Openprint.Pl Paweł Frieske

Poznań

Ocena pracodawcy 0/6

na podstawie 0 ocen.

Openprint.Pl Paweł Frieske
0 0 6 1

Opinie o Openprint.Pl Paweł Frieske

Czak31
Zweryfikowany użytkownik

Drukarnia nie rzeczowa, Z terminami opóźnienie, przy proźbie o przekazanie terminu druku odmowa, Zostali powiadomieni o ostatecznym terminie dostawy druku nie dotrzymali go, na informację iż odbierzemy druki na ich koszt paliwa w dowolnym miejscu w Polsce odmówili mimo iż posiadali taką możliwość, druki doszły celowo 3 dni po terminie eventu na który były potrzebne, gdzie zrezygnowaliśmy z druku, pieniedzy nie chcą zwrócić, sprawa ostatecznie trafia do sądu.

Administrator

Wątek o pracy w firmie Openprint.Pl Paweł Frieske w mieście Poznań nadal nie ma wielu opinii. Nadal oczekujemy na nowe wieści.

Zostaw opinię o Openprint.Pl Paweł Frieske - Poznań

 

Jeżeli masz dowody lub świadków potwierdzających Twoją wypowiedź zostaw nam swoje dane kontaktowe. Twój komentarz zostanie zweryfikowany pod kątem prawnym i poprosimy Cię o pisemne potwierdzenie opinii (do podanych danych wgląd ma tylko Administrator zgodnie z art. 6 lit. f RODO.)

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Openprint.Pl Paweł Frieske