Opinie o Jeronimo Martins Biedronka w Kostrzyn

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Jeronimo Martins Biedronka. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Jeronimo Martins Biedronka o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Jeronimo Martins Biedronka w Kostrzyn

ANDŻELIKA

Biedronka na. Ul Światowida cos okropne na stoisku z wedlinam wielokrotnie zdarza się ze niby sa dwie panie ale tylko jedna obsluguje a naprawdę nie są duże kolejki jedna z pani sobie wyklada towar widzę że jest duza kolejka jednym słowem w (usunięte przez administratora) mają klientów zdarza się też że sobie dyskutują naprawdę pierwszy raz się z taką obsługą spotkałam nie rax nawet się stoi 20 minut w kolejce

Kik
@ANDŻELIKA

Proste, idź do delikatesów, tam są dwie panie i jeden pan, ale za podobny towar zapłacisz dwa razy drożej i zostaniesz obsłużona po 10 minutach. Zrozum to są oszczędności, mniej pracowników dzięki temu to ceny niższe. Troszkę empatii dla przepracowanych pracowników Biedronki.

Eeee
@Kik

Ceny to były niższe ale kilka lat temu. Obecnie ceny się wyrównały z delikatesami. A mięso w biedronce jest wstrętne, kiełbasa składająca się głównie z chrząstek i tłuszczu, szynka niesmaczna smakuje jakby plastikiem. Lada mięsna w porównaniu z delikatesami czy kauflandem to (usunięte przez administratora) Ale fakt pracownicy zapitalają jak osły bo nie dość że ciężko to jeszcze za marne pieniądze. Ja tam swoje przepracowałam i chyba bym wolała głodować niż tam wrócić. Po 8 miesiącach od odejścia mam nadal problemy z kręgosłupem i biodrem. Dwa palce u ręki mi drętwieją a poszłam tam do pracy zdrowa. Współczuję wszystkim co zostali...jeronimo ma zarówno klientów jak i pracowników gdzieś...liczy się tylko kasa dla korporacji bez względu na cenę.

Yyyyyyyyyyyyy
@ANDŻELIKA

Ja wytłumaczenie pani działanie lady mięsnej.Na dane stoisko są przydzielone osoby w odpowiednim stroju i nie mogą mieć kontaktu z mięsem i towarem na sklepie ponieważ zabrania tego HCCP.Wiec jeżeli jest pracownik na sklepie który wykłada towar nie wolno mu wejść na stoisko mięsne wynika to z procedur.Winny jest tylko kierownik nie dajac więcej osób na ładę jednak musi mieć kogo tam postawić.

Piti

Przykre że Polacy Polakom taki los zgotowali.... tzn kierownicy regionalni podlegającym pracownikom.. jestem klientem i byłem świadkiem jak regionalny bez szacunku i z agresją rozmawiał z pracownikiem.. wygląda to tak że kierownicy chyba ślepo realizują cele góry z zagranicy by jak się domyślam zyskać ich przychynosc czy też dla potwierdzenie własnej wartości, nie zważając na swoich rodaków... w 21 wieku mamy do czynienia z jawnych wyzyskiem ... to my klienci musimy zacząć reagować na takie sytuacje ....

Yyyyyyyyyyyyy
@Piti

Dziękuję w imieniu swoim i ludzi tam pracujących.Naprawde to co dzieje się w biedronkach z rejonowymi kierownikami to historia nie doopisania.Nie szanują ludzi na sklepach a to oni zapewniają im pracę.Dyrektorzy nad nimi obudźcie się bo zamiast biedronek będziecie mieć pustostany.Nie tylko zysk się licz bo bez pracowników podstawowych jesteście nikim bo żaden z was nie zakasa rękawów i się nie ruszy do pracy w sklepie tylko ciągle mobbinguje najniższa szczeblem kadrę(jak dla mnie najwyższą)bo to od kasjera sprzedawcy zaczyna się sklep,nie od nic nie wiedzących panów dyrektorów i kierowników.Klient ma kontakt z kasjerem a nie z wami.Kiedy ktoś z góry przyjechal i porozmawiał z kasjerami jak im jest ciężko za marne grosze?Nigdy...!!Góro ogarnijcie się i zacznijcie szanować kasjerów na sklepach bo to oni dbają o wasze stołki

Ela

Dlaczego Biedronka pracuje w niedziele ,skoro niedziela jest dniem niepracujacym

Ola

Witam, pracuje w Biedronce od nie dawna zastanawia mnie dlaczego nie ma opieki medycznej dla pracowników ? I ja to jest duży dyskont wielka firma a dla pracowników na RW nie można wziąć kawy czy herbaty ????

Co
@Ola

Co ty mówisz u mnie w biedronce kawka mleko i woda ciągle na rw idzie xD

Kasjer

Dumna i chamska dla zalogi

Czy wiem ze bede musiala robic na kasie rozkladac towar sprzatac itp

Klientka

Również ostatnio byłam świadkiem mobbingu w Gdańsku. Kierowniczka rejonowa (czego się później dowiedziałam) wydzierała się na kierowniczkę na sklepie wśród klientów i innych współpracowników. Mówiąc że może nie nadaje się do pracy na takim stanowisku. Jak można tak ludzi traktować.?

Ciągłe zmiany grafiku nic się nie da zaplanować ........

:(( -> :))

Wszystko działa. Z tymi voucherami. Poniższe opinie można usunąć?

:((

Naprawdę nie rozumiem, po co robicie te vouchery? Dlia siebie? Żeby było zaliczone, że oddział marketingowy coś robi?

:((

Te wauczery nie działają. I to nie pierwszy raz. (usunięte przez administratora)

Margo

Nie pozdrawiam kasjerki z biedronki z Przasnysza ul. Leszno, dziś tj 19.10.2022r. koło godziny 13 nabiła mi mięso mielone z promocji wiedząc że jedno jest inne i że promocja nie zostanie uwzględnia, nic nie powiedziała a wiadomo w lodówkach te mięso zdarza się że jest pomieszane. Ja musiałam po normalnych cenach zapłacić a wiadomo każdy szuka oszczędności. Zgłaszając ten fakt odrazu do kierowniczki usłyszałam że mięsa nie można zwracać. Trochę przykro że nie ma człowieka dla człowieka.

Ktoś

To prawda. Praca ponad siły i dodatku w biegu. Pracowałam w kilku biedronkach i wszystkie łączy jedno - pracy od cholery i trochę i notoryczne braki kadrowe. Ludzi jest za mało a dostawy za duże. Nie raz towar się marnował, bo sklep nie zdążył sprzedać. Do tego dochodzi nie najlepsze traktowanie pracowników. W dwóch sklepach nowi pracownicy mieli przesrane. Z własnego doświadczenia to wiem. Jako nowy pracownik nie znałam topografii sklepu i towar rozkładałam wolniej od reszty przez co byłam nie raz opierdolona. Nie zapomnę jak zostałam potraktowana jak po raz pierwszy zrobiłam wypiek. Oczywiście nie zrobiłam go z taką samą wprawą jak reszta. Nigdy nie otrzymałam takiego opierdolu jak wtedy. Do tego doszedł wpis do pamiętnika i aluzja do zwolnienia. Do tego dochodzi notoryczne obrabianie (usunięte przez administratora) po kątach. Moje "koleżanki i koledzy" poza gadaniem na mnie biegały że skargami na mnie do kierownika ponieważ.... nie robię czegoś z taką wprawą jak oni. Nie wiem czego się spodziewały od nowego pracownika. Jednak doszło do tego, że kierownik chciał mnie zwolnić. Jedyne co mnie ratowało to problem z zatrudnieniem nowych pracowników. Znam ludzi, którzy odeszli z tego sklepu z powodu albo ciężkiej roboty albo złego traktowania przez współpracowników. Ja sama zostałam kiedyś przeniesiona, ponieważ wszyscy moi współpracownicy tak obrabiali mi (usunięte przez administratora) i skarżyli się kierownikowi, że ten w końcu przychylił się do ich opinii i pozbył się mnie. Dał mi to do zrozumienia. Mam kolegę, którego też tak potraktowano.

Biedronka ????

Czy u was też tak jest, że niedziela nie handlowa a wy jesteście w pracy, chodzicie na nocki z soboty na niedzielę. Moim zdaniem prawo powinno byc takie samo dla wszystkich sklepów. Jedni odpoczywają a inni (usunięte przez administratora) chociaż nie ma takiej potrzeby żeby pracować w niedzielę, gdzie jeszcze jest nocka z niedzieli na poniedziałek.

Praca w Biedronce, niepozornie, lecz jest to męczarnia rangi piekła Chińskich fabryk. Ilość stresu, pośpiechu, napięcia, dostawy większe niż na wesele w rodzinie Gambino, ciężary ponad normę, wyzysk, (usunięte przez administratora) pieniądze, sami Ukraińcy

Kurewna śnieżka ...

Jeśli jesteś doświadczonym pracownikiem to zarzniesz sobie zdrowie.w 12 miesięcy. Nowi pracownicy ....dosłownie srają starym pracownikom na głowę przy ogólnym tolerowaniu sytuacji przez przełożonych. Kto nowy się zatrudni zaraz spierd..a na L4 3 tyg..wraca na 3 dni i tak w kółko z L4 dopuki nie skończy się mu umowa 12 miesięczna ..bo inni pracownicy nowi tez tak robią . Starzy pracownicy są pod telefonem. Człowiek inteligentny , nie ma co szukać rozmów między kasjerami bo po prostu nie ma z kim rozmawiać ,dusi się codziennie 8godz. Jak jeszcze trafi się zastępca psychopata..to praca zamienia się w gehenne,a praktycznie niema sklepu w którym by takiego nie było....mnie 12 miesięcy gęstej atmosfery doprowadziło do nowotworu.

Wanda
@Kurewna śnieżka ...

Naprawdę uważasz, że to cię doprowadziło do nowotworu? Współczuje i w ogóle, ale jakim cudem miałoby się to zdarzyć?

@Kurewna śnieżka
@Wanda

Od przewlekłego stresu i niemocy ....to dla ciebie nowość????? Myślałaś ,że choroby onkologiczne biorą się z powietrza od klimatyzacji.....????????????

Na jakie warunki może liczyć kupiec na sam początek? Jaka podstawa? Jakie auto służbowe?

Alicja
@Paweł

A czemu pytasz o to? Czyżby jakaś nowa oferta się pojawiła ? Podpowiesz gdzie ją znajde?

Paweł z lubina

Głąby z zarządu tej nawiekszej sieci! Czy wy naprawdę jesteście ślepi? Nic się Nie zmieniło jeśli chodzi o prawa pracowników.... Ok kilku miesięcy zaobserwowałem że nie macie ludzi do pracy.... Może wystarczy tego wyzysku i zacznijcie płacić uczciwe pieniądze za tą tyranię jak w (usunięte przez administratora) Żenada... Jak bym był z Państwowej Inspekcji Pracy mielibyście codzienne kontrolę.... Za łamanie praw pracowniczych....

zniechęcona

Biedronka Białystok, nie będę podawać konkretnej lokalizacji. Pracowałem tam kilka miesięcy, koszmarne traktowanie pracowników. Zmiany w grafiku, o których nie jesteś informowany- to twój problem, że pracujesz np. tylko w weekendy, masz się cudem sam domyślić, że nastąpiła zmiana. Brak jakiegokolwiek szacunku do pracownika, krzyki, nieustanne pretensje. Żadnego tłumaczenia stanowiska nowym pracownikom, następne pretensje już po pierwszym dniu pracy, że się za wolno pracuje. Może gdyby ktoś pokazał jak trzeba robić, byłoby łatwiej. Śmieszne zastępczynie kierownika, które myślą, że są Bogiem... Pretensje i krzywe patrzenie jak człowiek idzie raz w ciągu 6 godzin pracy do toalety. Teksty w stylu "dzisiaj jest tyle pracy, że nie wolno ci chodzić do toalety". To była praca dodatkowa, na rozmowie x razy zapewniano, że grafik jest elastyczny, ze wszystko da się dogadać. Po czym dostaję grafik i same zmiany w ciągu dnia np. 10-16, przy próbie zmiany grafiku, ponieważ mam inną pracę na cały etat usłyszałem "to Twój problem, zamień tam grafik a nie u nas" gdzie w Biedronce były obiecywane same zmiany weekendowe by nie kolidowało z drugą pracą. Rzuciłem po kilku miesiącach, nie polecam nikomu. Kierownictwo odnosi się do pracownika jak do śmiecia i niestety inni pracownicy też tak się zachowują. Na jakiekolwiek pytania przewracanie oczami, nie pokazują jak coś zrobić, a potem krzyki, ze źle...

Aaa1790
@zniechęcona

Niestety tak dzieje się w wielu biedronkach. Szkoda że pracownicy na to pozwalają.

@zniechęcona

W Białymstoku piszesz? Na ulicy Trawiastej może? Tam takie rzeczy to na porządku dziennym. Obrażanie, wyzwiska, (usunięte przez administratora), poganianie a chłopy na kasach tuczą (usunięte przez administratora). (usunięte przez administratora)

Opinia

Czy Wy jako nowi pracownicy Biedronki mieliście tak, że praktycznie przez okres szkoleniowy cały czas sprzataliscie(hale, magazyny, chłodnie)? Ja tak mam. Szkolenie wygląda następująco-przez 6 lub 7 godzin sprzątam, a na ostatnią godzinę robi się szybkie szkolenie. Mój opiekun nie jest zainteresowany, czy coś umiem i nie przekazuje mi wiedzy, jaką posiada. Gdy spytam, zbywa mnie lub odpowiada "zaraz, zaraz". Na kasę stawiają mężczyzn, aby mogli przez prawie 8 h posiedzieć. A Ty dur. Niu sprzątaj. Zatrudniają nowych i nie wiedzą po co. Gdy spytasz, co robić każdy wzrusza ramionami i łowi, że nie wie. Poza tym mobbing, straszenie, obrażanie jest na porządku dziennym. Chodzą tylko i skarżą się na Ciebie o wymyślone rzeczy, których tak naprawde nie powiedziałeś lub nie zrobiłeś. Szukają kasjerów a tak naprawdę chyba tylko sprzątaczek, bo stałe pracownice chodzą jak święte krowy i nic nie robią. Jedyna ich umiejętnością jest chodzenie do biura i obgadywanie nowych. Jak nie liżesz (usunięte przez administratora) y nic nie wskórasz. Klienci się skarżą na niemiła obsługę długie kolejki i brak cenowek. Takie akcje dzieją się w jednej z białostockich biedronek.

Sanok Olchowce

Kasjerka Izabela jest bardzo nie uprzejma.

Klient P

Biedronka na Adama Poszwińskiego 2, 60-461 Poznań Jak to jest do jasnej cholery ze pracownik który ma wszysko w d_pie I siedzi na kasie I jest tak wredny i nie miły widziałem że ta kobieta ma wiele negatywnych opini (czarne włosy okular) nie dość że źle mi nabiał marchew nie z promocji może nie wielka różnica ale to zawsze A jak placicsz kartą to patrzy tak na ciebie jak by chiala cię zabić spoko są kasy samoobsługowe ale nie przepadam tam być to ona domnie z mordą ze są kasy samoobsługowe do płatności kartą czemu tacy ludzie pracują niech mi ktoś powie dlaczego

Zostaw merytoryczną opinię o Jeronimo Martins Biedronka - Kostrzyn

• Jak się pracuje w Jeronimo Martins Biedronka?

Zobacz opinie na temat firmy Jeronimo Martins Biedronka tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 224.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Jeronimo Martins Biedronka?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 176, z czego 16 to opinie pozytywne, 109 to opinie negatywne, a 51 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Jeronimo Martins Biedronka?

Kandydaci do pracy w Jeronimo Martins Biedronka napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Jeronimo Martins Biedronka
1.9/5 Na podstawie 460 ocen.

Jeronimo Martins Biedronka