Renault Zdunek
counter
3 33 84 5 1
ostrożny_haha

Mam 42 lata i spore doświadczenie w paru firmach. Zawsze jest tak samo, każdy narzeka na swego pracodawcę. Można było zdobyć lepsze wykształcenie, doświadczenie, dokładać więcej starań i też byście zarabiali tak jak wasze kierownictwo i dyrektorzy, mając pod sobą takie ofermy nieszczęśliwe. Ja tam pracowałem co pomogło mi w karierze w obecnej firmie. Mogę powiedzieć tyle : Pracowici i ambitni zagrzeją tam miejsce...

Stachu

Blacharnia-Lakiernia Zdunek Gdańsk to relikt postkomuny, (usunięte przez administratora) w dosłownym znaczeniu. Zarobisz ile przerobisz, ale najlepsze jest to, że tej roboty ostatnio nie ma. Stawki mocno średnie do obecnych w branży. Firma nie kusi potencjalnego pracownika niczym szczególnym.

on

W firmie zaczely się grupowe zwolnienia ,nie spodziewał bym się takiej pochopnej -moim zdaniem,-reakcji na obecną sytuację od takiego dilera samochodów.................

Przemek.

Jako młody pracujący tam ponad 3 lata człowiek mogę tylko polecić firmę. Wiadomo, nie każdemu sie dogodzi ale jeżeli jesteś ambitny i masz jakichkolwiek zapał do pracy to usiądziesz tam i to na długo. Trafiłem tam zaraz po szkole zawodowej, dzięki tej firmie rozwinąłem swoje umiejętności zawodowe, podniosłem kwalifikacje i przeszedłem szereg cykli szkoleń mojego stanowiska. Można powiedzieć, że przeszedłem tam szkołę życia - a dokładnie w sopocie. Nie wiem czy kiedykolwiek będę miał jeszcze takiego kierownika i taki team w pracy ale śmiało polecę całą grupę zdunek. Niestety moja historia musiała się zakończyć z końcem roku i to z przyczyn po prostu prwyatno zyciowych bo sam raczej nigdy bym stamtąd nie odszedł. Wynagrodzenia względem rynku w miarę OK, można premiami naprawdę dostać drugą podstawę. Będę dobrze wspominał firmę i szczerzę się jej kłonie. Pozdrawiam, Przemysław Rynkiewicz

Jakie jest podejście kierownictwa do pracowników w Renault Zdunek?

Beznadziejne
@Pytanie

Jest podejscie samouwielbienie i zapatrzenie w wynik pracownik to narzedzie do uzyskania przychodu obecnie panuje trend jak ci sie warunki nie podobaja mozesz sie zwolnic do niedawna soboty nie płatne zatrudnienie przez jakaś dziwną firmę pracuś na smieciowki i opowiadali ze tak jest najlepiej

Tamk Nowy wpis
@Beznadziejne

Chyba piszesz o firmach sprzątających. Soboty zawsze są dodatkowo płatne chyba że jesteś na działalności no ale wtedy to i tak pracujesz na swój zysk. Firma nie zatrudnia nikogo na podstawie umów zlecenie.

Marta Nowy wpis
@Tamk

Cześć, a jak wygląda stawka za soboty? I na jakiej umowie firma zatrudnia? Można liczyć na umowę o pracę w Renault? :)

Stachu

Maly
@Stachu

Wybacz stary ale chyba nie wiesz co mówisz. Ja pracuje tutaj już ładnych kilka lat i nie narzekam. Wiadomo że są lepsze i gorsze miesiące ale wypłata jest na czas ubezpieczenie i składki od tego co zarabiasz. Jeśli oczekujesz złotych gór to powiedz gdzie takie są? Wszędzie dobrze gdzie nas nie ma prawda?

Szlif
@Maly

Mały ile Ci dali?

@Stachu

Skoro administrator usuwa to tylko potwierdza to co napisałeś dodam tylko a jak zarobisz za dużo to ci normy zwiększą a słup dalej patrzy w ziemię Biedny Tadeusz..

Tamk Nowy wpis
@Stachu

I jeb, trzy tygodnie po tym komentarzu luty okazał się rekordowym miesiącem w historii tego działu a pracownicy zostawali po godzinach żeby przerobić wszystkie zlecenia... :)

Jarosław Nowy wpis
@Tamk

Widzę, że aktywnie uczestniczysz w tym wątku, dlatego pozwolę sobie zapytać, czy wiesz coś na temat ewentualnej pracy w firmie Renault Zdunek? Szukam rzetelnych informacji związanych z tym pracodawcą, dlatego też liczę, że dzięki Tobie uda mi się to ustalić. Będziesz tak miły i napiszesz, czy masz jakieś doświadczenia związane z nimi pod tym kątem?

Użytkownicy czekają na odpowiedź 151 dni.

Jakich pytań można się spodziewać na rozmowie rekrutacyjnej w firmie Renault Zdunek?

on

5L
@on

Tak jak czułem ta firma nigdy nie miała pieniędzy wystarczyło 2 tygodnie kryzysu i jest już bankrutem

Myjczy
@on

Poważnie? Ile osób straci pracę?

Abcd
@Myjczy

Przeszło 100 osób a zatrudnionych było około 400 w całej Grupie Zdunek

Majka
@5L

Chyba to nie jest prawda, skoro otwiera kolejne salony. Obecnie w planach kolejny. Myślę że to dobra zagrywka

@Abcd

Było 500. Zwolnili 200

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Użytkownicy czekają na odpowiedź 252 dni.

Czy w Renault Zdunek są szkolenia zewnętrzne?

Przemek.

Ja
Klient
@Przemek.

Piszesz, że można wyrobić drugą podstawę, jak się daje od siebie ponad normę, czyli doświadczony mechanik zarobi w ASO 3600zł to jest dobrze? Przy wymogach jakie stawiają? Naprawy gwarancyjne, do tego papierkowa robota...

@Ja

I jeszcze pozwalniali pensje 20% w dół i premie

Krzysztof

Niestety nie polecam zwolnienia grupowe po tygodniu pandemi obcinki pensji premi z powodu wirusa które już nigdy nie wrócą a pracy jeszcze więcej za to Buta Kierownictwa i brak szacunku na najwyższym poziomie Cyt.Jak ci się nie podoba możesz sie zwolnić jak pytasz o przyszłość

Piotr
@Krzysztof

Niestety potwierdzam nie polecam opowiadaja o oszczednosciach a sami sie wożą firmowymi bmw na koszt nas wszystkich a sami prowadza na boku swoje interesy

ostrożny_haha

@ostrożny_haha

I gdzie Ty teraz jesteś cwaniaczku pewnie już cie tam nie ma wypompowałeś siano i zniknąłeś lub dalej psujesz i pompujesz

zuzia

Nie polecam pracodawcy Zdunek, do kilku dni przed zatrudnieniem utrzymywali się w decyzji co do zarobków które obiecali na rozmowie kwalifikacyjnej, niestety pierwszego dnia pracy otrzymuję się umowę i okazuję się że zarobki są o 500 zł mniejsze niż ustalone wynagrodzenie, Obie Panie z Kadr, które przeprowadzają rozmowę kwalifikacyjną (usunięte przez administratora) a nawet potrafią wystawić promesę zatrudnienia :)

nick

Zakupiony pojazd powyżej ceny rynkowej z wadami ukrytymi, auto nie przygotowane odpowiednio do wydania, szkoda czasu. Nie polecam, Renault Selection to tylko nazwa.

Lidia

Renault Zdunek poszukuje recepcjonisty/recepcjonistki serwisu http://zdunek.pl/kariera/2018/11/27/recepcjonistka-recepcjonista-serwisu/ Pracodawca zapewnia zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę i możliwość rozwoju kariery. Co sądzicie o tej ofercie? Czy ktoś z Was już aplikował i mógłby podzielić się informacjami na temat wynagrodzenia na tym stanowisku?

Wojtek
@Lidia

A nie poszukują nikogo na jakieś techniczne zajęcia?

Megan
@Lidia

Troche czasu już minęło, ale mam pytanie - aplikowałaś, jeśli tak to z jakim rezultatem i czy jesteś zadowolona z pracy?

Zawiedziona
@Lidia

Niewiem jak pracuje się w tej firmie niestety, a tylko dlatego że pani z HR uważa że mam za dużo lat. Przykre chociaż słyszałam że to porządna firma. Zawiodłam się. Życzę tylko pani żeby po osiągnięciu 40 lat też uznają że no niestety za dużo. Mimo wszystko życzę POWODZENIA.

Gocha
@Zawiedziona

Jestem sercem z Panią

Krzysztof
@Zawiedziona

Czy to, że "masz za dużo lat" usłyszałaś na rozmowie kwalifikacyjnej? Dyskryminowanie kandydatów ze względu na wiek, płeć itp. jest zabronione. Napisz proszę coś więcej.

Aplikant
@Megan

Na rozmowie nic sie nie dowiesz na temat pieniędzy Tak wogóle to b mało sie dowiesz o nich ale o Tobie chcą dużo wiedzieć Jak już się zatrudnisz to już nic nie zmienisz ! Przez lata najlepsze są rozmowy z Hr w obecności Kierownika! Fikcja goni fikcje

Julek

@Przemek a więc praca jest rozwojowa i inwestują w swojego pracownika?

lorakxxx

Renault Zdunek jest jedna ze Spółek w Grupie Zdunek. Zatrudnienie jest coraz większe. Zapotrzebowanie na specjalistów rośnie. Jeśli ktoś jest rzetelny i stara się dobrze wykonywać swoje obowiązki i chociaż trochę bardziej zaangażować niż rzeczone minimum to na pewno będzie się czuł dobrze. Firma stawia na rozwój- pracownicy odbywają szkolenia- czy to wewnętrzne- czy zewnętrzne za pośrednictwem szkoleniowców lub szkół technicznych czy samej sieci Re. Pracuję tu długo. Z biegiem czasu poziom stanowisk się zmienia, wynagrodzenie również (na plus oczywiście). Wszędzie dobrze, gdzie nas nie ma – wiele przypadków w firmie wskazuje na chęć zmiany, poszukiwanie innej, „lepszej” pracy – a jeszcze więcej prezentuje przypadki powrotów i kontynuowania współpracy. Firma się rozrasta do rangi korporacji – nie jest już tak domowo, jak wcześniej. Ale to wymóg czasów, w jakich żyjemy i należy dostosować się do tępa rozwoju. Podsumowując: w Renault Zdunek można się bardzo wiele nauczyć, a jeśli tylko chcemy się zaangażować – można rozwinąć się w wielu dziedzinach.

Gocha
@lorakxxx

Ha ha

@lorakxxx

Heheh dobre, brakuje jeszcze tylko na sam koniec „niech nam żyje prezes naszego klubu”... czy ktoś zamieszczając taki wpis myśli, ze ludzie, którzy to czytają to kompletni idioci ?

Użytkownicy czekają na odpowiedź 584 dni.

Jak się pracuje z ludźmi z Renault Zdunek?

Były Pracownik

Niestety tak się pozmieniało od czasów nowego Szefa blacharni że ludzie uciekają . Brak doświadczenia nieprofesjonalne traktowanie Pracowników notoryczna nieobecność brak decyzyjności przynosi efekt każdy kto ma głowe na karku ucieka z blacharni gdańsk

@Były Pracownik

Taka to prawda Panie (usunięte przez administratora)

Bartosz
@Były Pracownik

Rozumiem, że według Ciebie atmosfera w pracy nie jest najmocniejszą strona zatrudnienia. Czy inne sprawy takie jak wynagrodzenie lub rodzaj zawieranych umów mógłbyś zaliczyć do plusów? Napisz proszę więcej na ten temat.

@Bartosz

Tam już atmosfery nie ma najgorsze jest to że ludzie niekompetentni stanowia dziś kadre zarządzającą wiec co tu dużo pisać pieniądze a dzis każdy płaci na czas

Marian
@Bartosz

Pieniądze raczej na srednim poziomie o podwyzkę trudno.

Angela

Negatywne opinie wypisują ludzie których skrzywdził los i na swoją bezradność najlepiej jest winić innych... za takie komentarze powinni dostawać w pysk! Renault Zdunek to porządna firma!

jan
@Angela

angela nie pysk tylko w twarz ty prostaczko.Komu (usunięte przez administratora) lirzesz-podaj swuj wiek i wszystko jest jasne!!

Heniek

Ważne, że firma jest dobrym pracodawcą , ja polecam!

Renault Megane 3

Witam. Dzisiaj odebrałem swoje auto z lakierni Zdunek Renault na Mialkim Szlaku. Faktycznie element został pomalowany w miarę dobrze ale po powrocie do domu zobaczyłem że mam porysowany tylny zderzak. Wróciłem do lakierni wyjaśnić sprawę. Faktycznie jak oddawali auto do lakierowania to samochód był brudny ale tych rys na 100% nie było. Pan z szyderczym uśmiechem na twarzy stwierdził że na zdjęciach nic nie widać więc nie będą poczuwać się do odpowiedzialności. Ponadto jak kiedyś malował tam tylny błotnik to panowie połamane mi zatrzask klapki lampy tylnej i nawet się nie przyznali.

Zachęcam osoby, które są zatrudnione w renault zdunek o opisanie aktualnej sytuacji panującej w tej firmie. Jak w tym momencie wyglądają warunki pracy? Czy pracodawca organizuje swoim pracownikom szkolenia podnoszące ich kompetencje?

GDA
@Administrator

he jakoś tak fajnie nie jest pracownicy (Mechanicy)kablują się nawzajem do kierownika a kierownik wybiera tych co najlepiej kablują i biorą ich pod skrzydło a resztę pracowników olewają i czepiają się

Niko
@GDA

To racja. Kabluje W.P. w Gdyni.

Lidia

@Gutek rozumiem, że miałeś okazję pracować w firmie renault zdunek, czy mógłbyś opowiedzieć nam w kilku zdaniach jak wygląda kwestia warunków zatrudnienia oraz atmosfery? Może posiadasz również informacje na temat aktualnych rekrutacji w tej firmie? Daj znać, każda wypowiedź, zawierająca merytoryczną treść będzie cenna.

Zostaw merytoryczną opinię o Renault Zdunek - Gdańsk

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Renault Zdunek