TACONIC SP. Z O. O.

Kostrzyn nad Odrą

Opinie o TACONIC SP. Z O. O.

buuhaha 2013-03-22 13:19:53
to juz chyba 4 kadrowa od poczatku firmy , prezes jest totalnym egoista , ludzie odchodza , a najlepsza pani od HR - nie mozna robic nadgodzin i nie licza sie pieniadze tylko pozytywne nastawienie buuhaha , jednym słowem kretynizm.
tarantino 2014-01-08 16:42:07
Witajcie w naszej bajce , tu słoń gra na fujarce , pinokio nam zaśpiewa , w taconicu rządzą drzewa . KICZ
Majkel 2016-08-31 08:46:29
Dyrektorzy boją się właściciela z USA
Nic nie załatwią bez jego zgody (o którą się nie pytają bo boją się stracić ciepłe stołeczki)
Kolejna kadrowa (gorsza od poprzedniej - zero kompetencji)
Nie ma podwyżek (1800zł +200zł obecnościówki a wymagania z kosmosu)
Zero socjalu

nikkt 2016-10-07 20:35:40
dawno temu to byla dobra firma, niestety dobre osoby zostaly zwolnione, teraz jest chyba trzecia pani od HR ktora zajmuje sie tylko soba, pomaluje paznokcie, wypije kawe wynagrodzenie ubogie, podwyzka max 50zl, zadnego socjalu, jedynie jakies 300zl na swieta, paczka dla dziecka, wigilia czytaj pijacka impreza i piknik na ktory nie pokwapił sie nikt z dyrektorow.
Zostaw swoją opinię o TACONIC SP. Z O. O. - Kostrzyn nad Odrą
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie TACONIC SP. Z O. O.