce i zagranicą - która zarabia właśnie dzięki nam zwykłym pracownikom i nie potrafi nas docenić... Dlaczego nie ma ludzi do pracy w naszej okolicy, dlaczego ludzie przychodzą i odchodzą? Drodzy dyrektorzy, prezesi itd przejrzyjcie na oczy. Dąbrówka to nie Bieruń u nas w okolicy praca jest i to za lepszą kasę i wszystko jest o wiele droższe niestety... takie są realia, więc albo zaproponujecie nam stawkę godna dla nas albo przestańcie się ośmieszać!!!

Zostaw merytoryczną opinię o Auto Partner SA - Bieruń

• Jak się pracuje w Auto Partner SA?

Zobacz opinie na temat firmy Auto Partner SA tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 314.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Auto Partner SA?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 227, z czego 9 to opinie pozytywne, 152 to opinie negatywne, a 66 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Auto Partner SA?

Kandydaci do pracy w Auto Partner SA napisali 7 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Auto Partner SA
2.2/5 Na podstawie 368 ocen.

Auto Partner SA