Mostostal Pomorze S.A.

Gdańsk

Opinie o Mostostal Pomorze S.A.

Kolega

No właśnie kolego myślę ze nadchodzi czas ażeby to zmienić!!!i domyślam się że chodzi o dziadka z dwójki????Wreszcie nadszedł czas na chwilę prawdy.pozdrawiam

Jas

Panowie właścicielem tejże firmy to Dragos.SA a wy się boicie!!a tejże firmie dzidek nawa nr 2 ludziom co miesiac placi wyplate!jak myślicie z emerytury!?a może podwykonawca jako slup!co????

Mietek

Jest to zakład który jest na rynku parę ładnych lat maja dobra kadrę na warsztacie,posiadaja spore możliwości,ale blokują ich brakiem kontraktów.Generalnie ludzi maja za niewolników,naj gorzej jest jak Tata za synka wykształcenie nosił kury i kaczki,a ten i tak nic sie nie nauczyl i udaje wazniaka

Heniek

Takich mamy włodarzy na.tym zakładzie dziady i tyle a ten gruby burmistrz chodzi jak chłopiec do zebrania.

Gość

No to się zaczęło...... brak kasy na wypłaty w terminie. Czyżby powtórka z Vistalu???

KS
@Gość tydzień temu

Czyżbyś nie czytał swojej umowy - wypłata jest jak zwykle przed terminem.

Gość

Szanowny spawaczu z wislanego zanim zaczniesz zaśmiecać tą stronę to przypomnij sobie któż nie inny jak nie spawacz pijaczyna z wislanego 2 lata temu pijany w czasie godz.pracy doprowadził w Nowym Porcie do kolizji skuterem!!!ok god.14-stej Brawo...

spawacz

Witam w tej firmie jest mała garstka ludzi co musi pracować na leserów wszyscy się chwalą że wszystko potrafią a tak naprawdę to tylko pijaczyny robiłem na wiślanym nabrzeżu i tam się uczciwie pracuje wszystko poukładane jak się należy aż miło popatrzeć robota idzie a załadunki sekcji wzór każdy wiedział co ma robić brawo tak trzymać uczcie się ot tych panów tak się pracuje pozdro dla spawaczy z wiślanego

Monter

Kolega jeden się chwalił ze składa rurki,i potrzeba ludzi ale chyba u dziadka emeryta hebiki składać mikro podpory dla lotos,bo z inną robotą uuuuf byloby słabo....????

Gosc

Jeden z kolegów się chwalił że ludzi potrzebują!chyba do dziadka emeryta hebiki składać takie mikro podpory,bo z inną robotą to słabo to widzę????

Staly Pracownik

Jeden nauczył się składać rurki haha ,piszecie ze Waldek płaci tyle a tyle,!!!a wiecie dokladnie ze tylko dzieki Waldkowi Lucjanowi pracujecie bo wy w spółkach stoczniowych nie macie szans bo tam trza znać rysunek i mieć wyobraźnię a z tym u was Panowie kiepsko pozdrawiam

Ktoś

U Waldka na pseudo umowie o pracę lub na działalności za maksymalnie 23 zł?! Brawo ty :)

Pracownik waldka

No to super pajacu za 18 zl????????????

Ja robie rownież na rurach nie tylko szlifierka po blacha i robotę mam. Teraz robimy dla Lotosu i potrzebują ludzi tyle ze muszą umieć a nie narzekać.

Stary pracownik

Dyrektor zanim zająć organizacją pracy to jest kierownikiem projektu ,ale jest BĄBA w firmie jak niema pracy to dopiero szuka , I maję być efekty

Stary pracownik

Noooo i znowu redukcja etatów...a nie przepraszam "wolne" oczywiscie bezplatne. PANIE PREZESIE TO JUŻ 2 RAZ W TYM ROKU A MAMY DOPIERO WRZESIEŃ. Dlaczego nie zalatwiacie nowych kontraktów??? Ludzie maja rodziny i rachunki do płacenia. Co 3 miesiące zatrudniacie i zwalniacie. Co wy sobie k... myślicie???

Ferrari

Jeszcze się taki nie urodził co by wszystkim dogodził.

gość

ludzie pozwalniali was a wy nie umiecie odejść z honorem zawsze tak jest że jak firma ma mało roboty to zmniejsza zatrudnienie i to nie tylko Mostostal tak robi . A wy wyciągacie jakieś brudy ten pije ten handluje wódą jak dzieci tylko firmie zły wizerunek wyrabiacie a jak będą mieli robotę to i tak wrócicie ja tam pracowałem robiłem swoje i zawsze było ok pozdrawiam.

Ja1

Panie Ktoś za treści zniewazajace właśnie zgłosiłem Cię na policję

Jasiu33

4 rok z rzędu szykuje się przestój! Pracowałem każdego roku od 5 do 8 miesięcy max! A reszta to przestoje...tym razem ma trwać 5,6 miesięcy...a cała nagonka o małych stawkach,naganiaczach,rodzinnej firmie,lachociągach majstrów i społeczniakach to niestety prawda. Masz zrobić swoją robote jak najszybciej i potem jesteś dla nich zbędnym śmieciem...w tym roku w reście kończe kariere w tej firmie

@Jasiu33 27.04.2017, 13:54

Jasiu sam widzisz , robisz swoją pracę względem wymagań klientów z Norwegii a stawki godzinowe dla Montera ? Takie same jak szlifierza którzy jadą każda spoine na gładko, pseudo brygadzista Makaron i jego brat Łąbedz hahaha :D . Poparcie mają lachociągi brygadzistow i chudego a reszta nie ważne bo tutaj pracujesz 8 miesięcy a następnego dnia dostajesz kopa bo nie ma pracy dla ciebie, ile ludzi przychodzi pić i później śpią w szatni bo nie są w stanie pracować a walą puste roboczo godziny pochowani po szatniach, Brygadzisci śpią w swojej kanciapie,a reszta udaje że coś robi :) Ale roboty nie ma więc spotkacie się na Stoczni w Gdyni :)

KmA
@Ktoś 27.04.2017, 18:33

Flaszkę od Marcina kupcie i Mostostal Pomorze, garba dostac : ))

Ktoś

Garstka pracowników jest zatrudnionych na podstawie umowy o pracę, reszta osób pracuje przez spółki które naganiaja ludzi takich jak Faja,Waldek - dają maksymalnie 18 zł na umowie zlecenie a działalność maksymalnie 23 zł i co najmniej 200 godzin , Majster Adolf jest stukniety porządnie (kto wie to wie) picie w tym zakładzie to normalna rzecz ( brygadzista sprzedaje alkohol w szatni ) mowa wiadomo o Małym, jedyny porządny Majster to Jajo a reszta stara się wprowadzić terror aby robić do 18 bo im się to podoba. Kontrakt się kończy i ludzi wywalaja po kolei nawet na stałe, narzędziownia z heniem to masakra . Pozdrawiam

yyyyy

raz robisz 11 godzin a później przez pół roku 8 godzin 4 dni w tygodniu. tak tu bywa. podwyżki 1.3zł raz na 5 lat. ogólnie firma nie szanuje pracowników.

grow up
użytkownik zarejestrowany

firma ma stabilny grunt pod nogami, a nie oszukujmy się, ale takich miejsc pracy ludzie się sztywno trzymają @a tak właśnie

gość

to prawda pracowałem 4 lata i tylko rodzina ma tam poparcie i kolesie majstrów który nie potrafi nawet spoiny wyszlifować a jak ktoś ma pojęcie o robocie to robi całą robotę teraz wyzbywają się ludzi bo z robotą krucho

szef

Tam pracuje sama rodzina nikt obcy nie distanie pracy ttylko rodzina

Paweł

trzeba być nieźle stukniętym żeby chcieć pracować w tej firmie

alf

jak tam dostać sie do pracy mam papiery ale mówią że nie ma pracy

Szymek golibroda

Pomyśl człowieku dzięki temu, że ktoś ma ochotę dopłacić ty dostajesz wynagrodzenie. Zarządzanie w okresie kryzysu polega miedzy innymi na minimalizowaniu strat. JAk ci tak żele to szukaj sobie nowej drogi \"pajacu\"

Zostaw opinię o Mostostal Pomorze S.A. - Gdańsk

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Mostostal Pomorze S.A.