Boshoku Automotive Poland

Tomaszów Mazowiecki

Opinie o Boshoku Automotive Poland

Na poziomie.

yes

Witam Jakie zarobki sa w firmie ?

związek bokserski zagajnikowa

stankowski poznał boksera włodka grzesika za sprawą swojego brata maćka dróżza kierowniczka kutalalki z boshoku a uciekał z tej szwecji ten macięty oooooooooooooooooo

dziubiński i hendzelewski pomaga w zbrodni

tomek dziubinski brat hendzelewskiego chłopaka kolegował się z ojcem michonia damiana razem pili i michoń wipil nie to co trzeba i miał zejście smiertelne a bożenka fryga lata jak szalona to kran przykreca sikawkowy z gory to rysiek michlewski który siedział dwa lata z dziubińskim w mamże za to że niegadzały mu sie dzieci w wyglądzie to kurkowa jego zonka no również pracowała z gałkiem grzesiem i ma dziecko z leszkiem piotrowskim pawełka czy piotrusia z podkowy leśnej obecnie wydanym za psychiatrę kuzynkę żony krężlika dentysty(który zabił panią judę mamę artura gfdzie obecnie mieszka ta tego pana z sld (borki)przyjac iólki siostry i plichtowicza brat

szpieg zyda bin ladena

joe karnister les piotrowski aka mrówczyński oraz swięta trójca (jaruzel )bella śniadek brat wojnowskiego (benkart)tadzio duża głowa bella z michałowka który bawi dzici elfrydy jamróz(zapiecek aka fałkowa) cioci les robuńcia garbuska i platfuska pacia to oni przemycali broń w galotach jaggerach

marjanna smoliwąs

posłanka gasiuk plichowicz

Głos rozsądku

Jak w każdej pracy- zależy gdzie trafisz. Wydaje mi się, że trafiłem na w miarę rozsądny dział, ze względu na tempo produkcji i współpracowników, ale mimo wszystko miałem wrażenie jakbym był piątym kołem u wozu. "Szkolenie na miejscu pracy" polega na wskazaniu miejsca, w którym będziesz próbował coś tworzyć, a szkoda, bo zapowiadało się fajnie. Osobiście trafiłem na bardzo fajnych współpracowników (przynajmniej z mojego punktu widzenia), Ukraińcy z którymi pracowałem też byli w porządku, ale da się wyczuć napięcie i niechęć w Twoją stronę jak coś Ci nie idzie, bo w końcu pracujesz tu już drugi miesiąc, więc musisz umieć zrobić wszystko małym palcem lewej stopy stojąc tyłem. Wypłaty też szałowe nie są, tzn. ani za mała ani za duża, ale miewa się wrażenie, że za taką pracę należy się więcej.

atmosfera na lini okropna,skaczą sobie do gardeł,mimo że motto firmy jest tolerancja jest tam duży rasizm nie tylko wobec ukrainców ale też pracowników innych miast,nie ma poszanowania w grupie ani współpracy jest stosowany mobbing,a pracownicy wzajemnie się tylko poniżają, oczywiscie liderzy i kierownicy udają że nic nie widzą i nie słyszą tego poniżania na lini,najlepiej mają przyjaciele liderów.każda nowa osoba jest traktowana jak smiec a z czasem nic się nie poprawia. Praca ciężka normy są bardzo wysokie ludzią siadają rece,dostają zawrotów głowy ale oczywiscie nie możesz się zle czuć bo jesli się choćby skaleczycz to za twoją nie uwagę cała grupa bedzie miała zabraną premie, pełną brudu i kurzu które musisz wdychac razem ze smrodem chemi kleju, badziewne maseczki do ktorych przykleja sie klej włukna i dostają się do ust,maszyny nie wytrzymujące tępa i psujące materiał ale oczywiscie wszystko zganiane jest na pracowników.Na stanowiskach ludzie nie mający pojecia o tej pracy i wymysłanie głupot ktore jesze bardziej utrudniają wykonywanie pracy,5 kierowników i dwoch pracowników jeden każe ci coś robic a drugiemu się to nie podoba i pomiatają tobą kazdy na swój sposób Jeden wielki bałagan i rasistowska melina

abc

co taka cisza? "dobra zmiana" po zmianie marki?

GBH

Czytam ostatnie komentarze jakiegoś pajaca i potwierdzam jedno o czym wiadomo w Województwie Łódzkim. "Tomaszów Mazowiecki to największy obszar w Polsce dotknięty chorobami psychicznymi , powstałymi po funkcjonowaniu zakładów Wistom" - cytat z Przegląd psychiatryczny. Boshoku zły, Ceramika Paradyż zła itd. Ludzie z TM weźcie się za robotę. Wy wszyscy chcecie zarabiać miliony za miesiąc , ewentualnie za nowego Nissana GTR ale nie macie do tego kwalifikacji. Dlaczego wobec tak dużego bezrobocia w TM jest u was praca. Żeby do obecnego megatechu, paradyża jeździły busy z ludzmi z innych miast ? Wszyscy chcecie być menadzerami ? Pytam was miernoty z TM kim był Kottler, Swarows, Zieranden ? Jeszcze chcecie być menagerami???? Chyba od kajaków w Borkach.

abc

a co taka cisza w eterze?

ktoś2

Pracowałem w DUR w Boshoku, doświadczenie można zdobyć. Choć jest to rzucenie na głęboką wodę - na szkolenia nie licz. Nawet gdybyś chciał sobie je przeprowadzić we własnym zakresie. Plusem jest mnogość sprzętu i maszyn. Bywa że na zmianie pod sobą masz ~50-100maszyn. Szkoła życia. Na szczęście ekipa w DUR jest bardzo zgrana. Nikt pod nikim dołków nie kopie. Chętni do pomocy i podpowiedzi. Generalnie wszyscy jadą na tym samym wózku - każdy ma świadomość jakie to bagno. Płaca ? Jaką sobie wynegocjujesz taką będziesz miał i na tym Twoje zarobki się kończą - na delegacje, pakiety socjalne i szkolenia nie licz ! I głównym i największym minusem jest kierownictwo nie DURu tylko produkcji. Jeden włazi drugiemu w dupę, wieszają psy na kierowniku utrzymania ruchu - facet chyba też nie ma śmiałości żeby się odezwać - każą mu zwalniać ludzi kiedy i tak ma niedobór pracowników. Mobbing na liniach produkcyjnych - bywa że również w stosunku do ludzi z DURu. Jeśli jestem nieobiektywny niech mnie ktoś poprawi.

Jarząbek Wacław
@ktoś2 22.04.2016, 20:35

Czasem, aż oczy bolą patrzeć, jak się dla naszego działu przemęcza, kierownik Ochódzki Ryszard. Ciągle pracuje,wszystkiego przypilnuje i jeszcze inni, niektórzy, wtykają mu szpilki. To nie ludzie - to wilki! To pisałem ja - Jarząbek Wacław, elektryk drugiej zmiany.

użytkownik zarejestrowany

U1

Na medianę zawsze możesz liczyć :-)

Obcy

To teraz Pan Celebryta wam pokazuje swoje rogi

abc

a kto to jest "zakompleksiona glempa"?

Drewniak

Słyszałem że szukają, ale na plant managera.Prawie to samo :)

@Drewniak 15.01.2016, 20:20
Słyszałem że szukają, ale na plant managera.Prawie to samo :)

poważnie? szukają na plant managera?

bolekk

Napisalem Ci wyzej kiklik ile sie zarabia czytaj ze zrozumieniem najnizsza krajowa o ile wiesz co to znaczy,chyba ze bedziesz dymal nadgodziny to pare zlotych wiecej dostaniesz

bolekk

No co macie na umowie najnizsza krajowa a czego sie spodziewacie?

Zoska

Kiedyś to była fajna firma z normalnym kierownictwem,bez niedowartościowanych miernot,które chcą wykazać, że są lepsze niż inni. Szkoda że nie pamiętają o tym że i tak pójdziemy wszyscy do piachu.Polak Polakowi wilkiem,a raczej wilczycą.

bolekk

to zle Ci sie wydaje,guzik wiesz biedrona to po co sie tu wypowiadasz,nie nie patrz na rotacje hahaha dobry jestes biedrona skad ty sie wziales z zoo?ludzie tak odchodza dla jaj bo im sie tak podoba,ogarnij sie

bolekk

Dlaczego?przede wszystkim firma jest zle zarzadzana a odkad firma zostala sprzedana Japonczykom jest totalna kicha poniewaz oni maja swoje wizje ktore tu w Polsce nie maja prawa bytu i nie przetlumaczysz im ze ich pomysly przynosza straty ma byc tak jak oni chca i tyle,faktycznie zarobki sa słabe nie ma czego sie spodziewac,kolega ktory chce byc planista niech sie zastanowi i to bardzo jesli sie chce zdecydowac na ta prace a i koksow tez nie bedzie mial a wymagania dopiero zobaczy jakie sa,ogolnie firma schodzi delikatnie mowiac na psy i to niestety coraz bardziej widac.wiele osob jest zatrudnianych ale duzo po niedlugim czasie sie zwalniabo w zderzeniu z wymaganiami firmy wekszosc rezygnuje.

Abc

Cztery razy sie zastanów kolego, a potem zapytaj znajomych , pracownikow dlaczego przez 15 lat nie odeszło tyle osob co w ciagu niespełna 2 lat .

Abcd
@Abc 27.11.2015, 12:12

No właśnie, dlaczego? Ktoś zna odpowiedź na to pytanie?

ola

tragedia....klimat chory na produkcji , a kasa też kiepska, pracowałam 2 mieś .dłużej się nie dało

Abc

Te nowe technologie to maszyny pelnoletnie bez dostepu do czesci zamiennych na rynku lub garazowa technologia firemek z bawarskich lasow:) wyzwanie nie lada do rozwoju. Codziennie cos stoi .

użytkownik zarejestrowany

ktoś

Dział utrzymania ruchu jest całkowicie zablokowany przez kierownictwo brak sprzętu rak rozwoju i system 4 brygodowy .Szczególnie mają cieżko automatycy którzy muszą wymieniać się jednym komputerem ... bak odpwednich szkoleń zczególnie, że nie są one aż tak drogie, brak części zapasoch , robienie prowizorek na każdym kroku. Dział utrzymania ruchu w boshoku jest jednym z nagorszyh działów fabryk o takiej specyfikacj.

Stawiam na Tolka Banana.

etm

A tu już nie można zapytać? :-)

suzuki

czy ktoś słyszał kto zostanie kierownikiem na hali E? jakieś typy, kto startuje?

Abc

Czy to pytanie to żart czy normalnie retoryczne :) ?

etm

A teraz nie jest normalnie?

olo

Jeszcze 2 lata temu było normalnie.Nawet za Wita

Marcino

Najlepsze w boshoku sa panie pracujace w biurze.. nie wiedza co sie wokol nich dzieje a chodza takie wystraszone jak by ich stado bykow ganialo.. ogolnie ludzie pracujacy na tych najnizszych stanowiskach sa ok.. ale juz sama atmosfera tej firmy ma wiele do zyczenia..

?

Sie zgadza

bolekk

Kolego Ryszardzie kto Ci o dobrych warunkach naopowiadal nie wiem,przyjdz sprawdz,przekonaj sie sam

masakrator

Ale pierdoły jakies na tym forum, moze ktos powie jak tam w pracy jest w biurze czy warto sie tam dostać czy nie i ogolnie atmosfera na produkcji rowniez - moze ktoś podrzucić wiarygodne informacje?

wojtek ze zerwanego związku

po kolacji krótki obchod sprawdze nogi mufloni czy nie smierdzą powiem ale ciepłe słońce tej nocy nieprawdż kochana edziu i ręce rozłoże kto taki ma tik ja wiem i to stały bywalec tego domu rozspusty pedalec inaczej zwany

tesciowa prasalita

z informacji zaczerpnietych z wikipedi to vince zaczytana była w ksiażce ostatni mohikanin z neszwill a na poważnie siostra chaliny górality halina sthrule zmarła na atak serca od wyziewów jule skorek drugiej z domu janiec janusz i wincent wega

słodki

podeślimy na podorędzie zyletę mojego starego tak jest ten gułaj tępy

włodek rezyser

dam ci grzegorzu (gałku)moczewski sracki pomasować to co przywiozłeś w tym pudełku szarym o rozmiarach ludzkiej dłoni przykrytego gumka dam ci okazać łaskę bo to ja pozamieniałem te pudełka a nie ty głombie a teraz garajuje za to pudełko na podorędziu o Przenajświętrzy Ojciec Tymoteusz mnie juz niechce znać

marek ambitny

zostanę ksiedzem jak wyjde z ośrodka dla nieletnich czerniewice gmina inowłodz nie mylic z kolegą jule słodką duperką

lek leśniewski nie gajowy piotrowskczyk

a moze to oni znalazłem ci mułcio zielińska tą córką co leczyła oczy u siostry bucholcowej pod rysia działką jemu też wyleczyła nogi po siłowni myła mu zapachem koli i boguraci nie lęśnej z licjążny grubej buby z przedszkola na spockim molo zgarbiałej szwagierki co myła garnki lekarzom w szpitlu co moszczewski jan budował znacy ojcem grzegorza rycha i gwałciciela motocyklisty basenowego z niebieskiej mzki co zabiła by o mały włos synową grzmila co dłubała na drucie kwiatki u siniarskiej na podorędziu amen dobrze Pnaie Ojczulku Rydzyku napisałam?

body

komprendo?

burito

a z kołtunem fe ale nos rasowy generalski

zaborcy!?

kto mówił że Osama to niski konus jak wy tadeuszku z Częstochowy? (pan Osama kawał ciała jaki syn wielgachny jest)

tadek z żoną

nie wiem ile wypłacą nam odszkodowań za nieszkodliwą jazdę po pijaku w karetce podotowia pomór a ja z bratem odziałowej z lidla idę w zapartę do galita bo tak chce pan zielonka nie mylić z św pamięci panem Osamą

uniewinniony mariusz zielonka z zaborowa

co wam powiem to wam powiem prasał to zrobił z rodzinką dzentelmenów na zielonej i ogrodowej koło domu kręcą sie dwaj bultrito i ujadaja jak stado os

sztyblet wojtuś mieszkania nr 4 spaw

nigdy się niestarzejmy królewiczu i z psami emilowej nigdy nie wychodzimy zalewamy kunefałową z pod 7-ki a prasałową z pod 4-ki okolice boiska w niewiadowi zwane białą marjolka po głosie poznać że nie wyjeżdza do jugosławi

ewa farna zakładowa nr 8

co wyklejał je kolejarz z domku jednorodzinnego swiętej trujcy jedynej sztucznie zmieszany z błotem tam nie podjeżdzały żadne fordy mondeo na zagramanicznych rejestracjach i żadne kurde panie nie wychodziły za pięć 4-ta nad ranem widział e tam biedne dzieci stojące za chlebem i serem i znaczkiem pocztowym do burdelu związka z pod 7 ki co parada się zowie naprawde łeb ma 6/9 jak ten lokal koło bolka wieczorkiewicza

gibon jamoruz

jestem bogurat z trzonkiem mam giwerę nr 8 jeżdżę białym merciedesiem mo o numerach jakich a no kto ma te numery zaczynają się od 0709 trzeba ukłony walić jak drut w stajence betlejemskiej zima roku 41 tuz po studniówce z ewą farną ze śmietnika wyjeliśmy plakaty która trzeba było spalić bo waliły sledziem

zaborowszczak modlitwa na podorędziu

to była kąpiel na basenie u lalita i grigorita bez ojca tymoteusza z żelechlinka na knstytucji 3-go maja po lewej od was na 4-tym piętrze mieszkał w leśnicówce jadł schaby i zwał się nie leszczynszyn

Zostaw opinię o Boshoku Automotive Poland - Tomaszów Mazowiecki

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Boshoku Automotive Poland