Opinie o Zakład Stolarski Jaroslaw Wojtczak w Chynowa

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Zakład Stolarski Jaroslaw Wojtczak. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Zakład Stolarski Jaroslaw Wojtczak o rekrutacji.

Branże: Stolarze

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Zakład Stolarski Jaroslaw Wojtczak w Chynowa

Alicja Nowy wpis

Ktoś tu napisał, że podobno stawki czy same warunki to od lat się nie zmieniają. Czyli to znaczy, że najniższej raczej tu nie ma, skoro kiedyś i już wkrótce znowu wzrośnie? A w biurze jak tu się sprawy mają, chyba że nie zatrudniają nikogo?

b.pracownik Nowy wpis
@Alicja

żle to pani rozumuje,w tym zakładzie pracuje się cały miesiąc nie wiadomo za jaką stawkę ,a przy wynagrodzeniu wychodzi minimum.Pracodawca stwierdzi że mu się nie opłaca i dlatego tak wychodzi

b.pracownik Nowy wpis

W tym zakładzie nic się nie zmienia, ani Pracodawca, ani wypłata. I tak od lat. Niby akord a stawki sprzed kilku lat.

Lidia Nowy wpis

O matko, ostatnie opinie z 2009 roku o pracy.. serio, co się stało, że tak milczycie? Co mi po takich wpisach, że kiedyś nie dawali umowy itp, skoro to było tak wiele lat temu. Lepiej powiedzcie, jak teraz to wszystko wygląda.

Czyli firma dobrze działa mimo wszystko tak?

Firma Zakład Stolarski Jaroslaw Wojtczak poszukiwała pracowników. Wziąłeś udział w procesie rekrutacyjnym? Ile etapów obejmował ten proces? Podziel się swoimi przemyśleniami dotyczącymi przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
Kacha

Zamówiłam 2 ławki Magda drewniane są super

pracowalem w tej firmie nie polecam duza rotacja pracownikow na poczatek praca na czarno po miesiacu moze umowa np;30 lat.nie wiesz za ilme pracujesz dopiero przy wyplacie sie dowiadujesz.Ja dostalem 7 zl slownie siedem zl na godzine a mialem dostac stawke akordowa.Pracujesz od 7 rano do 5 latem do 6.jeden raz skonczylismy o 17 tak i musielismy przyjsc na nocke od godziny 23 a sko.....nczylismy o ....13 tak po poludniu i to jest normalne u tego pana

onr
@pracownik

p.Pracownik wie pan co to jest P.I.P. Jeśli tak to na co pan czeka .Państwowa Inspekcja Pracy tylko na to czeka bo w ostatnim czasie mają minimalne sukcesy ze względu bardzo małą ilość spraw i grozi im likwidacja. Ma pan pewną wygrana sprawę chyba że z pana był taki pracownik typu,, Ferdynand Kiepski'' .

Edyta
@onr

Warto, abyś w swojej kolejne wypowiedzi przekazał użytkownikom informacje odnośnie Twojego postrzegania pracodawcy Zakład Stolarski Jaroslaw Wojtczak. Jeśli uważasz, że firma zasługuje na pochwałę warto o tym wspomnieć w swoim komentarzu. Może mógłbyś też wspomnieć o procesie rekrutacji - jak wygląda i jakie umiejętności są sprawdzane?

Jacek

Szkoda, że nikt nie pisze na forum. Interesuje mnie praca

goral

Nie polecam biora zamuwienia ktorym nie potrafia sprostac nie wykwalifikowani pracownicy. nie dotrzymuja ustalonego terminu, ich praca nie sumienna a pracownicy przyjezdzaja do klienta pod wpływem alkocholu !!!

@goral

Panie goral prawdopodobnie pomylił Pan maja firmę z kimś innym. jeśli Pan stawia takie zarzuty to proszę się przedstawić a ja sprawdzę co do Pana było wykonywane i na jakim etapie praca została skończona . nie przypominam sobie aby kiedykolwiek podejmując sie dla kogoś coś wykonać nie dokończyliśmy zamówienia a na dodatek stwierdza Pan że pracownicy byli pijani. prosze o informację zwrotną w przeciwnym razie skieruję sprawę do odpowiednich organów za zniesławienie. z poważaniem Jarosław Wojtczak

JM

Zakład Stolarski Jaroslaw Wojtczak poszukuje ludzi, dobrze to wygląda

goral

stolarz

pana problem polega na tym ze ma pan problem sam ze sobą chciwość doprowadziła pana do tego ze na podwórku u pana pracują ludzie na czarno i nie wie pan jak sie nazywają i gdzie mieszkają.

JAROSŁAW WOJTCZAK

PROSZĘ SIE UJAWNIĆ TO WTEDY BĘDZIEMY RÓWNI.JA NIE DZIAŁAM Z UKRYCIA.NIE ZAMIERZAM SIE TŁUMACZYĆ JAK TO SUGERUJE NIBY STOLARZ. WTEDY MOGĘ FAKT PRACY PO GODZINACH (SPORADYCZNIE) WYTŁUMACZYĆ I POPRZEĆ FAKTAMI

to nie jest bzdura panie własciciel. tak pracowalem na czarno za 7 zl na godz. bylem na noce po dniowce do 13 nastepnego dnia to sa fakty!!! moj wpis jest prawdziwy nie musze sie ujawniac tutaj na forum jestesmy rowni to pan ma problem ze swoja uczciwoscia!!!

niby stolarz

to dlaczego sie pan tlumaczy? w ostrowie i w okolicy ma pan kiepska opinie jest pan nie utrzciwym pracodawca ktory wykorzystuje sytuacje na rynku pracy.

JAROSŁAW WOJTCZAK - WŁAŚCICIEL

WINNI SIĘ TŁUMACZĄ ,DLATEGO NIE ZAMIERZAM TEGO ROBIĆ , A TEN NIBY PRACOWNIK MUSIAŁ BYĆ TYLE WART CO JEGO WPIS , KOMPLETNA BZDURA.JAK MA ODWAGĘ NIECH SIĘ PRZEDSTAWI JAK TO UCZYNIŁEM JA. PRAWDOPODOBNIE MA KŁOPOT Z ZAWIĄZANIEM SZNURÓWEK U BUTÓW,

Zostaw merytoryczną opinię o Zakład Stolarski Jaroslaw Wojtczak - Chynowa

• Jak się pracuje w Zakład Stolarski Jaroslaw Wojtczak?

Zobacz opinie na temat firmy Zakład Stolarski Jaroslaw Wojtczak tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Zakład Stolarski Jaroslaw Wojtczak
2.5/5 Na podstawie 8 ocen.
  • 213
    63-421 Chynowa