Opinie o Invicta Klinika Zdrowia Kobiety w Gdańsk

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Invicta Klinika Zdrowia Kobiety. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Invicta Klinika Zdrowia Kobiety o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Invicta Klinika Zdrowia Kobiety w Gdańsk

Zainteresowana

Podpowiedzcie czy firma prowadzi może rekrutacje?

byly pracownik

Ze lzami w oczach patrze, jak cierpia moi znajomi, ktorzy jeszcze pozostali w tej firmie. Polowa leczy sie u psychiatry.

Dorota

Sporo czytałam o firmie Invicta Klinika Zdrowia kobiety, wiem że pomagają kobietom w leczeniu bezpłodności. Chciałabym jednak dowiedzieć się czegoś więcej od pracowników na temat warunków zatrudnienia, na czym dokładnie polega tam praca? Jakie warunki zatrudnienia tam panują, czy warto do nich aplikować?

nick

Praca nieadekwatna do niskich zarobków pracowników. Duża rotacja mówi sama za siebie. Firma nie potrafi zatrzymać pracowników na długo.

Pielęgniarka

Witam serdecznie. Moja rozmowa kwalifikacyjna przebiegała w przyjaznej atmosferze. Nie da się ukryć, że stres zawsze towarzyszy i również udzielił się mojej osobie, jednak panowie którzy ją przeprowadzali byli wyrozumiali i kompetentni. Wzbudziło to moje zaufanie co do firmy. Jak się jednak ułoży i czy przeszłam pozytywnie ten etap to się okaże. Fajnie by było, aby tak wyglądały rozmowy we wszystkich firmach. Jednym słowem rozumieją jak to jest po tej drugiej stronie. w rezultacie (pole poniżej) zaznaczyłam, że nie dostałam pracy, ale jeszcze nie wiem o wyniku rekrutacji, chyba za szybko jeszcze a tylko dla tego, że później w ferworze innych obowiązków, zawirowań oraz zbliżających się Świąt mogę zapomnieć. Nie lękajcie się. Pozdrawiam. Iza

Mam nadzieję, że cały przekaz w imieniu kliniki jest prawdą?

logo firmy Brand Manager
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Kierownik Regionalnej Sprzedaży
Cezary

Chyba przesadzacie z tym narzekaniem!!

Adrian

Jestem tu nowy,dzisiaj dzwoniono do mnie w odpowiedzi na moje c.v- pracownik obsługi klienta.Czy ktoś mógłby mi napisać jakie warunki panują w Invicta i czy zarobki są względne?

Dorota

@kolanko/j, czy jesteś pewien, że w firmie panował mobbing? To bardzo poważne oskarżenie. Przypomnę, że z definicji mobbing oznacza prześladowanie podwładnego lub współpracownika w miejscu pracy; zazwyczaj ma na celu lub skutkuje: poniżeniem, ośmieszeniem, zaniżeniem samooceny lub wyeliminowaniem albo odizolowaniem pracownika od współpracowników. Czy na pewno takie sytuacje miały miejsce w Invicta Klinika Zdrowia Kobiety? Jeśli tak, to czy podejmowane były jakieś rozmowy w tej sprawie? @Konrad, a czy Ty pracujesz w tej firmie? Możesz napisać coś na temat warunków proponowanych przez tego pracodawcę?

Aali

Kierownik oddziału dowiedział się o negatywnych opiniach i zlecil jednemu z pracowników napisanie pozytywnej opinii. Jedynej pozytywnej. Ciekawe dlaczego w ciągu miesiąca zwalnia się juz trzeci pracownik. Fakt można się tam wiele nauczyć - np jak skanować kartki albo jak donosic na współpracowników.

ali
@Aali

Tia, bardzo ciekawe. w miejscu gdzie pracuje nie bardzo ktos si e zwalnia może pomyliłaś kliniki... jedna osoba odeszła z powodow zdrowtnych , nie mogla pracowac na zmianach a zegnajac sie miala lzy w oczach. Zreszta cala ta opinia wyssana z palca z kierownikiem i spiskami, jesli pracując nauczylas się tylko skanowac czy donosić - bardzo współczuje ale zmiana pracy chyba Ci nie pomoze . Jak się chce to można w pracy i sie rozwinac i czerpać z niej przyjemność. Prawda jest taka że pracy jest w klinice dużo a że nie każdy lubi sie przepracowywac to potem pisze niezbyt mile opinie zeby sie wyżyć (swoja drog a jak to świadczy o piszacym?). Tym którzy szukaja fajnego dynamiczengo miejsca pracy polecam samemu sprawdzić i wyrobić sobie zdanie na wlasnym doświadczeniu...

goog
@ali

Łzy w oczach ze szczęścia, że w końcu odchodzi :D

kolanko/j

Praca tam to stres, mobbing i brak szacunku dla pracownika. Jeśli chcesz być nikim zacznij pracę w Invicie. Wieczne poniżanie, zrzucanie odpowiedzialności, w dodatku wynagrodzenie nieadekwatne do spełnianych obowiązków. Więcej dziewczyny zarabiają w POZ'tach (stawki dawno poszły w górę, a Invicta nadal mami swoimi marnymi groszami", wyciągając jednocześnie od biednych ludzi ostatnie pieniądze (pacjentów))...

sfrustrowana

Stres, mobbing ze strony przełożonego, nierealne oczekiwania w stosunku do podwładnych, zarzucanie coraz to nowszymi obowiązkami bez odpowiedniego wsparcia, szkoleń, najniższa krajowa. Spora rotacja w ostatnim czasie. Zdecydowanie odradzam (usunięte przez administratora)

Mika
@sfrustrowana

Osoba, która faktycznie tu pracowała nigdy nie napisałaby takich bzdur. Zawsze pracę zaczyna się od serii szkoleń. Poza tym na bieżąco też są szkolenia. Co do pensji wiadomo od początku ile się dostanie, więc jeśli Ci nie pasowało to po co brałaś tą pracę?! Nierealne oczekiwania? Czyli co konkretnie? Konkretnie wiesz jakie masz obowiązki i trzeba je wypełniać - dla mnie logiczne. Poza tym zawsze w każdej sytuacji, cokolwiek się nie dzieje w pracy czy w życiu osobistym można liczyć na wsparcie przełożonych.

kajko
@Mika

Ciekawe dlaczego "sfrustrowana" ma 12 'łapek w górę', a Ty żadnej ?

Konrad

Nawet najlepsze firmy mają swoich hejterów. Dla nich przyjemność sprawia oczernianie firmy?

tynka

Pracowalam przez jakis czas w dziale Call Center - odradzam serdecznie. Brak szacunku dla pracownika, kilkuminutowe przerwy na 8 godzin wyliczane co do sekundy, kiedy stresujesz sie, aby szybko cokolwiek przelknac bo czeka "kolejka na linii". Najnizsza krajowa + premia - robia wszystko by ja odebrac. Nieproporcjonalna liczba zadan dla jednego pracownika, ciagle pretensje, mobbing, atmosfera strachu. Brak mozliwosci rozwoju, awansu i przede wszystkim niekompetentne kierownictwo

@tynka

Kilkuminutowe? Chyba pracowałaś w innej Klinice bo od baardzo długiego czasu każdy pracownik ma 30 minut na 8h pracy, a nigdy też się nie zdażyło żeby ktoś zwrócił mi uwagę jeśli przedłużyłam przerwę bo miałam jakąś "nagłą sytuację". Odebrana premia?? Od jakichś 2 lat została odebrana może 2-3 razy i z tego co wiem była podana przyczyna. Atmosfera strachu? Akurat nikt kto pracował na call center nie narzekał na atmosferę, bo zawsze była ona przyjazna. Mamy zgrany team i się wspieramy. Awans jest możliwy jak w każdej firmie ale chyba Ty za długo nie pracowałaś skoro dajesz taki komentarz i raczej po kilku miesiącach pracy nie dostaniesz awansu :) Może się po prostu nie wykazałaś... Pozdrawiam

gall anonim
@tynka

Zgadzam się z przedmówczyniami a propos atmosfery w dziale Call Center - nigdzie nie spotkałam tak zgranego, fajnego i profesjonalnego zespołu pracowników, jak tam. Stres? Prawda, ale taka specyfika pracy. Mobbing? Przełożeni traktują pracowników z szacunkiem, wystarczy odwdzięczyć się tym samym ;) Oczywiście, zdarzały się osoby, które nadużywały zaufania zespołu, kombinowały z wolnym lub wydłużały urlopy lewymi L4 w momencie, gdy skład był mocno osłabiony, i osoby te nie były specjalnie lubiane - ale cóż, chyba zasłużenie w takim przypadku ;)

Mika

Pracuję w Klinice Invicta od dłuższego czasu i po przeczytaniu tych komentarzy mam wrażenie, że są one pisane o zupełnie innej firmie. Moim zdaniem osoby, którym nie chce się pracować i chciałyby dostawać pensję tylko za to, że przychodzą do pracy nie powinny się wypowiadać. Oczywiste jest to, że każdy ma swoje obowiązki, które musi wypełnić ale nikt nie stoi nad tobą z batem i nie czeka aż "powinie Ci się noga". Zawsze można liczyć na pomoc zarówno przełożonego jak i współpracowników. Poza tym atmosfera jest bardzo przyjazna, a przynajmniej ja osobiście nigdy nie pracowałam w firmie z tak miłą atmosferą, gdzie w dodatku każdy traktuje Cię jak równego sobie. Także jeśli ktoś nie potrafi rozmawiać z ludźmi, odnaleźć się w społeczeństwie i ma podstawowy problem w tym żeby w pracy faktycznie pracować, a nie tylko siedzieć na tyłku, kompletnie nic nie robić i jeszcze dostawać za to kasę to faktycznie ta firma nie jest dobrym dla niego miejscem i dobrze dla obecnych pracowników, że już nie muszą się z kimś takim męczyć każdego dnia.

kaśka

Nie polecam, dziewczyny nie idziecie tam do pracy, nie ma czego szukać. Brak rozwoju dla pracownika, brak perspektyw, jednak ciągle wykorzystywanie i zlecanie coraz to nowszych zadań i obowiązków . Mobbing, brak szacunku dla pracownika i współpracownika jest na porządku dziennym. Od dłuższego czasu szukają tam pracowników i nie ma chętnych. Kasa też jest przeciętna, nawet POZ płaci lepiej i można się więcej nauczyć. Współpracownicy, którzy zostali to najgorsi podludzie, bez współczucia, uczyć i zasad... kierownictwo nie ma szacunku dla pracownika. Przełożony jest tylko od picia kawy, bo sam nic nie umie i nie potrafi pomóc. Odradzam.

@kaśka

Wpisz swoją oNiestety nie zgodzę się z tą opinią. Mobbing? Ani razu nie doznałam tutaj mobbingu ; brak rozwoju? ja zdobyłam bardzo dużą wiedzę medyczną na szkoleniach ; POZ płaci lepiej? Wiele osób nie narzeka tu na pieniądze, z resztą czego się spodziewasz po pracy na rejestracji?? Jak możesz obrażać osoby, które tu zostały? Zapraszam do konfrontacji osobiście zobaczymy czy również będziesz w stanie przedstawić mi te argumenty :)dpowiedź

katarzyna

Zdecydowanie odradzam!!! Mam nadzieję, że ten kto sobie wpisze w wyszukiwarkę przed rozmową "praca invicta opinie" będzie miał jasną sytuację... Pracowałam też przez pewien okres, oddział Wrocław... najpierw byłam na szkoleniu w Gdańskiej siedzibie - tam mi się spodobało, owszem dużo pracy, ale atmosfera fajna. Potem rozpoczęłam pracę już w swojej siedzibie... jedno słowo które to opisuje to ...mobbing.. wieczne zebrania, na których omawiane są błędy pracowników, pracownik jest wytykany palcem, brak odpowiedniego wsparcia, szkoleń, do wszystkiego trzeba dochodzić samodzielnie, bo nikt nic nie wie (nawet przełożony), kierownik jest nieogarnięty i nie żadnej wiedzy. I fakt - najniższa krajowa.. pieniądze gorsze niż w przychodni POZ.. Odradzam, nie warto !

Średnio

Ja tez tam pracuję, ale obecne juz szukam nowej pracy. Za dużo obowiązków, nieadekwatych do wypłaty. Pieniądze tez nie są wcale jakieś duże jak na taką firme i to ile oni wyciągają od ludzi pieniędzy! ! Na rynku jest mnóstwo innych firm które płacą dużo lepiej, a nie oczekują od pracownika niewiadomo czego. Potwierdzam Poprzednie opinie odnośnie atmosfery, fakt może nikt na mnie nie krzyczał (być moze dlatego ze sobie nie pozwoliłam), ale atmosfera jest ciężka. Ciężko o pomoc od drugiego człowieka, każdy nastawiony jest na to żeby przyjść, zrobić swoje i wyjść. Wiele osób jest na niewłaściwych stanowiskach, mam na myśli osoby "kierownicze", która nic nic nie robi i na niczym właściwie się nie zna. Tylko czekam żeby oposcic to miejsce.

ALICJA

odradzam , nie polecam pisze o kosmetologi , szok a pani Dr dr Bartocha-Stachurska. dwa tygodnie temu szukałam specjalisty do twrzy. zadzwonilam do panstwa kliniki . przekazalam ,ze potrzebuje laserowej terapii na tradzik rozowaty ,miejscowo i chce poprawic podbrodek. tzn metoda wstrzykniecia preparatu i usuniecia nadmiaru w tłuszczu . zapisano mnie do dr dr Bartocha-Stachurska., chciala mi przepisac masc , mimo ,ze powiedzialam ze mam dosc masci. zapisalam sie na zabieg / bylam ostatnia pacjetka i pewnie pani spieszyla sie do domu , a ja glupia czekalam na wizyte dwa tygodnie / OCHYDA -. pani dala mi namiary do innej kliniki w gdansku wrzeszczu i skasowala mnie za to 110 zl . byla w tak wielkim szoku ze ,az nie wiedzialm co powiedziec . zadam od dyrekcji zwrotu kosztow za wizyte , bo to jest oszustwo . ALICJA

Nie polecam tej pracy. Szczególnie we wrocławskiej siedzibie. Większość pracowników chodzi już do psychoterapeuty albo bierze leki. Z powodu stresu, napięcia i atmosfery jaka tam jest każdy może zwariować.

Dudi

Całkowicie nie polecam. Atmosfera straszna, donosicielstwo. Straszny rygor i złe traktowanie pracowników. To co się tam dzieje przechodzi ludzkie pojęcie. Każdy z pracowników jest obserwowany, na zebraniu na forum koordymatorka omawia błędy każdego z pracowników przy reszcie zespołu. Stres, często też język i podnoszenje głosu. Za dużo obowiązków, za które nie otrzymujesz odpowiedniego wynagrodzenia. Ciągle dochodzą nowe. Brak pochwal, jedynie kary za najmniejsze podkniecia...

ali
@Dudi

Zupełnie się nie zgadzam z opinią Dudi pracuje od kilku lat i nie zdarzyly mi się takie sytuacje. Praca jest z pozytywnymi życzliwymi ludźmi, duzo nowości to fakt ale dzieki temu jest ciekawie. Jeśli ktos ma checi może się rozwijać i uczyć. duże wsparcie ze strony kierownika i zespołu na starcie i potem jak cos się dzieje też. Nawet jeśli sie popełni błąd nie piętnuje się winnych ale wyjaśnia sprawę i szuka rozwiazania. Kaska jest bardzo ok. Oczywiście jeśli ktoś chce przyjść popatrzeć w sufit i wyjść to nie jest właściwy adres. Polecam dla osób, które lubią sto co robią i lubią prace z innymi ludzmi.

mela

Witam wszystkich, nie pracowałam w tej firmie, ale poszłam tam na rozmowę kwalifikacyjną i pożałowałam straconego czasu. Czekałam w sali gdzie miała być rozmowa przez 20 minut, a w końcu jak Pani sie zjawiła to ani "przepraszam" ani nic w tym stylu, była strasznie nie miła już na wstępie, atmosfera była napięta, ogólnie mówiąc szkoda gadać. Nie była kompetentna, bo ani się nie dowiedziałam nic konkretnego o pracy ani o wynagrodzeniu, a przepytywała mnie o całym moim życiu i nie wiadomo o czym jak by to miało byc nie wiadomo jakie stanowisko... żenada po prostu.. Rozmowa się przedłużyła o 40 minut, i w tym czasie nic konkretnego się nie dowiedziałam odnośnie zatrudnienia, wszystkie odpowiedzi na moje pytania były "o wszystkim i o niczym" czyli nie konkretne a raczej "lanie wody" o tym jak mają piekną firme i jak fajnie u nich się pracuje.. Mogę powiedzieć tylko jedno jak na rozmowie kwalifikacyjnej tak podchodzą do potencjalnego pracownika, to woobrażam sobie jak jest jeśli tam się zatrudnić. Odradzam, szanujcie swój czas, bo z takimi ludzmi nie ma co.

eve
@mela

Witam. Ja obecnie pracuję w Invicta. Wiem, że mam takie doświadczenie, że gdybym poszła w rynek to inne firmy z pocałowaniem w rękę by mnie wzięły. Ale nie chcę. Jestem zadowolona. Invicta ma dobrą atmosferę pracy, dobry balans między pracą a życiem prywatnym i daje stabilne zatrudnienie. Nikt nigdy na mnie nie krzyczał. Nie ma mobbingu. Oczywiście oczekuje się od pracowników aby dobrze wykonywali swoje zadania, ale trudno się dziwić. Za to dostaje się pieniądze. To firma medyczna więc musi być jakiś poziom weryfikacji. Jeśli ktoś chce dostawać kasę za siedzenie i robienie na drutach to powinien bogato wyjść za mąż (lub ożenić się). A psycholog? Tak, jest i to dobrze, bo to atut firmy. Gdzie w innej firmie dostaniecie bezpłatnego psychologa do tego aby pomógł? trudne sytuacje są, ale wynikają głownie z klientów.

Ben
@mela

Czyli... rozmawiałaś około godziny i nie zadałaś żadnego pytania aby uzyskać interesujące Cię informacje??? Wow. Też bym Cię nie zatrudnił

Zostaw merytoryczną opinię o Invicta Klinika Zdrowia Kobiety - Gdańsk

• Jak się pracuje w Invicta Klinika Zdrowia Kobiety?

Zobacz opinie na temat firmy Invicta Klinika Zdrowia Kobiety tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 19.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Invicta Klinika Zdrowia Kobiety?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 14, z czego 1 to opinie pozytywne, 8 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Invicta Klinika Zdrowia Kobiety?

Kandydaci do pracy w Invicta Klinika Zdrowia Kobiety napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Invicta Klinika Zdrowia Kobiety