Opinie o Biuro Styl Sp. z o.o. w Poznań

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Biuro Styl Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Biuro Styl Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Stolarze
Stolarze Poznań

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Biuro Styl Sp. z o.o. w Poznań

Herchor

Zobaczcie, jakie to dziwne: firma nie miała żadnych komentarzy i nagle po zatrudnieniu nowego dyrektora handlowego w ciągu ok. dwóch tygodni przybyło ponad 200 wpisów. Bardzo tania zagrywka niekompetentnego dyrektora handlowego. W rzeczywistości jest to bardzo, ale bardzo słaba firma.

Ola
@Ola

A w sumie, dla poparcia się przykładem, zeby nie było, ze obsmarowuje tylko mówię prawdę. Najprostszy przykład - pokój ledwo spełniający normy BHP pod kątem przestrzeni na jednego pracownika. CODZIENNE wizyty u Pana dyrektora lub Pani kierowniczki osób z innych działów i wzajemne nakręcanie się „omawianie ważnych spraw” najczesciej nad moja głowa, bo nie dość, ze nie ma miejsca, to ludzie przyzwyczajeni do takiego stylu pracy stoją mi za plecami i rozmawiają nade mną z osoba siedząca naprzeciwko mnie. I to we mnie jest problem, kiedy zgłaszam, ze mi to przeszkadza. Nie można zgłaszać żadnego ale, ponieważ nie. Dowiaduje się dzięki temu, ze jestem problematyczna. I to ja mam problem z akceptacja rzeczywistości. No zdecydowanie mam, skoro postanowiłam zostać dłużej niż na okres próbny, ale okej. Druga sytuacja- koleżanka z zespołu często udziela mi rad, między innymi dotyczących ubioru na zimę. Zwracam jej uwagę, ze nie życzę sobie tego i zeby zajęła się w końcu sobą. Afera jak 150. Płacz, krzyki, TY JESTEŚ NIEMIŁA świetnie, a ile mam czasu tolerować bycie w moim ogródku i zajmowanie się mną? Oczywiście, dyrektor przeciwko mnie, ponieważ to zbrodnia, ze nie dbam o atmosferę a w dodatku to jest agresja. A ile razy poprosiłam szanowna koleżankę przed ta sytuacja, aby trochę wyciszyła swoje emocje? Krocie, ale to nieważne. Ona może a ja powinnam to tolerować. Bardzo to obiektywne, naprawdę. Kolejna sytuacja - burza mózgów. Burza mózgów charakteryzuje się tym, ze każdy rzuca swój pomysł, nawet z kosmosu a później zbiera się wszystko do kupy i wyciąga wnioski. Daje swój pomysł, koleżanka przerywa „ale jak ty sobie wyobrażasz to zrobić” co już jest pasywno agresywne, ale to moja odpowiedz „to jest burza mózgów i każdy może przedstawić swój pomysł” była nieodpowiednia, ponieważ mój ton wypowiedzi był niefajny, agresywny, koleżanka czuje się zastraszona. Podsumowując - każdy mój przejaw normalności, stawiania granic, próby normalnego załatwienia spraw był albo ignorowany albo obracany przeciwko mnie jako agresja. No i dodajmy do tego wieczne obrabianie (usunięte przez administratora) bo ta firma tylko takim toksycznym nakręceniem żyje - nie brałam udziału w plotkach i nie probowalam ratować sobie (usunięte przez administratora) poprzez robienie dokładnie tego samego, co robiła moja koleżanka z zespołu. Mogę jej podziękować z całego serduszka za utrudnianie mi życia i opowiadanie swoich, mocno zaburzonych historii na temat tego jak dana sytuacja wyglądała, bo może inaczej zostałabym w tym bagienku. A tylko relacje poruszyłam w tym komentarzu! Administracja, samo miejsce pracy, narzędzia komunikacyjne i wszystko inne jest na takim samym poziomie - słoń pod dywanem w dużym pokoju, nie wolno o nim mówić. Opinia neutralna- sami oceńcie, niektórzy lubią żyć w takich koperkowych aferkach.

Halina Nowy wpis

Nie ma aktualnie ofert (zakupowiec wygasł), ale firma podaje ogólne korzyści z pracy tutaj na swojej stronie. Widzę komputer i telefon do użytku prywatnego. To znaczy, że de facto można nie pracować w biurze? Poczytałam opinie @Ola i wydawało mi się, że przed tymi sytuacjami nie ma ucieczki, a tymczasem takie benefity zwiastują home office. Czy się mylę?

Herchor

Ola Nowy wpis
@Herchor

Tez mnie to zaskakuje. Aż się zastanawiam, czy nie dodawałam komentarza czy zniknął magicznie w gąszczu pozytywnych opinii. Firma może przypasować każdemu, kto nie umie stawiać granic i odpowiada mu robienie fikołków i innych figur cyrkowych na pstryknięcie palca. Dość dysfunkcyjne miejsce. Żywcem z lat 90 wyciągnięte. Problemy wyssane z palca, toksyczna, bardzo sztuczna atmosfera, każdy przejaw normalności gaszony butem, prawie bym uwierzyła, ze faktycznie brak mi umiejętności i kompetencji po feedbacku jaki dostawałam. Jeżeli komuś odpowiada taki klimat to jest to praca dla niego. A tak poważnie, to może miałam pecha, w każdym razie w nowym miejscu pracy szybko zrozumiałam, że to jednak nie we mnie jest problem, a środowisko biuro stylu po prostu nie jest dla mnie bo szanuje swoją przestrzeń i to, co wpuszczam do swojego życia. A tam tak po prostu jest i im się tak podoba, więc niech sobie tam będą i kiszą się w swoim sosie.

Ola Nowy wpis
@Ola

Hanna Nowy wpis

Niby te pozytywne komentarze są naciągane, ale w sumie nie padły żadne argumenty przeciw... Może ktoś powie jak to jest naprawdę, opłaca się do nich przejść? Na portalu znalazłam ogłoszenie dla przedstawiciela handlowego, opisują że jest stałe wynagrodzenie, ale nic o premiach/prowizjach za sprzedaż... Jak to u was wygląda?

Planuję się zatrudnić. Możecie coś więcej powiedzieć?

Portu
@Paweł

Pracowałem i wg mnie ok. Dobre warunki, wypłata na czas.

Enke
@Paweł

Firma jest w porządku, pracowników szanują a to dla mnie dosyć istotny aspekt.

Ivo

Praca w 100% godna polecenia. Dobre pieniądze, dobre warunki

Kajko
@Paweł

Dobre wsrunki, pewna umowa, jestem juz tutaj kawal czasu i nie zamierzam zmieniac pracy

shotgun
@Paweł

warto, bo dobrze płacą, firma ceniona, ekipa też naprawdę spoko

@Paweł

Jest spoko. Nie ma czepialskich ludzi, akurat trafiłem na zgrany zespół.

Maciek
@Paweł

Zero problemów jeśli chodzi o współpracę, płacą dobrze i bez opóźnień, robota całkiem przyjemna, ekipa też ma ze sobą dobry kontakt i dogadujemy się :)

@Maciek

Wypłata zawsze na czas to jedyny plus. Na produkcji i w magazynie totalny chaos organizacyjny. Za mało ludzi pracujących fizycznie, a za dużo tzw handlowców w Poznaniu. W Witaszyczkach robi się teraz prawdziwy (usunięte przez administratora)

Wartis
@Paweł

Warto startować bo dobre warunki. Człowiek wie jakie ma obowiązki. Jeśli chodzi o pieniądze to też są w porządku.

Denn
@Paweł

Jest dobrze. Jak jest szansa to próbuj :)

Młody
@Paweł

Mi pasuje praca i myślę że warto spróbować swoich sił

Pawel
@Paweł

Dzięki za wszystkie opinie. Dzięki Wam wiem już zdecydowanie więcej :)

Petro
@Paweł

Jest dobrze, warunki godne polecenia i jak planujesz się zatrudnić to śmiało

Claudio
@Paweł

Dobre miejsce do rozwoju, dobre pieniądze, jest ok

Chilli
@Paweł

Generalnie firma bardzo przyjazna pracownikom. Szanują każdego. Nie ważne jakie ma doświadczenie i ile ma lat.

@Chilli

Dokładnie, dobre miejsce dla osób, które szukają pierwszego zatrudnienia bo można się i nauczyć i rozwinąć. Ja tak miałem i jestem zadowolony. Pracuję już kilka lat.

Maciek
@Paweł

Wg mnie warunki bardzo dobre. Nie ma problemów żeby się dogadać

@Paweł

Dobre miejsce do pracy! Polecam!

Domino
@Paweł

Ogólnie nie mogę narzekać, bo kasa zawsze na czas i nigdy nie było opóźnień.

Baron
@Paweł

Bardzo dobre warunki zatrudnienia, jeżeli masz okazję sprawdzić swoich sił to śmiało próbuj, zdobędziesz cenne doświadczenie.

Series

Ja osobiście polecam

Ecco
@Paweł

Śmiało, jak szukasz pewnej roboty to tutaj to znajdziesz.

Neto
@Paweł

Dobrze jest. Jak się zatrudniałem parę lat temu to miało być trochę w stylu na chwilę a potem się zobaczy. Tak leci kolejny rok już.

Kalik
@Paweł

jest dobrze, warunki godne polecenia i jak planujesz się zatrudnić to śmiało

Ok

Dobrze jest

Akros
@Paweł

Dobra praca z pewnymi zarobkami

marek

praca godna polecenia

K6
@Paweł

Świetne miejsce do pracy i do rozwoju. Jeżeli myślisz o pracy to jest to jedno z najlepszych miejsc w Poznaniu i okolicy.

Jakub
@K6

Wszystkie wpisy są meeega podobne, nie będę robił dochodzenia, ale wygląda to podejrzanie. ;) Może oświecisz mnie i powiesz, czemu pracuje Ci się tu tak dobrze? Bo dziwnym trafem nikt z poprzedników nie podał jakichkolwiek szczegółów, hmm... :)

Anka
@Jakub

No właśnie, dziwne to jest ;/

Weronika
@Anka

Tez tak uważam :P Aplikowałaś może do firmy na jakieś stanowisko? Czy jednak tak pozytywne komentarze cię nie przekonały?

Jak opisałbyś przebieg rekrutacji w firmie Biuro Styl Sp. z o.o. na stanowisko Dam prace? Czy odbywa się ona w formie rozmowy, czy kandydat otrzymuje do wykonania jakiś test lub zadania?
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy PRACOWNIK SERWISU
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
Tommy

Dobra umowa, dobre warunki i porządni ludzie

Polecam pracę, kasa zawsze na czas, wszystko terminowo, zgodnie z umową. Jasny zakres obowiązków. Człowiek wie na co się pisze i co ma robić.

Hubert

Jak dla mnie blat ok, nic się z nim nie dzieje i ładnie wygląda. Nie ma plam, wybrzuszeń, odprysków, nic.

Szymek

Jak z jakością u nich?

Damian
@Szymek

Ze wszystkim wyrabiają się na czas. Jakościowo absolutny TOP!

Łukasz
@Szymek

Polecam. Jestem klientem od wielu lat i jak najbardziej jestem zadowolony.

@Szymek

Najlepsi i to zdecydowanie.

Zico

Polecacie ich blaty?

@Zico

Jakościowo na pewno jedni z lepszych. Cena też dobra. No i potrafią dobrze doradzić, a to dosyć ważne

Janek

Tak, kupiłem i polecam

Magda
@Zico

Firmę poleciła mi koleżanka, bardzo miła obsługa. Produkty na duży plus

Agata
@Zico

Godne polecenia miejsce :) Brak jakichkolwiek zastrzeżeń - profesjonalizm obsługi sprawił, że wizytę w tym miejscu polecam każdemu! Warto!

Titan
@Zico

Oferta na pewno jedna z lepszych na rynku, jeśli nie najlepsza :) Mam od nich blaty kuchenne i są super jeśli chodzi o jakość.

Dawid
@Zico

Blaty zamawiam od dawna tylko u nich, bo jakościowo są dwie półki wyżej niż konkurencja.

Dominika
@Zico

Jak najbardziej tak :) Od wielu lat kupuję u nich blaty i jestem bardzo zadowolona.

Kamil
@Zico

Zdecydowanie tak. Blaty sztoos. Ceny są przystępne na każdy portfel.

@Zico

Ja jestem zadowolona z usług firmy Biuro Styl, mój zamówiony blat kuchenny jest dokładnie taki jaki chciałam

Zebon
@Zico

Zdecydowanie polecam! Jakość i cena super

Mickey

tak

Kliku
@Zico

Jak najbardziej. Blaty zamówione, przyszły w terminie jak planowali, nie było żadnych problemów i niedomówień.

Witek
@Zico

Bardzo dobra jakość oraz wykonanie, sprawdzona firma także ogólnie polecam.

Maciej

Tak

Piątek
@Zico

Jakościowo najlepsi. Ceny też ok.

Pablo
@Zico

Zdecydowanie tak. Cenowo w porządku, a jakość to totalne mistrzostwo. Przekonałem się do nich od razu i od wielu lat jestem klientem.

Adriana
@Zico

Jak najbardziej. Cenowo bardzo dobrze, jakość najlepsza z możliwych. Trafiłam na nich dzięki znajomej z pracy i teraz sama polecam dalej bo warto.

@Zico

Zdecydowanie tak. Biorę blaty tylko od nich, bo jakościowo są zdecydowanie lepsi niż konkurencja. Na bieżąco o wszystkim informują, bardzo dobry kontakt.

Cemar
@Zico

Świetny wybór, bardzo miła obsługa i doradztwo, a do tego świetne ceny.

Romek
@Zico

Polecam. Bardzo precyzyjna i fachowa praca. Blat został wykonany w najwyższym standardzie. Dziękuję

Divo
@Zico

Klientem jestem od wielu lat. Zawsze super jakość i dobre ceny.

@Zico

No według mnie lepszych nie znajdziecie. Cenowo w porządku, a jakością biją innych zdecydowanie. Do tego świetny kontakt.

Darek

Dziekuję za piękne blaty. Mogę potwierdzić wszystkie pozytywne opinie.

Zator

Bardzo dobra jakość. Myślę, że jedna z lepszych firm na rynku. Polecam

Jorczix

Jest to jak najbardziej uczciwa firma. Jeśli ktoś szuka pracy w tej branży to lepiej na pewno nie trafi. Warunki, pieniądze, płatności na czas, możliwość rozwoju.

Gorkis

Ogólnie praca w porządku, warunki lepsze niż średnia branżowa.

Damian

Firma w której zawsze można liczyć na wsparcie pracowników. Zawsze chętnie pomogą i odpowiedzą na pytania

Akros

Polecam prace. Oby każda firma tak traktowała swoich pracowników.

Simos

Firma w porządku. Człowiek wie na czym stoi, zaskoczeń większych nie ma.

ok

Jak dla mnie to jeden z lepszych pracodawców w tej branży. Nie bajerują, nie kombinują, oferują to co są w stanie zagwarantować za określoną pracę.

Giggu

Firmę mogę opisać jako solidną, profesjonalną i rozwojową. Praca nie jest jakoś mega stresująca, można się przyzwyczaić.

Pioone

Super jakość i bardzo dobre ceny.

Kamil

Wyśmienita jakość oraz profesjonalna obsługa.

Zostaw merytoryczną opinię o Biuro Styl Sp. z o.o. - Poznań

• Jak się pracuje w Biuro Styl Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Biuro Styl Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 151.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Biuro Styl Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 143, z czego 125 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 17 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Biuro Styl Sp. z o.o.
  • Dziadoszańska 10