SKLEJKA - EKO S.A.

Ostrów Wielkopolski

Opinie o SKLEJKA - EKO S.A.

użytkownik zarejestrowany

SKLEJKA - EKO faktycznie na swojej stronie internetowej ma zakładka kariera, w której wymienionych jest szereg ogłoszeń o pracę. Są to m.in. stanowiska: handlowca, operatora maszyn CNC, a nawet program stażowy. Co do ostatniego - czy po odbytym stażu istnieje możliwość zatrudnienia?

M0k3r

zapraszam do zapoznania się z aktualnymi ofertami pracy w SKLEJKA-EKO S.A. https://www.sklejkaeko.pl/kariera/

użytkownik zarejestrowany

@donaldzie2, pełnię na forum rolę moderatora (jestem zatrudniona przez serwis gowork) i staram się utrzymać na forum odpowiedni ton dyskusji. Ofertę pracy widziałam na stronie SKLEJKA - EKO S.A., dlatego przekazuje to tutaj, żeby inni poszukujący pracy mogli się dowiedzieć.

użytkownik zarejestrowany

@donald, niestety nadal w wielu miejscach znajdują się takie rozwiązania, szczególnie w mniejszych miejscowościach. A czy osoby na wyższych stanowiskach mają lepsze warunki? Teraz szukają mistrza, więc może to jakaś lepsza perspektywa, dla poszukujących pracy?

donald2
@Joanna 18.08.2017, 09:54

Joanno a skąd ty to wiesz ze szukają mistrza? Prac ujesz w biurze? Czy jesteś wtyczka prezesa

donald

Ja jednego nie rozumiem zzakład przeróbki drewna kasy jak lodu a ludzie zapieprzaja za najniższa krajowa i to jeszcze na 3 zmiany szok

użytkownik zarejestrowany

@Marko a na jakim stanowisku pracowałeś? Co dokładnie należało do Twoich obowiązków? Wysokość wynagrodzenia to kwestia dość subiektywna, a na jaką umowę byłeś zatrudniony?

Marko

Płace jak w chinach,porażka,nie ma na co liczyć,płaca na czas ubrania itp.ok Solidna firma.Ale płace .....Nie Polecam

użytkownik zarejestrowany

Śledzicie aktualne oferty pracy do SKLEJKA - EKO S.A.? Możecie je znaleźć na stronie firmy w zakładce kariera: https://www.sklejkaeko.pl/kariera/ Zamierzasz aplikować? Jakie pytania masz do obecnych pracowników?

Mo
użytkownik zarejestrowany

Mam takie pytanie do wszystkich osób z Ostrowie Wielkopolskim, powiedzcie mi w jaki tutaj sposób można awansować czy są jakieś oferty, które pozwalają na coś takiego, czy to tylko tak wiecie, jest możliwe gdy od razu sie na lepsze stanowisko aplikuje czy jak?

xxxx

traktowanie ludzi jak marionetkami trzeba tańczyc tak jak brygadziści zagraja. Coraz gorzej tam jest rządzący to młodzi gówniarze którzy nie mają o niczym pojęcia są tam po to by gnoic pracownikow.

ak

tragedia odradzam jedno wielkie [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] Traktowanie człowieka jak małpe.

xy

straszny hałas nocny przez rozklekotane piszczące suwnice a do tego okresowy smród na całą okolicę może ktoś się tym problemem zainteresuje dlaczego ten zakład nazywa się eco

memphis

witam,mam pytanie do pracowników eko-sklejka w Ostrowie wlkp czy pracuje u was pewna blondynka o imieniu Sandra?Ona podajże ma brata o takim śmiesznym imieniu Ariel.

memphis

cześć wam ,mam takie pytanie czy ktoś z was orientuje się może czy w firmie sklejka-eko S A pracuje taka Pani o imieniu (usunięte przez administratora)?,chodzi mi oczywiście o Ostrów wlkp.pozdrawiam serdecznie

Zostaw opinię o SKLEJKA - EKO S.A. - Ostrów Wielkopolski

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie SKLEJKA - EKO S.A.