Opinie o Randstad p. z o.o. w Poznań

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników na temat pracodawcy Randstad p. z o.o., i Klientów firmy. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Randstad p. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Randstad p. z o.o. w Poznań

KIT

Totalny chaos, nie da się powiedzieć nic pozytywnego na temat tej agencji. Od spraw administracyjnych po finansowe - najniższy poziom z jakim kiedykolwiek miałem do czynienia. Omijać szerokim łukiem.

Optimus

Starałem się o pracę przez tą agencję i na końcu mnie odrzucili. Jednak najbardziej mnie wkurzyło to, że żadna z tych Pań od rekrutacji nie potrafiła mnie rzetelnie poinformować o tym, że już mnie nie zatrudnią. Wypełniłem wszystkie ich polecenia, dopełniłem wszystkich formalności i powiedzieli, żeby czekać na ich telefon z informacją co dalej.....................więc czekałem i czekałem i czekałem.....................czekałem i czekałem.................i czekałem... zadzwoniłem po kilku dniach dopytać do dalej ?? Na to powiedzieli mi żebym czekał, no to czekałem, czekałem i czekałem.........................czekałem.............i czekałem............. po jakimś czasie znów dzwonię żeby się dowiedzieć co dalej ?? Pani mi powiedziała żeby czekać, więc czekam i czekam i czekam........................................................................................................................................... aż w końcu zadzwoniła do mnie przeurocza Pani i poinformowała mnie, że mnie nie zatrudnią. Rozumiem, że oni muszą postępować według określonych z góry procedur, ale skoro zostałem przez nich odrzucony to dlaczego mnie nie poinformowali o tym z od razu, tylko kazali czekać, a ja miałem ich za poważnych ludzi i czekałem jak baran. Zmarnowali mój czas, a mogłem przecież już od miesiąca pracować w innej firmie bo czas to pieniądz, tym bardziej przed świętami. Rozumiem, że oni mają nas szeregowych pracowników za bydło do roboty, ale niech chociaż nie marnują naszego czasu. Pozdrawiam ludzi, którzy cały czas jeszcze czekają i przemiłe Panie z agencji.

Pracownica Unilever

Jestem pracownikiem tej agencji po raz kolejny. Za pierwszym razem nie miałam problemu z umowami. Dostawałam je miesięcznie na czas. Nadmienię że to był Amazon. Jednym słowem rekrutacja i sprawy można było załatwić bez problemu. Później w Unileverze również nie było z umowami problemu. Umowy na czas tak samo jak paski od wypłaty. Gdy coś było nie tak to zawsze można było załatwić wszystko na miejscu. (nie zawsze odbierają telefony i nie oddzwaniają). Jak wróciłam do tej agencji (Nivea) to z początku Pani była miła, ogarnięta i również nie mogę powiedzieć nic złego na nią. Dopiero po zmianie osoby odpowiedzialnej za pracowników zaczęły się problemy. Umowa nie doszła na czas przez co cofnięto pracowników do domu, teraz w Unileverze również umowy tygodniowe nie przychodzą na czas. Pracuję am od kilku tygodni i już jednej nie dostałam na czas (dopiero po tygodniu walki o umowę) teraz również nie dostałam umowy. A skontaktować się z Panią w biurze nie idzie. Nie odpowiada na smsy. Gdy zadzwoniłam do Pana który tam pracuje stwierdził mi, że umów nikt nie ma i że mają 3 dni robocze na wystawienie umowy, która już wygasła. Skąd mam wiedzieć że mam umowę nadal skoro oni nie odbierają ani nie odpisują na smsy? Pan zasłania się kodeksem pracy. A jak mu powiedziałam, że nie podejmę pracy bez umowy to powiedział lekceważąco że ja jestem ekspertem i mogę nie podejmować pracy jak nie chcę bo w poniedziałki nikt umowy nie dostaje. A może ktoś z Państwa się orientuje czy oni mają prawo wystawiać umowy z takim opóźnieniem?

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 43 dni.

Jakie jest podejście kierownictwa do pracowników w Randstad p. z o.o.?

@Optimus

Dodam jeszcze tylko jedną uwagę... Do tej pory miałem dobrą opinię o agencji Randstad, ale teraz to się zmieniło i daje im 1/5.

Roman Nowy wpis
@Optimus

Niestety to polska rzeczywistość...

Transportowy

Praca w Randstad w Unileverze to było straszna pomyłka. Proszę jeśli się szanujcie nie podejmujcie pracy w Unileverze.

ludwik Nowy wpis
@Transportowy

Ja pracuje i mam ciągle luz i zarabiam nieźle. Jak jesteś murzynem co był tak głupi że go na majonezy dali do układania na palecie bo do czego innego sie nie nadawał to może ci sie nie podobać

Kaja Nowy wpis

Czy nadgodziny (o ile są) to są dobrowolne czy konieczne aby utrzymać się w pracy?

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

KIT

Ania
@KIT

Potwierdzam. Bardzo niekompetentny koleś tam pracuje. Omijać te agencje

Wkurzony
@KIT

Nie polecam totalny chaos. Nikt nie ma pojęcia o umowie o dokumentach i nawet o tym kto pracuje. Ginie nawet to że pracujesz a oni nawet w systemie tego nie mogą znaleźć. Brak kompetencji, obsługa telefoniczna totalne zero. Przepływ info między Randstad główny oddział a inne oddziały kompletne (usunięte przez administratora) Nawet nie panują nad tym kogo i kiedy zatrudnili. Do dziś proszę się o umowę by nie robić na czarno, a oni każą mi wydzwaniać wszędzie po za nimi, mimo iż to Randstad jest i chyba już był Moim pracodawca. W dodatku wszystkim wysłali przelewy z brakami. Masakra z tym Randstadem. Nigdy nie polecę nikomu i raczej wprost namawiam by zgłaszać wszędzie gdzie się da, przy pierwszej próbie oszostw jakie robią. Praca na czarno jest nielegalna to jest raz, a dwa, że nie widzę problemu by tak 30 000zł za skarbówkę im załatwić. Brak umowy równa się brak składek ZUS i Skarbówki, a więc mamy do czynienia z oszustwem skarbowym itd. Nie chcę mi się wymieniać wszystkich artykułów i kodeksu łamanego przez ludzi pracujących w Randstad, poprzez własne zaniechanie obowiązków. Ja tam się nie bawię, skoro ma rzutować to na Mojej przyszłości to jeden błąd i odrazu PIP, ZUS i Skarbówka i zamiatamy tak na dzień dobry. Potem sprawa na której przymusza się o ustalenie miejsca pracy przez sąd, a więc umowa natychmiast pod rygorem kary. Dobra starczy, myślę że to już wystarczy dla tych co jeszcze się łudzą że w randstad jest dobrze.

Ona
@Pracownica Unilever

A ja od miesiąca próbuje dostać się do unilevera, CV złożone dwukrotnie wysłany SMS, żadnego odzewu ,pomimo że ogłoszenie jest nadal aktualizowane i wisi i na olx i na pracuj.pl i na FB, a tym bardziej że podkreślają w ogłoszeniu że nawet bez doświadczenia przyjmuja, ale ludzi co składają aplikację to albo w jajo robią albo nie wiem

Ona
@Pracownica Unilever

A nie orientujesz się może czy jest jakaś inna droga do dostania się tam ,czy tylko Randstad ?

@Ona

Z tego co widziałam to mają jeszcze progress ale nie wiem czy zatrudniają. W każdym razie Randstad po zmianach nie polecam

@Pracownica Unilever

Nie uginać się, proszę przeczytać co grozi za podjęcie pracy na czarno. Natychmiast zgłosić do PIP nie czekać bo zrobią w bambuko pracownika. Jak firma ma chęć płacić od 5 do 30 000 zł za brak skarbówki i ZUS itd. To nie ma problemu, gdyby mi się stawiał kodeksem to bym go tym kodeksem właśnie zgasił. Kto mieczem wojuje, od miecza ginie. Pozdrawiam i polecam zgłosić sprawę do PIP

Micky

Opinia o moim pracodawcy jest bardzo negatywna. W biurze panuje niewyobrażalny chaos. Brak wsparcia pracowników wyższego szczebla. Wynagrodzenie śmiechu warte!!!! Pracownicy fizyczni, których zatrudniam otrzymują większe wynagrodzenie. Podejmując pracę w Randstad (nie ważne na jakim stanowisku) nie zyskasza zbyt wiele. Wyzysk i ucisk. Nadmiar obowiązków powoli niszczy moje życie prywatne. Nowy rok, nowa praca???? NIE POLECAM

Pracuje przez tą agencję w Amazonie i jeśli ktoś z agencji zagłada w opinie to doszkolcie te dziewuchy co dla was pracują na miejscu, bo g... wiedzą. Kilka razy pytałam czy skoro zgodnie z grafikiem kończę zmianę o 10 to zapewnią mi transport do domu? I za każdym razem babska powtarzały mi że tak, a jak przyszło co do czego nagle zaczęły sprawdzać i jednak k... Nie! Sami g....niarze tam pracują i nawet ciężko im poznać podstawowe zasady funkcjonowania miejsca pracy w którym się znajdują!

Ktotam
 Problem

Problemy z umowami, kasa się nie zgadza, nie wystawiają świadectwa pracy... . Sprawa poszła do PIP.

Ile płacą dodatkowo za nocki przez agencję Randstad w Amazonie

Kandydatka
Kandydat

Witam, złożyłam swoje cv na ogłoszenie prowadzone przez tą firmę. Dość szybko zadzwoniła do mnie miła pani. Zadała kilka pytań, po czym na koniec powiedziała, że do końca tygodnia na pewno oddzwoni do mnie jej koleżanka, która aktualnie przebywa na urlopie. A dzwoniła do mnie na początku tygodnia. Tak minął już miesiąc i cisza... Żadnego telefonu, e-maila, informacji. Nic. Także chyba mało projesonalne podejście.

19 76

Witam,spotkanie z firmą Randstad to mega nieporozumienie.Osoba rekrutująca nie ma zielonego pojęcia o swojej pracy i pracy którą przekazuje. Pół godziny spóznienia i stanie pod śmierdzącą fabryka Unilever ...nie polecam ...pracy nie przyjąłem.

Dumbo
@19 76

Poproś o rozmowę z LISNER :)

Danuta

Orientujecie się czy jest szansa odbyć praktyki w firmie?.

xw

Na wstępie napiszę: STANOWCZO ODRADZAM! Nie dość, że wypłata się nie zgadzała to jeszcze po wypadku nie dostałam w terminie wypełnionego protokołu powypadkowego. Po 2 miesiącach moich nerwów, telefonów do firmy i słyszenia w telefonie: tak, tak protokół już został wysłany - zainterweniował na moją prośbę Inspektor Pracy :) Nagle, jakimś cudem protokół przyszedł tydzień po tym... Na domiar tego ta o to "cudowna" firma NIE ZGŁOSIŁA MOJEGO WYPADKU DO ZUS'u. Świadectwo pracy otrzymałam po 5 miesiącach od zakończenia umowy - kpina. Radzę omijać szerokim łukiem, no chyba, że ktoś ma stalowe nerwy.

Niezadowolona

Nie polecam aplikować! Rekruterki niekompetentne, ginące dokumenty, brak śladów po rozmowie rekrutacyjnej... tragedia.Brak profesjonalizmu!

Prggg
@Niezadowolona

Rekruterki niekompetentne to mało powiedziane. Ma się wrażenie ze rekrutuje cie (usunięte przez administratora) Nie polecam. Nie szanują człowieka zapraszają nq rozmowy człowiek traci czas kasę a one mają to w d. - przepraszam jestem (usunięte przez administratora) zapomniałam ze pracy już nie ma.

Tiaaa

Pracuję w tej pseudoagencji ponad 3 miesiace. Przez ten czas nie mogę doprosić się RMUA i paska płacowego (coś nie zgadza mi się w cyferkach). Na dniach mają dostarczyć nową umowę, bo firma dla której pracuję, zapewnia że mnie nadal chcą. Czekam nadal, choć coraz mniej cierpliwie. Podejrzewam że się skończy w inspekcji pracy... Mało tego, wczoraj dzwoniła do mnie dziewczyna z randstad z zapytaniem czy nadal jestem zainteresowana pracą o którą się ubiegalam kilka miesięcy wcześniej. Tylko że to praca dla tej samej firmy, dla której obecnie pracuję (nie mają takich info w systemie?). Przyjemniej mam taką nadzieję, bo może wypowiedzenie dostarczyli mi jak RMUA, tzn przypadkiem nie dotarło... Gdyby nie to, że praca fajna, i o dziwo nawet fajnie płatna, już dawno by mnie tam nie było...

Goty
@Tiaaa

Sprawdź czy cie w konia nie robią. Brak RMUA = brak opłacanych składek. Potwierdzam, że ludzie w tej agencji to poziom naprawdę żenujący. Niczego nie ogarniają zwroty grzecznosciowe na poziomie gimbazy. Jeden koleś to jakieś nieporozumienie. Poziom naprawdę niski. Kiedyś to ludzie obsługujący byli inni. Teraz ma się wrażenie że niedorozwoje same tam są

Pravownik

Nie polecam. Koleś obsługujacy to niekompeteny facet, który przekazuje ściemy. I to na niskim poziomie. Odradzam prace przez agencję. Te w szczególności. Wystarczy zadzwonić zapytać o co kółkiem by wyrobić zdanie

Kazio

Firma jest raczej dobrze oceniana przez pracowników co nie znaczy, że nie uda się wszystkich zadowolić, ja w każdym razie nie narzekam!

K.

Nie polecam pracy w agencji Randstad. (usunięte przez administratora) i nie wypłacają odpowiednich pieniędzy, twierdzą ze nadgodziny wypłacane są kwartalnie a do tej pory nie otrzymałam pieniążków za nie. Umowa miała być przesyłana na maila co miesiąc gdyż siedziba agencji oddalona jest od mojego miejsca pracy o 40 km. SMS o „przedłużenie” umowy dostaje na ostatnia chwile w formie jakby była pisana do koleżanki w stylu „ no siemka masz przedłużona umowę do końca miesiąca”. Ogólnie nie polecam !

Magda wlkp

Ja dzisiaj przyjechałam na umówione spotkanie do Poznania.Strata mojego czasu i pieniędzy.Kto mi teraz pieniądze za podróż odda.Pani kłamała że wszystkie osoby były poinformowane.Kłamstwo.

Zostaw merytoryczną opinię o Randstad p. z o.o. - Poznań

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Randstad p. z o.o.