Opinie o Jeronimo Martins Biedronka w Kostrzyn

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Jeronimo Martins Biedronka. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Jeronimo Martins Biedronka o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Jeronimo Martins Biedronka w Kostrzyn

X

Witam jak wygląda praca w biedronce na pełen etat czy w tygodniu są wolne dni ? czy oddają za paliwo? Czy jeśli się ktoś zwolni to jest możliwość powrotu? Proszę o pilna odpowiedzi!

Czarek cozhubil zegarek
@X

Możesz dostać ALE STEK WYZWISK W SWOJA STRONE

X

mdmars

Herbata czarna Earl Grey strong Była świetna ale się popsuła... Może to tylko herbata albo aż... Jestem zdegustowany bo przyzwyczaiłem się, że w Biedronce jest dobra herbata (w sumie była najlepsza) Szkoda...

Aga

Wie ktoś może czy przyślą PIT?nie pracuje od 11 miesięcy przysłali mi że mam się zalogować i pobrać pit a komunikat wyskakuje błędny numer SAP

didi

dzwoń na kadry

Kasjer

Dumna i chamska dla zalogi

Czy wiem ze bede musiala robic na kasie rozkladac towar sprzatac itp

Klient ...

Dzień dobry chciałabym złożyć skargę na Panią kierownik Biedronki w Szczecinie w Fali ta pani nie powinna pracować na stanowisku kierownika , kompletnie się do tego nie nadaje .!!! Powinna tylko jeździć na szmacie i podłogi myć. Nie miła ,nie uprzejma dla klientów . Nigdy nie spotkałam się z tak podła i fałszywa kobieta .. Pozdrawiam

Aga

Hej, czy pracownicy sklepów na stanowiskach niekierowniczych, np. kasjerzy, mają dostęp do bezpłatnej prywatnej opieki medycznej dla siebie i członków rodziny?

Odpisze ktoś?

Lala

Oczywiście, że nie

Dobre

Można pomarzyć

Dzień dobry chciałabym złożyć skargę na panią kierownik Biedronki Gdynia ul.Chylońska 42A 81-064 Sklep 1559.Ta pani nie powinna pracować na stanowisku kierownika tylko jeździć na szmacie i podłogi myć.Nie miła ,nie uprzejma dla klientów a także dla pracowników bo przez nią się zwalniają .Z nią się nie da pracować!!!! Może ktoś zrobi z nią w końcu porządek bo straci klientów i pracowników! Pozdrawiam

Dobre
@Anonim

To naprawdę smutne.

Praca

Ile godzin jest do wypracowania na umowę zlecenie?

Pracowałem w dziale IT. Częściowo zdalna praca, bardzo fajnie, bardzo ciekawe benefity multisport, medicover paczki świąteczne. Praca w IT na 3 zmiany przy czym zwłaszcza na zmianie nocnej ciężka praca fizyczna mająca mało do pracy w IT, przykładowo wysyłanie paczek w ilości takiej, gdyby ktoś pracował na sortowni w DHL'u czy UPS. Zarobki chociaż znośne to nieadekwatne do zakresu obowiązków. Przy każdym minimalnym błędzie lub braku doświadczenia od razu leci informacja do przełożonego - Typowe Corpo z góry złym nastawieniem osób z poza zespołu do którego ktoś należy.

Aktualny kasjer-sprzedawca

Po 6 miesiącach oceniam tak: Biedronka to karton sklejony na śline,niby działa ale wystarczy mocniejsze kopniecie i sięwali. -Drobne?BRak zasileń od 6 miesiecy,prośby na infolini?nic,u kierownika?nic, u kierownika rejonu?nic W skrócie,jak nie masz drobnych to : kierownik nie ma więc ,,po co mnie wzywasz",firma też nie ma ale sam nie możesz sobie rozmienić na przykład przed pracą bo ,,procedury". -Robisz za 3,firmy nie stać na bramki łapiące kody kreskowe więc nie dość że na biegu robisz towar i wypiek to jeszcze jak juz usiadziesz na kase w biegu to masz pilnować czy ktoś czegoś nie wywozi,nie wiem po co jest ochrona) W skrócie: za najniższe zarobki (w handlu,wiecej płaci lidl,kaufland) robisz za 3 do tego firma kładzie lache w sprawach podstawowych jak drobne.Naprawde,przez PÓŁ ROKU ani razu nie było zasilenia,za brak drobynch ty dostaniesz opierdziel a że ci ludzie akurat raz w miesiacu płacą samymi setkami to twoja wina.

Becia

CZY ktoś z was zatrudniał się jako osoba do wsparcia sklepu ? Czy to tylko wykładanie towaru czy też obsługa kasy fiskalnej I jakie zarobki jeśli pisze umowa zlecenie

Ola
@Becia

To zależy od biedronki chyba. Na jednym sklepie jest wykładanie towaru i obsługa kasy, a na drugim tylko wykładanie towaru. Stawka za jaką pracowałam to 19 zł na godzinę. Minusem jest fakt, że nie wiesz czy sklep dostanie pozwolenie na przedłużenie umowy zlecenie na kolejny miesiąc i dowiadujesz się zazwyczaj na początku miesiąca, no chyba, że z góry kierownik dostał przyzwolenie na ileś tam miesięcy.

xxx@king

umowa zlecenie dostałam 18.30 brutto wykładanie sprzątanie ,bez kasy

Babby
@xxx@king

Kierowniczka i osoby prowadzace zmiane stale narzekają na nas -z umowy zlecenia- ze za wolno wykladamy towar i że za dlugo przesiadujemy na przerwach. A sami chodzą na papierosa. Ostatnio poszam sie napić to zwrocono mi uwage że znowu sobie zrobiłam przerwę. To co mam zemdleć z pragnienia?

@Becia

Ja tak byłam zatrudniona na umowę zlecenie ale tylko na nocki więc tylko na wykładanie towaru.

@Gość

Ile na godzinę miałaś za nocki? :)

Robol
@Gość

Dostałeś już wypłatę na zlecenie?Bo ja czekam i nic.

Xyz
@Robol

Na umowę zlecenie dostaniesz wypłatę dopiero 20 dnia miesiąca. Kierownik Cie nie poinformował?

Robol
@Xyz

W grudniu była po 10

Magda

W Polsce Biedronek to trzeba zmniejszyć o połowę , ponieważ zagraża innym sklepom z Polskim rodowodem. Popatrzcie w Nimczech jest ich bardzo mało gdyż Niemcy preferują rodzime Firmy a nie z Portugali i oni mogą nie dawać im koncesji jak jest w Polsce.

Lucy
@Magda

Zgadzam sie. Tylko kto to zrobi?

Malinka

Dzień dobry. Czy ktoś wie jak rozliczane są nadgodziny? Zbliza sie koniec roku i obliczyłam ze od października mam ich ponad 50.

Magda

Jakiw badania wstępne są robione w Biedronce i gdzie?

Michal

Znów (usunięte przez administratora) ceny różnią się na paragonie od tych co na produktach, nie widać zniżek. Rabat 50% za drugi produkt Firmy Marinero - nie było go wczoraj, zniżka na Kiełbasę Śląską - też nie było. Szkoda ze nie sprawdziłem odrazu po kasie, a dopiero w domu. Ludzie Sprawdzajcie ceny na paragonie!!! Sklep: Kraków, ul. Księcia Józefa 20. Czas zakupów 17.12.2021

pracuję

pracuję w Biedronce od kilku dni i powiem tyle: (usunięte przez administratora)! jacy Ci ludzie są głupi dając się tak wyzyskiwać. Robisz za 3, latasz po całym sklepie jak głupi, wypiek, warzywa, nabiał i jeszcze sklep w "międzyczasie"..(usunięte przez administratora)

FAN

Znam Biedronkę od dawna- robię tam zakupy- widzę jak pracownicy pracują - ciężko- ewidętnie jest ich za mało na zmianie- ale często słyszę jak dziewczyny żartują i są miłe dla klientów -czasami któraś coś odpysknie - ale jak słyszę odzywki klientów to się dziwię że mają tyle cierpliwości- proponuję żeby każdy kto robi zakupy - w którymkolwiek sklepie uśmiechną się do osoby za kasą i potraktował ją jak człowieka - a zdziwicie się -Ona też będzie miła i pomocna- trzeba mieć świadomość że (usunięte przez administratora) jest zarażliwe- jeśli żle traktujecie kogoś - on też nie będzie miły . Osoba za kasą to też CZŁOWIEK - tak tak naprawdę- pomyślcie o tym zanik kogoś obrzucicie błotem

Gosia
@FAN

Święta prawda roboty ogrom brak personelu i okrutni czasem klienci .Nie wszyscy ale się zdarzają nawet powiem że ostatnio bardzo często

Krzysztof

Biedronka w Brzesciu Kujawskim tragedia godzina 14 gdzie przychodzi nowa zmiana, zamiast rozbić kolejkę to pani mówi, że nie może usiąść bo idzie na odpiek. 2 kasy czynne i kolejki na pół sklepu.

Gosia
@Krzysztof

Proszę się nie dziwić są ustalone teraz godziny odpieku .Kiedyś brakowało szedłeś piekłeś i już a odkąd zmienili to jest tragedia a rąk do pracy brak

Witam. Dziś otrzymałam wypłatę za wrzesień w wysokości 2168,47zł, pracuję na umowie na czas określony i nie mam skończonych 26 lat. Czy to normalne, że wypłata jest tak niska ? Słyszałam, że powinno być ze 3000zł !

Nika
@Marta

Opinie że zarabiamy nie wiadomo jakie kokosy, to tylko opinie z internetu, wyssane z palca. Pracownicy z 10 letnim stażem w życiu takich pieniędzy nie widzieli na oczy, nawet z premiami i nockami

Xxx
@Marta

Jeśli nie byłaś na L4 i wyrobiłas swoje godziny powinnaś dostać więcej , dokładnie 2355

Z 10 letnim stażem
@Marta

Jasne muszą sobie coś włożyć do kieszeni

Stanek321
@Marta

Również nie mam skończone 26 lat i czekam na wypłatę i boję się ile dostanę gdzie (usunięte przez administratora) cały miesiąc

Kris
@Marta

a czy nie byłaś czasem na zwolnieniu lekarskim? i czy wyrobiliście budżet, zaliczyliście wizytę tajemniczego klienta i audyt cenowy?

Zuk

Witam, dlaczego pracownicy Biedronki chodzą bez maseczek na sklepie. Mamy przecież IV falę epidemii.

oj

4 fala jest tylko w telewizji

FAN
@Zuk

RACZEJ - DLACZEGO KLIENCI BIEDRONKI CHODZĄ BEZ MASEK - PRACOWNIKÓW WIDZIAŁAM W MASKACH A KLIENCI POPROSZENI PRZEZ OCHRONĘ O ZAŁOZENIE MASKI WSZCZYNALI AWANTURĘ - NA SZCZĘŚCIE OD KILKU DNI W BIEDRONKACH BARDZO CZĘSTO POJAWIAJĄ SIĘ KONTROLE SANEPIDU - I ODZIWO TO GŁÓWNIE KLIENCI DOSTAJĄ MANDATY

Lili
@Zuk

Czmowieku a wyobrazasz sobie pracownika ktory co 15 min bedzie schodził na socjal odkazic rece i zalorzyc nowa maske? Ja schodzac na przere becki od klientow dostaje-bo co sobie ja mysle on ma tu stac i gnic?kiedys schodziłam do wc a kolejja byla naprawde dluga az brzuch mnie rozbolal od trzymania wiec probowakam zejsc a klient do mnie gdy wstalam-siadaj i mnie obsluz ile ja mam tu jeszcze gnic!?(usunięte przez administratora)

Zostaw merytoryczną opinię o Jeronimo Martins Biedronka - Kostrzyn

• Jak się pracuje w Jeronimo Martins Biedronka?

Zobacz opinie na temat firmy Jeronimo Martins Biedronka tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 224.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Jeronimo Martins Biedronka?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 176, z czego 16 to opinie pozytywne, 109 to opinie negatywne, a 51 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Jeronimo Martins Biedronka?

Kandydaci do pracy w Jeronimo Martins Biedronka napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Jeronimo Martins Biedronka
1.9/5 Na podstawie 460 ocen.

Jeronimo Martins Biedronka