Opinie o Invicta Klinika Zdrowia Kobiety w Gdańsk

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Invicta Klinika Zdrowia Kobiety. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Invicta Klinika Zdrowia Kobiety o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Invicta Klinika Zdrowia Kobiety w Gdańsk

Danuta

Hahahaha dodatkowe zadania w ramach podstawowego wynagrodzenia. Językowy fikołek. Szukają obecnie Grafika. Oferują doskonalenie zawodowe. Wiecie co to konkretnie oznacza? I czy jak zasugeruje się potrzebę konkretnego programu do pracy to firma go sfinansuje?

@Danuta

Wątpię. Choć przy obecnych wydatkach ma marketing jest to możliwe, że nie mam racji. Pytanie czy firma nie ma już jakiegoś programu zakupionego - o to warto zapytać podczas rozmowy kwalifikacyjnej

Hairy
@Danuta

Photoshop był. Korale też. Doskonalenie zawodowe w ramach pracy. Skoro 8h wykonujesz pracę i się nie stajesz dzięki temu lepsza, to ile dodatkowych godzin ponad te 8h Ci potrzeba? Myślę że zespół marketingu jest dość spoko. Tylko używają za mało zielonego.

@Hairy

Zielonego się w Invicta nie używa. Dlaczego? Jako pracownik powinieneś wiedzieć ;-) Niebieski, żółty i czerwone to właściwe kolory

Hairy
@Grześ

Dlatego wszystkie projekty są na żółto i czerwono? Nic na zielono?

@Hairy

I odcienie niebieskiego ;-) Zieleń zakazana nawet w projektach i wykresach

@Grześ

Czy ten zakaz o którym tu debatujecie to z czegoś szczególnego wynika? Jakaś konkretna polityka firmy czy jak to jest wyjaśniane? Są tu jeszcze jakieś zaskakujące pomniejsze zasady, które warto znać?

Kaczuszka
@Sylwia

Są zasady 'potoczne': - zieleń związana jest z ulubionymi (bądź nie) kolorami Zarządu. - grafiki dyżurów sprzątających w kuchniach - związana jest z czystością, która nie każdy potrafi utrzymać w przestrzeni wspólnej. - sprzątanie po sobie w kiblu - związane z szacunkiem dla siebie i innych współpracowników korzystających z tego pomieszczenia. itd.

Czy w Invicta Klinika Zdrowia Kobiety poza podstawowym wynagrodzeniem obowiązują jeszcze jakieś świadczenia dodatkowe?

Pro

Raz ktoś o to zapytał, ale się dowiedział, że dodatkowe zadania wykonuje się w ramach podstawowego wynagrodzenia. A poza tym jest multisport, ubezpieczenie, prywatna opieka medyczna i pula na badania laboratoryjne. Za pierwsze trzy zazwyczaj coś się dopłaca, ale niewiele.

Grześ

Świadczenia dodatkowe? Zależy gdzie pracujesz. NP w rejestracji jest dodatek za znajomość języka i tzw. kasowy A jeśli mówisz o rzeczach jak dodatkowe rzeczy to jest współpłatość za multisport i ubezpieczenie medyczne. Za free masz też pakiet badań laboratoryjnych wykonywanych przez własne laboratorium (obecnie to chyba 500 z rocznie do wykorzystania)

Czy rozmowa kwalifikacyjna do Invicta Klinika Zdrowia Kobiety odbywa się w siedzibie firmy?

Mila

Nie, zazwyczaj podjeżdża samochód i jedziecie się do pobliskiego lasu. Tam czekają na Ciebie różne zadania. Musisz znaleźć drzewo w kształcie jajników, omówić cykl reprodukcji kręgowców, odebrać poród jakiegoś leśnego ssaka (najwięcej punktów jest za bobra) i przekonać leśniczych do kupna usługi medycznej. Dopiero wtedy jest ujawniana siedziba firmy, czyli miejsce drugiej rundy. Może to być jedno z 7 miast w których są biura lub kliniki firmy. Strzelałabym też, że jest to napisane w ogłoszeniu o pracę. Można też zadzwonić i zapytać. Zazwyczaj ktoś odbiera, chyba że akurat są z kandydatami w lesie na testach..

@Mila

Haha, ok ta opinia zrobiła mi dzień dziś. ;) A w ramach dopełnienia opowiesz może jak rozmowa tutaj wygląda?

Mila
@Sylwia

(Ogólnie proces rekrutacji dzieli się na rozmowy, te na rundy, rundy na tury, tury na kolejki, kolejki na kroki, kroki na ruchy. Na każdym szczeblu awansujesz dalej, aż do bossa). Rozmowa, w rundzie drugiej, w siedzibie firmy, ma kilka tur. Główne to szlaban, wejście, przejście recepcji, rozwikłanie zagadki guzików w windzie, labirynt szklanych drzwi. Potem test elastyczności temporalnej i wreszcie rozmowa. Pytania, odpowiedzi. Raczej miło. Miła plansza. Ludzie spoko. W większości bez bzdur. HRy są ok. To nie jest korpo, nie ma szablonów i checklist. Bądź sobą a wygrasz. Bądź zwycięzcą.

@Mila

@Mila - za "test elastyczności temporalnej" masz od naszego zespołu dużą kawę ;-) Niestety to spora wada w Firmie - zazwyczaj spotkania (podobno z Prezes to nagminne) rozpoczynają się ze sporym opóźnieniem. A... i teraz już, jak aplikujesz do trójmiejskich placówek, nie do lasu Cię wywożą... teraz zostawiają na łódce na środku Zatoki Gdańskiej ;-)

@Grześ

I to każda rekrutacja u was tak ciekawie przebiega? ;) Czy to zależne od stanowiska jeszcze?

@Sylwia

Oczywiście, że zależy od stanowiska, np na dyrektorów: musisz się poszczycić wzrostem powyżej 180 cm i wyskokiem dosiężnym co najmniej 90 cm, byś mógł stawić czoła wysokim wymagania Prezes.

@Grześ

No tak.. A z tych takich już bardziej rzeczywistych wymaganiań?

@Sylwia

Prawdopodobnie wszystkie wymagania znajdziesz w ogłoszeniu. Jeśli piszesz CV w ciemno, to oczywiście zależy na jakie stanowisko aplikujesz.

Ilona
@Grześ

myslisz ze jak ktos czegos nie umie, napisze wprost o tym ze potrzebuje poszkolenia w temacie to firma zatrudni?

@Ilona

Wiesz, nie do końca rozumiem co masz na myśli. Mamy nawet w kadrach osobę która jest odpowiedzialna (podobno) za szkolenia, więc szkolenia można sobie ustalić. Natomiast jeżeli czegoś nie umiesz, to zawsze na rozmowę może trafić osoba, która akurat to umie. Wiem, że też na pewne stanowiska są robione testy kompetencji, więc może być tak że w takim momencie ktoś się podda

Czy pracodawca Invicta Klinika Zdrowia Kobiety motywuje w jakiś sposób swoich pracowników?

XYZ

Zależy do czego. Do szukania innej pracy tak

Ema
@XYZ

Komentarz rozwala system???? Podpisuję się obiema rękami ????

@Ema

Obiema? Szkoda, bo pensja tylko na jedną xD

Xxxx

Wyzysk i upokorzenie pracownika

Yyy
@Xxxx

Gdzie? Jaka lokalizacja? Jaki dział?

@Xxxx

Co konkretnie masz na myśli?

Ema

Tak, do szukania nowej pracy :D

Ilona
@Xxxx

uwielbiam takie komentarze, zero konkretow.. wiec jak w nie uwierzyc, co ?

Pielęgniarka

Witam serdecznie. Moja rozmowa kwalifikacyjna przebiegała w przyjaznej atmosferze. Nie da się ukryć, że stres zawsze towarzyszy i również udzielił się mojej osobie, jednak panowie którzy ją przeprowadzali byli wyrozumiali i kompetentni. Wzbudziło to moje zaufanie co do firmy. Jak się jednak ułoży i czy przeszłam pozytywnie ten etap to się okaże. Fajnie by było, aby tak wyglądały rozmowy we wszystkich firmach. Jednym słowem rozumieją jak to jest po tej drugiej stronie. w rezultacie (pole poniżej) zaznaczyłam, że nie dostałam pracy, ale jeszcze nie wiem o wyniku rekrutacji, chyba za szybko jeszcze a tylko dla tego, że później w ferworze innych obowiązków, zawirowań oraz zbliżających się Świąt mogę zapomnieć. Nie lękajcie się. Pozdrawiam. Iza

Mam nadzieję, że cały przekaz w imieniu kliniki jest prawdą?

logo firmy Brand Manager
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Kierownik Regionalnej Sprzedaży
MB

Witam serdecznie Chciałabym złożyć dokumenty na stanowisko Asystenta Zarządu. Jak wygląda praca? Ile się zarabia? Czy warto aplikować?

@MB

MB - jeśli chcesz aplikować na Asystenta Zarządu to zajrzyj tu: https://www.gowork.pl/opinie_czytaj,195037 Zarząd jest w Sopocie na Polnej. A czy warto... hm.... Z tego co wiem pracuje biuro zarządu zmianowo tzn. 8-16 i 10-18 , co do kasy - ile wynegocjujesz dostaniesz ;-) Czy warto... wszystko zależy od tego jakie jest Twoje nastawienie do pracy i dużej ilości obowiązków

no niewiem
@Grześ

Asystent Zarządu to kontakt z prezes. Także powodzenia. Na początku będzie fajnie, potem mniej.

H
@no niewiem

Praca asystenta Zarządu nie jest zmianowa. Zazwyczaj 8-16 lub czasem 9-17. Zespół ma kilka spoko osób. Czasem pracy jest dużo, czasem jest więcej przestrzeni na inne zadania. Część pracy jest rutynowa, część ad hoc. Jak to w biurze. W porównaniu do innych biur zarządu które widziałam, nie jest źle. Nikt po nocach nie dzwoni, weekendów raczej nie zarywa. A kontakty z Prezes to mają głównie Kierownicy. Asystent/asystenta zarządu ma kontakt sporadyczny i dużo częściej w kwestiach "logistycznych" niż "projektowych"/procesowych, chociaż to pewnie zależy od zadań/zainteresowań. Ta praca jest w ok atmosferze, małym zespole, w stabilnych godzinach. A jednocześnie zadania są zróżnicowane, więc jak ktoś poczuje chęć rozwoju w jakiś obszarach to pewnie jest na to szansa.

Danuta
@H

A wiesz czy jest szansa na jakieś dni zdalne? A te inne zadania o których piszesz to też sprzątanie biura lub tego typu rzeczy?

@Danuta

Biuro i budynek w Sopocie ma swoją firmę sprzątającą, więc jako konserwator powierzchni płaskich, raczej się nie sprawdzisz ;-) Pani Prezes to osoba specyficzna (jak większość Prezesów z którymi współpracowałem), ale do przyzwyczajenia. Invicta w ogóle jest specyficzną firmą - niektórym może się nie podobać, ale niektórzy są już tu bardzo długo, ale tak jest wszędzie. Dla mnie, nawet jeśli umówisz się ze swoją szefowa na pracę np. 9-17 a ktoś w Twoim zespole pracuje 7-15 to dla mnie jest to praca zmianowa (choć oczywiście nie tak jak np na linii produkcyjnej w fabryce, czy jak w Klinikach)

Cyfra w tabeli

Firma to istny wyzysk ludzi na najniższych szczeblach, najnizsza krajowa, dowalanie obowiązków i nikt się nie pyta czy chcesz, czy zdążysz, wszystko jest na teraz na hura. Szkoleń zero, jak się sam wyszkolisz tak masz, a jak coś zepsujesz w finansach to bulisz z własnej pensji i nikogo nie obchodzą twoje wyjaśnienia. Pacjenci też wymuszają, aby koszty ich leczenia ponosili zwykli pracownicy, skandal, zero wsparcia, na pomoc koordynatorów nie można liczyć, bo to tylko gwiazdy od wizerunku i uciekają od odpowiedzialności, tuszują problemy, pomyłki zamiatają pod dywan, aby nie było skandalu i góra się nie dowiedziała. Lekarze to kasta, która nie raczy odpowiedzieć dzień dobry pracownikowi, tylko zwykli pracownicy mają obowiązek uśmiechania się do pacjentów i rozkładania przed nimi czerwonych dywanów za najnizszą krajową i jeszcze wymóg obsługi anglojęzycznej. O podwyżkach lepiej nie mówić. O zdesperowanych prostakach, którzy się tam leczą mając nadzieję, że się wyleczą nie warto już mówić... Wyzysk na każdym kroku, podłe traktowanie w dyplomatyczny sposób jest jeszcze gorsze od wysokości poniżającej pensji.

W której tabeli ta cyfra?
@Cyfra w tabeli

Która lokalizacja?

Karola
@Cyfra w tabeli

Wiem z pewnego źródła, że większość pracowników z obsługi klienta ma 3600 brutto, 300 zł brutto dodatku za angielski, 500 zł opiekuna, 200 zł dodatek kasowy. Zarabiają tyle, co personel medyczny (oprócz lekarzy, bo ci to kasta, która ma 200 zł za godzinę.), który ma większą odpowiedzialność i mnóstwo obowiązków. Na umowie jest adnotacja o premii, ale nikt jej na oczy jeszcze nie widział. HR targuje się o każdą złotówkę, nie mając wstydu. Na kontrakt wykwalifikowanej osobie proponują o połowę mniej niż szpital - 36 zł brutto, co po zrobieniu opłat daje pensję głodową. Żal mi niektórych pacjentów, którzy ostatnie pieniądze wydają na nieskuteczne procedury. Niektórzy zaś rzeczywiście są naiwnymi prostakami, którzy prężą dumnie napisy Hilfiger i zapominają polskiego, ponieważ mieszkają w Anglii, a do szczęścia brakuje im tylko dziecka z Invicty za okoł 60 tysięcy :)

@Karola

Zapomniałaś dodać o korzystnych promocjach na dziecko 59 000,99 PLN.

Cyfra w tabeli
@W której tabeli ta cyfra?

aa

Potwierdzam invicta nastawiona na zysk, tyle kasy u nich zostawiasz a opieka ZADNA. Zadnego kontaktu z lekarzem w przypadku problemu. Lecze sie w Gdyni, wystąpił problem, poprosiłam o konsultację lekarza . Odesłali mnie do ordynatora w Gdańsku, sama mam go szukac i zalatwiac sprawe. Beznadziejna opieka.

Ponownie
@aa

Ponownie, to opinia pacjenta a nie pracownika

pacjentka

miejsce to nie powinno być nazwyane kliniką!!!! Leczenia tam nie dostaniecie! . Jest to firma nastawiona jedynie na zyski. Nie liczy sie tam żaden człowiek i jego leczenie. Dla tej firmy jedynym co ma znaczenie to portfel kienta. Wstyd dla zawodu lekarza !!!!! Zero wsparcia medycznego, zero kontaktu ( jeden numer na infolinię dla wielu miejscowości- nikt niogdy nie oddzwoni) . Nawet w laboratorium badania zostają źle wykonane ( pomylone zlecenia) ..... co juz samo w sobie jest SKANDALICZNE! Klinika nie bieże odpowioedzialności za swoje błędy nie stara sie rozwiązać problemów za to specjalizuje się w przenoszeniu winy na pacjentów ! Na punktualnośc też nie ma co liczyć !.

@pacjentka

No spoko. Jest Pani niezadowolona. Ale to nie ten portal. To jest portal z opiniami pracowników o firmie.

@pacjentka

To nie jest odpowiednie miejsce na Pani opinie, tu nikogo nie obchodzi zdanie pacjenta z racji tego, ze to portal dedykowany dla pracowników. My już mamy dość waszych opinii.

Kadrowa

Czemu wciąż ukazują się ogłoszenia do kadr i płac w invicta ?" Jestem kadrową i tak dla samej siebie śledzę rynek pracy i do nich jest praktycznie non stop ogłoszenie do dzału kadr. Co jest tym spowodowane ?

@Kadrowa

Bo zespół się rozwija, przy zatrudnieniu (finalnie) całego zespołu ECR trzy kadrowe nie wystarczą ;-)

Paul
@Kadrowa

Bo nikt nie chce tam pracować:) było już kilka osób ale każda na chwilę jak zobaczyła, że dwie osoby ogarniaja 500 pracowników ( jest jeszcze 3 osoba ale jest kierownikiem i nic nie robi oprócz biegania do prezesowej i zdawania relacji z nowinek kadrowych).

@Paul

Trochę dziwna opinia bo z tego co wiem HR od 2 lat to 3+1, a obecnie to już 5+1 i dalej będą rosły w siłę.

Była pracownica

Firma w ogóle nie szanuje pracowników i ich wkładu w pracę. Ciągłe dodają nowych obowiązków a w zamian oczywiście nic w formie finansowej. Prośby o jakąkolwiek podwyżkę kończą się wymówką ,że korona wirus i firma słabo sobie radzi:) Totalny brak jakiegokolwiek rozwoju w firmie, nie dają szans na rozwój pracownikom. Szkoda czasu.

He?

To nie jest opinia o firmie jako pracodawcy...

Kasia_Zi

Wybieram się na rozmowę kwalifikacyjną na stanowisko Recepcjonistki. Czy ktoś może powiedzieć jak wygląda rozmowa, jakie są w ogóle warunki pracy na tym stanowisku. Po wielu opiniach tutaj nasuwa mi się pytanie czy warto?

@Kasia_Zi

Nie warto

Jak długo trwa proces awansu w Invicta Klinika Zdrowia Kobiety?

Zebra

Nie ma czegoś takiego jak awans

Tomy

Witam, pojawiło się ogłoszenie na Dyrektora Marketingu. Czy warto aplikować? Jaka jest atmosfera w biurze w Sopocie?

Heniek
@Tomy

Przez ostatnie 3 lata stanowisko piastowało 5 dyrektorow. Chyba to już mówi samo za siebie. Każdy po kolei zostawał zwolniony lub sam nie wytrzymywał. Ostatni przeniósł się z Warszawy, jak widać niepotrzebnie, bo teraz musi wracać. Do tego zwalniano ludzi z marketingu bo, wiadomo, co nowy dyrektor to nowa opinia co do zespołu. Jeśli szukasz normalnej roboty to lepiej poszukaj gdzie indziej... W tej choćbyś był dyrektorem marketingu Googla nie sprostasz oczekiwaniom Zarządu:)))

Tomy
@Heniek

Dzieki za informacje. To nieźle się dzieje, a wydawałoby się ze to firma na poziomie. Ze tez ludzie zarządzający nie wyciągają żadnych wniosków...

@Tomy

Firma jest na poziomie, ale niestety zarządzanie personelem jest na tragicznym poziomie, zarówno tym na niższym jak i wyższym szczeblu również. Ale co chcesz, jak w kadrach są 4 osoby na ok 500 zatrudnionych osób.

@Heniek

Przez ostatnie 3 lata było dwóch dyrektorów marketingu, czworo to było dyrektorów sprzedaży ;-) choć dla mnie i jedni i drudzy to prawie to samo.

@Grześ

Było co najmniej 4 (jeszcze był jeden z Warszawy - chyba 4 miesiace):). W każdym razie każdego kariera byla niedługa. A dyrektorzy sprzedaży swoją drogą, też było kilku i ich los podobny... już ich nie ma :)

@Anna

Jakby tak liczyć "kadrę" to rzeczywiście było tego sporo - a nazewnictwo stanowisk Dyr. Sprzedaży / Dyr. Marketingu/ Dyr. Sprzedaży i Marketingu jest jak mylące i nietrwałe że rzeczywiście można się zagubić w liczeniu. Choć ten pan od sprzedaży MLD długo się trzyma - więc jak widać można ;-)

Artur

W tym roku nie dodaliście zbyt wiele wpisów na temat pracy w Invicta, liczę że jakiś pracownik zechce podzielić się swoją opinią na temat firmy. Interesuje mnie kwestia wynagrodzenia i atmosfery w pracy, dajcie znać jeśli wiecie coś na ten temat.

Liu jo
@Artur

Pensje są bardzo zróżnicowane i niesprawiedliwe. Najwięcej zarabiają osoby niemedyczne, które mają sporo chorych dodatków, np. za opiekuna pacjenta i dodatek kasowy oraz osoby zatrudniane,gdy firma ma przysłowiowy nóż na gardle. Niewdzięczna praca zmianowa, kosztem życia prywatnego. Typowa korporacja, stwarzająca pozory rodzinnej atmosfery. Nie polecam.

Artur
@Liu jo

Dzięki za odpowiedź. Skoro jest to praca zmianowa, to mógłbyś dodać jeszcze, czy grafik ustalany jest może z dużym wyprzedzeniem?

Liu jo
@Artur

Zazwyczaj grafik ustalany jest miesiąc wcześniej.Pracuję 2 tyg do 20 tej,2 tyg do 15tej i 2 soboty.

Iwona
@Liu jo

Dziękuję, że podpowiadasz, jak tam w Invicta jest. Dostajecie benefity? Szczególnie ciekawi mnie opieka medyczna. Odpowiesz mi?

Dorota
@Iwona

Pracownikom przysługuje możliwość przystąpienia do programu prywatnej opieki medycznej.

Jan
@Dorota

Dzięki, że o tym napisałeś, bo to spore udogodnienie dla zatrudnionych osób. Czy są jeszcze inne benefity takie jak dofinansowanie do wypoczynku lub bony na święta?

@Jan

Bony na Boże Narodzenie tak.... ale dofinansowanie wypoczynku ... raczej dofinansuj ze swojej pensji

Jak wygląda podstawa wynagrodzenia w Invicta Klinika Zdrowia Kobiety?

Grześ

Wszystko zależy od stanowiska - ogólnie dostaniesz to co wynegocjujesz

Kamil

Czy klinika zapewnia umowę o prace ?

@Kamil

Tak, umowa o pracę (chyba że wolisz B2B), tu firma jest dość elastyczna

Nie

Dr. Ohman. Ciągły problem z wizytą u tej Pani. Umowisz się na 14 to dzwoni i 10 że teraz może cię przyjąć ponieważ o 14 jej już nie będzie. Albo jesteś umówiony na godz 10 gdzie o tej godz P. Dr podobno zaczyna pracę i czekasz na tel półtorej godziny bo są,, opuznienia''!!!? Ludzie pracują!!!!! Tym bardziejj ze wizyty miałam razem z mężem. Nie wspominając o tym że wizyta nie należy do tanich. Zero szacunku dla pacjenta!!!!

Lena

Nie polecam i zgadzam się z poprzednimi opiniami. Firma nastawiona na zysk, nie na Pacjentów. Liczy się liczba sprzedanych pakietów in vitro, bo są najdroższe i z tego jest najlepszy pieniądz. Pensje na średnim lub niskim poziomie. Atmosfera pracy gorzej niż zła. Do tego nieustanny, rodzinny konflikt na linii żona Pani Prezes i mąż Pan Profesor. Pracownik się nie liczy, jest siłą roboczą, którą łatwo wymienić, stąd bardzo duża rotacja. Presja i stres - wciąż oczekuje się efektów, w postaci największej liczby Pacjentów i najlepiej tych, którzy zostawią dużą kasę. Benefity? Nikt o nich nie słyszał. Ok, jest multisport, ale to chyba dziś żadna wielka atrakcja. W firmie medycznej nie ma opieki medycznej. Eventy firmowe? Raz do roku jest robiona z wielką pompą impreza, podczas której obserwujemy festiwal sztucznych uśmiechów. Na Wigilię dostaje się w zależności od zarobków kilka złotych (ok. 200-300 zł na kartę) i "imprezę wigilijną" trwającą 30 minut w trakcie pracy. Przyjazna atmosfera pracy? Ja nie zauważyłam, może na szczeblach kierowniczych, bo tylko dla wyższej kasty są organizowane szkolenia, wyjazdy. Warto jeszcze dodać, że nie ma czegoś takiego jak rozwój, czy szkolenia. Pracownika i tak się zmieni, to po co go szkolić?

Maria
@Lena

Jak wyglądają w invictie zarobki położnych i innych pracowników medycznych?

Emilia
@Maria

Ja dowiedziałam się jedynie tyle, że w Invicta można liczyć na: umowę o pracę oraz atrakcyjne wynagrodzenie, rozwój, ciekawe wyzwania, karty Multisport, pakiety medyczne, a także imprezy integracyjne. Na pewno wysłałaś już tam swoje CV. Jak zatem rozwinęła się sytuacja? Pracujesz tam?

@Emilia

Umowa o pracę - a to coś fajnego, bo wydaje mi się, że to chyba żadna łaska? Atrakcyjne wynagrodzenie - raczej bardzo przeciętne za pracę na kilka etatow (robi się wszystko za wszystkich) Rozwoj- w jakim kierunku? Bo jak pracowałam to żadna z moich koleżanek się nie rozwinęła. Raczej robiła za 3 etaty, bo nie było ludzi do pracy. O szkoleniach zapomnijcie bo są za drogie. Ciekawe wyzwania- najciekawsze jakie pamiętam, to jak kierownik kazała każdemu pracownikowi pisać pozytywną opinię na Google. Byly, i chyba nadal są, tak zle. Pakiet medyczny- nie ma Imprezy integracyjne - jedna w roku A atmosfera? Jest tak słaba, ze już jej się nie wymienia?:)Nic dziwnego, przy takiej rotacji to i atmosfery nie ma.

Reneeee

Jednym słowem tragedia... W skrócie .. Człowiek który stara się o dziecko i płaci za prywatną opiekę w klinice chciał by , aby ktoś po drugiej stronie słuchawki był chociaż miły . Pracownicy siedzacy na infolinii są żenujący ...zero empatii , opryskliwość , brak zainteresowania pacjentem . Rozumiem że mogą nie zarabiać dużo ale sorry .. każdy ma życie takie jak sobie na to zapracował

Zostaw merytoryczną opinię o Invicta Klinika Zdrowia Kobiety - Gdańsk

• Jak się pracuje w Invicta Klinika Zdrowia Kobiety?

Zobacz opinie na temat firmy Invicta Klinika Zdrowia Kobiety tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 19.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Invicta Klinika Zdrowia Kobiety?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 14, z czego 1 to opinie pozytywne, 8 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Invicta Klinika Zdrowia Kobiety?

Kandydaci do pracy w Invicta Klinika Zdrowia Kobiety napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Invicta Klinika Zdrowia Kobiety