Opinie o TIP-TOPOL Sp. z o.o. w Pobiedziska

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie TIP-TOPOL Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie TIP-TOPOL Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Produkcja części i materiałów eksploatacyjne pojazdów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o TIP-TOPOL Sp. z o.o. w Pobiedziska

On4

Zero szacunku dla pracownika nawet dla kandydata na pracownika.

Łukasz
@On4

Czym się objawił ten brak szacunku? Mówisz, że chodzi też o kandydatów na pracowników, więc co nie odpowiadało Ci w trakcie rozmowy rekrutacyjnej? Jakie warunki proponowała firma, jakie wymagania trzeba było spełnić by móc aplikować do pracy w TIP-TOPOL? Zaintrygowała mnie Twoja wypowiedź, napisz coś więcej na ten temat jeśli możesz.

Mati

Panie i Panowie z działu serwisowego nie przygotowani do pracy

@Mati

Użytkowniku „Mati” dziękujemy za opinię jednak portal GoWork jest dedykowany wpisom dotyczącym firmy jako pracodawcy stąd bardzo prosimy o rozwinięcie tematu i przesłanie opisu zdarzenia na adres mailowy serwis@tiptopol.pl. Chętnie zbadamy daną sytuację i postaramy się pomóc. W większości przypadków nasza kadra w serwisie to ludzie doświadczeni więc powyższa opinia jest dla nas zaskoczeniem.

@Mati

Mati, czy jesteś Pracownikiem TIP-TOPOL? Dlaczego tak uważasz? Opisz proszę sytuację, która pozwoli odnieść się Pracodawcy do powyższego i pozwoli wykreować rzetelna opinię innym Użytkownikom.

Nigdywiecej

Odradzam. Przejrzystość i jasność zasad na wysokim poziomie, wymagania na jeszcze wyższym. Płacę i szacunek dla pracownika poniżej dna, tragedia... Wiedza doświadczenie z mojej strony a płaca i traktowanie pozostawiła wiele do życzenia. Dużo lepiej wynagradza się i traktuje Ukraińców na budowie. Wyścig szczurów, budowanie w świadomości pracownika i klienta firmy idealnej oplywajacej mlekiem i miodem a wynagrodzenie jak popularnym markecie z wykształcenia podstawym lub zawodowym. Wsyd płytki i marmur na ścianach a w portfelach pracowników pustka.

@Nigdywiecej

Wartość wynagrodzeń w firmie ustalana jest indywidualnie w zależności od stanowiska oraz kompetencji wymaganych do wykonywania określonej pracy. Firma korzysta również z raportów płacowych dostępnych na rynku dla województwa wielkopolskiego, mając na celu ustalanie konkurencyjnych stawek wynagrodzeń. Szacunek dla pracownika stanowi jeden z priorytetów firmy. W wewnątrzzakładowym Regulaminie pracy znajdują się wyraźnie zapisy o zakazie dyskryminacji i mobbingu. Ponadto na stronie internetowej dostępny jest Kodeks etyki, który podkreśla, że firma stara się budować pozytywne środowisko pracy dla wszystkich pracowników. Każdy kto byłyby świadkiem lub ofiarą naruszenia dóbr osobistych powinien omówić problem z przełożonym (przełożonym wyższego szczebla) lub przesłać informację na adres: etyka@tiptopol.pl . Wszystkie zgłoszenia w powyższych kwestiach będą traktowane przez firmę jako poufne, w stopniu niezbędnym do prowadzenia pełnego i uczciwego postępowania wyjaśniającego.

On
@Nigdywiecej

Jak bys zauwazyl na jakich kolwiek ogloszeniach o prace to Ukraincy maja wiecej niz my ???? i czy to jest normalne Jadac za granice dostaniesz minimalna a nie wiecej niz ci co tam mieszkaja a u nas porazka dno totalne ????????

Odnosząc się do ostatnich komentarzy odnośnie Wydziału Produkcji Gumowej zamieszczonych na profilu firmy: Pracownicy produkcyjni otrzymują zmienne wynagrodzenie akordowo – godzinowe. W 2018 roku został wprowadzony System kompetencyjny składający się z 5 poziomów kompetencji, które decydują o wartości stawki godzinowej i dodatku stażowo-kompetencyjnego. Ponadto określone zostały progi premii procentowej odnośnie jakości pracy, dyscypliny i absencji. Proces rekrutacji wewnętrznej na stanowisko Kierownika Zmiany został przeprowadzony zgodnie z wymaganiami kwalifikacyjnymi, przedstawionymi w ogłoszeniu rekrutacyjnym. Z każdym kandydatem została przeprowadzona rozmowa wg określonych standardów - każdy otrzymał taką samą pulę pytań i zadań do wykonania (case study). Kandydaci mieli także możliwość zaprezentowania swoich pomysłów odnośnie usprawnień w firmie. Na tej podstawie wyłoniono kandydatów na stanowisko Kierownika Zmiany.

Czym trzeba się wykazać, aby pomyślnie przejść proces rekrutacyjny w firmie TIP-TOPOL Sp. z o.o.? Na co pracodawca kładzie nacisk: doświadczenie, umiejętności, wiedzę, a może osobowość? Opisz swoje doświadczenia z rozmowy kwalifikacyjnej na stanowisko Serwisant maszyn i urządzeń do warsztatów samochodowych
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.

Aktualność
Szanowni Państwo,

jesteśmy firmą otwartą na opinie zarówno obecnych jak i byłych pracowników. Staramy się wyciągać wnioski z konstruktywnej krytyki oraz pozytywnych opinii.

Prosimy jednak pamiętać, że wolność wypowiedzi w internecie ma swoje ograniczenia. Swoboda wypowiedzi nie oznacza możliwości umieszczania informacji nieprawdziwych, obrażania kogokolwiek, czy naruszania czyjejś godności. Prawo zakazuje m.in. wypowiedzi mogących obrazić uczucia religijne, zawierających pomówienia i oszczerstwa, znieważających inne osoby lub grupy ludzi, zawierających treści obraźliwe, kłamliwe, szkalujące czyjeś imię. Komentarze zawierające treści niezgodne z prawem będą archiwizowane przez administratora.

Przypominamy, że we wszystkich niepokojących Państwa kwestiach, możecie kontaktować się z nami bezpośrednio pod adresem e-mail: praca.opinie@tiptopol.pl

Serdecznie pozdrawiamy
Gregory

(usunięte przez administratora)nie czuj się bezpiecznie na stanowisku bo "młodzi (usunięte przez administratora)" cie wygryza. (usunięte przez administratora) będą z ucha strzelać lepiej niż ty :) po to zostali wybrani przez (usunięte przez administratora) Te wybory na kierownikow i tak były ukartowane wygrał (usunięte przez administratora)b(usunięte przez administratora) Poczekajmy do października aż stary prezes odejdzie na emeryturę dopiero wtedy zacznie się dzikie Eldoooradooo

Firma schodzi na psy. Ktos mysli ze jak zarobi 3000 - 3500 to jest jakiś rarytas na te czasy. A (usunięte przez administratora) trzeba bo tylko ilości sie liczom ciągłe im mało.

Cost

A do dzisiaj tam pracujesz ! Jak Ci zle to sie zwolnij :) i przy okazji naucz sie pisac.

Xyz
@Cost

Sam się naucz pisać cwaniaczku jak tak kozaczysz bo o znakach diakrytycznych chyba w szkole nie było...

@Xyz

XYZ no wlasnie spojrz jak sam piszesz a pozniej sie czepiaj :) zwroc uwage bo wiele osob tak pisze :) I sie nie spinaj bo Ci zylka peknie ????

@Cost

Heh pierwsza polowa liczy sie do pracownika* A dla Ciebie od :) bo tylu agresywnych was jest ze juz sie myle komu odpisuje hahha

@Cost

(usunięte przez administratora) nie broń (usunięte przez administratora) bo i tak wyżej nie awansujesz...więc wrzuć na luz i zadbaj o swoją załogę (usunięte przez administratora)

Niewolnik

Śmiech na sali podwyżki po których wypowiedzenie rzuciło 17 osób. (usunięte przez administratora) misja wykonana jeszcze trochę i sam będziesz kręcił rury, albo okuwal. Najlepsza była ta ściema że kierownik (usunięte przez administratora) się zwolnil a sam go zwolniles. Bo nie zabierał premii pracownikom tak jak (usunięte przez administratora) kazał. Poczekajmy jak będą zamówienia to zacznie się zmuszanie pracowników czyt. Niewolników do nadgodzin, bo takie sytuacje tez się wcześniej zdarzały. Generalnie (usunięte przez administratora) zajmuje stanowisko kierownika wydziału a się kompletnie nie zna (usunięte przez administratora) Firma schodzi na psy.

@Niewolnik

Skoro jestes niewolnikiem w tej firmie to najprostszy sposob zwolnij sie i znajdz lepsza :) a zmuszanie do nadgodzin wiaze sie z mobingiem wiec nie moze Cie zmusic ewentualnie zapytac czy chcesz pracowac a i tak sami sie zgadzacie wiec zbedne jest to pisanie :)

Wu
@Cost

Nareszcie odezwał się jakiś wazeliniarz. Brawo ;)

@Wu

WU a nie wiedziales ze w kazdej pracy jest jakis dupowlaz :) no i ci ktorzy wiecznie narzekaja ze sie zwalniaja a nadal tam pracuja hahahah

Odradzam ta firmę. Co roku na różnych działach (nie każdych) dochodzi do obniżenia wypłat, tyczy się to przede wszystkim stawek akordowych. W zeszłym roku miało dojść do rewaloryzacji plac. Skończyło się na obiecywaniu. Praktycznie na każdym dziale ludzie zostali wydymani. Wszystko zaczęło się od zatrudnienia pseudo kierowniczka WPG.

Kazimierz

Pracodawca uzasadnił swoją decyzję o zmniejszeniu stawek akordowych? Czy po wprowadzeniu obniżenia wynagrodzenia pracownicy pozostali na swoich stanowiskach, czy może część z nich złożyła wypowiedzenia? Często zdarza się tak, że pogorszenie warunków zatrudnienia wpływa niekorzystnie na atmosferę w danym miejscu pracy, dlatego chciałbym, abyś ocenił, jak wyglądały skutki takich decyzji pracodawcy w firmie TIP-TOPOL.

Ta ta m ;)
@Kazimierz

Dokładnie zwłaszcza inzynirom. StarZy pracowbicy lepiej by sobie poradzili

Kot tiptop
@Kazimierz

Firma to uznała nie za obniżki tylko za zmianę systemu wynagradzania już pomijając fakt że pracownicy dostali aneksy do podpisania z datą wsteczna. Na co pewnie kadrowe z pretensjami że tak musi być bo inaczej nie wypłacą nam wynagrodzeń wg nowego systemu.

Cost

Sam sobie zaprzeczasz :) pracujesz tam do dzisiaj a innym nie polecasz hahahah Kazdy kto bedzie chcial pracowac tam zobaczy jak jest i jak nie bedzie pasowac to sie zwolni proste To nie jedyna firma :) Rowerem do pracy jezdzisz wiec ok i narzekasz poszukaj innej i plac za paliwo to przestaniesz marudzic hehe A no tak przyzwyczajenie w pracy po co nowej szukac i wszystko od nowa lepiej zostane i bede marudzil zenada !

XXX

Firma generalnie fajna, ale zaczyna ją zrzerać rak bezmyślnego uzupełniania tabelek. Myślących się usuwa bo są zagrożeniem dla lizusów. Więcej swobody i elastyczności dla pracowników terenowych. Najgorsze jest notorycznie zbieranie haków i demotywacja pracowników. Brak pomysłów w centrali, wszystko musi wymyślić pracownik szeregowy. Najlepszym uzdrowieniem jest aby sprzedażą zarządzał ktoś z historią z awansu wewnętrznego a nie pseudo cudo twórcy z zewnątrz.

@XXX

Widać, że w firmie TIP - TOPOL nie do końca pasuje Tobie struktura zarządzania jednak poza zmianami jakie według Ciebie powinna wprowadzić firma, oceniasz ją na plus. Czy zechcesz, więc wymienić też te sprawy, które skłaniają Ciebie do pracy w tej firmie?

XXX
@Hanna

Pracowałem 2 lata, gdyby nie urządzali wyścigu szczurów to pewnie bym pracował do dzisiaj, ale sam odazedłem i nie żałuję. Generalnie jest to fajna firma, ale jest osoba która mąci i psuje atmosferę.

@XXX

Mówisz o "wyścigu szczurów" jaki panuje w pracy w TIP - TOPOL? Jak więc sądzisz, owy wyścig jest z góry narzucany przez pracodawców tej firmy czy to może sami pracownicy są skłonni do rywalizacji między sobą? Z tego co piszesz wnioskuję, że nie od zawsze "wyścig szczurów" miał miejsce w tej firmie.

xXx
@XXX

A jak szeregowy wymyśli coś ciekawego to centrala przetwarza to przez kilka miesięcy, a na końcu stwierdzi, że to sztab ludzi w centrali wymyślił taki genialny pomysł.

@xXx

Rozumiem, że w tym przypadku poczułeś się niesprawiedliwie potrakotwany przez ludzi z centrali firmy TIP - TOPOL z Pobiedziska. Fakt jest jednak taki, że są różne osoby i posiadają różne preferencje co do pracy. Dla niektórych taki "wyścig szczurów", o którym pisałeś, może być motywacją do rzetelnie wykonywanej pracy. Dla innych jest to czynnik negatywny. Kwestia upodobań. Czy wobec tego znajdzie się tu ktoś, kto w chwili obecnej pracuje w tej firmie, podoba mu się tu praca i napisze konkretnie dlaczego?

Pol

Witam ja pracuje 2 lata. Pracuje na wulkanizacja i odkąd podjąłem pracę zawsze trzeba pilnować wynagrodzenia. Kierownik Jurek Ł. Patrzy aby tylko zabrać i nawija makaron na uszy. Jedna wielka ściema nie polecam. Koleś niema pojęcia o produkcie a się wymondrza. Dużo obiecuję i tyle.

@Pol

Pol, z tego co piszesz wynika, iż Twoim zdaniem lepiej by się pracowało w TIP TOPOL gdyby podejście kierownictwa do pracowników uległo zmianie. Mam rację? Czy widzisz jakieś korzyści z pracy w tej firmie? W końcu pracujesz tam dwa lata, muszą być też sprawy, które Ciebie w tej pracy trzymają. Wypowiedz się proszę.

Pol
@Pol

Hanna dokładnie tak organizacja pracy przez kierownictwo i przede wszystkim zwolnienie Pana Jurka kury niema pojęcia o pracy i produkcji tylko wymyśla tabelki. Śmiech koleś zero pojęcia. A trzymają mnie bliskość mojego zamieszkania. Ale minusy zero organizacji pracy. Trzeba zamykać wszystko się wali brak pracy i brak wynagrodzenia. Mamy sprzątac wszystko 2 razy zero konkretnych decyzji. Zarząd jest zagubiony nie potrafi podjąć decyzji. Boją się płacić ludzią a sami sobie premie wrę zająć i statuetki śmiech na. Sali. Jak pracujemy w akord ie. To wszyscy tagrze biurowi też a. Nie. Stałe. Pęsie i mają gdzieś co się dzieje. Porażka nie. Polecam.

@Pol

Brak wynagrodzenia? Jak to? Ludzie pracują tam mimo braku wypłat czy są one dostarczane pracownikom lecz z opóźnieniem? Czy płacone macie za nadgodziny jakoś więcej?

Hanna

@Pracownik, z tego co piszesz wynika, że wypłata za wykonywana pracę w TIP - TOPOL nie jest stała. Czy różnice są wynikiem różnicy w ilości przepracowywanych godzin, czy aktualnej sytuacji w firmie? A może jest tego inny powód? Jeśli tak to jaki?

Dawidp

Witam. Ile zarabia się na produkcji miesięcznie netto?

@Dawidp

Teraz 3000 nie więcej , były takie podwyżki ze można je nazwać podnizkami bądź podwyzkaki pracy. Pan (usunięte przez administratora) zadba abys zarabiał mniej.... Atmosfera w pracy jest kiepska...

Hanna

@Nowy Serwisant, czy ze względu na to, że rozmowa rekrutacyjna do firmy TIP - TOPOL jest już za Tobą, mógłbyś opisać tu na forum jej przebieg? Czego konkretnie dowiedziałeś się o firmie? Na jakie pytania musiałeś odpowiadać?

Nowy Serwisant

Dzień dobry. Zostałem zaproszony na rozmowę rekrutacyjna w dziale serwisu jako Serwisant maszyn i urządzeń. Niebawem odbędzie się spotkanie i chciał bym się dowiedzieć coś więcej o atmosferze na serwisie zarobkach i o pracy serwisanta. (częstotliwość i długość wyjazdów itp) Pytam ludzi którzy pracują na serwisie a nie na produkcji i "coś. Słyszeli" Pozdrawiam.

Gogol

Chyba przesadzacie z tymi konsekwencjami pisania. Jeśli ktoś pisze prawdę bez przekłamań to z pewnością nie ma się czego obawiać!

Irek

Czy jest jakiś powód tej ciszy na forum?

Kargul
@Irek

Słuchaj wszyscy się boja napisać że ich namierzą i wyrzucą z pracy, ja piszę z komputera od kolegi więc krótko i na temat szału nie ma...

serwisserwis

Krótka piłka. Ogłoszenie o technika serwisu, wszystkie wymagania spełniam itp i mam pytanie. Czy warto w to iść?? Jak atmosfera itp? Jak kasa? Pozdrawiam.

Carlos Santana
@serwisserwis

Ja Ci człowieku odradzam! Nie mogę napisać kim jestem z prostej przyczyny. Jestem bo muszę ale już nie długo.

Hanna

Osoby interesujące się pracą w firmie TIP-TOPOL zachęcam do odwiedzin oficjalnej strony tego pracodawcy w internecie http://tiptopol.pl/ W zakładce praca są informacje o aktualnie prowadzonych rekrutacjach. Zapraszam również osoby obecnie związane z tym pracodawcą do nowych komentarzy w tym temacie, chętnie poznamy kwestie związane z warunkami pracy oraz benefitami!

@Hanna

Napisała Pani to bardzo odważnie lecz wie Pani doskonale że jest porażka, ja nie jestem zadowolony z pracy i to jak by głośno mówię - nie polecam

Hanna

@1234, zapewniam Cię, że jeśli jakieś opinie są usuwane z forum GoWork.pl to tylko takie, które łamią zapisy naszego regulaminu (https://www.gowork.pl/regulamin ). Celem istnienia forum jest zbieranie opinii (W tym tych negatywnych) i usuwanie ich wcale nie leży w jego interesie. Firma TIP-TOPOL (Jak i żadna inna) nie ma możliwości samodzielnego kasowania opinii. Jeśli masz coś rzetelnego do powiedzenia na temat pracy w TIP-TOPOL to zapraszam do podzielenia się swoim zdaniem (Zapewniam Cię raz jeszcze że kulturalna i merytoryczna opinia nie zostanie usunięta z forum). Czy ktoś z Was także pracował w TIP-TOPOL i chciałby podzielić się z innymi użytkownikami forum swoją opinią o tym pracodawcy?

Zostaw merytoryczną opinię o TIP-TOPOL Sp. z o.o. - Pobiedziska

• Jak się pracuje w TIP-TOPOL Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy TIP-TOPOL Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 59.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w TIP-TOPOL Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 46, z czego 9 to opinie pozytywne, 21 to opinie negatywne, a 16 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

TIP-TOPOL Sp. z o.o.
1.7/5 Na podstawie 114 ocen.

TIP-TOPOL Sp. z o.o.