IOC sp. z o.o.

Opinie o IOC sp. z o.o.

Szanowni Państwo, Jako firma IOC Sp. z o.o., traktujemy każdą formę opinii i krytyki jako szansę na doskonalenie. Cenimy wszystkie uwagi od naszych obecnych i byłych Pracowników, które pomagają nam zrozumieć, co możemy poprawić w naszych praktykach zarządzania i relacjach z pracownikami. Rozumiemy i szanujemy prawo do wolności słowa. Jednocześnie pragniemy przypomnieć, że są pewne granice ustanowione przez prawo, które mają na celu ochronę wszystkich stron przed nieuzasadnionymi oskarżeniami czy naruszeniem godności osobistej. Pragniemy także podkreślić, że wszelkie informacje dotyczące działania naszego przedsiębiorstwa są chronione prawem. Wszyscy nasi Pracownicy są zobowiązani do zachowania tajemnicy firmowej, co ma na celu ochronę naszych interesów i długoterminowej stabilności. W przypadku wykrycia wpisów naruszających te zasady, są one usuwane przez administrację portalu w celu zapewnienia uczciwej i bezpiecznej przestrzeni do wymiany opinii. Jeżeli mają Państwo jakiekolwiek pytania lub obawy, lub chcielibyście podzielić się z nami swoimi przemyśleniami, zachęcamy do bezpośredniego kontaktu z nami poprzez e-mail: pracownicy@ioc.com.pl. Zapewniamy, że każda wiadomość jest dla nas ważna i na każdą znajdziemy czas, aby odpowiedzieć. Jesteśmy zdecydowani na prowadzenie otwartej, pełnej szacunku i kulturalnej dyskusji, w której przestrzegane są prawa każdego z nas. Dlatego serdecznie zapraszamy do wymiany poglądów, zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa. Z szacunkiem, Zespół IOC Sp. z o.o.

W jednej z ofert dla technologa można było zobaczyć, że oferowane są szkolenia i ogólny rozwój. a oprócz nich na co jeszcze można liczyć? Jakie przysługują teraz benefity oraz dodatki? I czy co roku cos jeszcze jest dodawane do ich puli?

Nowy wpis

Dzień dobry, Dziękujemy za zainteresowanie naszą firmą i stanowiskiem technologa. W IOC zawsze dążymy do tego, aby nasze środowisko pracy było inspirujące i satysfakcjonujące dla naszych pracowników. Chociaż obecnie nie prowadzimy rekrutacji na to stanowisko, chętnie dzielimy się informacjami o naszych benefitach i dodatkach. Nasz zespół jest sercem naszej działalności, dlatego zależy nam na ich rozwoju i dobrostanie. Oferujemy szereg korzyści, które odzwierciedlają nasze wartości i standardy: - Szkolenia i Rozwój Zawodowy: Regularnie zapewniamy szkolenia, które umożliwiają naszym pracownikom rozwój umiejętności i kompetencji zawodowych. - Nagrody i Uznania: Szczególnie doceniamy osiągnięcia naszych pracowników. W ramach nagród, oferujemy im wybrane kosmetyki premium z naszej oferty, co jest unikatowe w branży i stanowi wyraz naszego uznania dla ich pracy. - Konkurencyjne Wynagrodzenie: Regularnie przeglądamy i dostosowujemy nasze wynagrodzenia, aby były one atrakcyjne i konkurencyjne. - Stabilne i Luksusowe Środowisko Pracy: Jako lider w produkcji kontraktowej kosmetyków premium, zapewniamy pracę w środowisku, które odzwierciedla wysoką jakość naszych produktów i usług. W IOC zawsze dążymy do podnoszenia standardów i oferowania naszym pracownikom najlepszych możliwości. Nasze benefity i dodatki są stale przeglądane i ulepszane, aby odpowiadały zarówno potrzebom naszego zespołu, jak i dynamice rynku. Zachęcamy do obserwowania naszej strony kariery i profilu na GoWork dla przyszłych możliwości dołączenia do naszego zespołu. Pozdrawiamy, Zespół IOC

Jak w IOC sp. z o.o. wyglądają możliwości ewentualnego awansu na wyższe stanowiska?

@Pracodawca Nowy wpis

Serdecznie dziękujemy za Państwa zainteresowanie naszą firmą IOC sp. z o.o. oraz za pytanie dotyczące możliwości awansu. W naszej organizacji szczególnie ceni sobie rozwój zawodowy i osobisty Pracowników, ponieważ są oni fundamentem naszego sukcesu. W IOC sp. z o.o. stawiamy na awansowanie naszych Pracowników, którzy już są częścią zespołu. Wierzymy, że rozwijając i promując talenty wewnętrzne, tworzymy silną, zaangażowaną i kompetentną grupę specjalistów. Dopiero w sytuacji, gdy wewnętrzne zasoby nie są w stanie zaspokoić potrzeb firmy, szukamy talentów na rynku zewnętrznym. Dodatkowo, nasza firma jest w ciągłym rozwoju, co oznacza regularne pojawianie się nowych wyzwań i możliwości awansu. Aktywnie wspieramy Pracowników w ich rozwoju zawodowym poprzez różnorodne programy szkoleniowe i edukacyjne, otwierając przed nimi perspektywy kariery i promując ich dążenia do osiągnięcia zawodowego sukcesu. Jesteśmy przekonani, że nasza polityka rozwoju talentów wewnętrznych, połączona z dynamicznym wzrostem firmy, tworzy idealne warunki do osiągnięcia sukcesu zawodowego dla każdego Pracownika, który pragnie być częścią naszego zespołu.

Widziałam to zapytanie o zarobki technologów, padło ono w maju, czy do dziś były jeszcze prowadzone jakieś rekrutacje? Mam jedną ofertę lecz wygasłą. Interesuje mnie opis standardów produkcyjnych z miejsca pracy. Czy ktoś kto obecnie pracuje mógłby o nich opowiedzieć? Jak wyposażone są stanowiska?

Dziękujemy za wyrażenie zainteresowania możliwościami kariery na stanowisku technologa w IOC sp. z o.o. Obecnie nie prowadzimy rekrutacji na to stanowisko. Otwarte rekrutacje zwykle są publikowane na platformach pracuj.pl oraz LinkedIn. Jeżeli chodzi o pytanie dotyczące standardów produkcyjnych i wyposażenia stanowisk, informacje te są naszym cennym know-how. Jako firma specjalizująca się w produkcji premium kosmetyków i suplementów diety, kładziemy nacisk na najwyższe standardy jakości i ochronę naszej unikatowej wiedzy. Dodatkowo, chcielibyśmy poinformować, że wszelkie szczegółowe informacje są udostępniane Kandydatom, którzy przejdą pierwszy etap rekrutacji. Mamy nadzieję, że Pani rozumie naszą pozycję i zachęcamy do śledzenia naszych ogłoszeń w przyszłości.

Ile jest etapów w procesie rekrutacji w IOC sp. z o.o.? Jak długo trzeba czekać na ostateczną decyzję?

Dzień dobry, dziękujemy za zapytanie. Rekturacja w IOC kończy się zazwyczaj po drugiej rozmowie rekrutacyjnej.

Paulina
@IOC sp. z o.o.

Witam, a w jaki sposób planowane są terminy rozmów? Po jakim czasie można się dowiedzieć o tym, że druga nastąpi? I czy to na niej podpisywana jest umowa czy dalej czeka się na decyzję? Ile to zajmuje mniej więcej?

@Paulina

Pierwszą rozmowę z wybranymi Kandydatami/Kandydatkami prowadzi w imieniu IOC firma Casberg. Na podstawie rekomendacji od Casberg w ciągu maksimum tygodnia od pierwszej rozmowy informujemy, czy drugi etap się odbędzie. Z wybranymi kandydatami ustalamy termin spotkania, innym dziękujemy za udział w procesie rekrutacji. Drugi etap jest w znaczącej większości ostatnim. Jeśli IOC spełnia oczekiwania Kandydata/Kandydatki a rekrutowana osoba spełnia oczekiwania IOC- podpisujemy umowę w ciągu maksimum tygodnia.

IOC sp. z o.o. prowadziła rekrutację na stanowisko B2B Sales manager. Dostałeś zaproszenie na rozmowę kwalifikacyjną? Jakie warunki oferuje pracodawca? Opowiedz o przebiegu spotkania z rekruterem.

Ile jest zmian w IOC sp. z o.o.?

Pracujemy na jedną zmianę

Irena

Pod koniec ubiegłego roku ktos sugerował na forum rotacje ale z tego co widziałam na pewnym portalu jakoś niczego aktualnego nie było. Znalazłam za to ofertę z tamtego roku dla technologa w odniesieniu do kosmetyki pielęgnacyjnej. Zarobki mnie zaciekawiły, bo widełki płacowe zmieściły się w przedziale od 7 tys do 15 tys. Były to przyjęcia na dwa wakaty. Jaka jest wiec opinia z pracy na tym stanowisku w tym roku? Za jaki nakład pracy może udać się zdobyć sume gwarantowaną?

@Irena

Dzień dobry. Dziękujemy za zainteresowanie współpracą z naszą firmą. Pragniemy poinformować, że praca na stanowisku Technologa w IOC składa się z gwarantowanej podstawy oraz jasno zdefiniowanych premii. W celu uzyskania bardziej szczegółowych informacji dotyczących zapisów umowy o pracę na tym stanowisku, serdecznie zapraszamy do kontaktu telefonicznego pod numerem [501 605 900] lub drogą mailową na adres rekrutacja@ioc.com.pl. Jesteśmy otwarci na udzielenie wszelkich informacji i odpowiedzi na pytania, które mogą pomóc Państwu w podjęciu decyzji odnośnie pracy w IOC. Pozdrawiamy, Zespół rekrutacyjny IOC

XxX
@IOC sp. z o.o.

Szanowni Państwo, Państwo sami w odpowiedziach na komentarze podawali dane naruszające tajemnice przedsiębiorstwa, tyle, że zostały usunięte, więc zalatuje hipokryzją :) Jeśli jesteście Państwo "firmą otwartą na opinie i krytykę" to bardzo się cieszę, że nastąpiła ta zmiana, bo być może nie skrzywdzicie Państwo już żadnego innego Pracownika, tak jak robili to Państwo wcześniej.

@XxX

Szanowna Pani, Rozumiemy, że czuje się Pani skrzywdzona rozwiązaniem z Panią umowy o pracę. Zarząd podjął tę decyzje na wielokrotne wnioski Pani przełożonych. Pragniemy zaznaczyć, że rozwiązanie umowy nastąpiło z zachowaniem okresu wypowiedzenia a ponadto zwolniliśmy Panią również z obowiązku świadczenia pracy w okresie wypowiedzenia. W tym czasie otrzymuje więc Pani (jak i pozostali Pracownicy) wynagrodzenie nie świadcząc pracy na rzecz IOC.

:-)
@IOC sp. z o.o.

Ledwo minął miesiąc jak zarząd zwalniał pracowników a już szukają nowych (ogłoszenie na trojmiasto.pl). I jak tu można poważnie traktować tą "firmę".

Długo się zbierałem do napisania tego komentarza ale robię to w dobrej wierze, mam nadzieję, że uchronię kogoś przed największym błędem w karierze zawodowej i wyborem właśnie tej firmy. Wszystkie negatywne komentarze to niestety prawda. Dostając tą pracę myślałem, że szczęście się do mnie uśmiechnęło i na początku było naprawdę fajnie, niestety to było na pokaz. Nikt do końca nie zna swoich obowiązków, dowiaduje się o nich w momencie jakiejś "awarii" i wtedy z najlepszego pracownika staje się najgorszym, nagle wszystko robi źle, jest szantażowany zwolnieniem jeśli nie przyjmie nowych zupełnie nie związanych z wykształceniem obowiązków. Zdecydowanie szkoda zdrowia. Ja na szczęście w porę stamtąd uciekłem i może nie było to łatwe ale znalazłem wymarzoną pracę, gdzie pracodawca naprawdę docenia pracownika. Można trafić w bardzo fajne miejsce i wszystkim Wam tego życzę, szczególnie obecnym pracownikom.

:Zen:

prawda

Klient

Reklamacje rozpatrywane są zgodnie z umową.

IOC sp. z o.o. prowadzi rekrutacje w miejscowości Gdynia. Czy ktoś z pracowników może powiedzieć, czy warto tutaj pracować i czego spodziewać się na stracie w temacie warunków zatrudnienia?

Irena

Masz na myśli to w kontekście niskich stawek czy coś jeszcze się tutaj dzieje? wcześniej pojawiały się komentarze odnośnie jakiegoś złego traktowania, jeśli to prawda to ciekawa jestem czy została wobec tego podjęta jakaś reakcja?

Dramat

Czyli nadal nic bez zmian. Przykre, że zarząd kompletnie nie uczy się na błędach. Jaką trzeba być oporną jednostką, żeby tyle lat mieć klapki na oczach i nic nie zmienić na lepsze, a jedynie na gorsze. Nie słuchanie własnych pracowników i traktowanie ich jak (usunięte przez administratora) właśnie odbija się czkawką. No niestety, firmę tworzą ludzie, w tym szeregowi pracownicy, a nie tylko 3-osobowy zarząd, więc może pora cofnąć się do podstaw zarządzania. Mam nadzieję, że ludzie zaglądający na gowork powstrzymają się od aplikacji do tej "firmy" i oszczędzą sobie czasu i zszarganych nerwów. Od takich miejsc jak najdalej. Takie zachowania należy tępić.

Lol

Do pkt. 3.: "Po raz pierwszy nie uprzedzono pracowników o planie ich zwolnienia." - guzik prawda. "Natychmiast przynosi zwolnienie od lekarza, jedno lub kilkumiesięczne." - no chyba nie dziwota, że jak się pracownika już nie chce to i on nie chce być dłużej wyrobnikiem dla takiej firmy i na nią zapitalać, marnować nerwy oraz swoje zdrowie, no bo w imię czego?

Irena

Skoro tak to ja jeszcze byłabym ciekawa treści tych całych legend skoro to podobno takie mocne... Co mówią?

Popieram

Praca w tym cyrku to prawdziwie traumatyczne doświadczenie

Nik

Krzysztof uspokój się. Powodzenia))

Nie ma mnie

Gorzka ale jednak prawda

XYZ

Witam, ta firma promuje ofertę pracy na stanowisko specjalista ds. sprzedaży. Zastanawiam się czy aplikować - 2 dni zostały. Czy te negatywne komentarze - (usunięte przez administratora)duża rotacja, itd. - też tyczyły się działu handlowego ?

@XYZ

A jeśli się okaże, że na wszystkich tak niestety jest tylko na handlowym nie to przekona Cię do podjęcia zatrudnienia tutaj?

Honorata

:O Co masz na myśli konkretnie?

Jakie są warunki zatrudnienia w IOC sp. z o.o.?

Q

Beznadziejne.

Dominika
@Q

A zdradzisz jakieś szczegóły? Co Ci tam nie pasuje?

XX
@Dominika

Ja się zastanawiałem nad aplikacją na stasnowisko aparatowego, ale dało mi do myślenia to że mimo ze firma jest mała wystawiają tyle ogłoszeń jakby nie mieli połowy personelu, więc coś chyba jest na rzeczy

@XX

Ok faktycznie trochę to podejrzane. Ale wiesz czasami się zdarza, że firma musi zrobić u siebie totalne "porządki", żeby móc się trochę usprawnić. Może akurat ten etap panuje tutaj? Bo jeśli coś nie działa sprawnie to też nie ma co się kurczowo tego trzymać jednak

Q
@Dominika

Wszystko. Zaczynając od słabych zarobków, po totalny chaos w firmie, bezmyślne zarządzanie, tragiczną komunikację, a na złym traktowaniu pracowników kończąc. Tyle wystawionych na raz ofert pracy chyba o czymś świadczą. Ludzie nie chcą być tak traktowani i pracować w takim środowisku. Dodatkowo w ofertach pracy są wpisywane zarobki z kosmosu, żeby przyciągnąć naiwnych ludzi.

YY
@Irena

A może należy wreszcie usprawnić zarząd a nie pracowników? Może pora zacząć po prostu od siebie? Niemożliwym jest, aby taka ilość pracowników przez tyle lat się nie nadawała do pracy. Taka rotacja w firmie to jakieś nieporozumienie. Ryba psuje się od głowy.

Irena

No być może coś w tym jest, nikt nigdy do końca nie będzie "czysty". Widocznie faktycznie mają spore problemy w zarządzaniu, czego efektem są problemy z pracownikami. No ale dobra to w takim razie są jakieś konkretne sugestie co do tego czy dałoby się to wgl naprawić?

wtf
@Irena

Wydaje sie, ze nie da sie tego naprawic, poniewaz problem lezy w charakterach zarzadu. Nie kazdy nadaje sie do prowadzenia firmy, albo takiego konkretnie biznesu i trzeba sie z tym pogodzic, albo intensywnie pracowac nad soba.

@wtf

Aha, czyli sugestia tutaj kolegi powyżej zdawałby się słuszna? Słabo trochę, bo szkoda i ludzi i kapitału w takim razie skoro każdy wokół widzi, że podobno można lepiej. Czyli co jak co firma dalej sobie będzie tak działać?

X

Jak tę firmę można traktować poważnie jak wystawiają oferty pracy z zarobkami 10 000-50 000 zł brutto/m-c, a nijak ma się to do rzeczywistości? Firma porażka...

@X

Oferta pracy, o której Pani wspomina jest wciąż aktualna z podanym w ogłoszeniu, prawdziwym zakresem wynagrodzeń (nabór na więcej niż jedno stanowisko, stąd widełki - nabór od poziomu specjalisty do kierownika w tym dziale). W ogłoszeniu, o którym Pani mówi podano szczegółowe informacje, jak kształtuje się wynagrodzenie w związku w wybranym przez Pracownika sposobem wynagrodzenie - umowy o pracę czy też kontraktem B2B oraz poziomem specjalizacji stanowiska (specjalista do kierownik działu). IOC nie narzuca formy zatrudnienia, którą wybiera Kandydat. Pracuj.pl przelicza odpowiednio dane kwoty netto w przypadku umowy o pracę na odpowiadające im wartości w przypadku np. kontraktu B2B (są to kwoty dużo wyższe i jak najbardziej prawdziwe).

@Pracodawca

HAHA Chyba dobie żartujecie ? ,,Nabór na więcej niż jedno stanowisko” to oznacza ze podawane przez Was o ogłoszeniach widełki wynagrodzeń należy dzieci przez ilość wakatów ? ???? Pierwszy raz się z czymś takim spotykam i to rzeczywiście jest wałek, wiec słusznie Was opisują

@X

Dzielić

Yy
@Pracodawca

No tak, jeśli podzieli się widełki na kilka stanowisk to faktycznie może wyjdą faktyczne zarobki ㋡

Co wchodzi w socjal IOC Sp. Z O.O.?

Raz w miesiącu jeden kosmetyk z produkowanych do wyboru. Nic więcej.

kosmetyki, "grusza", karnet sportowy (dofinansowanie)

może fiskus?

premia świąteczna - oczywiście do koperty, co by podatku nie musieli płacić XD

@może fiskus?

Ej to genialne akurat. Teoretycznie koszty podatku mogliby na was przenieść, więc chyba jest się z czego cieszyć? ;p Zresztą dobrze, że cokolwiek dają, bo są firmy gdzie rozkładają tylko ręce. A prócz ten premii to jeszcze czym ciekawym tu się ludzi motywuje?

Irena

Zachęcająco to to nie brzmi tak szczerze. :/ I myślisz, że to serio działa? A może jakaś inna alternatywa lepiej zdałaby ten egzamin?

Xxx

Mówiąc, że ta firma działa nie jak należy to duży komplement. Firma jest zarządzana w najgorszy możliwy sposób - taka prawdziwa "polska" mentalność. Pracownika w tej firmie się nie szanuje, nie ufa się mu. Zarząd wychodzi z założenia, że każdego do się zastąpić i jak nie ten to przyjdzie następny i będzie jeszcze po rękach całował za nieco ponad najniższą krajową. Nie polecam :) szkoda nerwów :)

Www
@Xxx

Sama prawda. Każdy kto był w tej firmie wie jak fatalnie jest zarządzana.

Zorro

Nie polecam i przestrzegam. (usunięte przez administratora)Rotacja pracowników wybitna. Trzeba mieć mocną psychikę by tam pracować.

Sylwia
@Zorro

Obrażasz a sam raczej nie starałeś się o stanowisko pewnie? Może zazdrość? Co takiego tam robią serio jest źle czy tylko tak straszysz co? Konkrety!!

Klient

Jak przebiegają reklamacje od klientów w IOC? Czy trzymają się umowy, czy trzeba wspomóc się prawnikami?

Zostaw merytoryczną opinię o IOC sp. z o.o. - Gdańsk

• Jak się pracuje w IOC sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy IOC sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w IOC sp. z o.o.?

IOC sp. z o.o.