Opinie o Amazon w Poznań

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Amazon. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Amazon na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Amazon w Poznań

Zalamana

Czytam opinie I jestem przerazona ,bo zaczynam prace w Amazonie od poniedzialku . Ale z opini wynika ,ze praca bardzo ciezka ?? Hmmm pracowalam wczesniej na liniach pakujacych ,I produkcyjnych czasem po 10 h. Z 20 minutowa przerwa . W zimnie J wilgoci .. chialam sobie polepszyc . Ale TERAZ po tych komentarzach to nie wiem czy dobra podjelam decyzje .

tygrysek
@Zalamana

Przestań narzekać wszędzie jest tak samo pozdrawiam .

Siwa

Praca w amazonie to pomylka placa ile chca i ile chca

NIE ROZUMIEM WASZYCH PRETENSJI I NARZEKAN NA PRACE W AMAZONIE ?!!! MOWICIE ZE JEST CIEZKO DZIWNE ? PRZECIESZ TO DOBRA KORPORSCJA DLUGO BY WYMIENIAC ZALETY !!!

YM

YARD MARSHALL co to za funkcja? Jakie są stawki i obowiązki? Wie ktoś?

Czy zechciałbyś podzielić się z nami wrażeniami ze spotkania rekrutacyjnego w firmie Amazon? Jak oceniasz poziom trudności oraz atmosferę spotkania? Z chęcią dowiemy się wszystkich niezbędnych szczegółów dotyczących przebiegu rekrutacji.
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Opiekunka seniorki w Niemczech
Poznań
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
logo firmy Ogrodnik, Sprzedawca
Marek Nicgorski Berberys Sprzedaż Roślin Ozdobnych i Akcesoriów Ogrodniczych

M

Pracowałem przez miesiąc w Amazonie na umowę o pracę tymczasową. Byłem na stanowisku pickera. Znaczy najpierw jesteś zatrudniona oczywiście przez agencję, ale w trakcie pracowania masz też możliwość przejścia na bycie już zatrudnioną bezpośrednio przez Amazon, ale trzeba wtedy liczyć się z tym, że masz wtedy jeszcze wyższe normy do wyrobienia niż jak podlegasz agencji, a już na tym poziomie trudno jest wyrobić ich normy, więc bardziej opłaca się robić tam przez agencję niż przejść bezpośrednio do Amazona. Ale słyszałem, że podobno na stanowisku packera jest łatwiej wyrobić normę niż na pickeru, bo tu Ci z doświadczenia powiem, że nie wychodząc w trakcie pracy do łazienki, cały czas (usunięte przez administratora) c miałem normę w granicach 95% i dostałem za to 2 feedbacki, a jak masz ich 5 za normę to już nie masz możliwości potem pracowania u nich gdziekolwiek by mieli magazyn, czyli dobrze jest tam pracować z przerwami, czyli robisz jeden miesiąc, nie przedłużasz z nimi umowy na kolejny to potem po tym miesiącu wolnego zerują Ci się uzbierane we wcześniejszym miesiącu feedbacki. Tak jest oczywiście przy dwóch, bo jeśli ich uzbierałaś 3 to wtedy robisz 2 miesiące przerwy od pracy tam żebyś mogła zacząć u nich znowu z czystym od nich kontem. Praca nie jest zła tylko przesadzają tam z tym BHP no i te ich mocno zawyżone normy. Typowa fizyczna praca jakich wielu.

mmm

Jak samopoczucie po podwyżce?

amazonka

Super ludzie pomocni.Właśnie przeszłam konwersje ;)

PYRAnoja
@amazonka

Współczuję z tego powodu ale to Twój wybór.

Basssiia

Jestem kobietą przed 50 ,chcę się zatrudnić ,ale nie wiem czy dam radę w Amazon. Nigdy nie pracowałam na takiej produkcji.Słyszałam od syna,koledzy pracowali że praca jest ciężka,i mogę nie dać rady. Są jakieś konsekwencje jak ktoś nie przyjdzie do pracy bez usprawiedliwienia bo już nie da rady fizycznie, będzie np tylko dwa dni przez agencję.Należy wypowiedzenie złożyć wiadomo.Proszę o szczere odpowiedzi bez kłamstw.Pytam się ,bo w poprzedniej pracy za porzucenie pracy nie wypłacali forsy,to była kara umowna za porzucenie pracy.

Zawiedziony

Tragedia. Właśnie się zwolnilem

Mc GREGOR 94

SIEMA JEST ROK 2017 I ZNAJOMA MI CHCIAŁA ZAŁATWIĆ ROBOTE W TEJ FIRMIE CZY COŚ ŚIĘ ZMIENIŁO TERAZ CZY NADAL JEST (usunięte przez administratora) JAK COŚ TO PISZCIĘ MIE NA EMAIL MÓJ EMAIL TO Peysmen94@gmail.com

Janusz

Jak wygladaja testy przy rekrutacji adecco ?

Ellradus

Jak wygląda praca w utrzymaniu ruchu? Zmiany, atmosfera, sama praca...?

kana

czy ktoś pracował tu jako Junior Logistics Planner i opowie?

Czopików ? Kwiat Amazona buahahahahaaha 19 zl to zbyt wiele ahahaabauahajahahaha

Amazoński syf

Czy wuesz ze za godz pracy w Amazon mozesz juz nabyć 7 hot wings w KFC Albo 170 gram frytek Lub k...a 2.5 litra ON i to dzieki Panu Putinowi :) normalnie nys tyral za 2 litry Wesolych swiat dla loooserow z Amasroma

Kks

Praca za 1680 zl ??? Postradaliscie rozum ? To jest badziew nie pracodawca :-) Nawet zmniejszyli dodatek za pranie o 20 zl miesiecznie durne kmioty. - 240 rocznie !!!! Idz do banku i zapytaj sie kim jetes z takimi dochodami to Pani Cie wyjasni.

adam

W amazonie pracuje dyrektor z LG nie jest to dobra wiadomość bo to kłamca i hopsztapler szuka sobie zawsze frajera który by zrobił za nigo robotę gdy praca jest wykonana wyrzuca go z roboty a zasługi przypisuje sobie ten numer robaczewski robił nie raz więc miejcie się na baczności szczególnie radziłbym się nie angażować w pracę bo to grozi zwolnieniem po wykonaniu zadania :)

Mistrz Urlich von Junginen

mistrz w Poznaniu Jak postawice butelke Wysky to przyjde na rozmowe. DUZA!!! Na trzezwo na pewno sie u was nie zatrudnie.

Były pracownik Amazon

Pracowałem tam obecnie pracuje w wojsku dostałem etat st. szer umowao pracena 6 lat, mieszkanie dostałem na czas pełnienia służby, służba-praca od 7:30 - 15:30 jako kierowca, w styczniu 13 pensja, mundurówka, pensja na rękę to 2300 zł, mam średnie wykształcenie dobrą oponę przełożeni proponują mi szkołę podoficerską a po ukończeniu służba stał i praca do 55 r życia emeryturka wyliczona po 55 r życia na zasadzie 13 pensji podzielone przez 12 i razy 2,6 za każdy rok pracy, odprawa mieszkaniowa, itd żyć i nie umierać

Zostaw merytoryczną opinię o Amazon - Poznań

• Jak się pracuje w Amazon?

Zobacz opinie na temat firmy Amazon tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 32.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Amazon?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 14, z czego 3 to opinie pozytywne, 6 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Amazon