Jaf Polska Sp. z o.o.

Rokietnica

Ocena pracodawcy 0/6

na podstawie 0 ocen.

Opinie o Jaf Polska Sp. z o.o.

Dbamy o każdą opinię, dlatego pracodawca nie może ich usuwać. Sprawdź, kiedy Twoja opinia łamie regulamin - więcej.

Dodaj odpowiedź

Anuluj

Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Jaf Polska Sp. z o.o.

miranda

hej, poszukiwałam dobrych paneli albo sklejki jakieś, bo mój mąż zamarzył sobie drewniany taras no i ja się teraz muszę tym wszystkim zająć, bo on oczywiście nie ma kiedy.. no ale trafiłam na nich, w sumie jakoś wysoko są w wyszukiwarce i to pierwsza firma, która wydała mi się rozsądna. A ten polski oddział jest już chyba ok. 6 lat na rynku, więc myślę, że to poważna firma w miarę. Są już chyba międzynarodowym na dużą skalę koncernem drzewnym, bo łączą przemysł i rzemiosło w dziedzinie sklejek, płyt, drewna ciętego, fornirów i materiałów drzewnych. Ceny mają też znośne, mnie akurat interesuje podbitka świerkowa, a ona jest w cenie 21 czy 24 zł, więc nawet spoko, bo jak porównywałam ceny to naprawdę znaleźć coś za rozsądne pieniądze..chociaż z drugiej strony mają też dosyć drogie te panele jak z lepszej jakości drewna chcecie, no ale też są bardziej wytrzymałe, to już prędzej do domu niż na taras jak ja

Zostaw opinię o Jaf Polska Sp. z o.o. - Rokietnica

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Jaf Polska Sp. z o.o.