Auto-Land

Olsztyn

Opinie o Auto-Land

sz-ko

Cóż,to była pomyłka ostrzegali mnie- pracowałem tam, zastanów się, poczekaj jeszcze, w końcu uważaj na siebie, nie idź tam to gniazdo żmij nie posłuchałem przyjąłem ofertę. Wynagrodzenie dla mnie było dobre takie jak chciałem, i to wszystko. Atmosfera podła, brak szacunku, kłamliwe donosicielstwo, ogólna niemoc, jakiś dziwny strach przed panią Dyrektor i podejmowaniem decyzji, kary finansowe, bardzo duża rotacja, niestabilność, to czego doświadczyłem w tej firmie nie życzę nikomu! to nie warte żadnych pieniędzy! Powtórzę, zastanówcie się, poczekajcie jeszcze, rozważcie inną propozycję lepiej zarobić mniej ale być zdrowym psychicznie.

Edyta

@Janosik - co jest powodem Twojego negatywnego nastawienia do Auto-Land? Napisz nam więcej o swoich doświadczeniach z firmą. Każdy merytoryczny, rzetelny komentarz może być cenny dla przyszłych kandydatów.

Janosik

Marnie zero kontaktu. mają....pip... na ludzi totalnie. Chamstwo totalnie

Ceglak

Haaaa zmarnowane 4lata OMIJAĆ SZEROKIM ŁUKIEM

Ksiegowa

Placa w dziale ksiegowym tez marna atmosfera rowniez

Sk

Wlasnie mialem zaproszenie na rozmowę kwalifikacyjną i zapytałem na jakie warunki finansowe mogę liczyć. Na moje pytanie Pan który ze mną rozmawiał bardzo oburzony odpowiedzial że w takiej sytuacji nie mamy o czym rozmawiać bo pieniadze to nie priorytet. Jestem bardzo zirytowany taka sytuacją. Uważam że w ogóle w kazdym ogłoszeniu wynagrodzenie powinno być podawane na 1. miejscu. Podawane sa wymagania zakres obowiązków natomiast co z wynagrodzeniem? Czy wynagrodzenie kierowcy-magazyniera jest az tak wysokie bądź niskie że jest utrzymywane w tajemnicy. Pozdrawiam Pana który ze mną rozmawiał.Jestem ciekaw czy dla Niego wynagrodzenie to nie priorytet i pracuje jako wolontariusz

Gosc

Nie polecam

Emilly

Przed chwilą chciałam kupić napinacz hydrauliczny do Audi a4 b5 i po wytlumaczeniu dla Pana sprzedającego czego potrzebuje ten chciał mi wcisnąć napinacz sprężynowy i nie od rozrządu tylko od paska wielorowkowego... Jeden wielki śmiech na sali... Na dodatek przez telefon podają inne ceny niż w rzeczywistości. Mało tego. Tak wielki oddział a nie posiada w sprzedaży simeringów do weżów chłodnicy. Naprawdę odradzam ten autoland gdyż większość ludzi którzy tam pracują nie mają zielonego pojęcia co w ogóle tam robią.

Landowiz

Pracuje w Auto landzie od 6 lat początek był ok ale po zmianie szefostwa do [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] nom stop mało i jakieś ale w kierunku pracownika

rip

rzeczywiście na warunki można liczyć całkiem niezłe. WArto się zastanowić nad pracą tutaj jeśli czegoś szukacie . Szukają głównie przedstawicieli handlowych w Auto-landzie

bezrobotny

szukam pracy -możecie napisać czy w olsztynie jest ok bo nie chce dojeżdżać do stawigudy

M C

Pracowałem kiedys w tej firmie kasa słaba. kierownictwo zalezy kto. ale niektuzy tam som niepotrzebni bo nic nierobiom prucz pszeglodania stron w net. .teraz mam prace gdzie sie ludzi szanuje i zarabia normalnie .Ogólnie nie polecam.

jack88

Pracuje w filii na pomorzu,nie bd pisać której dokładnie. Nie polecam,masakryczne zarobki ,nie szanują ludzi,kierownik załatwia własne interesy w godzinach pracy,potem mamy kłamać że był na sklepie.Szefostwo wpada raz na miesiąc.Tragedia !!! ciągle mało mało i mało.Kantują mechaników na maxa.Przedstawiciel to jeden wielki wał,szkoda tych mechaników co umowy im wcisnął.Detalistom często wciska się "Asygnaty" Nagrody z Olsztyna przejmuje filiant.Pozdrawiam Pana A...

re

lypa

ARBAJT

OMIJAĆ SZEROKIM ŁUKIEM ( KARZDY NA KAZDEGO )

ludzie wypisują takie bzdury bo na własne życzenie wylecieli z pracy.Do pewnych spraw trzeba dorosnąc.

gosc2

sami sciemniacze[usunięte przez moderatora] tam pracuja,kierownictwo nie szanuje ludzi no i zal mi tych mechaników co umowy pozawierali jeden wielki wałek nic wiecej

Alechandro

Tragedia

Zostaw opinię o Auto-Land - Olsztyn

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Auto-Land