Jaf Polska Sp. z o.o.

Gądki

Opinie o Jaf Polska Sp. z o.o.

anfrdzej

Może się doczekamy, kogoś z firmy.............dobrze by było usłyszeć coś "uźródełka"

Maja

@Justi Mam nadzieję, że na Twoje pytania będzie mógł odpowiedzieć ktoś z pracowników firmy. Jednak porównałam ofertę na to samo stanowisko sprzed kilku miesięcy i aktualną. W obecnie widniejącej ofercie pracy szczególnie podkreślana jest konieczność posiadania bardzo dobrej znajomości języka obcego. Możliwe, że jest to jeden z powodów, który sprawia że znalezienie odpowiedniej osoby jest trudne. Jeśli zdecydujesz się na aplikację do firmy, to chętnie dowiemy się więcej o tym jak wygląda w firmie proces rekrutacyjny.

Justi

Bardzo długo wisi ogłoszenie do księgowości, zastanawiam się czy firma jest tak wymagajàca ? Płacę uważam za konkurencyjnà, wymagania przynajmniej te w treści ogłoszenia osiàgalne , czy ktoś wie o co chodzi, jaka tam atmosfera w biurach? Pozdrawiam

Maja

Szukasz pracy w Jaf Polska? Informacje na temat aktualnych ofert pracy znajdziecie na stronie firmy https://www.jaf-polska.pl/firma/kariera Jeśli masz jakieś pytania do obecnych pracowników-zostaw komentarz. Postaramy się znaleźć odpowiedź.

radziu

Witam dojeżdza ktoś moze z poznania do pracy godz 6-14 autem i ma wolne miejsce ?

jaro

a nie możesz zareklamować u nich zamawianych produktow? przeciez masz zapewne do tego prawo a oni jako taka duza hurtowania ceniona wsrod innych klientow pewnie pod tym wzgledem ida na reke swoim klientom chcac zachowac dobre zadanie o sobie i nastawienie na klienta

gosc

co wy opowiadac jaki awans po roku? jestem ciekawy czy ktos kiedys awansowal w jaf polska ? oczywiscie oprocz Pani dyrektor i jej przyjaciela ha ha ha

Handlowiec

poproszę o przybliżenie warunków pracy handlowca, zarobki flota itd. warto aplikować?

u

Chyba tylko Darina

jerry

Witam, tak źle tam płacą,(usunięte przez administratora) ta nieszczęsna karta multisport, chcesz ja mieć to dopłać,i to w zasadzie jedyny benefit jaki z łaski dają, ogólnie atmosfera kiepska i faktycznie ktoś powyżej zbyt optymistycznie sie do firmy odniósł, nie warto, (usunięte przez administratora) ale moze choć komuś pomoże w wyborze, nie polecam firmy,

Maciej

Czy obecnie prowadzona jest jakaś rekrutacja ?

Wymień choćby 2 osoby które są na najwyższym poziomie swoich kompetencji w JAF

A dla kogo chcecie przeprowadzać rekrutacje? Przecież najlepsi pracują dla was. Bucha ha

Obecnie nie prowadzimy rekrutacji. Ale przy najbliższej takiej okazji zapraszamy.

Również były
@Pracownik 15.11.2014 17:22

zbyt optymistycznie podchodzisz do tego zdecydowanie :D benefit to nie wszystko!

Koszt karty jest pokrywany 100% przez pracodawcę (109 zł), ale jako fakt, iż kwota zostaje doliczona do przychodu pracownika, koszty pomniejszają wypłatę o około 30 zł.

sebastian

Dzięki w takim razie za słowo komentarza. Moge jednak prosić o więcej słów komentarza, czy macie jakiś system socjalny, jakies orientacyjne zarobki? Z góry dzięki.

były pracownik
@Pracownik 29.10.2014 11:36
Nie zgodzę się, system socjalny jest i to bardzo dobry. Widocznie komentarze pisze ktoś, kto bardzo dawno w JAF nie był....

jaki jest socjalne w JAF? żaden!!!! karta na basen ha ha ha

@były pracownik 30.10.2014 16:21
jaki jest socjalne w JAF? żaden!!!! karta na basen ha ha ha

Przykładowo karta multisportu, którą stosuje wiele znanych firm. Jeżeli komuś to nie pasuje, to tego nie wybiera, w końcu nikt nie jest do tego zmuszany.

Admin

Na dzień dzisiejszy nie prowadzimy rekrutacji. Niedługo pojawi się nowa wersja strony internetowej na której taka zakładka będzie umieszczona.

rysiek

Właśnie, bo na stronie nie raczyli zrobić, czegoś takiego jak zakładka praca, czy kariera, a w internecie nie ma żadnych ogłoszeń.

demostenes

nie zna to się kierownik. Zamówiłem u nich oklejane formatki z dość wymagającej płyty Eggera - Perfect Sense. Płyta jest wykonana w macie i ciężko ją obrabiać. Dodatkowo płaszczyzna zabezpieczona folią jak połyski. Goście tak spartaczyli robotę, że szkoda gadać! Dali biały klej do czarnego obrzeża i czarnej płyty. Nie odsunęli folii zabezpieczającej, przez co zgrzałą się z obrzerzem. W dodatku mimo folii zabezpieczającej, dwie formatki mają odpryski laminatu na płaszczyźnie.

ziomek

Raz wysłałem do nich CV. Udało mi sie nawet dodzwonić. Dyrektorka była nieosiągalna. Ale umówiłem sie z majstrem. Kierownikiem był gościu od drzewa. Udowodnił mnie jak sie nie znam na drzewie. Robota w miare płacona. Wielu magazynierów i wózkuw. Ale sie nie udało.

bong
@ziomek 03.09.2012 10:54

Jeśli się znasz na drzewach to powinieneś szukać pracy w leśnictwie, a nie firmie co się zajmuje drewnem i pochodnymi :P

Albijon

Również interesuje mnie praca w JaF ale w Gądkach , jest ktoś kto tam pracuje i może podzielić się swoja opinią?

greg809

a jak płaca w firmie bo mam spotkanie tam w sprawie pracy??;pozdrawiam

Witam wszystkich pracowników ( byłych i obecnych ). Powiem tak błem kiedyś na rozmowie rekrutacyjnej w waszej firmie, i widzę że \\\\\\\"Pan\\\\\\\" dał mi rozum i na szczęście do zatrudnienia nie doszło. ( usunięte przez administratora )Panowie co do zwolnień dokładnie wszystko czytać! Proszę odnieść się do KP Pracownika i odpowiędnią interpretację przepisów. Pozdrawiam.

Zostaw opinię o Jaf Polska Sp. z o.o. - Gądki

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Jaf Polska Sp. z o.o.