SAFE Co LTD

Gdynia

Opinie o SAFE Co LTD

Ewelina

Jak ktoś nie potrafi pracować i współpracować z innymi to nie będzie mu dobrze. SAFE Co to dobra firma a puste forum świadczy , że jest dobrze

BA
@Ewelina 16.11.2017 17:43

Puste forum bo SAFE juz prawie nie ma

we

a może zdradzisz nam chociaż na jakim stanowisku pracujesz? to uczyni przyjacielu twoją historię o wiele bardziej wiarygodną dla forumowiczów tutaj.

monter

Pracuje się dobrze, stawki może nie porywają, ale wypłaty zawsze w całości i zawsze na czas. ZUS, ubezpieczenie jest, atmosfera w porządku. Ludzie pracowici i kumaci, na pewno się utrzymają. Wiadomo, jak wszędzie są brygady lepsze i gorsze, mała rotacja pracowników daje do myślenia. Pracuję tam od jakiegoś czasu i nie narzekam. Pewna firma, godna polecenia.

Adrian Robak rześnia
@monter 22.09.2016 20:33

co ty! kupa nieszczescia, stara panna, nieogarnieta, zabiore ci wszystko jak matka kolo ciebie umrze, kupa mieci robalowo!

Weldi

Słyszałem że potrzebują ale ciężko się utrzymać. Czy ktoś tam pracuje?

Weldi

Jakie są tam stawki (we Francji ) i jak ktoś wie to na jak długo trzeba pracować?

kudczakf

A ty pewnie masz wujka bociana i grasz w te swoje gry z powerbankiem chyba ze juz przedluzacz ci podcisgneli do ladowarki? Wez sie do roboty OLO!!!

spawacz Marek

stabilna prace? wywalaja od razu jak maja ciut w przód z robotą. i siedzisz 2 tyg i czekasz na telefon by isc na 3 h pracowac i znowu 2 tyg w domu. o francji nic nie mowi. 12 tyg tam na 2 zjezdzasz. 9 euro dostaniesz, wyzyw sie sam, kwatery to afrykanskie lepianki i kurniki a o zapierdzielaniu nie wspomne. sa lepsze firmy w niemczech za lepsza kase, czestsze zjazdy i lepszy socjal.

Se

Safe jakoś się trzyma jeszcze. weszli w tematy elektrowni Na razie pracy nie mają za dużo. Coś ma ruszyć w kwietniu. Ale firma ogólnie jest OK. Kasa na czas zusy ubezpieczenie i umowa o prace (normalna).

cziko

w końcu jest to firma , a mianowcie stocznia, która zajmuje, a raczej również zajmowała się statkami. Obecnie wszelkie branże przemysłu w których kiedyśliderowaliśmy w europie, albo przynajmniej byliśmy znaczącym graczem - obecnie podupadają na tyle , że nawet takie firmy jak SAFE są uległe temu kryzysowi

?

Zadzwoń do nich. Wszystkiego się dowiesz.

b...

Ubezpieczenie jest. Nie ma z tym problemu.

Bleee....

Płacą na czas ale mało. Niepolecam tej firmy. Godzin zawsze brakuje. Szczególnie u majstra Bary. Nawet koncówek z wypłaty niedaje tylko zabiera sobie[usunięte przez moderatora]

hajkus

bylem trzy razy we Francji z tej firmy i jakos było wszystko poukładane co prawda w Boulogne nie cierpia ludzi którzy pracowali w Cherbourgu ale co do płatności to wszystko jest ok

ja

firma pracę załatwia ale klika jest wszędzie trzeba głęboko w [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] zapodać aby się utrzymać na kontrakcie szkoda nerwów

byly
@ja 11.01.2011 19:49

nikomu nie polecam pracy w w gdansku u bociana-on spoko ale wiekszosc to lesery-ziec nic nie robi caly dzien(wszystko wie umie wszystko ale mu nie wychodzi)synek-czuje sie kierownikiem....cos robi-czytaj gra na fonie:)spora czesc to lesery....przyjmiesz sie to bedziesz zapierdalal za 3:)

Zostaw opinię o SAFE Co LTD - Gdynia

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie SAFE Co LTD