PUH Zdunek Sp. z o.o.

Gdynia

Opinie o PUH Zdunek Sp. z o.o.

sama prawda

Jestem na tak, jeśli chodzi o tą firmę. Mają dobry pakiet socjalny, który mnie tu głównie przyciągnął.

kinter

Najwyższa ocena z możliwych, za co? A już mówię. Mają profesjonalne szkolenia. Szczególnie dla tych w biurze. Można się realizować i testować swoje pomysły. Myślę, że długo tu zagrzeję miejsce.

Edyta Jakubowska

Co ja będę dużo pisać, firma z klasą. Wiedzą, że pracownika trzeba szanować.

Magda

Pełen profesjonalizm przy bardzo miłej i luźnej atmosferze w pracy. Tak tu się pracuje na co dzień :)

Eliza89

Jeśli chodzi o pracę w biurze, to jest normalnie. Płacą na czas i zadania nie są monotonne. Bardzo się przyzwyczaiłam do pracy tutaj.

Kanka

Pracuje w dziale HR. Mamy zgrany zespół. Można się z szefem dogadać i nawet w kwestiach urlopowych.

Alberczyk

Jeśli chodzi o biuro, to bardzo dobrze funkcjonuje. Pracuje mi się tu najlepiej, a kilka firm przerobiłem. Nie mam nic im do zarzucenia, a wiele zawdzięczam.

Czy podoba Ci się komfort pracy w firmie PUH Zdunek Sp. z o.o. ? Jak oceniasz atmosferę pracy oraz zespół pracowników? Pomóż innym poznać firmę i napisz swoją opinię.

Zostaw opinię o PUH Zdunek Sp. z o.o. - Gdynia

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie PUH Zdunek Sp. z o.o.