Opinie o Donia-Car Paweł Mazur w Głogów

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Donia-Car Paweł Mazur. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Donia-Car Paweł Mazur o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja części i materiałów eksploatacyjne pojazdów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Donia-Car Paweł Mazur w Głogów

Administrator Nowy wpis

W Inowrocław Donia-Car Paweł Mazur poszukuje pracownika na stanowisko Kasjer. Wziąłeś udział w tym procesie? Podziel się wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej. Z pewnością okaże się to cenną wskazówką dla osób, które również biorą pod uwagę pracę w tym przedsiębiorstwie.

Jaki jest okres rozliczeniowy w Donia-Car Paweł Mazur? Kiedy można spodziewać się przelewu wynagrodzenia?

Marcin Nowy wpis

Pracuje w tej firmie wypłata jest dobra a mówiąc bardzo dobra szef szanuje pracowników po pierwsze po drugie mamy tygodniówki nigdy się nie spóźnił 5 min z wypłata tym bardziej ze mamy premie niespodzianki

Piotr Nowy wpis

Dzień dobry dziś przeczytałem opinie ludzi którzy tak źle się wypowiadają na temat tak dobrej i uczciwej firmie współpracuje z ta firma ponad 15 lat i nigdy nie miałem żadnego problemu tym bardziej pan Pawel nie tylko współpracował ze mną ale chciał mi jak najbardziej pomóc wiec proszę wszystkich nie piszcie takich głupstw na temat doni car i pana Pawła

Kriss

Rudy sam link świadczy o człowieku tylko jedno nie rozumiem jak można być tak zakłamanym i zazdrosnym człowiekiem żeby oczerniać tak dobrą firmę ty myślisz ze jak napiszesz takie brednie to ktoś ci w to uwierzy myśle ze tak nieszczelnej i kłamliwej osoby nie ma drugiej wstyd tylko ze w naszym kraju jest taka wylęgarnia kłamców i judaszy wstydź się „rudy”

Czy po rozmowie w Donia-Car Paweł Mazur rekruter odezwał się do Ciebie z informacją zwrotną? Po jakim czasie to nastąpiło? Podziel się swoim doświadczeniem z innymi.
Poznań

Części już wiadomo skąd miał wiec z nowościami pan Paweł był zawsze na bieżąco

Kimi
@Poznań

Skad mial? Poczekaj, zaraz wszystko oddadzą. A Ty Poznaniak juz swojego Matiza skończyłeś czy dalej latasz po giełdzie za lampą do 30stu złotych? Bora Bora:)

Do Poznań / Krystian
@Poznań

Pan Paweł aktualnie śmiga nowa G klasa na wolności, cały wasz oddział sumując uposażenie, nie dostałby go nawet w leasing. A jak kia? Uśmiechy sa jak w 3 jezidzicie nowym modelem? Są kłótnie kto ma kierować? Klima działa ?

Rafii
@Kimi

Tak jak piszesz kimi ludzka zawieś nie zna granic Polacy tylko się cieszą z ludzkiej krzywdy nie widza ile ci ludzie pracowali aby osiągnąć taki sukces tym bardziej ze widać wszyscy kochają ta firmę i Pawła tylko Polacy nie wszyscy cieszą się z ich problemów bardzo nie ładnie wstyd jeszcze raz wstyd

rudy

Pojechałem na Policje i do Urzędu Skarbowego dla zasady W końcu ktoś musi to zrobić

Patryk
@rudy

„Rudy” proszę przestań oczerniać ludzi znam tą firmę doskonale i nigdy nie miałem z tymi ludźmi problemu wiec proszę nie oczerniać tych ludzi i firmy z drugiej strony oni są tak majętni ze nie potrzebują (usunięte przez administratora) ludzi na halogeny za pare złoty

rudy

(usunięte przez administratora) zakupiłem halogeny podałem oryginalne numery wysłał zupełnie co innego nie odbiera telefonu (usunięte przez administratora) na żywca nie dają paro gonów ani faktury Gdzie jest urząd skarbowy z takimi ludźmi robi sie pożądek bo będa (usunięte przez administratora) dalej innych

Bobo
@rudy

A kiedy ty kupiłeś ten halogen panie jak firma od prawie roku zamknięta ???

Hanna
@Bobo

Skąd takie informacje? Sprawdziłam na google i wszystko wygląda jakby firma normalnie działała. Klienci też komentowali to chyba wszystko ok. Dasz znać o co chodzi?

Robert

Do Dan, zobacz jaki Ty prosty czlowiek jestes. Pan Pawel zawsze na poziomie, na bieżąco z nowościami. Śmiejesz się z górników a gdyby nie on, dalej 126 przyswiecaloby Ci drogę Szerszeniu.

mimi

Polecam serdecznie bardzo miła obsługa i pełen profesjonalizm. Ceny bardzo uczciwe. POLECAM

Przejezdny

Majster ok wiele potrafi ale za to właściciel i jego żonka to (usunięte przez administratora) nakręcają i do tego kłamią w żywe oczy Negatyw dla tej firmy odradzam

Darek
@Przejezdny

(usunięte przez administratora) musi cię zazdrość łamać nie robimy usług nikomu mamy dość swojej pracy to dla czego piszesz takie brednie

Dannn
@Darek

Darek gamń przyjechał zobaczył warunki i auta na warsztacie opowiedział starej i górniką z wąsami a później z zazdrości napisał śmieci na wasz temat a w nagrodę kupił cztery żubry z biedronki zerknął na swojego passata z drugiego piętra a rano pod ziemię i taki jego los pisoooooooooooowcaaaaa

@Przejezdny

Jeszcze nigdy nie widziałem lepszej atmosfery w firmie posparzatane mili ludzie czysto jak na to ze warsztat sam tak nie mam w domu

Czy rozmowa kwalifikacyjna do Donia-Car Paweł Mazur odbywa się w siedzibie firmy?

Tak,lecz wiem ze nie szukają pracowników.

Hugon

Bardzo dobre miejsce do pracy, świetni ludzie więc i atmosfera jest ok, dlatego też jest spokój na wątku.

glogowianin

Ludzie po prostu zazdroszczą tym, którzy tam pracują, chętnie zajęli by ich miejsce.Znam ta firmę wiele lat, jestem z nią w pewien sposób związany,nic złego nie mogę powiedzieć na nikogo. Pełna profeska,zaangażowanie i sumienność. Nigdy nie słyszałem złego słowa na nikogo z tej firmy, ale społeczniaki piszą zawsze bzdury,no taki już ich los.

Czy ktoś wie, jak w tej chwili prezentuje się Donia-Car Paweł Mazur na tle innych przedsiębiorstw? Przekazane przez Was informacje mogą okazać się cenną wskazówką dla osób mieszkających w Głogów i okolicach oraz poszukujących zatrudnienia.

Dannnnnn

Administrator lepiej ty spójż na siebie i na swoją chatę jak się prezentuje i nie namawiaj ludzi do szpiclowanie bo twoja partia powoli wygasa

Dariusz

Namawiam was do pisania nowych opinii w temacie firmy Donia-Car w Głogowie, z chęcią dowiemy się informacji dotyczących aktualnego rozwoju tej firmy oraz czy w ostatnim czasie zwięszyło się zatrudnienie? Wiadomości związane z benefitami również będą mile widziane w tym wątku, zapraszam was do nowych komentarzy w tym wątku!

Dannnnn
@Dariusz

Dariusz społeczniaku opinie to możesz zaciągnąć o swojej rodzinie i nie namawiaj górników żeby szpiclowali i na tym forum się wypowiadali co widzieli i ile musieli stać pod bramą bo dzwonka nie ma.To nie winda czy pilot od telewizora w ich malutkim saloniku!!!A wiadomości z benefitami to spytaj swoją starą

Łupiczanin

Doskonały kontakt z szefem. Wypłaty zawsze na czas, dogodne godziny pracy. Polecam gorąco !! VW na zawsze !

@Łupiczanin

Łapiczanin wielki szacun za zdobycie medalu pozdro dla Ciebie i konia z krótkimi nóżkami (Łukaszka)

Roko

Wielka ściema cwaniacy traktują ludzi jak śmieci a o pieniądze trzeba sie prosić nie polecam

@Roko

Gdyby nie Oni to byś dalej zbierał chystoryjki z gum Turbo a samochody byś widział tylko na TVN turbo

Dan

Ludzie piszą bzdury bo zazdroszczą tej Firmie!!!!!Fachowcy na maxa,naprawili takie auta ze ludzią się nawet takie nie przyśniły i nie przyśnią a Darek ma rację ze z drogi obcemu nie naprawiają bo roboty mają tyle że nawet bramy nie otwierają żeby im głowy nie zawracali.Firma wzór w kotłowni ładniej niż u niejednego cwaniaka w domu czy tam w salonie.Warto podjechać zawsze doradzą pomogą i załatwią oryginalne części i uwaga na pieski bo odrazu wyczują społeczniaków!!!!Wielki pozytyw dannn????????????‍♂️????a dla społeczniaków????

@Dan

przejezdny a Ty naprawiaj swojego ,,passata,,u garażowców gdzie zamiast płytek mają ziemie bo lepiej wchłania olej który kapie ci z silnika twojego dieselka który pali 4,3 a nakapie 5,3 gamoniu z kghmu

Zostaw merytoryczną opinię o Donia-Car Paweł Mazur - Głogów

• Jak się pracuje w Donia-Car Paweł Mazur?

Zobacz opinie na temat firmy Donia-Car Paweł Mazur tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Donia-Car Paweł Mazur?

Donia-Car Paweł Mazur
4.8/5 Na podstawie 5 ocen.
  • Orzechowa 92
    67-200 Głogów