Opinie o TIP-TOPOL Sp. z o.o. w Pobiedziska

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników na temat pracodawcy TIP-TOPOL Sp. z o.o., lecz również Klientów firmy. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie TIP-TOPOL Sp. z o.o. o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o TIP-TOPOL Sp. z o.o. w Pobiedziska

Bartas

Wirus szaleje jak i wyzysk. Morale sięgnęło dna.

Fendi

Brak szacunku dla pracownika zmuszanie do sobót i głupie pytania kierownika do kiedy masz umowę , myślą ze są panami kierownicy a tak naprawdę zwykle marionetki , brak podwyżek od kilku lat. A niby taka dobra firma Polska firama a tu co się dzieje nic względem tego chcą się nachapac obyście sie udławili tą kasą bo zwykły pracownik nie może zarabiać 6 tys tylko 2 tys ale dzięki nim macie wszystko a bez nich (usunięte przez administratora) , jak macie jakieś wymagania to podnieście płace a nie ciagle coś na fazie 1 a to coś a to tamto coraz więcej poprawek skracanie rur a kasa ta sama a wydajność mniejsza , żeby coś osiągnąć trzeba firmę promować dawać więcej to zmobilizuje pracowników , a kierownik wpg czai co kto zle zrobi żeby mu premie ukraść żeby sam dostał , wiem ze pan Witold to usunie lub inni ale taka prawda ale ale jakie kierownictwo tacy ludzie

Pol
Kandydat

Ktorego stanowiska unikac?

ja

Co by się nie zrobiło niektórzy nic nie potrafią docenić. taki naród, nawet stabilnej pracy w trudnych czasach

Nadzorca Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 4 dni.

Generalnie wszystko jest dobrze szkoda tylko że od roku czasu zaczyna się jak byśmy byli w jakimś (usunięte przez administratora) co chwilę dodatkowa praca zupełnie bez płatna a na pytanie do Kierowników czy dostaniemy za to jaki kolwiek dodatek to mamy odpowiedzi że myślimy nad tym i tak mija kolejny rok myślenia jak to zrobić... Żeby też nie było nam za dobrze. Kierownik WPG non stop pod koniec każdego miesiąca chodzi i szuka problemu wszędzie na siłę żeby tylko premie zabierać nic ponad to zamiast pomagać takiemu pracownikowi ewentualnie pokazać znaleźć lepsze rozwiązanie to się go Kara.. Karanie nie jest rozwiązaniem zażegnania problemów w firmie. Dlaczego nikt tego nie widzi i nie zwraca na to uwagi? Między innymi dlatego że być może większość ma nwm. Kredyty czy inne opłaty na które trzeba zapracować i obawa przed zabraniem premii czy konsekwencjami wypowiedzenia się otwarcie. Czyli np. Trafienie na czarną listę i robienie wszystkiego żeby takowego pracownika zwalniać. Pozdrawiam serdecznie tych którzy przeczytali do końca. PS. wiem że nie jest to za ładnie napisane lecz mam nadzieję że zrozumiałe dziękuję za poświęcony mi czas.

ja Nowy wpis
Kandydat

Ludzie! dajcie żyć. załóżcie sobie grupę wsparcia i tam piszcie jak poprawić sobie humor tchórzliwie hejtując ludzi. Dodatkowo zbierzcie od razu wszystkich którym strasznie źle w tip-topolu a jakoś cały czas pracują

Matrix Nowy wpis

I tu małe sprostowanie do gumisia bo liderek nasz ma teraz kolegów w biurze !!!!!

Ktoś Nowy wpis

Do liderka dołączy chyba nasz pracownik o imieniu (usunięte przez administratora) bo to wyjątkowo gumowe uszko jest. Info pewne trzeba uważać.

Rozmowa kwalifikacyjna
Czym trzeba się wykazać, aby pomyślnie przejść proces rekrutacyjny w firmie TIP-TOPOL Sp. z o.o.? Na co pracodawca kładzie nacisk: doświadczenie, umiejętności, wiedzę, a może osobowość? Opisz swoje doświadczenia z rozmowy kwalifikacyjnej na stanowisko Przedstawiciel handlowy w branży motoryzacyjnej

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Bolo

Liderek maskotka? Dobre ! Wczoraj było widać jak liderek się zachowuje jak prawdę napisali o nim. Też się czuje jak brygadzista !! Lizusek jeden !!!

@Bolo

Koledzy poszli na L4. A reszta ekipy go przecież (usunięte przez administratora). Poza tym masz rację jak mogli obsmarowac takiemu świetnemu liderowi(usunięte przez administratora)

Znajomy

Układy, ukladziki- system w TIPTOPOLU. Nie przeskoczysz. Równi i równiejsi. Zabawa trwa. Kierownik się obraża. Jego ludzie również. Lider z (usunięte przez administratora) strzela . A reszta załogi jak widać niezły ma z nich ubaw . No cóż, tak jest jak kierownik z przypadku. Lider- liderem bo nie było z czego wybrać. Milej zabawy dopóki się ktoś nie wkurzy i zrobi porządek z ekipa w Tiptopolu.

Matrix

Brygadzista znalazł sobie nową maskotkę naszego liderka a ten już tańczy jak mu (usunięte przez administratora)zagra . Liderku drogi ta fucha Cię przerasta bo nie panujesz już nad sobą chłopczyku !!!!

Rudy 102

Pretensje do kogo pracowniku wszyscy piszą anonimowo , czy Ty się podpisales chyba nie (usunięte przez administratora). Jest zamieszanie ale wiele spraw wyszło na jaw . Niech ludzie wiedzą że nie Jest tak różowo a brygadzista nie Jest właścicielem tej firmy żeby miał takie podejście do pracowników.

Ktoś

Precz z kapusiami nie będą mieli lekko w pracy

...
@Ktoś

Ooo widać, że Pan Her... protegowany kierownika wydziału się uruchomił. Szkoda, że nie tam gdzie trzeba. Pamiętaj, że cierpliwość Pana J. też się w końcu skończy na takiego matacza i kombinatora. Pozdrawiam ????

@Ktoś

Brawo panie (usunięte przez administratora),weź się do roboty choragiewko na wietrze bo 120 miechów dziennie to słaby akordzik!!!!!!!

3 :0 będzie do nas a brygadzista i jego liderek to na ławce rezerwowych

Rudy 102

Robi się ciekawie po to są wpisy żeby pisać co się myśli a wszyscy podpisują się anonimowo ? To co wszyscy są tchórzami ? Raczej nie !! A wyjdą wszystkie brudy żeby wszyscy mogli wiedzieć jakie eldorado ma Brygadzista niby nietykalny! Te cwaniaczki bądź 1 osoba która robi wpisy w obronie brygadzista to jest właśnie żenada zwykle lizodupstwo!!!! Musi mieć kogoś kto będzie go wspierał ale większość jest za tym żeby mu pokazać że nie jest nietykalny.

@Rudy 102

A Ty dlaczego sie nie podpisales imieniem? Nie wiem jak dlugo pracujesz w tej firmie ale powiem tak i wiekszosc osob ktore tu pracuja od dluuuuzszego czasu odkad przyjeli duuuzo nowych pracownikow to zaczal sie ten syfffff !!! Najpierw robicie zadyme a pozniej bedziecie siedziec cichutko jak mysz pod miotla :))))))) Powodzenia i przestancie pisac o tym boisku i bramkach bo na wymiociny sie zbiera !!!!!

Matrix

Na układy niema rady brygadzista Miłosz nas olewa ale to działa w 2 strony . Mozna i Tak zaczyna robić pod górkę ciekawe kto na tym skorzysta

@Matrix

Powiem Tobie tak ze wiadomo kto skorzysta bo jezeli nie bedziesz pracowal tak jak masz pracowac to Ciebie zwolnia i kto jest wygrany :) Jak wasza banda pisze to bedzie 1:0 dla kierownika a moze 2:0 i 3:0 proste :)))

Gumis

Oleju to juz dawno nie ma. Uszczelka pod głowica poszła u Miłosza. A remont zbyt kosztowny. Konieczna wymiana!!!!!!

Don
@Gumis

Gumisiu kochany uzyj swojego eliksiru i przydz dzisiaj z energia do pracy A nie zajmujesz sie tym czym nie masz

@Don

No widzisz chłopaku jest mały problem. Sezon na jagody się skończył. Wiec musze się zająć tym czym nie mam. Aaa nie pisz do mnie kochany bo dziwnie się z tym czuje

Don
@Gumis

No nie wiem wlasnie jak mam pisac bo wasza swieta trojca o sorry i 4 dolaczyl :) Moze sie tam razem zabawiacie i te wspaniale litanie piszecie :)))))) A moze to Ty sie podszywasz pod te wszystkie nicki (usunięte przez administratora) Przeciez kazdy moze wejsc i cos napisac Aaaaa teraz widac ze osadzasz po samym sobie :))))))) Czekam z utesknieniem na wtorek bede trzymal kciuki za wasz wystep :))))

Matrix

Koleś mi podsunął pomysł żeby nasz brygadzista Miłosz zamienił się z naszym liderem na funkcję tylko moim zdaniem to kiepski pomysł bo by było jak w komedii ślepy i głuchy. Lepiej już niech będzie tak jak jest to tak jak w programie kto was tak urządził!!!!!!

Ken
Użytkownicy czekają na odpowiedź 7 dni.

Słoń Ty masz chyba problemy wewnętrzne myślisz że jesteś ogrodnikiem praktykantem i dodatkowo słyszysz głosy że gdzieś dzwoni tylko nie wiesz czy w kościele czy w słuchawce? Diagnoza jest prosta - Debilizm wrodzony nieuleczalny. Nawet nie można recepty wypisać bo brak lekarstwa. Jedyna dobra rada jak wstajesz rano to stan przy ścianie uderz łbem i posłuchaj jak będzie cisza to ok jak będzie dzwoniło to idź na l4 . Przypadek nieuleczalny Debilis Orginalis.

Matrix

Ludzie jest lepszy temat teraz z brygadzista Miłoszem gra w ataku lider nasz! No to jest dopiero numer !!!! Panie D gratulacje staczasz się do samego dna. Jeden wart drugiego.

Ktoś

Rodzynek na pewno korzysta po pracy bo to się nie wymydli a jak można zaliczyć to czemu nie !!!! Na 200 procent tak jest ! Rodzyn jak dają to bierz,!!!!!

Słoń
Użytkownicy czekają na odpowiedź 7 dni.

Ta święta trójca jest dobra a dowodzi chyba rodzynek . W robocie zawsze razem i pewnie po pracy jeszcze lepiej ? Rodzynek korzysta zawsze można ogórka zakisic!!!

Użytkownicy czekają na odpowiedź 7 dni.

No za 15 minut nasz brygadzista wychodzi na boisko ciekawe jak dzisiaj będzie grał? Czy trafi do bramki czy walnie (usunięte przez administratora)?

Bolo

Święta czy nie a robią krótko mówiąc jak 95 procent wszystkich bo prawie każdy z ucha daje jeden po cichu inny glosniej

Zostaw merytoryczną opinię o TIP-TOPOL Sp. z o.o. - Pobiedziska

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

TIP-TOPOL Sp. z o.o.
1.8/5 Na podstawie 103 ocen.
TIP-TOPOL Sp. z o.o.