Opinie o Auto- Części- Lipiec Krzysztof Lipiec w Głogów

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Auto- Części- Lipiec Krzysztof Lipiec, a także Klientów firmy. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Auto- Części- Lipiec Krzysztof Lipiec o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Auto- Części- Lipiec Krzysztof Lipiec w Głogów

Pytanie Nowy wpis
 Pytanie

Czy Auto- Części- Lipiec Krzysztof Lipiec oferuje wszystkim swoim pracownikom umowę o pracę, czy jednak należy spodziewać się umowy zlecenia?

1
Mr. X & Mr. Y

powiem krótko: na plus - zarobki w miarę adekwatne do zajmowanego stanowiska, uczciwa podstawa wynagrodzenia wg grupy zaszeregowania,zapomnij o 1.750,00 brutto a reszta pod stołem, no chyba, że jesteś magazynierem, były premie i wynagrodzenie za soboty to kolejny plus, wynagrodzenie w całości na czas również na plus z minusów: gów**na atmosfera to po pierwsze,bywało zabawnie, niestety coś się stało, że to wszystko się zesrało;/ oprócz kilku osób, z którymi miałem przyjemność pracować,chcesz liczyć...? licz na siebie, nie ufaj nikomu, chcesz się zamienić za sobotę mało prawdopodobne, że ci się uda i największy MINUS to ten idiota-sprzedawczyk "dyrektor, ale tylko z nazwy" Krzysztof K. zwany KIKO czy jakoś tam... mniejsza z tym, nie ufaj człowiekowi o ile można go nazwać człowiekiem, gość ma wielkie ambicje a niestety brak mu kreatywności, nadrabia więc tym, że cie sprzeda czy (usunięte przez administratora),ma tą pieczątkę dyrektora sklepu, która jest dla niego jak święty grall i myśli, że złapał Pana Boga za nogi... zapytasz czy warto? ja zapytam... czy chcesz w pracy normalności ....?? odpowiedz sobie sam!!!

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
P Nowy wpis
@Mr. X & Mr. Y

Potwierdzam to co napisał kolega... Pracowałem tam i lepiej bym tego nie ujął. Pozdrowienia dla PANA DYREKTORA

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna

Zostaw merytoryczną opinię o Auto- Części- Lipiec Krzysztof Lipiec - Głogów

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej

gemius

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Ranking Użytkownicy
(real users)
  1. GoWork.pl 4 014 360
  2. linkedin.com 3 587 328
  3. olx.pl 3 276 288
  4. jooble.org 3 086 424
  5. pracuj.pl 3 054 024
Auto- Części- Lipiec Krzysztof Lipiec
0/5 Na podstawie 0 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Kościuszki 16
    67-200 Głogów
  • NIP: 6931744941 REGON: 390050613
Auto- Części- Lipiec Krzysztof Lipiec