Opinie o Havyard Production &Service Sp. Z o o w Gdańsk

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Havyard Production &Service Sp. Z o o. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Havyard Production &Service Sp. Z o o na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pojazdy specjalistyczne - produkcja statków i łodzi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Havyard Production &Service Sp. Z o o w Gdańsk

Jak wygląda ścieżka awansu w Havyard Production &Service Sp. Z o o?

Pracownik Nowy wpis

Wygląda świetnie - dla wiadomości firma w upadłości - stąd nie zatrudnia, nie rekrutuje, nie płaci. Pytanie wykreowane przez bota .

Czy Havyard Production &Service Sp. Z o o zatrudnia studentów?

gdzie się podziali ci pseudo project managerzy co wypisywali pieśni pochwalne na temat firmy ? zawinęli się dawno zostawiając tonę długów i kłamstw.

Beata Nowy wpis

Nie wiem, o co Ci właściwie chodzi. Pytanie dotyczyło tego, czy firma Havyard Production &Service zatrudnia studentów, więc byłoby dobrze, jakbyś spróbował rzetelnie odpowiedzieć. Mnie w szczególności interesowałoby to, czy organizują tam jakieś specjalne programy stażowe i praktyki dla młodych osób. Wiesz coś o tym?

Pracownik Nowy wpis
@Beata

Beatko - firma już prawie rok temu zawinęła się z rynku - o jakich stażach wygadujesz? interesujące jest to że takie Beatki zadają podobne pytania pod różnymi profilami firm generując ruch :)

Co za śledzie tam pracowały. Świadectwo pracy wydane z upoważnienia, Urząd pracy je kwestionuje, w zeznaniach za pierwszy miesiąc pracy (usunięte przez administratora) w ZUSie, nie można uzyskać zaświadczenia z ZUS o składkach, (usunięte przez administratora) na kółkach.(usunięte przez administratora)

Wenus

Przez ostatnich kilka miesiecy pracowalem na hali przy ulicy Wenus. Atmosfera jest straszna głównie spowodowana przez brygadziste na co pozwala i popiera kierownik hali produkcji chodzi tutaj glownie o zastraszanie bądź poniżanie. Jeśli chodzi o premie, to radze zapomnieć, bo przez ostatni rok byly tylko obiecywane, a nic nigdy na papierze i nic nie zostało wyplacone. Firma nie przestrzega żadnych zasad bhp w zime temperatura na sporym minusie czy ppoż ( brak gaśnic). Z tego co jest mowione wyzej to obecnie firma jest w stanie upadłości ma bardzo gigantyczne długi, a spełniające sie wyplaty to norma, brak nadgodzin, oczywiście na rozmowie kierownik zapewnia że nadgodziny są jednak sa to pojedyncze dni zazwyczaj 2 do 5 dni w miesiącu. Na hali bardzo duży bałagan, a gdy brak komponentow wszysto robione jest na sztuke by wygladało, a później trzeba to poprawiać, oczywiście wszyscy wymagają by robić to najszybciej jak to mozliwe. Brak możliwości jakiegokolwiek rozwoju oraz bardzo duża rotacja na hali, bo niewiele osób wytrzymuje taki mobing, nowe osoby zazwyczaj są do pierwszej wyplaty i zmieniają firme.

Manager Produkcji HPR
@Wenus

Drogi Były Pracowniku Z całym szacunkiem, ale Twoja wypowiedź to stek pomówień. Przytoczę tu kilka. Firma jest certyfikowana przez zewnętrzną firmę audytową w zakresie swojej działalności wg norm ISO 9001, 14001 oraz 18001. Firma nie znajdywała się i nie znajduje się w stanie upadłości. Sugerujesz, że temperatura była na sporym minusie, nie przypominam sobie takiej sytuacji i jest to fizycznie niemożliwe na ogrzewanej hali. Z tego co piszesz brak był dla Ciebie możliwości rozwoju, byćmoże nawet tego nie sprawdziłeś. Duża rotacja? Nie sądzę, były pojedyńcze przypadki, które nie są czymś nadzwyczajnym w przypadku firm produkcyjnych i można je zliczyć na palcach jednej ręki. Nasza firma produkuje dość specyficzne rozwiązania, nie są to rakiety kosmiczne, ale wymagające wysokiego poziomu jakości produktu i taki właśnie poziom wymagamy od naszych współpracowników.

Krzyk
@Wenus

Niestety musze sie zgodzić z tym co jest wyzej, wlasnie zakonczylem współpracę z tą firmą jeśli tak to mozna nazwać, pracowałem tam tylko przez 2 miesiące i w porę zmieniłem firme. Na rozmowie były obiecane cuda wianki, a później niestety rzeczywistość, praca ponad obowiązki, również atmosfera którą wprowadzają przełożeni jest nie do zaakceptowania.

Sprawiedliwy
@Manager Produkcji HPR

Ale co ty Facet opowiadasz? Gdzie są wyplaty za maj??? I co robia chłopacy na "warsztacie?

Były
@Manager Produkcji HPR

Poziom? Jak najlepsi już odeszli, albo zamierzają odejść. Po ogłoszeniach widać jakiego pracownika szukacie, najlepiej taniego. Takie ogłoszenia to na drzewo na wsi można powiesić. Dojazd na robote jest fatalny. Na hali rządzą układy, brygadzista to taki poganiacz, który nie zna sie na robocie i tylko dzwoni na biuro. Jak z nim dobrze żyjesz, to możesz nic nie robić cały dzień. Pół dnia na telefonie siedzi, a pół drze ryja i hamsko się odzywa do wszystkich. Nie wiadomo co robić, trzeba się dopytywać o robotę. Jednego nie skończysz, już nastepne trzeba zaczynać, żeby zaraz to rzucić. Do szafy się wraca 3 razy, bo problem z materiałem. W biurze o nic się doprosić nie można, bo każdy wiecznie zajęty., a nadgodzin nie ma komu robic. Tylko student ze swoim szefem zapier$#lają po nocach, żeby reszta towarzystwa się mogła dobrze bawić, a wszystko się odbija na tych pracownikach najniżej. Jak im sie odechce to reszta moze sie pakować. Bajzel jest wszedzie w tym biznesie, ale takiego cyrku jeszcze nie widzialem.

Sąd
@Manager Produkcji HPR

Drogi Panie Managerze Produkcji - skoro firma nie jest w stanie upadłości , proszę o informację kiedy zostaną spłacone długi wobec innych firm ? Są liczne sprawy sądowe, które niestety się ciągną wiele miesięcy - ze względu na nasze sądy, nie można tego przyspieszyć Brak kontaktu w HPR odnośnie spłaty zaległości, każdy umywa ręce. To że posiada certyfikaty o niczym nie świadczy jeśli nie są regulowane zobowiązania.

Beata
@Wenus

Twój wpis jest prawie sprzed pół roku, jednak mam nadzieję, że się odezwiesz. Nie znajduję w sieci informacji na temat upadłości Havyard Production. Czy mógłbyś odnieść się do tego? Faktem jest, że nie ma też w Internecie aktualnych ofert pracy w tej firmie, jednak rozumiem, że może ona rekrutować na inne sposoby. Dlatego dziękuję za Twoją opinię o warunkach pracy tam.

Brałeś udział w rekrutacji do Havyard Production &Service Sp. Z o o. Jakie warunki Ci zaproponowano? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej panowała przyjazna atmosfera? Czy coś Cię zaskoczyło?
do Managera Produkcji

Drogi Managerze Produkcji - czy posiadanie certyfikatów, uznań itp itd zwalnia firmę od płacenia podwykonawcom za usługi o dostawę towarów ? Czy na to wam zabrakło kasy na zrobienie certyfikatu ? Słabo się takie rzeczy czyta - świadczy to o dennym poziomie organizacji. Jest sporo spraw sądowych przeciwko waszej (specjalnie pisane z małej) firmie, co więcej - na niektóre rozprawy nikt się nie pofatygował z waszej strony. Na to proszę również zrobić certyfikat. Generalnie firma wydmuszka, śmieszny żart.

podwykonawca

Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: co mógłby poprawić??? PŁACIĆ ZA WYKONANE ZLECIENIA!

Były
@podwykonawca

Płacą.. tylko czasami nie w porę.

Kooperant i dostawca

Firma nie płaci dostawcom, już kilku wystąpiło do sądu , przeterminowane są faktury ponad 100 dni od terminu płatności. Brak kontaktu oraz brak konkretów odnośnie spłaty zadłużenia. Niedługo wejdzie komornik. Fatalnie to wygląda. Nadużyte zaufanie .

maly
@Kooperant i dostawca

Przynajmniej w Norwegii jest ok ,kasa na czas ,a jeśli coś się nie udaje to zawsze wyciągnie firmę z tarapatów .No niestety czego dotkną to zawalą no w Pl może lepiej czy w Francji nie robić

Dawny Gość

Miało być pięknie a z miesiąca na miesiąc coraz gorzej, do tego spóźniająca się wypłata łamiąca umowę i kodeks pracy. Warunki pracy na hali mieszczącej się na ul. Wenus tragiczne zwłaszcza w chłodne dni. Do tego atmosfera mobingowa narzucona przez jednego z podopiecznych aktualnego kierownika jest karygodna. Brak przestrzegania BHP i ppoż. Generalnie kontrola PiP-u jest wskazana w tym zakładzie. Nie polecam !

IZA

mąż był na 2 kontraktach we Francji.......3 wypłaty ...nigdy nie na czas.....godziny się nie zgadzały nigdy....z liczeniem to mają duże problemy....burdel na kółkach ...nikt nic nie wie...bo nie jest od tego....a (usunięte przez administratora) wie od czeko są....spychanka za każdym razem...NIE UCZCIWA...JEDNA Z NAJGORSZYCH FIRM JAKIE SPOTKALIŚMY.......przy przyjęciu...złote góry obiecują....a z czasem się okazuje...ZŁODZIEJSTWO ...BURDEL....I ŻADNEJ KOMPETENTNEJ OSOBY NA JAKIM KOLWIEK STANOWISKU....

maly
@IZA

z tego co pamiętam to do Francji łapali amatorów kompletni nieudacznicy na sztuke ,tak ze wez go do jakiegos magazynu worki nosic

Szymon

@And 12, twoja opinia na pewno przyda się potencjalnym kandydatom. Proszę Cię jednak o jej rozwinięcie. Poruszyłeś bardzo ważny wątek terminowego wynagrodzenia. Czy możesz napisać, co rozumiesz pod stwierdzeniem, że firma Havyard Production&Service płaci, ale nie wszystko? Może istniały jakieś zastrzeżenia do wykonanej przez Ciebie pracy?

And 12

Napiszę o pracy we Francji do której byłem delegowany .Moze tylko na temat firmy Havyard .Zatrudniaja kazdego kto się zgłosi nie trzeba się znac na robocie.Pieniądze -Płacą ale nie wszystko i nie w terminie.A gdy pojedziesz i będa chcieli zebyś przyprowadził samochód ,mozesz ale ci nie zapłaca.Omijam szerokim łukiem tą firmę.A brak pieniędzy ,myśle ze pójde do sądu pracy.Jeśli komuś pomoze w podjęciu decyzji moja opinia ? Pozdrawiam

Szymon

Od długiego czasu na forum nie pojawiła się żadna nowa opinia od pracownika firmy Havyard Production & Service. Czy to oznacza, że jesteście zadowoleni z pracy dla tej firmy? Może w ostatnim czasie zaszły w firmie jakieś zmiany? Niektórzy z kandydatów zaglądają na forum GoWork.pl żeby zdobyć informacje o swoim przyszłym pracodawcy.

Szymon

@Mar, Może warto po prostu wysłać CV do firmy Havyard Production & Service i skorzystać z zaproszenia na rozmowę kwalifikacyjną? Dobry pomysłem może być też skierowanie swojego pytania bezpośrednio do pracodawcy. Obecnie działy rekrutacji w firmach lub osoby odpowiedzialne za prowadzenie rekrutacji, coraz częściej udzielają kandydatom niezbędnych informacji jeszcze przed rekrutacją. Może warto po prostu zadzwonić i zapytać o interesujące Ciebie kwestie?

mar
@Szymon

dzięki za odp.

Mar

Czy ktoś, może coś powiedzieć o pracy i zarobkach na hali produkcji rozdzielnić w Gdańsku Osowa?

Ex pracownik

Stanowczo nie polecam tej firmy. Wyplaty z kilkudniowym opoznieniem. Bledy w liczeniu również wystepowaly. Osoby w biurze nie kompetente, klamliwe I aroganckie.

Maly

Kiedy haviard wyplaca pieniadze czy jest na czas

Szymon

@Daro, może uzasadnić swoją opinię? Dlaczego bałagan? O co konkretnie chodzi? Kto jeszcze odniesie się o Havyard Productions jako o pracodawcy? Możecie polecić firmę innym osobom?

Daro

Nie radzę nikomu pchać się w ten bałagan jako nadzór produkcji. Porażka totalna...

Dostawca!.

Nie płacą za materiały!.

@Dostawca!.

Tylko tobie czy ktos jescze mial taka struacje?

Szymon

@Dostawca!. możesz rozwinąć swą wypowiedź? Jest to dość poważne oskarżenie, inni użytkownicy powinni znać prawdę na jej temat, zaś ta wypowiedź niewiele nam wyjaśnia. Bo na podstawie jej strony internetowej https://www.havyard.com/ można wywnioskować, że Havyard Production &Service jest profesjonalnym przedsiębiorstwem.

Zostaw merytoryczną opinię o Havyard Production &Service Sp. Z o o - Gdańsk

Havyard Production &Service Sp. Z o o