Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 4 dni.

Jakie są warunki zatrudnienia w Lenwit-Fornir Sp. z o.o.?

asia

Ludzie, przecież nikt Was nie zmusza do pracy. Nie podoba się - zwolnijcie się. Ja również pracuję tutaj kilka miesięcy, ale wypłata jest na czas, nie trzeba przychodzić w niedzielę! jest płacone pranie w przyzwoitej kwocie, a nie jak w innych firmach 10 czy 15 zł, np. w Gądkach.

@asia

Tak się składa że tam jest większa premia.

Chętny do pracy

Witam czy aktualne potrzebują do. Pracy jakie warunki i wynagrodzenie

@Chętny do pracy

Tak szukają magazyniera + operator wózka widłowego. I na wstępie nie warto.

Czy pracodawca Lenwit-Fornir Sp. z o.o. organizuje swoim pracownikom szkolenia podnoszące ich kompetencje?

Adolf
@Pytanie

Nie ma tam kompletnie żadnych szkoleń

@Pytanie

O szkoleniach można pomarzyć jak i wielu innych rzeczach.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

zainteresowany

warto do nich aplikować?

@zainteresowany

Nie nie warto.

@zainteresowany

Myślę że szkoda nerwów. Na wyższych stanowiskach zatrudniani są śmieszni ludzie, którzy nie wiele potrafią i ciągną ta firmę na (usunięte przez administratora) Dodatkowo wielu z nich ma manię wielkości i w ten sposób są jeszcze śmieszniejsi ????

@Denis

Potwierdzam nie warto w ogóle aplikować szkoda nerwów i strata czasu.

Karol

A co nie tak w pieniądzach? Słabo płacą?

@Karol

Słabo to mało powiedziane. Operatorzy mają taką samą stawkę co pomocnik który ma wy..... e na wszystko o podwyżkach nie ma mowy a do tego zaczynają zatrudniać Ukraińców. Czas się z tą firmą pożegnać.

Czy w Lenwit-Fornir Sp. z o.o. panuje luźna atmosfera?

Król albani
@Pytanie

Atmosfera jest tak luźna że aż spodnie z (usunięte przez administratora) spadaja Za te pieniądze raczej nic innego się nie spodziewaj

dydol
@Pytanie

taka luzna ze kazdy ma (usunięte przez administratora) na wszystko jak placa tak robimy

Filip

Generalnie atmosfera jest dobra bo firma dba o to. Każdy pracownik musi również starać się żeby w miłej atmosferze spędzać te godziny w pracy ale ogólnie polecam.

Czy pracownicy Lenwit-Fornir Sp. z o.o. chętnie uczestniczą w różnych formach integracji?

@Pytanie

W tym zakładanie nie ma żadnych form integracji dla osób fizycznych jak chcemy się integrować to indywidualnie w mniejszych gronach

Agata

@Zacznijcie doceniać to jaka to jest stawka początkowa skoro po 5 latach się dostaje taka jak na start w innych firmach, czyli podejrzewam że najniższa krajowa?

Sobota

Sytuacja w tej firmie wygląda mniej więcej tak. Narobisz się a nie zarobisz. Zarobki słabe a o podwyżce zapomnijcie. Dostają ja tylko (usunięte przez administratora) brygadzisty i kierownika. Premie dostaje kierownik na którego robi cała hala ale on chyba o tym zapomina. Ze gdyby nie ludzie to (usunięte przez administratora) by miał a nie premie. O nadgodzinach można zapomnieć tak samo o sobocie płatnej. Zostały opanowane przez jednego brygadziste który chodzi co sobotę do spółki ze swoimi lizusami. To sa jakies kpiny zeby operator na maszynie nie mogl zarobic 3000  na rękę. Chcemy wkoncu podwyzki ile mamy robic za te marne pieniadze juz teraz firma boryka sie z brakiem pracownikow nikt za te pieniądze nie chce przyjść do tej firmy a za chwile straci tych co ma, co sie dziwic jak nie potrafia szanowac ludzi tych ktorzy pracuja tu od lat. Jeszcze chwila i odejdzie wiekszosc pracownikow ciekawe co wtedy zrobicie.

Bartosz

Generalnie firma ma dobre opinie w internecie. Ja również żałuję, że na tym forum n ikt od dawna nie pisał.

Monika

@Zacznijcie doceniac Pamiętaj, że wysokość wynagrodzenia stanowi już indywidualną kwestię, która jest uzależniona od potrzeb i wymagań danego pracownika. Ale zgadzam się z tym, że powinno się doceniać tych bardziej doświadczonych. A na jakim stanowisku pracujesz? Myślę, że użytkownicy forum chętnie dowiedzieliby się jeszcze, jak wygląda atmosfera w tym miejscu. Opiszesz nam?

Zacznijcie doceniac

Hmm sytuacja na tle innych przedsiebiorstw... Cienko.. te stawke ktora sie dostaje po jakis 5 latach ciezkiej pracy to w innych firmach dostaje sie na poczatek.. nie doceniaja starych pracownikow.. jest podzial pracownikow ktorzy dostana jakas podwyzke i na takich ktorzy nie dostana mimo ze pracuja za trzech.. od ostatnich kilku lat pracownicy tylko sie zwalniaja a zadnych nowych nie ma.. a juz za chwile odejda wazni operatorzy dzieki ktorym ta firma jeszcze funkcjonuje bo to pracownicy pchaja te robote do przodu.. a tylko kierownictwo zarabia fortune.. wiec papa.. radzcie sobie..

Jak aktualnie kształtuje się sytuacja Lenwit-Fornir Sp. z o.o. na tle innych przedsiębiorstw? Przekazane przez Ciebie informacje, związane m.in. z wynagrodzeniem mogą okazać się bardzo istotną wskazówką dla osób pochodzących z Witaszyczki i okolic oraz będących w trakcie poszukiwania zatrudnienia.

.......

Praca jak praca każda fizyczna, wynagrodzenie zawsze przed 10 wypłata 2100 a po 3 miesiącach podwyżka, 3 lub 2 zmianom zależy gdzie się trafi, atmosfera sądzę że dobra, brygadzisci jak brygadzisci tylko na wózkach widłowych bo tylko do tego się przydadzą ogólnie to firma nie jest taka zła

kandydatka

Witam, jak zarobki, atmosfera, socjal ?

Co powinny wiedzieć osoby, które zastanawiają się nad aplikacją do Lenwit-Fornir Sp. z o.o.. Czy ktoś posiada jakieś cenne rady?

Obecny pracownik

Spoko firma a jeśli chodzi o zarobki to wszystko zależy od tego co wynegocjujemy na początku.

SimON94

Witam jakie zarobki na produkcji są w tej firmie

Zostaw merytoryczną opinię o Lenwit-Fornir Sp. z o.o. - Witaszyczki

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Lenwit-Fornir Sp. z o.o.
2/5 Na podstawie 12 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • 66