Opinie o TIP-TOPOL Sp. z o.o. w Pobiedziska

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie TIP-TOPOL Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie TIP-TOPOL Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Produkcja części i materiałów eksploatacyjne pojazdów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o TIP-TOPOL Sp. z o.o. w Pobiedziska

Bigi

Czy ktoś z pośród odwiedzających tę stronę potrafi mi odpowiedzieć jak NAJWIĘKSZA dziewczyna w firmie, omijając czynności podczas tworzenia półwyrobu, doprowadzając do notorycznych niedociągnięć i rozmawiając przez telefon równocześnie pracując jeszcze tu pracuje?! Albo jak jeszcze oprócz omijania czynności można kończyć prace godzinę przed wszystkimi i mieć największa ilość miechów?

Rurka
@Bigi

Może nie tyle co żal a prędzej zażenowanie że kobieta zrobi więcej. Lecz jak kto na akordize bywa nie stoisz przy maszynie nie zarabiasz. Proponuję tobie lub wam bo na pewno sam tego nie pisałeś. zacząć więcej robić rączkami a mniej kłapać dziobem czy też tuptać nóżkami i chodzić na spacerki do kibelka.

Bili
@Bigi

Weź się gościu za robotę. Bo widocznie kręcisz mniej jak masz czas na obserwację kto ile zrobił ????????jak nie dotrzymujesz tempa to proponuję tobie to co lubisz najbardziej iść na kabinówke tam sobie możesz ścieme walić zresztą sam wiesz

On
@Rurka

100% prawdy kibelek kawusia papierosek a pozniej łoooomatkoooo ale cinko :) Wiadomo nikt nikomu nie zabroni isc do wc czy kawke ale taka jest prawda nie stoisz przy maszynie nie zarabiasz PROSTE !

Haha
@Bigi

Za duzo obserwujesz innych haha Wez sie za robote i rob systematycznie to i ty moze skonczysz predzej z taka iloscia jak ona :) a jezeli nie potrafisz zrobic wiecej to moze ciebie powinni zwolnic :)))

Qqq
@Bili

Przestańcie bronić osobę która przebiera w robocie i jeszcze robi buble... Tak to każdy może dużo zrobić

Iii
@Bigi

Prawda jest taka że na tej zmianie robią osoby co robią za dużo (częste buble, wybraki, niedololewy, problemy z przewijaniem) i pupile kierowników, trójca święta, co mogą przyjść sobie na nockę na 17 do 23...

Tygrysek
@Rurka

To był jest i będzie odwieczny problem pracujących tam CHŁOPÓW. Boli ich urażone ego, duma a być może nawet im wstyd.... Pytanie czy oni posiadają coś takiego jak dumę czy wstyd? Wydaje się że "Tiptopolowe" chłopaki to bardziej do pierdół są stworzone niżeli do pracy więc niech się nie dziwią że inni robią więcej....

A no tak
@Tygrysek

Dokladnie wszyscy madrzy za plecami !! Oto przyklad: niedziela bylo swieto a co tam wszyscy do pracy ani rozmowy czy 100% czy dzien wolny i tak nas (usunięte przez administratora) !!! Dwa mielismy niby miec wszyscy razem ta impreze a tu juz panstwo zieloni mieli i to w poznaniu !!!! A my gdzie na jakims polu hahaha jakies ognisko ciekawe kto przylozyl raczke do tego zeby tam bylo !!! Nawet nikt sie nie pytal czy tam pasuje czy gdzie indziej zenada !! Mamy wrzesien wiec roznie z pogoda a jak bedzie padac to cooo zwijka i do chaty hahaha Wielkie brawa dla tego co to wymyslil !!!

Ciekawy :)

Witam ,mam pytanie ... Mam zamiar złożyć CV na dział "konfekcja " . Czy może ktos wyrazic swoja opinie na temat tego działu. Jakie zarobki ? Czy adekwatne do wykonywania swoich czynności? Jaka atmosfera panuje ? Z góry dziekuje za odpowiedź. Pozdrawiam.

Wooowowo

Poczytaj komentarze

@Ciekawy :)

Jak bony poszli ostro w tym roku jestem mile zaskoczony...

@Marek

Zawsze trzeba działać a nie cicho siedzieć. Myślisz, że gdyby tutaj ludzie by nie upominali się i poruszali tematu to by tak było? Trzeba dbać o swoje interesy. Pozdrowienia dla pokazujących rzeczy do poprawki! To daje efekt.

Fire
@Ciekawy :)

Nie radzę niby płaca jak się należy ale na akordzie trzeba dużo nadgonić przerwę itp

Xxnxx
@Ciekawy :)

Na początek najniższa stawka godzinowa plus premia 25% brutto na taka firmę to mało akord jezeli dużo się robi najlepiej na śniadanie nie iść to wtedy jakieś tam drobne rzuca ciężko 4 dostać po ponad 2 latach pracy bez nadgodzin czy sobót Słaba firma

Patryk
@Ciekawy :)

Akord akord akord to sam sobie odpowiedz na pytanie Odejdziesz od stanowiska nie zarabiasz :) Idziesz do kibla nie zarabiasz :) Jestes na przerwie nie zarabiasz :) Czy AKORD jest tak trudny do pojecia :) Godzinowka jak sie odbije przy wejsciu juz ma placone i czy siedzi czy lezy czy jest na przerwie ma placoneeeee !

edi
@Xxnxx

Gdyby nie premia to bys odebral 1800zl na poczatek haha

Sru
@Patryk

Zapraszamy na klasyfikację, jest godzinówka.

Szym
@edi

Taka kase oferuja za lidera za na kazdym dziale go nie ma haha

Romek
@Szym

Spokojnie spokojnie juz osoby sie znalazly Ale zeby za taka kase hahaha smiech na sali

Xd
@Romek

Juz wymiekajaaaa i maja dosyc haha

Putin

Bierzcie przykład z Parocka , niech zobaczą że produkcja jest najważniejsza

Kris

Wspolczuje tym co z nim robia bo nie potrafia sie odezwac jak zamyka wszystko a im pot po (usunięte przez administratora) leci Jak mu zimno to niech zamknie sie w tej budzie i kaloryfer sobie wlaczy a innym czlowieku daj odetchnac swiezym powietrzem !!!!

Hehe

Szkoda czasu na tego frajerka

Tata
@Kris

Współczucia to mało powiedziane. Dziwie się współpracownikom...

On
@Kris

Wszedzie gdzie sie pojawi zamyka okna i bramy :( to jest straznik na swoim rumaku :) Kolejne osoby zwalniaja sie bo nie da rady z nim wytrzymac ! Ale nikt slowem sie nie odezwie cienkie bolki :)

Czym trzeba się wykazać, aby pomyślnie przejść proces rekrutacyjny w firmie TIP-TOPOL Sp. z o.o.? Na co pracodawca kładzie nacisk: doświadczenie, umiejętności, wiedzę, a może osobowość? Opisz swoje doświadczenia z rozmowy kwalifikacyjnej na stanowisko Serwisant maszyn i urządzeń do warsztatów samochodowych
1 krok 2 krok ....

Gosciu chyba pomylil sie z powolaniem sam nie ogarnal tematu jak zobaczyl ile mamy tego wszystkiego To nie wlacznik co omawia sie w kilku krokach Tu wszystko sie zmienia i krokow jest kilkadziesiat i wez gosciowi tlumacz w jakis krokach chyba padnie ze smiechu haha Powodzenia krokowcy hahah

Luki

Godzinowka - akord wyjasnienie co do niektorych bo chyba nie pojmuja tego znaczenia ! Godzinowka : - odbijasz sie przy wejsciu- masz juz placone - robisz czy nie robisz - masz placone - jestes na przerwie masz placone Akord : - odbijasz sie przy wejsciu - nie masz placone - pracujesz - masz zaplacone za tyle ile zrobiles - nie pracujesz - nie masz zaplacone - jestes na przerwie - nie masz placone - czekasz laskawie za towarem - nie masz zaplacone TAKIE TRUDNE DO POJECIA !!!!

Messi
@Luki

Trudne... Godzinowka, krótkie śniadanie Konfekcja 3 razy kawa plus 30 min śniadanie

Dejw
@Messi

To idz na konfekcje bedziesz mial tak samo 30min przerwy to krotko hmmm Zorientuj sie ile w innych firmach maja i ciekawe czy wtedy bedziesz mial czas na co kolwiek sniadanie plus fajka Chyba ze bedziesz papieroska przegryzal chlebkiem

Witam, Czy warto aplikować na magazyn? Słyszałem, że jest jakis nowy kierownik. Poprzedni był nie ok, że już go nie ma? Wszystko jest tam dobrze?

Bonzo
@Marek

Aplikować zawsze można, jest nowy kierownik i poprzedni tez. Kierownik JJ magazynu jest jednym z nielicznych spoko ????

Alojzy

Nie ma drutówki, chcą zrobić wolne piątki, ludziom każą wypisywać urlopy, a jak się nie podoba to urlop bezpłatny hahahaha. Śmiech na sali. Nie jest to wina pracownika. Firma powinna inaczej to rozwiązać.

Lech
@Alojzy

To co sie wyprawia to jest paranoja :( Teraz lataja i wszystko zmieniaja bo audyt ma byc zenada i pozniej ze wszystko jest zapisane w kartach i tak trzeba robic Coraz to wiecej dodaja a ze to mamy robic a to to bo klieci wysylaja zwroty A ja sie pytam czy ktos cos dolozyl ? Nie tylko nowe obowiazki i oczywiscie wszystko w akordzie a pozniej stekanie czemu tak maloooooo Jezeli nie potrafia pojac ze im wiecej czynnosci wykonujesz tym mniej jest zrobione to juz nie nasz problem

And

Dlaczego przy takich nakladach finansowych na piar w Gminie ,(wspomaganie innych,konkursy,szyldy TT na akcjach charytatywnych i wydarzeniach) szefostwu nie zalezy aby strona Gowork nie straszyla?Tak ciezko odsunac nepotycznych ludzi od siebie i posluchac pracownikow ,ktorzy na ten hajs robia?Kazdy przychodzi do pracy by zarobic a nie dla towarzystwa,jak ma to wszystko dobrze sie prezentować jak zlewa sie podstawowa jednostke organizacyjna....Gdzie sie komus o cos zapytasz,to wszyscy odradzaja pracy w tej firmie.

Max
@And

Kolego ile razy jest mowione zeby zrobic tak albo tak i tak zawsze slyszymy ze nie mozna albo po swojemu robia co nie jest na reke bo oni maja takie widzi mi sie :(

Nik

Już bez przesady. z tego co pamiętam to zawsze były bony i paczki na święta ...

Iza
@Nik

O, super, że w TIP-TOPOL można liczyć na różne dodatki. Możesz przybliżyć jak te paczki i bony wyglądały? Może napiszesz jeszcze coś więcej o warunkach pracy w firmie? Chciałabym się dowiedzieć jak wygląda między innymi kwestia wynagrodzenia z Twojej perspektywy.

Fire
@Iza

Paczki z roku na rok coraz gorsze

kot
@Fire

Nie ma sensu zadawać pytań. wszystkim nie dogodzisz, dostaja i jeszcze niedobrze

oleg
@Iza

Iza poczytaj co ludzie pisza a nie o paczkach łojeju bo paczki daja raptem masz je raz w roku wiec sama odkladajac sobie po 20zl miesiecznie bedziesz miala lepsza hehe Tak jak koledzy pisza za ta prace nalezy sie o wiele wiecej Sa tacy co na przerwe nie chodza bo jak pojdzie to juz przelicza ile by przez ten czas zarobil masakra A i nie czytaj tych postow od dupowlazow bo to wyslannicy i kapusie dostanie paczka i sie cieszy a ostatnio pizze dostali hehe I och ach jaka wspaniala firma bo przeciez mogli nic nie dac hehe

dawid
@Nik

To co zyjesz z bonow i paczek Liczy sie to co zarobisz w miesiacu !!!

Jakie warunki trzeba spełnić, by zostać członkiem waszego teamu w TIP-TOPOL Sp. z o.o.?

xd

Byc znajomym kierownika hahaha

odp

Juz zadne przyjmuja jak leci Jak ktos ogrniety to pojmie to wszystko a jak ktos przychodzi po gimnazjum to sory ale tylko telefonik w glowie i kiedy do domku Takie osoby tylko 3 miesiace i paaaaa

Roman

Roman Roman !!!!!

Edi
@Roman

Roman is the best :))))

Bartek

Kierownik ,,lizusek,, zwalnia osobę która wzięła L4 dwa tygodnie i go nie poinformowała. Żenada ktoś zapomniał jak był zwykłym pracownikiem i teraz zaczyna pokazywać co to nie on i co może zrobić. Miłoszek nie gwiazdosz za dużo zjedz SNICKERSA.

@Bartek

Kogo zwolnił miał prawo to zrobić ?

@Bartek

Niech szefostwo obejrzy odcinek kryptonim szef pl, może coś zrozumie jak się szanuje pracowników

Szym
@Bartek

Przeciez L4 jest wysylane elektronicznie wiec o co chodzi ? Snickers to za malo hahaha

@Bartek

Najgorsze jest to jak w każdym miesiącu jest bity rekord produkcji, i te wielkie gratulacje od zmianowych , to jakoś nie motywuje , od podziękowań jeszcze nikt się nie wzbogacił, kierownicy zacierają ręce bo mają płacone za produkcję a robole... Standard , chciał bym żeby w końcu zaczęli szanować ludzi którzy pracują na te rekordy ...

kim

No wlasnie te WYMUSZONE gratulacje badz podziekowania za wyniki co pewnie ciezko przez usta im to przechodzi ! No wlasnie to w ogole nie motywuje jakies gratulacje haha Kierowniczki premia byla coo ... napewno !

Wdzięczny

No ale jak to, nie lubisz chleba z dziękuję? Ziemniaki z satysfakcją też są spoko, polecam ????????

Co by się nie zrobiło niektórzy nic nie potrafią docenić. taki naród, nawet stabilnej pracy w trudnych czasach

Bigos
@ja

Co mamy docenić? Zaraz może że jeszcze żyjemy i możemy oddychać tym odorem? O swoje musimy dbać to my w końcu zasuwamy na dostatek innych. Dość z myśleniem jak niewolnik.

hit
@Bigos

No wlasnie to my robimy na nich ! Wiec troche szacunku dla pracownika

kris
@ja

Haha sam sie oceniles :))) takie zarobki a zatkali pracownikom geby pizza jak wczesniej bylo paczkami haha I wszyscy cisza bo pizze dostali I och ach moglismy nic nie dostac a tu super niespodzianka jak sie cieszymy A gdzie wykorzystany socjal hmmm Nic nie bylo a pizza za 3dychy sie cieszysz haha Wiecej takich brawo

Jak

Kierownik ?

....

Witam czy firma potrzebuje na dzień dzisiejszy kobiet do pracy??

Sis
@....

Jak najbardziej bo chlopom juz z lekka odbija haha

Franas

Szwagrowi naszego inspektora gadżeta tak śmierdzą giery ze obalić się idzie, aż ludzie szafki przenoszą w inne miejsce heheh

Nie polecam,gdyby nie pandemia i możliwość znalezienia lepszej pracy wielu pracowników by się zwolniło,nowy Kierownik działu kontroli jakości to dramat został zatrudniony tylko żeby premie zabierać,za dobre decyzje i spostrzegawczość nie nagradzają,obserwowałem tylko jak zabierają chłopaka premie,godzinówki dramat a rodzinę utrzymać trzeba,jedyny plus jest taki że dla mieszkańców Pobiedzisk to idealna lokalizacja do pracy,nic poza tym

Całuski dla kierowników :* może nowych

Olo

Dramat to malo powiedziane nie maja zielonego pojecia o niczym haha A zachowuja sie jak swiete krowy , jak przechodza to ani dzień dobry ani nic zenada !

Czy nowo zatrudnione osoby otrzymują od pierwszych dni umowę o pracę?

kamil

A jaka maja dostac ?

Firestone

Słabe podejście do klienta .... słabe pakowanie ślina w kartonach i inne rzeczy śmieciowe

hit
@Firestone

Slabe podejscie do klienta hahaha haloooo to jest praca na akord nie na godzine wiec sami sobie odpowiedzcie

Elsol

Jaka opinia o.pracy na dziale klasifikacji i kontroli produkcji?

Ender
@Elsol

Słaba

xkwd

Duża rotacja pracowników weźcie wyrównanie ludzia to co im się należy a nie tarcze antykryzysowa wzięliście i prezes kupil nowe Audi A8 tak gadają ludzie ze za uchu krzywdę czas pracy skrocony i wgl kiedyś firma miała czym się chwalić teraz każdy narzeka zróbcie coś z tym geniusze.

Zostaw merytoryczną opinię o TIP-TOPOL Sp. z o.o. - Pobiedziska

• Jak się pracuje w TIP-TOPOL Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy TIP-TOPOL Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 59.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w TIP-TOPOL Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 46, z czego 9 to opinie pozytywne, 21 to opinie negatywne, a 16 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

TIP-TOPOL Sp. z o.o.
1.7/5 Na podstawie 114 ocen.

TIP-TOPOL Sp. z o.o.