Opinie o Invicta Klinika Zdrowia Kobiety w Gdańsk

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Invicta Klinika Zdrowia Kobiety. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Invicta Klinika Zdrowia Kobiety o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Invicta Klinika Zdrowia Kobiety w Gdańsk

oszukana

Dotyczy badania profilaktycznego mammografii/badanie bezpłatne/. Termin badania przesuwano telefonicznie trzykrotnie w czasie ok. trzech tygodni. Ostatnią przyczyną przesunięcia terminu badania było, jak mi podano awaria sprzętu - poprzednie przyczyny przesunięć terminu badania były inne. Po trzecim odwołaniu badania,w tym samym dniu,telefonicznie podjęłam próbę rejestracji na badanie odpłatne - otrzymałam info. że mogę niezwłocznie przyjechać na badanie. To dowodzi,że traktowanie pacjentów w Invicta jest poniżej wszelkich standardów - liczy się tylko kasa !!!

krycha

Pracowalam tam...HORROR! Powinnam byla pozwac ich o mobbing.

aa

jak wygląda sytuacja na call center? jakie zarobki, armosfera? bardzo dziekuję za odpowiedz

Jestem w szoku

Odradzam! Było 2 rozmowy po 1 godzinie każda. Wygłądało bardzo powaznie wszystko. Jak doszlo do pracy to wyjaśniło się że na tych rozmowach nie opowiadają o realnych rzeczach! o tym że pracownik: 1) będzie musiał jeżdzić do Gdyni na zmiany za swój koszt 2) będzie robił kawkę dla lekarzy 3) także "Pracownik ds. obsługi klienta" nie będzie miał żadnej przerwy dopoki go nie zmieni inny pracownik. (żadnej toalety, kawy lub kanapki). Ciężko był patrzyć za dzięwczynę która nie mogła zmienić (przepraszam) tampon przez 8 godzin... 4) nośic próbki spermy z gabinetu do drugiego gabinetu. Musicie pamiętać że dla tego trzeba mieć specialne zaszczepienie. 5)call center- co najmniej 1 w tygodniu będziecie siedziec na telefonie!(CO TEŻ UKRYWAJĄ NA ROZMOWACH REKRUTACYJNYCH) 6) nie ma szans podpasowzć sobie grafik pracy. 7) najgorsze zdziwił mnie lekarz który pozwala sobie za dużo - na moich ochach przewrócił dywan na korytażu bo tak się zachciało mu.. innej dzięwczynie zrzucił dokumenty za stolu na podłge. i nikt nic nie może mu powiedzieć. PROSZĘ ZADAĆ PYTANIA O CALL CENTRACH, O ZASZCZEPIENIACH, O WYJAZDACH DO GDYNI ZA SWÓJ KOSZT, O PRZERWACH, O TYM DLA CZEG0 TAK DUŻO OSÓB NIE WYTRZYMUJĄ NAWET PRÓBNEGO TERMINU (1-2 MIES MAX) i proszę zastanowić się czy chcecie pracować za 1500 zl w takim trybie.. Mam nadzieje że kogoś uratowała wyżej napisanym.

Pielęgniarka

Witam serdecznie. Moja rozmowa kwalifikacyjna przebiegała w przyjaznej atmosferze. Nie da się ukryć, że stres zawsze towarzyszy i również udzielił się mojej osobie, jednak panowie którzy ją przeprowadzali byli wyrozumiali i kompetentni. Wzbudziło to moje zaufanie co do firmy. Jak się jednak ułoży i czy przeszłam pozytywnie ten etap to się okaże. Fajnie by było, aby tak wyglądały rozmowy we wszystkich firmach. Jednym słowem rozumieją jak to jest po tej drugiej stronie. w rezultacie (pole poniżej) zaznaczyłam, że nie dostałam pracy, ale jeszcze nie wiem o wyniku rekrutacji, chyba za szybko jeszcze a tylko dla tego, że później w ferworze innych obowiązków, zawirowań oraz zbliżających się Świąt mogę zapomnieć. Nie lękajcie się. Pozdrawiam. Iza

Mam nadzieję, że cały przekaz w imieniu kliniki jest prawdą?

logo firmy Brand Manager
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Kierownik Regionalnej Sprzedaży
do bani

Ja również nie polecam Invicty. Zawiodłam się na dr Szpetnar, która za każdym razem gdy do niej przyszłam była nie w sosie - z naburmuszoną miną. Poza tym kiepska jakość obsługi - niemiła zwłaszcza jedna Pani w recepcji. (usunięte przez administratora)

agataw

Kochani w żadnym wypadku nie polecam. Nerwówka, stres, cała firma na lekach. Szefostwo stosuje najprawdziwsz(usunięte przez administratora) a da się to odczuć nawet w dalego wysuniętej placówce w Warszawie a co dopiero w Gdańsku. Płaca dobrze i to jedyna ich zaleta.

kama

właściwie to chciałabym sprostować, z tym(usunięte przez administratora) to przesadziłam, szefostwo dba o pracowników jeżeli chodzi o względy finansowe, nie znęca się fizycznie ani psychicznie, problemem jest jedynie sztywna atmosfera w pracy, wieczne kontrole, sprawdzanie, wszystko jest na wczoraj. Problem tez jest w tym że duzo fajnych ludzi odchodzi z tej firmy, ale z czasem moze bedzie lepiej.

kama

od razu widać że chyba samo szefostwo taką pochlebną opinie o sobie napisało, zwłaszcza, że pisze o sobie w rodzaju męskim a podpisuje się jako Wiktoria. Mnie to nawet nie dziwi, pracowałam w tej firmie jakis czas i wiem jakie praktyki stosują. Nie polecam tej firmy absolutnie, (usunięte przez administratora), atmosfera straszna, cały czas się jest na cenzurowanym, (usunięte przez administratora)Może i płacą nie najgorzej ale zdrowie psychiczne jest ważniejsze. Duza rotacja pracowników w tej firmie mówi sama za siebie

Zostaw merytoryczną opinię o Invicta Klinika Zdrowia Kobiety - Gdańsk

• Jak się pracuje w Invicta Klinika Zdrowia Kobiety?

Zobacz opinie na temat firmy Invicta Klinika Zdrowia Kobiety tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 19.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Invicta Klinika Zdrowia Kobiety?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 14, z czego 1 to opinie pozytywne, 8 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Invicta Klinika Zdrowia Kobiety?

Kandydaci do pracy w Invicta Klinika Zdrowia Kobiety napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Invicta Klinika Zdrowia Kobiety