INEA sp. z o. o.

2.3 Dodaj merytoryczną opinię
baner wywiady

Opinie o INEA sp. z o. o.

JA

Zatrudniłam się w tej firmie mniej niż pół roku temu i.... i jestem bardzo wdzięczna za tę pracę. Mam cudownych ludzi w zespole, pomocnych, przyjaznych, odpowiedniego człowieka na stanowisku kierowniczym. Jeśli chodzi o zarobki - jest ciężko, jest dużo pracy, ale finalnie jest to bardzo opłacalne. Póki co INEA jest najlepszą firmą do jakiejkolwiek trafiłam.

9

Pracodawca

@JA

Bardzo dziękujemy za tą opinię ;)

Były pracownik Nowy wpis
Były pracownik

Inea lubi likwidować stanowiska kobietom wracającym po macierzyńskim do pracy pod płaszczykiem zmiany struktury organizacyjnej. Kiedy kobieta zajdzie w ciążę nie zatrudniają nowej osoby na umowę zastępstwo, tylko na etat tej kobiety, jeśli więc nie zajdzie potrzeba zwiększenia liczby stanowisk w dziale lub nie powstanie nowy etat dla osoby z danymi kompetencjami młoda matka zostaje na lodzie. Oczywiście takie działanie nie jest zgodne z prawem, ale pracodawca posiada doświadczenie w tym jak je omijać.

Nowy wpis

Pracodawca

@Były pracownik

Dziękujemy za opinię. Pragniemy podkreślić, że zawsze działamy w granicach prawa i zgodnie z obowiązującymi przepisami. Zapraszamy do kontaktu z naszym zespołem Human Capital (rekrutacja@inea.com.pl) w celu wyjaśnienia sytuacji, ponieważ jest dla nas niezrozumiała.

kandydat Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 19 dni.
Kandydat
 Pytanie

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w tej firmie? Czego się spodziewać?

1
Marcin
Kandydat

Firma nie szanuje osoby aplikującej o pracę. Brak, chociażby 'dziękuję' za czas poświęcony na zapoznanie się z firmą i rozmowę rekrutacyjną, mimo deklaracji informacji zwrotnej w ciągu dwóch tygodni. Nie polecam!

2

Pracodawca

@Marcin

Dziękujemy za kontakt. Zdarza się, że wysyłamy wiadomość mailową jeżeli osoba rekrutująca nie może się skontaktować telefonicznie. Proszę sprawdzić skrzynkę w "spam', być może tam utknęła wiadomość. W razie kłopotów proszę napisać maila bezpośrednio do osoby prowadzącej rekrutację.

Ewelina
@Marcin

Marcin, może kandydowałeś na Back Office Specialist? Doszliście do tematu wynagrodzenia? Które chętnie poznałabym, nie ukrywam:)

2
Marcin
Kandydat
@INEA sp. z o. o.

@INEA Nic nie utknęło w spamie. Po prostu nic nie wysłaliście i szukacie wymówek :)

3
Marcin
Kandydat
@INEA sp. z o. o.

Pięknie wymijająca odpowiedź. Umiem obsługiwać skrzynkę mailową, a na nieodebrane połączenie obdzwonić. Za to pracownicy waszej firmy nie potrafią wywiązać się z deklaracji, którą sami składają. Nie fajnie!

Nowy wpis

Pracodawca

@Marcin

Jest nam niezmiernie przykro, że doszło do takiej sytuacji. Chcielibyśmy Cię zapewnić, że sytuacja, która Cię dotknęła, nie była celowa. Powyższa wiadomość była jedynie wskazówką do sytuacji, która mogła się wydarzyć. W dalszym ciągu zachęcamy Cię do kontaktu z osobą prowadzącą dany proces rekrutacyjny w celu wyjaśnienia zaistniałej sytuacji.

Pytanie
 Pytanie

Czy INEA sp. z o. o. zapewnia kartę multisportu?

345
Kandydat
 Pytanie

Specjalista ds. Back office zawiera informacje o możliwości pracy zdalnej , czy rzeczywiście tak jest. Mieszkam w Małopolsce:)

2
p
Pracownik
 Problem
@345

niestety czeste wizyty w biurze sa wymagane

123
Kandydat
@p

Rewelacja ;) w ogłoszeniu zupełnie inaczej to wygląda

Alicja
@123

Zależy w sumie jak częste, one to związane z pracą bezpośrednio czy tu są jakieś spotkania w działach cykliczne? wiadomo?

Pracodawca

@Alicja

W przypadku wyżej wymiennego stanowiska pracujemy w modelu hybrydowym ponieważ pracujemy z dokumentami. Na ten moment w biurze pojawiamy się 2-3 w miesiącu :)

Wiktoria
@INEA sp. z o. o.

Właśnie mnie też ciekawi ten wątek pracy zdalnej. Jakie narzędzia firma udostępnia do pracy w domu? Tak klasycznie, czyli laptop i telefon, czy też np. drukarkę i wygodny fotel biurowy?

Pracodawca

@Wiktoria

Wiktorio dziękujemy za przesłanie zapytania :). Każde stanowisko w naszej firmie ma przypisane odpowiednie narzędzia. Oprócz takich standardowych jak laptop i telefon możemy liczyć na dodatkowy monitor, czy odpowiedni zestaw słuchawkowy z redukcją szumów itp. Osoby, które potrzebują doposażyć swoje domowe biuro mogą przez nasz wewnętrzny system złożyć zapotrzebowanie na fotel, a nawet biurko :). Dodatkowo naszym pracownikom oferujemy Internet pracowniczy za 0zł.

Młody
Kandydat
 Pytanie

Jak wygląda wdrożenie do pracy? Czy koniecznie musi się odbywać stacjonarnie w biurze w Wysogotowie? Czy pracodawca organizuje dojazdy dla pracowników?

Pracodawca

@Młody

Dziękujemy za przesłane zapytanie :) Wdrożenie jest podzielone na szkolenie ogólne oraz szkolenie stanowiskowe. Szkolenie ogólne dotyczy wszystkich nowozatrudnionych pracowników trwa 2 dni i jest zdalne. Natomiast szkolenie stanowiskowe również dotyczy wszystkich nowozatrudnionych pracowników i jest ono hybrydowe lub zdalne w zależności od stanowiska. Tak samo czas szkolenia jest uzależniony od stanowiska, na które zostaje zatrudniona dana osoba :).

Nat
Pracownik

Jedna z najlepszych firm w których dotychczas pracowałam. Świetna atmosfera, pieniądze na czas,możliwość rozwoju oraz awansu.

Anna
@Nat

A jakie macie możliwosci rozwoju? Są jakieś szkolenia?

Nat
Pracownik
@Anna

Są szkolenia wewnętrzne i pomocny lider ,który czuwa nad wszystkim oraz zespół, który również jest bardzo pomocny

Pracodawca

@Anna

Nasi pracownicy chętnie uczestniczą w różnych procesach rekrutacyjnych tylko w ubiegłym roku aż 131 naszych pracowników awansowało wewnątrz organizacji (awanse pionowe i poziome). Dodatkowo posiadamy platformę e-learningową, gdzie znajdują się różnego rodzaju szkolenia dostępne od ręki np. szkolenie z excel'a poziom średniozaawansowany. Ta sama platforma również daje nam dostęp do różnych webinar'ów, które odbyły się np. przed dołączaniem nowego pracownika do organizacji :). Dział szkoleń systematycznie organizuje szkolenia pod nazwą "Rozwojowe środy" o różnej tematyce. Chęć uczestniczenia w szkoleniu warto zgłosić przełożonemu, tak by wspólnie zorganizować na to przestrzeń :)

Ewelina
@Nat

A jak finansowo to wygląda w tym paskudnym czasie kryzysu? Zastanawiam się nad wysyłaniem CV na Back Office Specialista, ale nie chcę w ciemno. Może Ty, albo ktoś z pracowników wie, jakie widełki są na tym stanowisku?

jowisz68
Klient

Każdemu kto chce przenieść swój numer telefonu komórkowego nich polecam mówić wyraźnie ze się chce to a to ja powiedziałem ze chce abonament za 14,99 dostałem na 24 miesiące taki chociaż był na stronie ze pierwsze 3 miesiące są po 1zł ,ale tego już nie powiedziałem ,nastepnie przenosiłem numer 3 miesiace bezskutecznie inaczej z daleka od tej firmy nie mozna z nikim sie dogadac pisza ponawiaja i nic to nie zmienia nigdy nic gorszego mnie w życiu nie spotkało dajcie 5 zł wiecej i miejscie ok nie polecam z całego serca jak zyje nie miałem takiej sytuacji błagałem 20 razy o ponowienie przeniesienia numeru konsultanci nic nie moga pisa do osoby która sie tym zajmuje i nic sie nie dziej 3 miesiace i sie nie udało jak ktos tam pojdzie musi miec kłopoty z mózgiem odradzam nawet polecam kontakt firmie z moja osoba nawet reklamacje nic nie dawały masakra

Zielonka
Pracownik
 Pytanie

Część, Jak wygląda praca na stanowisku specjalista ds.windykacji?(zdalnie) Jakie zarobki? Czas zatrudnienia, atmosfera?

Bart Bartosz
Klient

Od kwietnia 2022 roku staramy się o podłączenie internetu. Po kilku miesiącach otrzymaliśmy informację, że występuje problem ze spawami światłowodu (powtórzę, tak po kilku miesiącach). Rzetelny deweloper usunął usterkę w przeciągu dwóch tygodni. Usunięcie usterki zostało natychmiast zgłoszone do dostawcy. Od początku września cisza. Inea olewa mieszkańców Gwiazdowa (k. Kostrzyna) kompletnie. Nie udziela odpowiedzi na maile. Na infolinii nikt nie chce udzielić konkretnej i rzetelnej informacji. Kompletny brak profesjonalizmu, zaangażowania. Nie polecamy tej firmy, jeśli będą mieli Państwo możliwość wyboru dostawcy, zachęcam do wyboru kogoś innego.

Justyna
@Bart Bartosz

No a Ty masz możliwość wyboru kogoś innego czy nie ma takiej możliwości tam gdzie mieszkasz? Bo ciekawi mnie czemu mimo wszystko czekasz tyle czasu na ich usługi...?

Mat
Kandydat

Na stronie firmowej czytamy: "PEŁEN FEEDBACK Niezależnie od wyniki procesu rekrutacji otrzymasz od nas informację zwrotną po spotkaniu". Jest to wierutne kłamstwo i odrzuceni kandydaci po prostu są olewani i traktowani jak powietrze. No cóż, jakość HR taka sama, jak usług...

Macius
Pracownik
@Mat

do jakiego działu startowałes Mat

zaciekawiony
Pracownik
 Pytanie
@Mat

Na jakie stanowisko kandydowałeś?

Pracodawca

@Mat

Cześć MAT, dziękujemy za podzielenie się opinią. Każda informacja jest dla nas cenna, bo dzięki temu możemy stale usprawniać nasze procesy. Tak, jak wskazujesz standard prowadzonych przez nas procesów rekrutacyjnych zakłada informację zwrotną do każdej osoby, która odbyła z nami rozmowę rekrutacyjną. Staramy się być w kontakcie z kandydatami i przekazywać im pełny feedback po spotkaniu niezależnie od decyzji. Zdarza się, że osoby, do których dzwonimy nie odbierają od nas telefonu - wówczas informację z uzasadnieniem wysyłamy drogą mailową. Zależy nam, by zweryfikować temat i potrzebujemy w tym celu więcej informacji. Jeżeli zatem rekruter do Ciebie nie zadzwonił ani też nie masz od niego wiadomości w skrzynce mailowej (wysłanej poprzez system eRecruiter), to odezwij się do nas bezpośrednio pisząc na adres rekrutacja@inea.com.pl i prosimy, podaj szersze informacje.

.
Pracownik
@Mat

Tu pracownik nie ma nawet FEEDBACKu, a co dopiero rekrutujący. Ten FEEDBACK to może otrzymasz po wręczeniu zwolnienia.

Pracodawca

@.

Bieżący feedback to umiejętność, którą wciąż doskonalimy. Staramy się do każdego wracać z informacją zwrotną i jesteśmy otwarci na przyjęcie perspektywy Pracownika zarówno przez kontakt bezpośredni, czy też przez system temu dedykowany.

Jo
Kandydat
@Mat

Co do feedback-w pełni zgadzam się z przedmówcą... Zero kontaktu zwrotnego, co dla mnie oznacza brak szacunku do drugiego człowieka

Pracodawca

@Jo

Jest nam niezmiernie przykro, że doszło do takiej sytuacji. Dołożymy wszelkich starań, by takie sytuacje nie miały miejsce. Z chęcią naprawimy swój błąd. Prośba o kontakt mailowy z osobą prowadzącą rekrutacje lub rekrutacja@inea.com.pl

kandydat
Kandydat
 Pytanie

witam wszystkich. Na portalu pracuj.pl pojawiła się oferta pracy na stanowsiko specjalista ds controllingu. Czy ktoś z pracowników mółby przybliżyć temacik? w sensie czy warto finansowo, jak atmosfera w dziale, czy zgrany i otwarty zespół na nowych ludzi? możliwości awansu, rozwoju? czy oferta pracy jest wynikiem powiększenia działu czy też wynikiem "ucieczki pracownika"???? jestem spoza Poznania, więc tu w grę wchodzi przewaga pracy zdalnej. Będę wdzięczny za wszelkie info. Pozdrawiam serdecznie

Pracodawca

@kandydat

Rekrutacja jest wynikiem powiększenia zespołu Controllingu w spółce INEA. W całej organizacji stawiamy na współpracę, bazujemy na zaufaniu i transparentności. Nie ma u nas przestrzeni na nudę :). Zapraszamy do złożenia aplikacji i zadania wszelkich nurtujących Cię pytań podczas spotkania rekrutacyjnego.

Zainteresowany
Pracownik
 Pytanie

Średnio jak często trzeba się pojawiać w biurze będąc na stanowisku projektanta lub kierownika projektu? Wysogotowo to odległe miejsce nawet patrząc z perspektywy większości mieszkańców Poznania, nie wspominając o osobach które np. nie mają samochodu.

Pytanie
 Pytanie

Jak długo czekaliście na odzew z INEA sp. z o. o.? Oddzwaniają zawsze?

karol
Klient
@Pytanie

Tak to profiesjoalna firma, nigdy nie mialem z nimi problemow

Estera
Kandydat
 Pytanie

Na jakie zarobki może liczyć Specjalista ds. Obsługi Klienta? Ogłoszenie wisi teraz na pracuj.pl. I czy jest możliwość pracy całkowicie zdalnej?

Pracodawca

@Estera

Estero cieszymy się, że zauważyłaś nasze świeżo opublikowane ogłoszenie :) W przypadku wskazanego przez Ciebie stanowiska zarobki są przedstawiane podczas spotkania rekrutacyjnego. Pracujemy zdalnie. Do naszego Call Center poszukujemy osób z Poznania lub najbliższej okolicy ze względu na chęć utrzymania przyjaznej atmosfery co często przekłada się na ewentualne wyjścia :)

XYZ
Klient
 Pytanie

Zauważyłem, że w obsłudze klienta Inei pracują wredne osoby. Jak chciałem założyć sam internet światłowodowy i mówiłem wyraźnie, że chcę sam internet, to kobieta tak, jakbym powiedział, że chcę internet z telewizją i po dosadnym stwierdzeniu, że nie posiadam telewizora kobieta wreszcie zrozumiała, że chcę sam internet. Ja osobiście nie, ale słyszałem o przypadkach, że pracownicy robią niepotrzebne problemy, jak ktoś zgłasza usterki lub chce całkowicie zrezygnować z usług Inei. W związku z powyższym pytanie: Czy Inea specjalnie zatrudnia takie wredne osoby, czy zatrudnia normalne osoby, ale w miarę stażu pracy w Inei ich mózgi się psują (od czego i dlaczego?) i przez to stają się takie wredne?

Pracodawca

@XYZ

Dziękujemy za Twoje uwagi. Nasi konsultanci zawsze dopasowują ofertę do potrzeb klienta. Zależy nam, aby każdy miał szansę określić swoje preferencje, dlatego zanim zaproponujemy właściwe rozwiązanie, pytamy, pytamy, pytamy… ???? W przypadku zgłoszeń obsługowych działa podobna zasada – najpierw rozpoznajemy sprawę, którą zgłasza Klient, a potem wdrażamy najlepsze rozwiązanie. Dzięki pogłębionej diagnozie większość usterek jesteśmy w stanie usunąć zdalnie. Pracownicy INEA istotnie bywają dociekliwi, co wynika z rzetelnego podejścia do pracy oraz dbałości o najlepszy interes Klienta.

XYZ
Klient
 Pytanie
@INEA sp. z o. o.

Tu nie chodzi o przedstawienie oferty i pytanie, czy chce internet, czy chce telewizję, czy coś jeszcze innego. Chodzi o to, że wchodzę do salonu po telefonicznych konsultacjach i konkretnie wiem co chcę mieć. Mówię, że chce sam internet bez telewizji. A kobieta zachowuje się tak, jakbym powiedział, ze chcę internet z telewizją. Na początku zagadywania o telewizji kulturalnie odpowiadam, że nie jestem zainteresowany, chcę sam internet. Ale ona jest taka bezczelna, że mówi, żeby założyć telewizje teraz, podaje do wglądu plakat z opisem pakietów TV. Mówię nie dziękuję, to się pyta, co mnie interesuje w telewizji. Rozmowa robiła się trochę mało przyjemna i raczej ma niewiele wspólnego z dociekliwością. Ona wręcz próbowała wymusić na mnie posiadanie telewizji w Inei, a po co mam płacić abonament za coś, z czego nie będę korzystać? Pamiętam "jak dziś" tą sprawę. Nie należy zapominać, że te panie to są tylko pracownice, które dostają wynagrodzenie, a na abonamentach zarabia Inea jako firma, a nie te panie bezpośrednio. Samo podpisanie umowy jest czynnością bezpłatną.

ToJA
Pracownik

Cześć, Pracowałem/Pracuję w tej firmie dłuższy czas, ok. 3 lata. Polecam każdemu, ciężko powiedzieć coś negatywnego. Widać, że jest w firmie ktoś odpowiedzialny za to, żeby pracownikom trochę umilić chociaż jeden dzień w tygodniu. Z praktycznych spraw: - pieniądze zawsze na czas, - organizacja działa w porzadku, -awanse wewnętrzne są możliwe polecam i myślę, że moje zdanie się nie zmieni

Ewelina
@ToJA

OK, a co to znaczy co napisałeś o tym odpowiedzialnym za umilanie? To a propos jakiegoś komentarza wcześniejszego, bo nie załapałam... Macie benefity, jakie?

@ToJa
Kandydat
 Pytanie
@ToJA

W jakim dziale pracujesz ?

Jolanta
@ToJA

No to spoko ogólnie jak nie możesz powiedzieć nic negatywnego. To znaczy, że jest dobrze. Wiadomo, idealnych firm nie ma. A dasz znać po jakim czasie możne awansować i jaką kwotę dają przeważnie awansując pracownika? To jest + 500 zł czy więcej, czy to kwestia mocno indywidualna?

saymon
Klient
@ToJA

Właśnie mam podpisać umowę na internet i TV z Ineą. Konsultantka tej firmy , która odwiedziła mnie w domu była bardzo konkretna i rzeczowa. Nie oszukiwała i sztucznie nie namawiała ale rzeczowo i profesjonalnie przedstawiła mi portfolio usług firmy Inea . Pozdrawiam Panią Magdę (usunięte przez administratora) z Lublina

Anna
@saymon

I serio to się opłaca w porównaniu do konkurencyjnych firm?

Pytanie
 Pytanie

Czy w INEA sp. z o. o. są szkolenia zewnętrzne?

Minia
Pracownik
@Pytanie

Zapomnij, zero szkoleń jakichkolwiek, poza jakimiś cuda wiankami na komunikatorze, w godzinach twojej pracy gdzie i tak nie możesz uczestniczyć

Pracodawca

@Minia

Rozwój jest jedną z wartości, w które wierzymy w naszej organizacji. Dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić programy rozwojowe dopasowane do aktualnych potrzeb każdego pracownika i stanowiska pracy. Ważne są dla nas fakty. W 2021 m.in.: zorganizowaliśmy 111 szkoleń dla pracowników, 422 pracowników skorzystało z minimum jednego szkolenia oferowanego przez firmę, przeprowadziliśmy 40 webinarów o różnorodnej tematyce, a średnio 146 pracowników wzięło udział (średnio) w każdym webinarze. Utworzyliśmy także 120 kursów e-learningowych z różnorodnej tematyki, dostępnych dla pracowników na wewnętrznej platformie. Wciąż staramy się ulepszać i usprawniać nasze działania. Jest nam niezmiernie przykro, że miałaś inne odczucia.

@minia
Były pracownik
@INEA sp. z o. o.

tak tak, dla prcowników z Wysogotowa owszem, a reszta... fajnie się pochwalić cyferkami. Na szczęście mnie już z Wami nie ma

123
Były pracownik
@@minia

123

Jerzy
@123

To 123, to szkolenia, które do tej pory zrealizowali w bieżącym roku? Jeśli tak, to faktycznie nie zasypują gruszek w popiele. Ale nie samymi szkoleniami człowiek żyje prawda? Trzeba jeszcze za coś kupić chleb na kanapki do pracy. Ile obecnie płacą, żebym wiedział, czy wyżyję i na co mogę sobie pozwolić? Wspominano coś o słabym wdrożeniu nowych osób, niechęci do pomagania i odpowiedzi na rodzące się pytania. Czy tak jest w istocie?

Pracodawca

@Minia

Rozwój naszych pracowników jest dla nas ważny. Szkolenia w formie, o której wspominasz były podyktowane ograniczeniami wprowadzonymi w trosce o nasze zdrowie i bezpieczeństwo. W obecnej chwili mimo podtrzymania modelu hybrydowego/zdalnego planujemy przeprowadzać część szkoleń również w modelu stacjonarnym.

Pracodawca

@@minia

Twoja opinia jest dla nas ważna dlatego też dla wszystkich naszych kandydatów i pracowników uruchomiliśmy specjalny mail szkolenia@inea.com.pl. Dzięki przesłanym wiadomościom będziemy mogli na bieżąco odpowiadać na zapytania oraz analizować potrzeby przyszłych i obecnych pracowników niezależnie od miejsca wykonywania pracy.

Pracodawca

@Jerzy

Jerzy dziękujemy za przesłaną opinie. Aplikacje, które zostają przesłane przez naszych kandydatów są analizowane przez potencjalnego przełożonego przy wsparciu pracownika działu HR. Podczas składania aplikacji w formularzu jest rubryka, w której można wpisać swoje oczekiwania finansowe, a samo wynagrodzenie różni się w zależności od stanowiska, na które aplikujesz. Dajemy też naszym pracownikom duże możliwości rozwoju, staramy się odkrywać ich talenty i jesteśmy dumni z tego jak nasz pracownik osiąga kolejne szczeble w swojej karierze zawodowej, np. tylko w ubiegłym roku aż 131 naszych pracowników awansowało wewnątrz organizacji (awanse pionowe i poziome). W przypadku jakichkolwiek pytań związanych z obecnie prowadzonymi procesami rekrutacyjnymi zachęcamy do kontaktu na rekrutacja@inea.com.pl Mamy świadomość jak ważny jest sprawny proces wejścia nowych pracowników do organizacji. Dlatego oferujemy udział w szkoleniu onboardingowym, niezbędne wsparcie, odpowiadamy na wszelkie pytania i wyznaczamy opiekunów w okresie wdrożenia. W tym roku rozszerzyliśmy dodatkowo program wdrożenia dodając moduły szkoleniowe, pomagające jeszcze efektywniej wyposażyć nowe osoby w niezbędną wiedzę, umiejętności i narzędzia przydatne od pierwszych dni pracy w organizacji.

Mati
Pracownik
@Jerzy

Na chleb wystarczy, ale raczej z mielonką ;) no chyba że na jakimś stanowisku wyższego szczebla

Minia
Były pracownik
 Pytanie
@INEA sp. z o. o.

422 pracowników - a ilu pracuje w firmie? Już nie mówiac o tym, że część "szkolen" była obowiązkowa. Statystyka statystyką.

Pytanie
 Pytanie

Jak się pracuje z ludźmi z INEA sp. z o. o.?

Kandydat
Kandydat
 Pytanie

Hej, jak wygląda sprawa z odpowiedziami do Kandydatów? Nadal INEA, czy Fiberhost nie przekazują informacji? Zastanawiam się czy się zgłosić. Jak wygląda proces i ile czeka się na odpowiedź (o zatrudnieniu lub nie). I ile zarabiają pracownicy z doświadczeniem w obszarze analiz.

Pracodawca

@Kandydat

Cześć! :) Do osób, które uczestniczą w procesie rekrutacyjnym, czyli zostały zaproszone na rozmowę, staramy się wrócić z informacją zwrotną w przeciągu dwóch tygodni. W przypadku zainteresowania konkretnym stanowiskiem zachęcamy do przesłania zapytania na: rekrutacja@inea.com.pl tak by osoba odpowiedzialna za dany proces rekrutacyjny mogła wrócić z informacją zwrotną.

Etap 1
Etap 2

Zostaw merytoryczną opinię o INEA sp. z o. o. - Poznań

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej

Często zadawane pytania

  • Jak się pracuje w INEA sp. z o. o.?

    Zobacz opinie na temat firmy INEA sp. z o. o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 30.

  • Jakie są opinie pracowników o pracy w INEA sp. z o. o.?

    Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 6, z czego 4 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

  • Jak wygląda rekrutacja do firmy INEA sp. z o. o.?

    Kandydaci do pracy w INEA sp. z o. o. napisali 7 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

INEA sp. z o. o.
Przejdź do nowych opinii