Opinie o TACONIC SP. Z O. O. w Kostrzyn nad Odrą

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy TACONIC SP. Z O. O.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie TACONIC SP. Z O. O. o rekrutacji.

Branże: Produkcja i przetwórstwo tworzyw sztucznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o TACONIC SP. Z O. O. w Kostrzyn nad Odrą

Beti Nowy wpis

Będą szukać jeszcze na produkcje? Na głównej stronie nie widzę ofert ale wiem, że jeszcze w grudniu poprzez taki portal szukali ludzi do siebie. zastanawiam się czy po tych prawie dwóch latach cos zmieniło się w warunkach pracy? a jeśli tak to czy możecie określić mniej więcej co? Jak jest stan maszyn przy których pracuje teraz operator? I ile mniej więcej zarabia?

Czy w TACONIC SP. Z O. O. wypłacają dodatkowe nagrody dla pracowników?

Nie nie wypłacają

Olga Nowy wpis
@Piecowy

Są w takim razie jakieś premie? Jak tak, to jak wygląda system premiowy?

Piecowy Nowy wpis
@Olga

Nie ma premii i nie będzie podwyżka gazu tylko taconic dostał podwyżkę a ludzie to co psy dziwię się że ten zakład jeszcze funkcjonuje

W TACONIC SP. Z O. O. trwa rekrutacja na stanowisko Kierownik działu. Jesteś osobą, która odpowiedziała na ofertę? Napisz, jak według Ciebie wyglądała rozmowa kwalifikacyjna. Twoja opinia może ułatwić innym osobom podjęcie decyzji związanej z zatrudnieniem w firmie.

Piecowy Nowy wpis

Ponoć pan Robert pcha się na stanowisko kierownika na dział pieców więc dla czego go nie chcą nadaje się na te stanowisko jest miły inteligenty i zna język także popieram kandydaturę Pana Roberta.

Z jakich powodów pracownicy kończą współpracę z TACONIC SP. Z O. O.? Czy sami rezygnują ze współpracy, czy są zwalniani?

Piecowy

Brak podwyżki dla pracowników to jest powód nie wspominając już pracy innych osób np pan RS

@Piecowy

A o co chodzi z pracą tego Pana?

@Beata

Siedzi i nic nie robi wiecznie przegląda monitoring pracuje tylko na 1 zmianach jak dyrektor ma chodzić. Udaje wielkiego pana a totalny kretyn z niego.

@Beata

A jak pani BEATA jest ciekawa jaki jest ten pan to można się przyjąć na dział piece w firmie taconic i ocenie pani tego człowieka. 100 %czysty pisior nic dodać nic ująć

@Piecowy

No ja na razie sceptycznie bym podchodziła skoro tak piszecie o nim. Tylko jedyne co z tego wynika to fakt, że w monitoring sobie patrzy i tyle?

@Beata

Do pracy przychodzi się pracować a nie siedzieć na (usunięte przez administratora) i nic nie robić dziwię się że trzymają takiego barana ja RS

@Piecowy

Ciekaw jest czy ktoś się zajmie sprawą brygadzisty pana RS czy zrobiom porządek z tym panem bo tak nie może być że chodzi i czepia się ludzi i szuka winnych a on zachowuję się jak by nigdy błędu nie popełnił.

@Piecowy

Kurczę, widzę że dalej Cię to męczy. :/ No ale co mają zrobić, jak o sobie wyobrażasz tak właściwie?

To już tak będzie że jednemu wolno wszystko a 2 już nie

@Piecowy

Tzn., on na pewno ma w razie czego jakiegoś przełożonego przecież, to raczej do niego trzeba byłoby uderzać w tej sprawie?

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie TACONIC SP. Z O. O., daj nam znać, co sądzisz o jej przebiegu. Jakie warunki Ci zaproponowano? Jakie wymagania ma pracodawca na stanowisko Pracownik produkcji? Podziel się swoimi wrażeniami!

Pamiętam, że firma prowadziła niedawno rekrutację na Pracownik Produkcji. Czy komuś udało się zdobyć pracę i może się podzielić wrażeniami?

Miły pan

Tak 3 panie z Ukrainy uciekły po 4 dniach pracy tak się utrzymały

@Miły pan

A dlaczego tak właściwie? Było im trudno czy ze względu na narodowość ktoś je źle potraktował?

@Beata

Od uczenia nowych pracowników jest brygadzista a nie operator tak że dziwię się że operatorzy maszyn szkoła. Chociaż czemu mnie to nie dziwi jak brygadzista nie ma wiedzy o produkcji to tak już jest.

Mordor ;)

Nie polecam pracy w firmie Taconic. Największym problemem są umowy, które firma daje swoim pracownikom. Umowa na trzy, sześć, dwadzieścia jeden miesięcy jest czymś zwyczajnym w tej firmie. Robią to celowo i z rozmysłem, żeby nie wypłacać w całości premi za wydajność. Zresztą ta premia to żart i kpina z pracownika. Kasa? Najniższa krajowa, czyli (usunięte przez administratora)brutto do tego dodatek za obecność (usunięte przez administratora)brutto i koniec. Tyle z kasy. Firma od tego roku wdrożyła bardzo podstawowy pakiet medyczny w firmie Lux Med. Jest to bardzo podstawowa opieka medyczna. Bony na święta - (usunięte przez administratora) zł, nie pamiętam BRUTTO czy NETTO. Dla osób posiadających dzieci są paczki. Tyle ze świadczeń poza płacowych. Sama praca nie jest zbyt skomplikowana i ciężka ( zależy gdzie się trafi ) ekipa tez na plus. Ale kasa... Żałosna.

@Mordor ;)

Zgadzam się z opinią kasa mała (usunięte przez administratora)

Natalia
@Mordor ;)

Dlaczego uważasz, że premia w Taconicu to żart i kpina z pracownika? Jaka jest jej wysokość? A co Ciebie by w sumie satysfakcjonowało? Jaka stawka?

@Mordor ;)

Polecamy pracę w firmie taconic bardzo przyjemna atmosfera pracując tam rozwijasz swoje kwalifikacje w życiu

Maja

Szukają do Taconica operatorów na powlekanie i wysyłki, elektromechaników i ludzi na produkcję. Piszą, że nowa stawka: 3.900-5.900 brutto https://www.gowork.pl/oferta-zewnetrzna/szukamy-kobiet-i-mezczyzn-na-linie-produkcyjna,lento.pl7583738c602d968ace770d763418a102,starachowice Pracujecie tam? Potwierdzicie, że tyle się teraz zarabia?

@Maja

Stawka 3300 netto pracując na 3 zmiany

@Piecowy

Wracają do sytuacji która miała miejsce na dziale pieców gdy brygadzista pan Robert S przyprowadził syna na chałę produkcyjną zasłaniając się że dyrektor o wszystkim wiedział to nie jest zbyt mądre i mówiąc mówić do syna że by się uczył bo skończy jak oni to nie jest zbyt fajne słyszeć coś takiego od człowieka który zarabia kilka zł więcej a myślisz jest najlepszy. Panie Robercie najwyższy czas zmienić nastawienie do ludzi i nie pokazywać się że jest się kozakiem bo pan jest nikim.

Grażyna
@Piecowy

Bez weekendów?;) Jakie te zmiany?

@Grażyna

Soboty pracujące dla chętnych ale coś nie ma chętnych na soboty

dzwonili do mnie 2 razy raz im nie pasowało że chcę samochodem do pracy dojeżdżać za 2gim razem zaoferowali pracę na 3zm i 2zm po wybraniu oferty na 2zm powiedzieli że nie mają dla mnie pracy,podczas rozmowy kwalifikacyjnej dało się wyczuć nacisk,praca po oprowadzeniu po produkcji okazała się ciekawa,czysto spokojnie cicho

Alfred S

Nie polecam, firma w której tracisz nawet przy rozliczaniu PIT gdyż stajesz się rezydentem podatkowym USA i musisz dopłacać do interesu, ogólnie bałagan straszny zero innowacji.

Alfred S

Mordor ;)

Dodać należy, że podwyżki są do (usunięte przez administratora)zł BRUTTO. To jest maks. Równie dobrze dostać możecie np (usunięte przez administratora) zł BRUTTO. Przy podpisaniu kolejnej umowy. Ale jeśli myślicie, że za każdą umowę, którą z Wami podpiszą dostaniecie (usunięte przez administratora)zł BRUTTO to bardzo się mylicie. Kadra zarządzająca zrobi wszystko, żeby nie dać wam ani grosza więcej. Pretekstem do nie dania podwyżki jest dosłownie wszystko. Wszystko. Rozliczanie nadgodzin ( jeśli są ) także nie jest przejrzyste. Zostajesz, żeby odrobic cos w tygodniu? Przyjdziesz w sobotę ( 100% płatne ) na nadgodziny? Bądz pewien, że te godziny pociągną Ci z nadgodzin to, że odrobiłeś w tygodniu nie ma żadnego znaczenia. no i sprawdzaj dokładnie paski płacowe.

Natalia
@Mordor ;)

Ale, że co jest nie tak z paskami płacowymi? Są jakieś niezgodności co do wypłat czy jak... Może napiszesz bardziej szczegółowo na co w tej kwestii uważać :P

ktos4

Hej Dostałam od nich ofertę. Napiszcie proszę jakie sa warunki: ubranie służbowe czy nie ilu jest technologów / inżynierów i jak wygląda ich praca jakie są działy czy są przestrzegane procedury czy kadra rządząca to zasiedziałe typki z PRL

@ktos4

Jak chcesz znaleźć fajną pracę to na 100% nie w Taconic. Z roku na rok coraz gorzej brak kompetencji zarządzającego. Podwyżki od paru lat takie same czyli na poziomie 2 % . Zarobki 2000 na rękę . Życzę powodzenia

@ktos4

Tak 2 rządzących na piecach Po PiS kiedyś było inaczej czasy się zmieniają.

Ktoś4
@Człowiek maska

Elastyczny ? Kurde to ja to guma hahah a dziadką end babcią tak ciężko

Czy organizowane są wyjazdy, imprezy, spotkania integracyjne w TACONIC SP. Z O. O.?

Człowiek maska

Tak w czasie pandemii zorganizują spotkanie klasowe

Człowiek maska

Jeszcze trochę dyrektor taconica będzie pracował na produkcji zaczynając od pieców kończąc na wysyłkach

Mariusz

Taconic udostępnił w ostatnim czasie 2 opcje zatrudnienia: https://www.gowork.pl/praca/taconic-sp.-z-o.-o.;pr Jedną z nich jest pracownik produkcji, widzę, że można liczyć na premię na tym stanowisku, a od czego jest zależna? Ciężko jest, dużo obowiązków?

@Mariusz

Tak można liczyć na premię 250 zł netto szału nie ma????

Kozak

Podejrzewam, że 90% opinii napisane jest przez pracowników którzy nie maja charakteru a raczej jaj żeby osobiście porozmawiać z przełożonymi. Najlepiej pisać słyszałem albo podobno tak jest, w końcu tu można wszystko. Moim zdaniem sprawa jest prosta, nie jesteś zadowolony/a z pracy to znajdz sobie taką w której będziesz się spełniać. No chyba,że taka nie istnieje. Pracodawca to nie psycholog i nie musi się i zajmować problemami pracowników. Jeżeli zakład dobrze funkcjonuje i zatrudnia ludzi to nie jest chyba z nim tak zle. A jeżeli uważasz inaczej zmień czapkę bo może Cie uwiera.

egzekutor

WITAM. NIE SPOTKAŁEM ZAKŁADU PRODUKCYJNEGO,W KTÓRYM NIE MA STRESU,W KTÓRYM LUDZIE NIE MAJA SWOICH OSOBOWOŚCI I CHARAKTERÓW,KTÓRE Z KOLEI PRZEKŁADAJĄ SIĘ NA RELACJE CZYSTO MIĘDZY LUDZKIE I PRACOWNICZE. (usunięte przez administratora)MOIM ZDANIEM KAZDY MA PRAWO WYPOWIEDZIEĆ SWOJĄ OPINIE,JEDNAKŻE JEŚLI W HIERARCHII JESTES ZWYKŁYM PRACOWNIKIEM FIZYCZNYM,W ŻADNYM ZAKŁADZIE W ŻADNEJ FABRYCE NIE BĘDZIESZ ZADOWOLONY,GDY MASZ PODEJŚCIE DO SWOJEJ POZYCJI I STATUSU JAKBYŚ BYŁ DYREKTOREM... NIESTETY,DECYDUJĄC SIE NA TAKĄ A NIE INNĄ PRACĘ,CZY TO ZE WZGLĘDU NA SYTUACJE MATRIALNĄ ,CZY BRAK KWALIFIKACJI,MASZ PRAWO DOMAGAĆ SIĘ JEDYNIE TEGO CO GWARANTUJE CI KODEKS PRACY I EWENTUALNE USTALENIA WEWNĘTRZNE DANEGO ZAKŁADU. ASYTUACJE ,ZE W NASZYM KRAJU JEST SUPER,JEŚLI CHODZI O PŁACE I TAK DALEJ MOŻESZ OBEJRZEĆ JEDYNIE W PAŃSTWOWEJ TELEWIZJI... RZECZYWISTOŚĆ I CZASOPRZESTRZEŃ,W KTÓREJ SIĘ ZNAJDUJESZ SZYBKO KORYGUJĘ MEDIALNE BREDNIE. MIEJ SZACUNEK DLA SIEBIE ,ALE TEŻ DLA INNYCH. KOMINY ZAROBKOWE BYŁY ,SĄ I BĘDĄ... PODZIĘKUJ RÓWNIEŻ "BRACIOM" ZE WSCHODU, ZA WPŁYW ICH OBECNOŚCI NA ZAROBKI W WIELU FIRMACH,KTÓRE NIE UKRYWAJMY ,CHCĄC NIE CHCĄC ULEGAJĄ OGÓLNOŚWIATOWEMU KRYZYSOWI I BĘDĄ STARAĆ SIĘ O NAJTAŃSZĄ I "ODDANĄ" KADRĘ ROBOTNICZĄ... PAMIĘTAJ POLSKA TO BIEDNY KRAJ Z WYSOKIMI CENAMI. JESLI NARZEKASZ,WYJEDŻ ZA GRANICĘ...TAM ZWYKŁY ROBOTNIK Z POLSKI MOŻE ZAROBIĆ WIĘCEJ,ALE JEST COŚ O CZYM WSPOMNIAŁEM SZACUNEK DLA SIEBIE I HONOR.

Honorowy
@egzekutor

Włączenie kapsloka nie sprawi, że będziesz mądrzejszy. Wręcz przeciwnie!

@egzekutor

Taki bełkot to raczej tylko wyższa kadra, dużo pokrzyczeć ,mało przekazać , NIC NIE ZROBIĆ

Czy w TACONIC SP. Z O. O. jest skuteczna reakcja na zgłaszane przez pracowników problemy?

Korona pracownik

Nie jest

Justyna
@Korona pracownik

No to nieciekawie. Ciekawe, z czego wynika taki brak zainteresowania. Słyszałam, że firma TACONIC jest światowym liderem w przemyśle szkła powlekanego PTFE od 1961. Myślałam, że w firmie o takiej renomie wszystko funkcjonuje perfekcyjnie. A jaka atmosfera panuje tam między współpracownikami? Jest w miarę ok?

@Justyna

Ale w tej firmie wcale nie jest najgorzej,praca jest ok , koledzy tez ok tylko ta firma nigdy nie miała szczęścia do kadry mendzerskiej aaaaa no i kasa mizerna na produkcji

Tymon

Gdyby było tak źle to z pewnością ludzie pisaliby na tym forum!

@Tymon

Piszą tylko wpisy nie zgodne z linią władzy są usuwane . takie zaklinanie rzeczywistości

Juszes

Czy podwyżki to nadal 2% w skali roku?

Zostaw merytoryczną opinię o TACONIC SP. Z O. O. - Kostrzyn nad Odrą

• Jak się pracuje w TACONIC SP. Z O. O.?

Zobacz opinie na temat firmy TACONIC SP. Z O. O. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w TACONIC SP. Z O. O.?

TACONIC SP. Z O. O.
  • Aleja Milenijna 14