Czy osoby bez doświadczenia mają szansę na zatrudnienie w Jaf Polska Sp. z o.o.?

Łucja Nowy wpis

W Jaf Polska stawiają na stabilny rozwój, a plany zawsze zamieniają w działania - tak czytałam. Ponadto ponoć oferują konkurencyjne warunki oraz różnorodne ścieżki kariery, a na ten moment szukają Operatora maszyn numerycznych: https://www.jaf-polska.pl/firma/kariera Powiedzcie mi proszę coś więcej o tym wynagrodzeniu - składa się z samej podstawy cz także i z dodatków?

TH Nowy wpis
@Pytanie

Na magazynie tak, inne stanowiska minimum studia

Dariusz Nowy wpis
@TH

Skoro na magazyn można dostać się bez doświadczenia zawodowego to ciekawi mnie, jak ogólnie wygląda tam praca? Zdradzisz ile na dzień dobry można zarobić? Powiedz mi proszę bo ciekawi mnie ta kwestia. Odpowiesz?

2020 Nowy wpis
Kandydat
@TH

jaka sytuacja we firmie?jakie zarobki na początek?

Jaki dress code obowiązuje w Jaf Polska Sp. z o.o.?

Misiu
@Pytanie

Niewygodny :D

Luidzi

Szkoda, że nikomu nie chce sie napisać kilku słów co się dzieje w firmie.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Zachęcam osoby, które są zatrudnione w Jaf Polska Sp. z o.o. o opisanie świeżej sytuacji panującej w tej firmie. Jak w tym momencie wyglądają warunki zatrudnienia? Czy pracodawca organizuje swoim pracownikom szkolenia podnoszące ich kompetencje?

Hah

Z tego co słyszałem to podobno w Środzie Wlk jest sprawa przeciwko tej firmie i to nie drobnostki

anfrdzej

Może się doczekamy, kogoś z firmy.............dobrze by było usłyszeć coś "uźródełka"

Maja

@Justi Mam nadzieję, że na Twoje pytania będzie mógł odpowiedzieć ktoś z pracowników firmy. Jednak porównałam ofertę na to samo stanowisko sprzed kilku miesięcy i aktualną. W obecnie widniejącej ofercie pracy szczególnie podkreślana jest konieczność posiadania bardzo dobrej znajomości języka obcego. Możliwe, że jest to jeden z powodów, który sprawia że znalezienie odpowiedniej osoby jest trudne. Jeśli zdecydujesz się na aplikację do firmy, to chętnie dowiemy się więcej o tym jak wygląda w firmie proces rekrutacyjny.

Justi

Bardzo długo wisi ogłoszenie do księgowości, zastanawiam się czy firma jest tak wymagajàca ? Płacę uważam za konkurencyjnà, wymagania przynajmniej te w treści ogłoszenia osiàgalne , czy ktoś wie o co chodzi, jaka tam atmosfera w biurach? Pozdrawiam

Maja

Szukasz pracy w Jaf Polska? Informacje na temat aktualnych ofert pracy znajdziecie na stronie firmy https://www.jaf-polska.pl/firma/kariera Jeśli masz jakieś pytania do obecnych pracowników-zostaw komentarz. Postaramy się znaleźć odpowiedź.

radziu

Witam dojeżdza ktoś moze z poznania do pracy godz 6-14 autem i ma wolne miejsce ?

jaro

a nie możesz zareklamować u nich zamawianych produktow? przeciez masz zapewne do tego prawo a oni jako taka duza hurtowania ceniona wsrod innych klientow pewnie pod tym wzgledem ida na reke swoim klientom chcac zachowac dobre zadanie o sobie i nastawienie na klienta

gosc

co wy opowiadac jaki awans po roku? jestem ciekawy czy ktos kiedys awansowal w jaf polska ? oczywiscie oprocz Pani dyrektor i jej przyjaciela ha ha ha

Handlowiec

poproszę o przybliżenie warunków pracy handlowca, zarobki flota itd. warto aplikować?

u

Chyba tylko Darina

jerry

Witam, tak źle tam płacą,(usunięte przez administratora) ta nieszczęsna karta multisport, chcesz ja mieć to dopłać,i to w zasadzie jedyny benefit jaki z łaski dają, ogólnie atmosfera kiepska i faktycznie ktoś powyżej zbyt optymistycznie sie do firmy odniósł, nie warto, (usunięte przez administratora) ale moze choć komuś pomoże w wyborze, nie polecam firmy,

Maciej

Czy obecnie prowadzona jest jakaś rekrutacja ?

Wymień choćby 2 osoby które są na najwyższym poziomie swoich kompetencji w JAF

A dla kogo chcecie przeprowadzać rekrutacje? Przecież najlepsi pracują dla was. Bucha ha

Jurku aplikuj i jak się dostaniesz to się boleśnie przekonasz jak jest w JAF

Obecnie nie prowadzimy rekrutacji. Ale przy najbliższej takiej okazji zapraszamy.

Również były
@Pracownik

zbyt optymistycznie podchodzisz do tego zdecydowanie :D benefit to nie wszystko!

Zostaw merytoryczną opinię o Jaf Polska Sp. z o.o. - Gądki

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Jaf Polska Sp. z o.o.