Invicta Klinika Zdrowia Kobiety

Gdańsk

Opinie o Invicta Klinika Zdrowia Kobiety

Mika

Pracuję w Klinice Invicta od dłuższego czasu i po przeczytaniu tych komentarzy mam wrażenie, że są one pisane o zupełnie innej firmie. Moim zdaniem osoby, którym nie chce się pracować i chciałyby dostawać pensję tylko za to, że przychodzą do pracy nie powinny się wypowiadać. Oczywiste jest to, że każdy ma swoje obowiązki, które musi wypełnić ale nikt nie stoi nad tobą z batem i nie czeka aż "powinie Ci się noga". Zawsze można liczyć na pomoc zarówno przełożonego jak i współpracowników. Poza tym atmosfera jest bardzo przyjazna, a przynajmniej ja osobiście nigdy nie pracowałam w firmie z tak miłą atmosferą, gdzie w dodatku każdy traktuje Cię jak równego sobie. Także jeśli ktoś nie potrafi rozmawiać z ludźmi, odnaleźć się w społeczeństwie i ma podstawowy problem w tym żeby w pracy faktycznie pracować, a nie tylko siedzieć na tyłku, kompletnie nic nie robić i jeszcze dostawać za to kasę to faktycznie ta firma nie jest dobrym dla niego miejscem i dobrze dla obecnych pracowników, że już nie muszą się z kimś takim męczyć każdego dnia.

tynka

Pracowalam przez jakis czas w dziale Call Center - odradzam serdecznie. Brak szacunku dla pracownika, kilkuminutowe przerwy na 8 godzin wyliczane co do sekundy, kiedy stresujesz sie, aby szybko cokolwiek przelknac bo czeka "kolejka na linii". Najnizsza krajowa + premia - robia wszystko by ja odebrac. Nieproporcjonalna liczba zadan dla jednego pracownika, ciagle pretensje, mobbing, atmosfera strachu. Brak mozliwosci rozwoju, awansu i przede wszystkim niekompetentne kierownictwo

anonymous
@tynka 18.11.2017 20:42

Kilkuminutowe? Chyba pracowałaś w innej Klinice bo od baardzo długiego czasu każdy pracownik ma 30 minut na 8h pracy, a nigdy też się nie zdażyło żeby ktoś zwrócił mi uwagę jeśli przedłużyłam przerwę bo miałam jakąś "nagłą sytuację". Odebrana premia?? Od jakichś 2 lat została odebrana może 2-3 razy i z tego co wiem była podana przyczyna. Atmosfera strachu? Akurat nikt kto pracował na call center nie narzekał na atmosferę, bo zawsze była ona przyjazna. Mamy zgrany team i się wspieramy. Awans jest możliwy jak w każdej firmie ale chyba Ty za długo nie pracowałaś skoro dajesz taki komentarz i raczej po kilku miesiącach pracy nie dostaniesz awansu :) Może się po prostu nie wykazałaś... Pozdrawiam

gall anonim
@tynka 18.11.2017 20:42

Zgadzam się z przedmówczyniami a propos atmosfery w dziale Call Center - nigdzie nie spotkałam tak zgranego, fajnego i profesjonalnego zespołu pracowników, jak tam. Stres? Prawda, ale taka specyfika pracy. Mobbing? Przełożeni traktują pracowników z szacunkiem, wystarczy odwdzięczyć się tym samym ;) Oczywiście, zdarzały się osoby, które nadużywały zaufania zespołu, kombinowały z wolnym lub wydłużały urlopy lewymi L4 w momencie, gdy skład był mocno osłabiony, i osoby te nie były specjalnie lubiane - ale cóż, chyba zasłużenie w takim przypadku ;)

kaśka

Nie polecam, dziewczyny nie idziecie tam do pracy, nie ma czego szukać. Brak rozwoju dla pracownika, brak perspektyw, jednak ciągle wykorzystywanie i zlecanie coraz to nowszych zadań i obowiązków . Mobbing, brak szacunku dla pracownika i współpracownika jest na porządku dziennym. Od dłuższego czasu szukają tam pracowników i nie ma chętnych. Kasa też jest przeciętna, nawet POZ płaci lepiej i można się więcej nauczyć. Współpracownicy, którzy zostali to najgorsi podludzie, bez współczucia, uczyć i zasad... kierownictwo nie ma szacunku dla pracownika. Przełożony jest tylko od picia kawy, bo sam nic nie umie i nie potrafi pomóc. Odradzam.

anonymous
@kaśka 16.10.2017 14:58

Wpisz swoją oNiestety nie zgodzę się z tą opinią. Mobbing? Ani razu nie doznałam tutaj mobbingu ; brak rozwoju? ja zdobyłam bardzo dużą wiedzę medyczną na szkoleniach ; POZ płaci lepiej? Wiele osób nie narzeka tu na pieniądze, z resztą czego się spodziewasz po pracy na rejestracji?? Jak możesz obrażać osoby, które tu zostały? Zapraszam do konfrontacji osobiście zobaczymy czy również będziesz w stanie przedstawić mi te argumenty :)dpowiedź

katarzyna

Zdecydowanie odradzam!!! Mam nadzieję, że ten kto sobie wpisze w wyszukiwarkę przed rozmową "praca invicta opinie" będzie miał jasną sytuację... Pracowałam też przez pewien okres, oddział Wrocław... najpierw byłam na szkoleniu w Gdańskiej siedzibie - tam mi się spodobało, owszem dużo pracy, ale atmosfera fajna. Potem rozpoczęłam pracę już w swojej siedzibie... jedno słowo które to opisuje to ...mobbing.. wieczne zebrania, na których omawiane są błędy pracowników, pracownik jest wytykany palcem, brak odpowiedniego wsparcia, szkoleń, do wszystkiego trzeba dochodzić samodzielnie, bo nikt nic nie wie (nawet przełożony), kierownik jest nieogarnięty i nie żadnej wiedzy. I fakt - najniższa krajowa.. pieniądze gorsze niż w przychodni POZ.. Odradzam, nie warto !

sfrustrowana

Stres, mobbing ze strony przełożonego, nierealne oczekiwania w stosunku do podwładnych, zarzucanie coraz to nowszymi obowiązkami bez odpowiedniego wsparcia, szkoleń, najniższa krajowa. Spora rotacja w ostatnim czasie. Zdecydowanie odradzam [usunięte przez admina słowo niecenzuralne]

Mika
@sfrustrowana 23.05.2017 21:49

Osoba, która faktycznie tu pracowała nigdy nie napisałaby takich bzdur. Zawsze pracę zaczyna się od serii szkoleń. Poza tym na bieżąco też są szkolenia. Co do pensji wiadomo od początku ile się dostanie, więc jeśli Ci nie pasowało to po co brałaś tą pracę?! Nierealne oczekiwania? Czyli co konkretnie? Konkretnie wiesz jakie masz obowiązki i trzeba je wypełniać - dla mnie logiczne. Poza tym zawsze w każdej sytuacji, cokolwiek się nie dzieje w pracy czy w życiu osobistym można liczyć na wsparcie przełożonych.

Średnio

Ja tez tam pracuję, ale obecne juz szukam nowej pracy. Za dużo obowiązków, nieadekwatych do wypłaty. Pieniądze tez nie są wcale jakieś duże jak na taką firme i to ile oni wyciągają od ludzi pieniędzy! ! Na rynku jest mnóstwo innych firm które płacą dużo lepiej, a nie oczekują od pracownika niewiadomo czego. Potwierdzam Poprzednie opinie odnośnie atmosfery, fakt może nikt na mnie nie krzyczał (być moze dlatego ze sobie nie pozwoliłam), ale atmosfera jest ciężka. Ciężko o pomoc od drugiego człowieka, każdy nastawiony jest na to żeby przyjść, zrobić swoje i wyjść. Wiele osób jest na niewłaściwych stanowiskach, mam na myśli osoby "kierownicze", która nic nic nie robi i na niczym właściwie się nie zna. Tylko czekam żeby oposcic to miejsce.

ALICJA

odradzam , nie polecam pisze o kosmetologi , szok a pani Dr dr Bartocha-Stachurska. dwa tygodnie temu szukałam specjalisty do twrzy. zadzwonilam do panstwa kliniki . przekazalam ,ze potrzebuje laserowej terapii na tradzik rozowaty ,miejscowo i chce poprawic podbrodek. tzn metoda wstrzykniecia preparatu i usuniecia nadmiaru w tłuszczu . zapisano mnie do dr dr Bartocha-Stachurska., chciala mi przepisac masc , mimo ,ze powiedzialam ze mam dosc masci. zapisalam sie na zabieg / bylam ostatnia pacjetka i pewnie pani spieszyla sie do domu , a ja glupia czekalam na wizyte dwa tygodnie / OCHYDA -. pani dala mi namiary do innej kliniki w gdansku wrzeszczu i skasowala mnie za to 110 zl . byla w tak wielkim szoku ze ,az nie wiedzialm co powiedziec . zadam od dyrekcji zwrotu kosztow za wizyte , bo to jest oszustwo . ALICJA

Aali

Kierownik oddziału dowiedział się o negatywnych opiniach i zlecil jednemu z pracowników napisanie pozytywnej opinii. Jedynej pozytywnej. Ciekawe dlaczego w ciągu miesiąca zwalnia się juz trzeci pracownik. Fakt można się tam wiele nauczyć - np jak skanować kartki albo jak donosic na współpracowników.

ali
@Aali 01.09.2016 19:46

Tia, bardzo ciekawe. w miejscu gdzie pracuje nie bardzo ktos si e zwalnia może pomyliłaś kliniki... jedna osoba odeszła z powodow zdrowtnych , nie mogla pracowac na zmianach a zegnajac sie miala lzy w oczach. Zreszta cala ta opinia wyssana z palca z kierownikiem i spiskami, jesli pracując nauczylas się tylko skanowac czy donosić - bardzo współczuje ale zmiana pracy chyba Ci nie pomoze . Jak się chce to można w pracy i sie rozwinac i czerpać z niej przyjemność. Prawda jest taka że pracy jest w klinice dużo a że nie każdy lubi sie przepracowywac to potem pisze niezbyt mile opinie zeby sie wyżyć (swoja drog a jak to świadczy o piszacym?). Tym którzy szukaja fajnego dynamiczengo miejsca pracy polecam samemu sprawdzić i wyrobić sobie zdanie na wlasnym doświadczeniu...

Monika

Nie polecam tej pracy. Szczególnie we wrocławskiej siedzibie. Większość pracowników chodzi już do psychoterapeuty albo bierze leki. Z powodu stresu, napięcia i atmosfery jaka tam jest każdy może zwariować.

Dudi

Całkowicie nie polecam. Atmosfera straszna, donosicielstwo. Straszny rygor i złe traktowanie pracowników. To co się tam dzieje przechodzi ludzkie pojęcie. Każdy z pracowników jest obserwowany, na zebraniu na forum koordymatorka omawia błędy każdego z pracowników przy reszcie zespołu. Stres, często też język i podnoszenje głosu. Za dużo obowiązków, za które nie otrzymujesz odpowiedniego wynagrodzenia. Ciągle dochodzą nowe. Brak pochwal, jedynie kary za najmniejsze podkniecia...

ali
@Dudi 16.08.2016 00:59

Zupełnie się nie zgadzam z opinią Dudi pracuje od kilku lat i nie zdarzyly mi się takie sytuacje. Praca jest z pozytywnymi życzliwymi ludźmi, duzo nowości to fakt ale dzieki temu jest ciekawie. Jeśli ktos ma checi może się rozwijać i uczyć. duże wsparcie ze strony kierownika i zespołu na starcie i potem jak cos się dzieje też. Nawet jeśli sie popełni błąd nie piętnuje się winnych ale wyjaśnia sprawę i szuka rozwiazania. Kaska jest bardzo ok. Oczywiście jeśli ktoś chce przyjść popatrzeć w sufit i wyjść to nie jest właściwy adres. Polecam dla osób, które lubią sto co robią i lubią prace z innymi ludzmi.

mela

Witam wszystkich, nie pracowałam w tej firmie, ale poszłam tam na rozmowę kwalifikacyjną i pożałowałam straconego czasu. Czekałam w sali gdzie miała być rozmowa przez 20 minut, a w końcu jak Pani sie zjawiła to ani "przepraszam" ani nic w tym stylu, była strasznie nie miła już na wstępie, atmosfera była napięta, ogólnie mówiąc szkoda gadać. Nie była kompetentna, bo ani się nie dowiedziałam nic konkretnego o pracy ani o wynagrodzeniu, a przepytywała mnie o całym moim życiu i nie wiadomo o czym jak by to miało byc nie wiadomo jakie stanowisko... żenada po prostu.. Rozmowa się przedłużyła o 40 minut, i w tym czasie nic konkretnego się nie dowiedziałam odnośnie zatrudnienia, wszystkie odpowiedzi na moje pytania były "o wszystkim i o niczym" czyli nie konkretne a raczej "lanie wody" o tym jak mają piekną firme i jak fajnie u nich się pracuje.. Mogę powiedzieć tylko jedno jak na rozmowie kwalifikacyjnej tak podchodzą do potencjalnego pracownika, to woobrażam sobie jak jest jeśli tam się zatrudnić. Odradzam, szanujcie swój czas, bo z takimi ludzmi nie ma co.

eve
@mela 20.04.2016 21:15

Witam. Ja obecnie pracuję w Invicta. Wiem, że mam takie doświadczenie, że gdybym poszła w rynek to inne firmy z pocałowaniem w rękę by mnie wzięły. Ale nie chcę. Jestem zadowolona. Invicta ma dobrą atmosferę pracy, dobry balans między pracą a życiem prywatnym i daje stabilne zatrudnienie. Nikt nigdy na mnie nie krzyczał. Nie ma mobbingu. Oczywiście oczekuje się od pracowników aby dobrze wykonywali swoje zadania, ale trudno się dziwić. Za to dostaje się pieniądze. To firma medyczna więc musi być jakiś poziom weryfikacji. Jeśli ktoś chce dostawać kasę za siedzenie i robienie na drutach to powinien bogato wyjść za mąż (lub ożenić się). A psycholog? Tak, jest i to dobrze, bo to atut firmy. Gdzie w innej firmie dostaniecie bezpłatnego psychologa do tego aby pomógł? trudne sytuacje są, ale wynikają głownie z klientów.

Ben
@mela 20.04.2016 21:15

Czyli... rozmawiałaś około godziny i nie zadałaś żadnego pytania aby uzyskać interesujące Cię informacje??? Wow. Też bym Cię nie zatrudnił

oszukana

Dotyczy badania profilaktycznego mammografii/badanie bezpłatne/. Termin badania przesuwano telefonicznie trzykrotnie w czasie ok. trzech tygodni. Ostatnią przyczyną przesunięcia terminu badania było, jak mi podano awaria sprzętu - poprzednie przyczyny przesunięć terminu badania były inne. Po trzecim odwołaniu badania,w tym samym dniu,telefonicznie podjęłam próbę rejestracji na badanie odpłatne - otrzymałam info. że mogę niezwłocznie przyjechać na badanie. To dowodzi,że traktowanie pacjentów w Invicta jest poniżej wszelkich standardów - liczy się tylko kasa !!!

krycha

Pracowalam tam...HORROR! Powinnam byla pozwac ich o mobbing.

aa

jak wygląda sytuacja na call center? jakie zarobki, armosfera? bardzo dziekuję za odpowiedz

Jestem w szoku

Odradzam! Było 2 rozmowy po 1 godzinie każda. Wygłądało bardzo powaznie wszystko. Jak doszlo do pracy to wyjaśniło się że na tych rozmowach nie opowiadają o realnych rzeczach! o tym że pracownik: 1) będzie musiał jeżdzić do Gdyni na zmiany za swój koszt 2) będzie robił kawkę dla lekarzy 3) także "Pracownik ds. obsługi klienta" nie będzie miał żadnej przerwy dopoki go nie zmieni inny pracownik. (żadnej toalety, kawy lub kanapki). Ciężko był patrzyć za dzięwczynę która nie mogła zmienić (przepraszam) tampon przez 8 godzin... 4) nośic próbki spermy z gabinetu do drugiego gabinetu. Musicie pamiętać że dla tego trzeba mieć specialne zaszczepienie. 5)call center- co najmniej 1 w tygodniu będziecie siedziec na telefonie!(CO TEŻ UKRYWAJĄ NA ROZMOWACH REKRUTACYJNYCH) 6) nie ma szans podpasowzć sobie grafik pracy. 7) najgorsze zdziwił mnie lekarz który pozwala sobie za dużo - na moich ochach przewrócił dywan na korytażu bo tak się zachciało mu.. innej dzięwczynie zrzucił dokumenty za stolu na podłge. i nikt nic nie może mu powiedzieć. PROSZĘ ZADAĆ PYTANIA O CALL CENTRACH, O ZASZCZEPIENIACH, O WYJAZDACH DO GDYNI ZA SWÓJ KOSZT, O PRZERWACH, O TYM DLA CZEG0 TAK DUŻO OSÓB NIE WYTRZYMUJĄ NAWET PRÓBNEGO TERMINU (1-2 MIES MAX) i proszę zastanowić się czy chcecie pracować za 1500 zl w takim trybie.. Mam nadzieje że kogoś uratowała wyżej napisanym.

do bani

Ja również nie polecam Invicty. Zawiodłam się na dr Szpetnar, która za każdym razem gdy do niej przyszłam była nie w sosie - z naburmuszoną miną. Poza tym kiepska jakość obsługi - niemiła zwłaszcza jedna Pani w recepcji. (usunięte przez administratora)

agataw

Kochani w żadnym wypadku nie polecam. Nerwówka, stres, cała firma na lekach. Szefostwo stosuje najprawdziwsz(usunięte przez administratora) a da się to odczuć nawet w dalego wysuniętej placówce w Warszawie a co dopiero w Gdańsku. Płaca dobrze i to jedyna ich zaleta.

kama

właściwie to chciałabym sprostować, z tym(usunięte przez administratora) to przesadziłam, szefostwo dba o pracowników jeżeli chodzi o względy finansowe, nie znęca się fizycznie ani psychicznie, problemem jest jedynie sztywna atmosfera w pracy, wieczne kontrole, sprawdzanie, wszystko jest na wczoraj. Problem tez jest w tym że duzo fajnych ludzi odchodzi z tej firmy, ale z czasem moze bedzie lepiej.

kama

od razu widać że chyba samo szefostwo taką pochlebną opinie o sobie napisało, zwłaszcza, że pisze o sobie w rodzaju męskim a podpisuje się jako Wiktoria. Mnie to nawet nie dziwi, pracowałam w tej firmie jakis czas i wiem jakie praktyki stosują. Nie polecam tej firmy absolutnie, (usunięte przez administratora), atmosfera straszna, cały czas się jest na cenzurowanym, (usunięte przez administratora)Może i płacą nie najgorzej ale zdrowie psychiczne jest ważniejsze. Duza rotacja pracowników w tej firmie mówi sama za siebie

Zostaw opinię o Invicta Klinika Zdrowia Kobiety - Gdańsk

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Invicta Klinika Zdrowia Kobiety