TIP-TOPOL Sp. z o.o.

Pobiedziska

TIP-TOPOL Sp. z o.o.

Opinie o TIP-TOPOL Sp. z o.o.

Pracodawco! Chcesz wiedzieć ile osób odwiedziło Twój profil?

Hanna

Osoby interesujące się pracą w firmie TIP-TOPOL zachęcam do odwiedzin oficjalnej strony tego pracodawcy w internecie http://tiptopol.pl/ W zakładce praca są informacje o aktualnie prowadzonych rekrutacjach. Zapraszam również osoby obecnie związane z tym pracodawcą do nowych komentarzy w tym temacie, chętnie poznamy kwestie związane z warunkami pracy oraz benefitami!

serwisserwis

Krótka piłka. Ogłoszenie o technika serwisu, wszystkie wymagania spełniam itp i mam pytanie. Czy warto w to iść?? Jak atmosfera itp? Jak kasa? Pozdrawiam.

Hanna

@1234, zapewniam Cię, że jeśli jakieś opinie są usuwane z forum GoWork.pl to tylko takie, które łamią zapisy naszego regulaminu (https://www.gowork.pl/regulamin ). Celem istnienia forum jest zbieranie opinii (W tym tych negatywnych) i usuwanie ich wcale nie leży w jego interesie. Firma TIP-TOPOL (Jak i żadna inna) nie ma możliwości samodzielnego kasowania opinii. Jeśli masz coś rzetelnego do powiedzenia na temat pracy w TIP-TOPOL to zapraszam do podzielenia się swoim zdaniem (Zapewniam Cię raz jeszcze że kulturalna i merytoryczna opinia nie zostanie usunięta z forum). Czy ktoś z Was także pracował w TIP-TOPOL i chciałby podzielić się z innymi użytkownikami forum swoją opinią o tym pracodawcy?

Negatywne opinie o firmie sa natychmiast usuwane

Irek

Czy jest jakiś powód tej ciszy na forum?

Proszę o merytoryczne wypowiedzi na forum TIP-TOPOL Sp. z o.o.. Wtedy takie wypowiedzi są w stanie pomóc innym użytkownikom forum.

JC

Pracowalem w firmie Tiptopol 2 lata temu, jedyna rzecza jaka zaluje to to, ze z niej odszedlem. Prezes Pan Piotr jest bardzo wymagajacym pracodawca, ale jesli pracuje sie sumiennie 10 pieniadze zgadzaja sie na koncie. Jest tez czlowiekiem i jesli jest sie z nim szczerym to nie ma zadnego problemu. Nie ma gornego limitu zarobku. Ile sprzedaz tyle zarobisz proste. Dyrektor Pan Robert rowniez bardzo bardzo inteligentny, majacy to cos. Odpowiednia osoba na odpowiednim miejscu. Caly dzial exportu, handlowcy i doradcy klientow przy odrobinie zaangazowania moga zdzialac wiele. Autka sluzbowe zadbane, wsparcie it. Jedyna bolaczka to dzial marketingu i wsparcie od ich strony. Jest to zdecydowanie kula u nogi. Nie caly dzial oczywiscie, bo sa osoby zaangazowane w prace jak np. Dominik Sz. Dzial logistyki z Jimmy’m na czale wszystko mozna zalatwic. Drugim i chyba ostatnim minusem jest Serwis.... ale chyba ze wzgledu na mala ilosc pracownikow, ciezko z terminami. Na prawde jesli dostaniecie sie na rozmowe zrobcie wszystko, zeby tam trafic i zostac. Bylem w kilku firmach w tym bardzo duzych korpo, a tiptopol to zdecydowanie najlepsza firma w jakiej pracowalem w zyciu. Bardzo bardzo polecam

@xXx 09.11.2017 22:05

Tak sie sklada, ze nie mam zamiaru wrocic :) jestem jakies 3000 km od Pobiedzisk. Swego zdania nie zmienie, skoro tak Ci zle to po co tutaj pracujesz? Tylko jedna osoba mowila do mnie Janku wiec wiem kim jestes i jesli chcesz mozemy pisac publicznie swoje imiona chyba, ze dalej bedziesz sie podpisywac XxX jak tchorz? Tiptopol jest super firma jesli umiesz pracowac spytaj Mateusza K czy nie jest zadowolony? Jednak on umie i chce pracowac :)

Barnaba

Opinia od byłego pracownika nie jest dla mnie zupełnie miarodajna. Może został zwolniony i teraz pisze złośliwie??

Szukający pracy

Świeżo po imprezie firmowej gdzie wszyscy do siebie się mile szczerzą a prawdę każdy zn jak jest. Najbardziej denerwuje mnie na tych imprezach godzinna prezentacja pana prezesa gdzie pokazują nam w słupach i liczbach ile to firma zarobiła ile to miała obrotu i podziękowania dla nas ciekawe dlaczego nie wspomniał o wymuszonych przez tych zasranych kierowników zmianowych MM, DL i RG - nadgodzinach, pracujących soborach itp Oczywiście nie można zapomnieć o tym, że to firma rodzinna wuja dyrektor jego kuzynostwo, chrześniak, szwagier i jego synowie i następny kończy szkołę i zawita w progi tego [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] br /> brak słow Jestem zwykłym pracownikiem produkcyjnym a czasami odpowiedzialność jak pracownika biurowego to jest chore.

anonymous
@Szukający pracy 26.02.2017 16:04

popieram, godziny pracy bez ograniczeń kasa wcale nie bogata i nie ma znaczenia czy sobota czy inny dzień tyrasz jak wół, a na koniec i tak nie ma podziękowania.

Szukam pracy

Witam . Chciałbym się dowiedzieć coś na temat pracy na produkcji . Jaka umowa , jaki jest socjal, czy prac jest ciężka. I bardzo ważna rzecz jaka jest atmosfera, to dość ważne :) Jakich można spodziewać się zarobków, przy dłuższej współpracy. Pozdrawiam .

byłem tam
@Szukam pracy 13.12.2017 19:00

Nie polecam kolega pracuje na produkcji i bardzo narzeka oczywiście więcej szczegółów nie mogę powiedzieć, ale nie wygląda to dobrze

anonymous

Strasznie słabo to wygląda - obiecują dużo a dotrzymują słowa w niewielkim zakresie. ogólnie od rekrurtacji która jest strasznie trudna i wymagająca po samą pracę NIE POLECAM, aktualnie mam inna zdecydowanie lepszą pracę.

TIP-TOPOL Dział Kadr

Były pracowniku "JC". Miło nam czytać taką opinię o naszej firmie. Cieszymy się, że ma Pan pozytywne wrażenia z pracy w naszym teamie. Jeżeli chciałby Pan ponownie pracować w naszej firmie .... zapraszamy.

JC

Pani Hanno pracowałem rok na stanowisku przedstawiciela handlowego, a później ciut innym :) jednak pozwolę sobie nie zdradzać do końca kim jestem. Dziękuję bardzo za zaproszenie TIP-TOPOL Dział Kadr :) jednak w chwili obecnej jestem zupełnie na innej części globu :) raz jeszcze bardzo serdecznie polecam i pozdrawiam !

Hanna

@Longway czy do tej pory nie dostałeś odpowiedzi ze strony firmy Tiptopol? Nie dostałeś żadnego meila? Może lepiej zadzwonić i dowiedzieć się samemu. Obecnie nie ma nowych ofert pracy. Zachęcam jednak do śledzenia ofert.

Longway

Mijają dwa miesiące od rozmowy przez Skype - do tej pory żadnej odpowiedzi ze strony firmy. Także cały obraz "profesjonalizmu" tej organizacji.

Hanna

Widzieliście już oferty pracy Tiptopol? Znajdziecie je na stronie firmy http://tiptopol.pl/oferty-pracy.html Będziecie aplikować?

Nikogumy

Jestem z branży oponiarskiej, bardzo często miałem wizyty z tej firmy i jeden Pan został moim bardzo dobrym znajomym. Niestety teraz już pracuje u kogo innego i ma inny teren. Jego zdaniem firma ma dużą konkurencję a ich ceny są wyższe niż u innych co też potwierdzę ale czasem kosztem jakości za co ja wolę dopłacić. Kolejny problem to podobno stawianie na wyniki i młodych ludzi co lubią wyścigi. Ale to jest opinia moja nie pracownika.

Tomek

Hej, widziałem że szukają na przedstawiciela handlowego na WLKP i to jak sie nie myle kolejny raz. Czy wiecie jakie są warunki pracy Przedstawiciela? bo słyszałem że, dobrze płacą ale wyniki wyniki i wyniki.

jesczcze pracownik

Pracuje tam od roku i powiem szczerze że mam już dosyć tej pracy.Nie dość że na 3 zmiany to jeszcze smród i wyzysk. Ludzie donoszą na siebie. Wynagrodzenie nie jest adekwatne do pracy i wciąż szukają oszczędności. Kierownik ( Jerzy Ł.) ok 5 dnia miesiąca chodzi i szuka komu obciąć premię. MOBING i straszenie. 3000 zł to dużo? Już szukam pracy i odchodze. Masakra.

KingaB

był ktoś może u nich na rozmowie na przedstawiciela handlowego? może się ktoś podzieli wrażeniami?

xXx
@KingaB 07.11.2016 20:15

Na pierwszą rozmowę zostaniesz zaproszona do biura regionalnego. Porozmawiasz z kierownikiem, rozwiążesz test i zostaniesz poinformowana o kolejnym etapie, ponieważ mają kilku kandydatów ( co jest mało prawdopodobne, popatrz na oferty na ich stronie, to nie są oferty z września tylko o wiele starsze, niektóre z nich już trącą myszką ). Kolejny etap to rozmowa w Pobiedziskach ( centrala firmy ) z panem Prezesem, dyrektorem i pewnie jakimś product managerem. Na rozmowie pewnie będziesz musiała coś sprzedać, może to być długopis.

ewa

To faktycznie troche nie w porzadku, tym bardziej, ze prosisz od razu o informacje nawet jak bedzie negatywna,ze cie nie wybarali a tak to sie jeszcze łudzisz... teraz przedstawicieli tez suzkają

rozczarowany sposobem rekrutacji

żenada- po rozmowach oczekujesz na telefon z informacją -pracujesz czy nie?-wszystko trwa 3 miesiące-dzwonisz -nie odbierają telefonu by w końcu się dowiedzieć że już mają osobę do pracy....- nie polecam.

nick

człowieku....dobry tokarz za 4 tysie netto...będzie się zastanawiał czy pracować......frajerów niech szukają w Urzędach Pracy

xxxxx

Brak słów

riki

Tiptopol oferuje wśród swoich usług głównie kompleksową obsługę serwisów oponiarskich i bieżnikowni. Nie wiem jak ktoś może mówić , że praca w takim miejscu byłaby dla niego idealna , ale ok, Wasza sprawa - każdy może mieć swoje marzenia na temat tego co chciałby w swoim życiu w końcu robić... powodzenia w aplikowaniu

estasi

Nie wiem czy was to zainteresuje ale w firmie Tiptopol szukają pracowników. Zajrzyjcie na nową ofertę pracy. Nie wiem ile będzie trwała rekrutacja ale ogłoszenie wygląda ciekawie. Wymagania : wykształcenie min. średnie, mile widziany student studiów zaocznych, mile widziana znajomość zaga... http://www.gowork.pl/praca_podglad,5693759?keywords=&region=

Dzizys

Dobry wszystkim, Czy ktoś może mi przybliżyć jak wygląda proces rekrutacyjny na stanowisko Kierowca/sprzedawca do firmy? jakie są warunki itp. itd. Będę bardzo wdzięczny.

pobiedziskifun

Moze ktos uaktualni ocene atmosfery i warunkow pracy?

aLEX

sAME [usunięte przez moderatora] TU PISZĄ. jAKIE MASZ KWALIFIKACJE. wSZYSTKO cI MALO pACZKI NA KWIAZDKE BONY, ZABAWAY KARNAWALOWE Z ZONAMI LUB PRZYJACIÓŁKAMI, DOFINANSOWANIE WCZASÓW. cO JESZCZE. nAJCHETNIE PRACOWAŁBYS 4 GODZINY DZIENNE I BRAŁ PENSJE 4000,-A NA POWITANIE KIEROWNICTOW CAŁOWALOBY CIEBIE W [usunięte przez moderatora]. jAK JEST TAK ŻLE TO POSZUKAJ SOBIE INNE PRACY

xxx

Jak żyć? Wysłać żonę do pracy i mieć miej dzieci. Na trójkę dzieci to stać tylko kierowników. Można też : - podlizywać się (brać przykład z najlepszych), - dorabiać u dyr. [usunięte przez moderatora]. - kształcić się i zdobyć lepszą posadę, - zwolnic się i pobierać "wysoką" pensję z Urzędu Pracy". Można też wziąć się do pracy i zasłużyc na podwyzkę ... ale to chyba nie wchodzi w grę.

Zostaw opinię o TIP-TOPOL Sp. z o.o. - Pobiedziska

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie TIP-TOPOL Sp. z o.o.