Opinie o Euro-Went Sp. z o.o. w Gdańsk

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Euro-Went Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Euro-Went Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Wykonywanie instalacji wodno-kanalizacyjnych i pozostałych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Euro-Went Sp. z o.o. w Gdańsk

Czy nowo zatrudnione osoby w Euro-Went Sp. z o.o. otrzymują od pierwszych dni umowę o pracę?

Noname Nowy wpis

Zatrudniamy nowych pracowników na zlecenie

Jaka atmosfera jest między działami w Euro-Went Sp. z o.o.?

Pracownik Nowy wpis

Wystarczy spojrzeć na wynik finansowy w KRSie a odpowiedź nasuwa się sama

Jak wygląda praca w firmie Euro-Went Sp. z o.o.? Czy można liczyć na premię?

Noname

Praca jest jednozmianowa 7-15 możliwe nadgodziny, Premie wypłacane w kwocie 20-30% podstawy.

@Noname

To zacne te premie są - 20,30% WOW. Za co one są dokładnie? Za co można je otrzymać?

@Michał

Kwota, na którą umawiasz się na rozmowie zawiera już w sobie premię. Jak podpadniesz lub zachorujesz - wypłata jest ucinana o te 20-30%. Premią nie można tego nazwać...

Helena
@Anonim

I oni te zasady jakoś jasno tłumaczą na tej rozmowie? Czy to w praniu nagle wychodzi

NN
@Helena

Wszystko wychodzi w praniu, na rozmowie nic o tym nie wspominają. Jeśli wybiera się Pani na rozmowę to warto dokładnie wypytać, ja nie spodziewałem się, że można tak oszukać potencjalnego pracownika. Nawet jeśli Pani poruszy temat na rozmowie, to przy otrzymaniu umowy zrobią swoje i powiedzą, że zaszło "nieporozumienie"

Kamil
@NN

Jednym słowem "komuno wróć", bo tak wygląda praca w tej firmie

Marzena

Widziałam aktualną ofertę pracy jako monter klimatyzacji, stawka 28-30 zl brutto/h , czy nie uwazacie ze to deko mało, czy mi sie tak tylko wydaje?

Jak oceniasz przebieg rozmowy kwalifikacyjnej na stanowisko ŚLUSARZ-KONSERWATOR w firmie Euro-Went Sp. z o.o.? Podziel się z nami pozytywnymi aspektami rekrutacji, jak również wszelkimi zastrzeżeniami odnośnie procesu. Jaki był rezultat Twojej rozmowy?
logo firmy Asystent Projektanta Konstrukcji
Siemianowice Śląskie
MERAENG SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Gomez

Witam, Czy firma w dziedzinie wykonawstwa działa na terenie trójmiasta, czy w delegacje też się jeździ? Opinie na tej stronie mam wrażenie, że dotyczą pracy na hali, przy produkcji, a jak jest w wykonawstwie na budowach?

@Gomez

Dzień dobry , budowy są na terenie trójmiasta

@Gomez

Sporadyczne wykonujemy budowy poza trójmiastem tak jak było to w zeszłym roku gdzie realizowaliśmy umowę dla Drutexu ,wtedy też pracownicy byli delegowani

Czy w Euro-Went Sp. z o.o. możliwa jest praca na podstawie B2B?

Noname

Oczywiście , jest możliwość takiego zatrudnienia

Ile można zarobić na stanowisku Monter w firmie Euro-Went Sp. z o.o. w miejscowości Gdańsk?

W chwili obecnej 28-30zł brutto

Karol

W wątku pojawiła się tylko jedna opinia, wg. której nie warto szukać zatrudnienia w Euro-Went. Zgadzacie się z tym, czy może jednak na ten moment warunki są na tyle dobre, że nic nie piszecie? Dajcie koniecznie znać.

@Karol

Warto spróbować swoich kwalifikacji .

lokalny rynek

Obecnie ta firma już się nie liczy w branży i nikt już nie traktuje jej poważnie na rynku.

@lokalny rynek

Firma jest stabilna !

Noname

Hala jak większość firm jest wyposażona w kamery dla bezpieczeństwa pracowników i pracodawcy. Pracownicy są poinformowani o monitoringu zgodnie z RODO

Czy to prawda, że w firmie mogą liczyć na zatrudnienie ludzie z niepełnosprawnością np. zespołem Downa ? Mam letkiego i zastanawiam się czy złożyć papiery.

@Zainteresowany

Jeśli nie występuje u Pana niepełnosprawność intelektualną w stopniu głębokim to zapraszam

@Zainteresowany

Zatrudniamy osoby ze stopniem niepełnosprawności, jeżeli niepełnosprawność pozwala pracować na wymaganym stanowisku

Jaka jest stawka początkowa w Euro-Went Sp. z o.o.? 14 lutego na Praca.gov.pl dodali ogłoszenie na stanowisko Pracownik Produkcji i zastanawiam się czy aplikować.

Stawka początkowa to 24/h

Karol

Widzę, że znasz firmę Euro-Went od środka. Może powiesz mi jaka atmosfera panuje wewnątrz zespołu i jakie jest podejście szefostwa do pracowników? Liczę, że niedługo mi odpowiesz!

Dzbanella Vulgaris
@Karol

Ty to najlepiej powinieneś wiedzieć jak to wygląda od środka

Firma postępuje zgodnie z zasadami Kodeksu Pracy

Agata

@Noname czyli działają kompletnie bez zmian i stabilnie?

@Agata

Tak , na dzień dzisiejszy wszystko według starych zasad

Noname

W obecnej sytuacji z COVID-19 firma trzyma się na rynku stabilnie , a wypłaty są na czas .

Mirek

Państwowa Inspekcja Pracy Okręgowy Inspektorat Pracy w Gdańsku ul. Okopowa 7 80-819 Gdańsk tel. (58) 520 18 22 lub 23 fax. (58) 520 18 24 e-mail: kancelaria@gdansk.pip.gov.pl Adres elektronicznej skrzynki podawczej Zaprasza do kontaktu. E-skargi można też składać drogą elektroniczną. e-puap: /OIPGD/skrytka

niedoszły pracownik

o to widzę że podjąłem dobrą decyzję idąc do konkurencji, bo jeszcze miesiąc temu się zastanawiałem czy tu pracować

Czarek

@lokalny rynek Czy to były jakieś badania prowadzone i taki wniosek z nich wynika? Mam zupełnie inne zdanie , dziwne!

Nie polecam pracy w tej firmie.

Zostaw merytoryczną opinię o Euro-Went Sp. z o.o. - Gdańsk

• Jak się pracuje w Euro-Went Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Euro-Went Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Euro-Went Sp. z o.o.?

Euro-Went Sp. z o.o.
2.4/5 Na podstawie 10 ocen.
  • Starogardzka 18
    80-058 Gdańsk