Trec Nutrition

Gdynia

Opinie o Trec Nutrition

Ktoś

Co to oznacza? Mam iść tam na rozmowę

ziemia

Gdzie się podziały poprzednie opinie o tej firmie? Dlaczego zostały usunięte? Firma ma zalety i wady. Do zalet należy zaliczyć stabilizację, normowany czas pracy, przestrzeganie prawa pracy (wolne w święta państwowe i kościelne) i płynność finansową. Do wad niestety ciasne szatnie (pierwotnie chyba dla połowy obecnego stanu), mała stołówka, brak radia, niezdrową atmosferę w magazynie i chyba największa z wad, kierowanie magazynem przez osobę nie mającą zielonego pojęcia o relacjach miedzy przełożonym a podwładnym i stosującym metody rządzenia podobne do totalitaryzmu.

Zostaw opinię o Trec Nutrition - Gdynia

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Trec Nutrition