Opinie o Auto-Land w Olsztyn

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Auto-Land. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Auto-Land o rekrutacji.

Branże: Produkcja części i materiałów eksploatacyjne pojazdów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Auto-Land w Olsztyn

opinie o firmach | GoWork.plznak

Twój głos ma znaczenie,

podziel się swoją historią!

Chcę opowiedzieć o firmie
Gordon

Aż miło popatrzeć jak firma w Olsztynie się rozpada, klienci narzekają na autoland, mało tego pracownicy narzekają jeszcze bardziej... ludzie uciekajcie do konkurencji tam gó wno jest tylko w toalecie, a nie tak jak uważa wasz prezio za biurkiem.

Gordon dyrektorzy
@Gordon

Do firmy w Olsztynie zgłaszają się pseudo Dyrektorzy I koordynatorzy z HMG ze stażem rocznym- proponuja za darmo oddziały Gordona wzamian za stanowiska dla Nich(samochody i duże wynagrodzenia rządają) śmiech na sali. Justyna nie bierz tych ludzi bo za rok sprzedadzą wasze oddziały za darmo -bo nic Wam nie wniosą (wy ich zwolnicie) a oni pójdą gdzie indziej. Zostanie tylko po nich smród!!

czarodziej

- wynagrodzenie stałe + premie sprzedażowe- czyli jakie -najniższe - pracę w stabilnej i nowocześnie zarządzanej firmie- śmiech !!!!!!!!! - możliwość rozwoju osobistego -śmiech !!!!!!!!!!!!!! Nie wierzcie w to co piszą - tak jak wielu tu piszę -rzeczywistość jest inna niż te piękne slogany ....

Mati
@WL

Nie ma, żadnego wyrównania :)

Inne

Witam Widzę w Sosnowcu i w Rybniku otwarł się AL chciałbym złożyć papiery pytanie jak z socjalem? Wczasy pod grusza? Paczki na święta? Itd?

UE
@kulfon

No, ale chyba jak rośnie najniższa krajowa to dają Wam jakieś wyrównanie? Jakiej wielkości musicie mieć sprzedaż żeby dostać premię, wiadomo coś?

czarodziej

Adacho
@czarodziej

Jak podwyżki? Jesteście zadowoleni?

Grażyna
@Adacho

A były jakieś? Interesuje się tu praca i fajnie by było wiedzieć czy po jakimś czasie pracy będzie można liczyć na podwyżki właśnie. Masz jakieś informacje o tych podwyżkach? Ile wynoszą?

sunrise
@Grażyna

Ja pracowałem 4 lata i przez ten czas nic ,kompletnie .Żadnych podwyżek ,żadnych szkoleń ,za konkursy to była żenada .Aż wstyd ,że dawali te ochłapy ...

Ewelina
@sunrise

A jak rosła najniższa krajowa to wasza pensja też rosła? O jakich ochłapach mówisz, podasz kwotowo? Nikt przez 4 lata nie miał szansy na podwyżkę czy tak było w Twoim przypadku akurat?

ford
@Ewelina

Jak rośnie krajowa to muszą ci dać to co mówi przepis i nic więcej ani grosika nie dostaniesz . To jest zasada w tej firmie...

Mati Nowy wpis
@czarodziej

Wszystko prawda, nie zmienia się nic.

WL Nowy wpis
@ford

To jak rośnie minimalna to co wtedy z długoletnimi pracownikami? Nie mają Oni wyrównania? Bo pewnie kwoty przy tym tempie niekoniecznie się dużo różnią? Chyba, że firma tych wieloletnich nagradza w inny sposób.

Mati Nowy wpis
@WL

Nie ma, żadnego wyrównania :)

LT
Inne

A z jakiego powodu inspekcja tu się pojawiła, ktoś zgłosił jakieś nieprawidłowości? Kiedy w ogóle miała miejsce ta sytuacja? Piszesz, że myślą jak dać najmniej, ale jakie podejmują działania? W sensie, że dają mniej godzin czy jakieś minimalne stawki dają?

Pieczara
@LT

Tak ktoś zgłosił nieprawidłowości. Sytuacja miała miejsce niedawno. Poszło o kasę, o nieprzestrzeganie czasu pracy i odpoczynku. Stawka jest śmieszna, a ceny towarów są z kosmosu.

UV
@Pieczara

Co z kasą było nie tak? Jakieś opóźnienia z wypłatami? W jaki sposób nie przestrzegano czasu pracy? I ostatecznie czy ta kontrola sprawiła, że te rzeczy, o których piszesz, uległy poprawie?

Kolega Nowy wpis
@UV

Może i uległo poprawie, ale w spółce córce w stawigudzie po akcji PIP nie wypłacono premii przed świętami. Sporo ludzi odeszło.

Kolega

Ocena w pełni odzwierciedla warunki jakie panują w firmie. Nie rozumiem jakim cudem ludzie pracują tu po kilkanaście lat i dają się traktować jak, (przemilcze z szacunku do pracowników). Kierownictwo i zarząd ma problem z dotrzymywaniem umów słownych, które nie są na papierze. Brak szacunku dla pracowników. Odklejka totalna.

Luis

Na magazynie płacą minimalną. Więc nie wiem nad czym się (usunięte przez administratora). Zarząd jeździ autami za miliony, ale wszystko jasne. Zarabiają na jeleniach którzy pracują za minimalną.

Rozmowa kwalifikacyjna
Daj nam znać, jak oceniasz atmosferę na rozmowie kwalifikacyjnej w Auto-Land. Czy rekruter przedstawił Ci warunki zatrudnienia i opowiedział o systemie pracy na stanowisku Zatrudnię pracownika na stanowisko: magazynier-kierowca?
logo firmy Elektromechanik maszyn i urządzeń budowlanych
Polkowice
Wigropol Sp. z o.o.
(22 opinii)
Wyślij CV
logo firmy Rekrutacja na stanowisko kierownicze
Kampinos
Kenig Spedition Kenig Adam
(40 opinii)
logo firmy Tokarz CNC
Wrocław
Osborne-Engineering Sp. z o.o.
(152 opinii)
logo firmy Pracownik produkcji
Kalisz
Eurogo Justyna Palimąka Marcin Zaremba s.c.
(2 opinie)
Aplikuj na wiele ofert

Jakie warunki trzeba spełnić, by zostać członkiem zespołu Auto-Land?

GK
Inne

A jakby ktoś chciał pracować za lepszą pensję to jest taka opcja? Co wtedy trzeba zrobić? Bo rozumiem, że z wejścia ma się minimalną, a potem można ubiegać się o podwyżkę?

sliwka

Tak to jest w tej firmie -w 21 wieku jesteś traktowany jak (usunięte przez administratora) .Wiele obiecanek i obłudnego kłamstwa w ofertach pracy -a dalej to już tylko pogoń za wynikami ,aby zaspokoić zaczynając od tych regionalnych i dalej po drabinie władz .Na zewnątrz piękne zdjęcia z imprez , sponsoringu -żeby ładnie wyglądała ,a dla pracownika nic...

kornik
Kandydat

Szukają do sklepu w Braniewie .Jak się nie mylę to jakoś ostatnio też szukali .Ktoś coś może wie co i jak .Jakie warunki pracy i jaki pracodawca ........

M
@kornik

To taka rotacja na tym stanowisku? Czy może firma coraz bardziej się rozwija? Z opisu na stronie firmy brzmi zachęcająco - podstawa + premie + dodatki, zgrany zespół, możliwość rozwoju. A w praktyce? Co oznaczają dodatki? Albo jak wygląda możlwość rozwoju - są jakieś szkolenia, kursy?

YJ
Inne

W ofercie dla sprzedawcy kierowcy w Braniewie też nie ma info na temat socjalu. Jest za to wzmianka, że oprócz wynagrodzenia są również premie, więc zawsze to jakiś motywator. Napisane jest, że zespół jest młody i zgrany, ja za to po 50, mam jakieś szanse na zatrudnienie? Tacy kandydaci brani są pod uwagę?

fizol
@YJ

To co pisze to trzeba brać z uśmiechem ,bo jeżeli 10 ,20 zł nazywają premią to naprawdę jest super .Wszystko jest super na papierze a w rzeczywistości nędza i rozpacz ... @

FP
@fizol

A ile na papierze jest napisanej premii? Dużo większe kwoty? Jest możliwość, że ktoś nie wyrobi tej premii i jej nie dostanie? Czy to jest dla każdego pracownika? Czy jest coś innego co macie napisane na umowie, a w realu zupełnie co innego?

kulfon
@Zainteresowany

Zapomnij o tym wszystkim co piszesz ,nic kompletnie nie ma .Żadnego socjalna ,żadnych dobroci dla pracownika .Tak poważna duża firma ale nic kompletnie żeby nawet ulżyć pracownikowi w pracy .Omijaj z daleka ,jeżeli masz jakieś ambicje ,bo tu od razu zejdziesz na ziemię ...

@kulfon

Czyli kolejna firma po AP IC i Elicie która Cię wydoji do zera i nic w zamian po za jałmużna z podpisanego cyrografu

kulfon
@Zainteresowany

A jak chcesz podwyżki ,to mówią więcej sprzedawaj .A jak masz to robić ,jeżeli firma ci w tym nie pomaga .Ceny z kosmosu ,dostawy z problemami .Marki własne to chiński (usunięte przez administratora).....

UE
@kulfon

W Inowrocław Auto-Land prowadzi rekrutację na stanowisko Kierowca c. Jeśli brałeś udział w tym procesie, napisz jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna. Może to być cenna informacja dla osób, które złożyły swoją aplikację do firmy.

Artur
Kandydat

Witam Jak sytuacja wygląda w Trójmieście? Widziałem, że szukają przedstawiciela do Gdyni. Warto tam aplikować? Na jakich zasadach odbywa się zatrudnienie?

Pati
@Artur

Wiecie tez, ile taki przedstawiciel zarabia na start pensji zasadniczej?? I jak wygląda system liczenia prowizji, premii itd.? Znacie konkretny wzór czy jakiś jest % od wyników?

Lolka
@Artur

O super, też mam pytanie o te pracę. Wiecie jaką umowe dostaje przedstawiciel? Czy dają umowę o pracę? Czy jednak wymagają b2b?

Klient
Inne

Co z tym AL na Śląsku?? Dzwonię do Rybnika i Sosnowca i wszystko na jutro...jak tak logistyka kuleje to skończycie jak Fota....

Oki
Inne

Szukam więcej informacji o ogłoszeniu na sprzedawcę. Zależy mi na dobrych warunkach, bo mam co najmniej kilka firm do wyboru, dlatego chciałbym się dowiedzieć, jak konkretnie te dodatki i premie i podstawa wyglądają, o których tam piszą w ofercie, niestety bez konkretów.

JAK

No tak. Większość z nich dorabia na sprzedaży FV, dostają pół vatu. No i lewizna na paragonach… Zresztą ekipa w okolic Łodzi nie lepsza!

Roma
@JAK

A o kim mowa konkretnie, bo tu wypowiedzi zostały zasłonięte? Mowa tu o zarządzie czy o innych pracownikach? Swoją drogą to ty jesteś pracownikiem tej firmy?

Gordon

nadchodzi sprawiedliwość

Najwyższy czas.

pracowity Jasio
@Gordon

Ciekawe ,jak tam pierwszy kwartał do do planów i zamierzeń Prezesa na ten rok -Jak to powiedziane było na ostatnim spotkaniu .Marża w tym roku musi wzrosnąć o 30 procent .Marzenia zza biurka ustalone w tabelkach .A życie swoje .....

Gordony
@Gordon

Patrz kilka miesięcy i wydaje mi się że trochę się sprawy obróciły. Wszędzie dobrze gdzie nas nie ma

fasola
@Gordony

w jakim kierunku się obróciły..........

MM
@fasola

"Gordony" się zawinęły, AL Został ;)

Iza
@MM

To dobrze czy źle? Te sprawy o których piszesz idą w dobrą stronę?

Gordon dyrektorzy

Stachu
Inne

W tej firmie brakuje już podstawowych części, dziwne, że interparts, który ma ten sam magazyn te części posiada. Panie A. Czy czasem pan B. Nie zmieni zaraz szyldu na Leonharda na interparts ? Albo panie A już się panu nie chce, albo wszedł pan wśród ludzi którzy nie chcą pana w tej zabawie.

Honorata
@Stachu

Piszesz to jako klient czy jako pracownik? Skąd wiesz że brakuje tych podstawowych części? Może to są jakieś przejściowe problemy logistyczne? Wiesz może ile osób pracuje tu w obsłudze klienta? Chwalą sobie zakres obowiązków?

Nadchodzi sprawiedliwośc
Inne

Czy ktoś orientuje się, czy w Nowym Dworze Gdańskim potrzebują do pracy?

nadchodzi sprawiedliwość
@Nadchodzi sprawiedliwośc

Już wiem, fima się wyniosła z N.D. G. Pewnie cieniutko było.

Anna
@Nadchodzi sprawiedliwośc

No właśnie, wiadomo coś już? Szukam pracy i pomyślałam właśnie, czy tam by może czegoś nie było. Tylko mnie to bardziej coś administracyjnego interesuje, mają takie stanowiska w ogóle?

Teresa
Inne

Na stronie firmy wpadłam na ofertę dla sprzedawcy. Byłabym chętna ale chcialabym się dowiedzieć jak mniej więcej wygląda wynagrodzenie? Piszą tam że jest zarówno podstawa, jak i premia i dodatki. Czytałam coś tu o najniższych stawkach ale w sumie nie wiem jakiego stanowiska to dotyczyło, także dajcie znać. Poza tym jaka jest tu atmosfera na ten moment?

karolek
@Teresa

To piszą to jedna wielka ściema nie mająca nic wspólnego z zasadami pracy w tej firmie .Masz zasuwać i przynosić zysk dla firmy to może dostaniesz do pensji parę groszy -ochłapów .Szkolenia tylko dla wybranych ,rozwój i awans -puste słowa .W jakiej miejscowości ten sklep -bo to jest też ważne i ma znaczenie w ilości obsługiwanych klientów -im mniejsza miejscowość i większa konkurencja - to cudów nie .Walka jest ostra na tym rynku....

Ewelina
@karolek

To czemu jest pisane jedno, a rzeczywistość wygląda inaczej? Na jakich stanowiskach głównie są szkolenia i jak często się one odbywają, bo szkolenia to inwestycja we firmę? Ty pracujesz aktualnie tutaj?

motorek
@Ewelina

Czemu tak piszą ,to trzeba zapytać tych na górze oderwanych od rzeczywistości zycia i handlu w małych miejscowościach .Szkolenia dla kogo-tego nie wiem .I te inne frazesy pisane dla zachęty ,a pożnij wszystko inaczej.

Czarna
Inne

Firma nie stosuje się do ustawowych podwyżek, nie płacą za nad godziny,nie ma rzadnych paczek i bonów świątecznych,premia uznaniowa albo dadzą albo nie i wiele jeszcze innych rzeczy by można było napisać na NIE . Jednym zdaniem pracowników podległych mają za nic,a oni ich utrzymują. Imprezki odwalają z gwiazdami np. Perfect ,Cleo to jest tylko dla wybranych.

motorek
@Czarna

Wszystko co piszesz to święta prawda .Jedna wielka rodzina jak wiele razy słyszałem -tak ty masz zasuwać aby ta rodzina w Olsztynie miała wszystko a ty ochłapy i wysłuchiwanie jakie to małe obroty .Za nie długo AP przejmie większość kraju i pokaże na czym polega handel .Oprócz tego sklepy internetowe wprowadzą nowy ład -gdzie nie trzeba opłacać całej biurokracji ,regionalnych kierowników rozbijających sie służbowymi samochodami .

joker

Jest wiele takich fili i oddziałów gdzie liczy się tylko pieniądz ,klient jest na drugim planie -ale to jest specyfika całej tej firmy .

Zostaw merytoryczną opinię o Auto-Land - Olsztyn

Możesz oznaczyć pracodawcę w treści opinii wpisując znak @ np: @Pracodawca

Drogi Użytkowniku,

NIE dodawaj opinii, która:

łamie prawo polskie
ikona dobre praktyki
jest niezgodna z regulaminem serwisu GoWork.pl
jest wulgarnym komentarzem
jest niemerytoryczna

przebieg on-boardingu nowego pracownika
proponowane przez Pracodawcę wartości wynagrodzenia
ikona dobre praktyki
codzienna praca, również w relacji z przełożonymi
panująca atmosfera w pracy
#TwójGłosMaZnaczenie

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w Auto-Land?

Zobacz opinie na temat firmy Auto-Land tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 42.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Auto-Land?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 33, z czego 12 to opinie pozytywne, 17 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

1. GoWork.pl 3 725 514
  2. pracuj.pl 3 349 188