Opinie o Orsay/Ordipol w Poznań

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Orsay/Ordipol. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Orsay/Ordipol o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Orsay/Ordipol w Poznań

mądrala

Moim zdaniem słabi ludzie rządzą tą firmą, to nie te czasy- pracownicy dziś się cenią, a młode dziewczyny zatrudniają się na chwilę, żeby same mogły "wynieść " ciuszki za free, niestety takie są realia, gdy firma nie docenia dobrego pracownika, ten sam albo od razu odejdzie albo nakradnie żeby sprzedać i zarobić na boku

@mądrala

@mądrala, napisałaś o kwestii zarządzania w firmie Orsay/Ordipol i - jak rozumiem - jesteś z niej niezbyt zadowolona. Jak według Ciebie przedstawia się aspekt wynagrodzeń oraz premiowania? Opinie na ten temat są raczej mieszane, więc zależy mi na doprecyzowaniu.

Aneta

Firma tragiczna. Eventy które robią co jakiś czas w żaden sposób nie zachęcają klientów do zakupów, inwestują bardzo dużo pieniędzy w rózne materiały, Eventy które nie wnoszą nic do tego by firma lepiej prosperowala. Tak naprawdę Orsay tworzą ludzie(pracownicy), którzy naprawde chcą pracować a odechciewa im się za tą marna premie (15-60zl) w skali miesiąca. Firma powinna najpierw zainwestować od podstawy czyli ludzi, to by ich bardziej zmotywowalo do pracy co za tym idzie lepsze utargi...Ciagle wymagania, pracy czasem tyle że nie masz czasu zjeść a wypłata za to wola o pomstę do nieba... Zdecydowanie za mało szkoleń, słabe premie co za tym idzie totalna niechęć do pracy. Klientki bardzo często przyzwyczaja się do "swoich" Pan, które potrafią im doradzić i często są w szoku gdy się dowiadują że ta osoba odeszła tylko przez słabe wynagrodzenie... Naprawdę inwestujcie w pracowników, którzy potrafią bardzo się odwdzięczyć i im dodać skrzydeł... Za 1000 zł plus 25 zł premii nie da się wyżyć. Regionalna wporzadku, sama atmosfera akurat w filii o której myślę jest bardzo dobra ale ilość pracy, obowiązków jest totalnie nie adekwatna do tego. Ludzie mają dużo chęci, chcą się rozwijać ale w tej pracy tego nie znajdą.

aaaaaa

bardzo źle się pracuje w tej firmie płace nie adekwatne do wkładanego wysiłku Moje sugestie dla Orsay/Ordipol: zmiana myślenia Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: zmienić myślenie

ANASTASYIJA
@aaaaaa

DROGA DO FIRMY ORSAY TO DROGA DO PIEKŁA, NIE ŻYCZĘ NIKOMU

Anita

Idealnych firm nie ma ale wystarczy dobrze pracować i z całą pewnością nie trzeba będzie narzekać!!

AmeLIA
@Anita

Firma szczędzi na pracownikach i to jest fakt niezaprzeczalny, dobrze czy niedobrze się pracuje na wypłatę otrzymujesz grosze, za które nie da się żyć, a Ci co coś potrafią uciekają z takiej firmy czym prędzej.

Anka
@Anita

no ta firma daleko odbiega od ideału, nie jest nawet przeciętna jeśli chodzi o warunki zatrudnienia i przede wszystkim atmosferę i płace, krótko mówiąc- ręce opadają

Rozmowa kwalifikacyjna bywa bardzo stresująca. A jak było w Twoim przypadku? Ilu rekruterów prowadziło rozmowę? Podziel się opinią ze spotkania w firmie Orsay/Ordipol.
logo firmy Opiekunka seniorki w Niemczech
Poznań
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
logo firmy Technik- Instalator systemów alarmowych
Poznań
Agencja Detektywistyczna i Ochrony JOKER Sp. z o.o.
logo firmy Ogrodnik, Sprzedawca
Marek Nicgorski Berberys Sprzedaż Roślin Ozdobnych i Akcesoriów Ogrodniczych
ARYSTOTELES

NO NIESTETY JA TEŻ NIE MAM POZYTYWNYCH WRAŻEŃ PO PRACY W JEDNYM ZE SKLEPÓW- BYŁO NAS BARDZO MAŁO, LUDZIE KRADLI TOWAR I MY PRZEZ TO NIE DOSTAWAŁYŚMY PREMII. CHOCIAŻ Z DZIEWCZYNAMI DOGADYWAŁYŚMY SIĘ SUPER, TO WSZYSTKO PSUŁA REGIONALNA, W OGÓLE PRZYJEŻDŻALI DO NAS PRACOWNICY INNYCH SKLEPÓW I KRYTYKOWALI, DONOSILI ŻE COŚ NIE JEST ZROBIONE KIEROWNICTWU, MĄDROWALI SIĘ NIE WIEDZĄC JAK SIĘ TU PRACUJE. JEDEN DRUGIEMU W TEJ FIRMIE NOGĘ PODKŁADA.

Zuzanna

@HAna, @pracowałam w Orsay, zbyt wiele Wasze wypowiedzi nie mówią innym użytkownikom. Pisząc opinie powinniśmy ją uargumentować, żeby każdy mógł sam na podstawie tej argumentacji zbudować własną opinię. W przeciwnym razie mogą one nie być wartościowe dla innych użytkowników. Zatem chcecie rozwinąć swoją wypowiedź?

pracowałam w Orsay

nie wiem za bardzo co tu napisać bo tylko przekleństwa się cisną na usta, będąc kulturalną- ludzie pracy szukajcie wszędzie tylko nie w Orsayu

HAna

nie polecam jako pracodawcę

zarobki niskie, firma nie inwestuje w pracowników, brak jakichkolwiek szkoleń

PSCÓŁKA

PRACOWAŁAM TU I TEŻ SZCZERZE ODRADZAM

hmmm

Z uwagi na wysokość wynagrodzenia- nie polecam

abc

jeszcze tu pracuje ale nie polecam szukam innej pracy

Zuzanna

@zdolna sprzedawczyni;))))))))), mogłabyś opisać swoje dotychczasowe doświadczenie w pracy dla Orsay? Twój rozwinięty post, będzie punktem odniesienia dla wszystkich, którzy chcieliby zatrudnić się w tej firmie.

zdolna sprzedawczyni;)))))))))

Cześć dziewczyny i chłopaki:))))))))))) Niedawno pożegnałam się po dość długim stażu ze sklepem Orsay, mam do porównania pracę w tych samych branżach m.in. New Yorker, Reserved, House itp powiem tak, w Orsay było najgorzej (pod każdym względem) ze wszystkich (porównania są moje własne i bliskich kumpelek które pracowały też w innych jeszcze sklepach odzieżowych). Może w innych miastach jest lepiej ale biorąc pod uwagę Gniezno to tragedia niestety:((((((((((((((((((((

Zuzanna

@OLA, rodzaje umowy, o których napisałaś najczęściej występują w tego typu sklepach. Czy mimo to, wraz ze stażem nie miałaś możliwości na przejście na umowę o pracę? Jak wyglądały Twoje dni wolne? Grafik był ustalony zgodnie z Twoimi preferencjami? Aktualne info o pracy w Orsay/Ordipol będzie ważne dla osób, które chciałyby się w tej firmie zatrudnić.

OLA

śmieciowe umowy albo tylko na niepełne etaty, do tego trzeba pokrywać z własnej kieszeni co ukradną Ci w sklepie, bo nie upilnowałaś, a zaledwie 2 osoby, max 3 obsługujące na 200-300m2 sklep w godzinach szczytu, od rana często 1 osoba, (usunięte przez administratora) to już nawet wiedzą kiedy przychodzić, inwentury zawsze wychodzą na minusie, uciekłam stamtąd po kilku mies. pracy bo nic się na lepsze od lat nie zmienia:((buu. to już w Biedronce lepiej i do tego wyższe zarobki

ogólnie nie polecam pracodawcy, mało płaci i wymaga w stosunku do zarobków za dużo poświęcenia

Zuzanna

@zainteresowana nikt nie udzielił odpowiedzi na Twoje pytania. Z Twojego wpisu wynika, że jesteś zainteresowana pracą w Orsay/Ordipol. Czy rozpoczęłaś już starania o wybrane stanowisko? Jeżeli tak, to mogłabyś coś więcej napisać o procesie rekrutacyjnym i warunkach zatrudnienia zaoferowanych przez pracodawcę?

Infolinia orsay to zwykła ściema, nie dodzwonicie się tam nigdy!!!! Pani z psełdo recepcji w siedzibie firmy w Bielanach Wrocławskich na ul. Logistycznej 1, nie ma pojęcia o niczym, do niczego nie jest upoważniona, według niej nawet do przedstawienia się, gdzie jest niby reprezentantką firmy i nawet nie ma pojęcia że przedstawienie się osobie dzwoniącej to jej obowiązek a nie jakieś tam widzimisię. Na miejscu zarządu pomyślałabym o zmianie kadry reprezentującej firmę!!!!!! Ja na pewno nie zrobię już zakupów w sklepie orsay ani stacjonarnym ani tym bardziej internetowym.

czy wie ktoś może czy zatrudniają w Orsay na pełny etat?

Zostaw merytoryczną opinię o Orsay/Ordipol - Poznań

• Jak się pracuje w Orsay/Ordipol?

Zobacz opinie na temat firmy Orsay/Ordipol tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 16.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Orsay/Ordipol?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 16, z czego 1 to opinie pozytywne, 15 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Orsay/Ordipol