JM STEFKo

Poznań

Opinie o JM STEFKo

jomik

To prawda, JM STEFKo od 15 kwietnia jest oficjalnie w upadłości i wychodzi na to, że to upadłość likwidacyjna, tu już nie znajdziemy pracy. Pozdrawiam serdecznie.

lewy

Co to jeszcze opinie dajecie tej firmi? Przecież oni juz padli na ryj. Hahaha

Mirek

Pracowałem tam , no poiem że wyzwanie dla twardzieli :-)

wąska w pasie

ta urwa stabilna, wali się prosto w dół na ryj. jak się wabisz sprężyna i wchodzisz(usunięte przez administratora) to masz pierwszą ratę. reszta do dzisiaj nic nie dostała, a wypłata ma być 10tego. szefowa biega i ryje po śmietnikach, ole standardowo (usunięte przez administratora) nowe japońskie motto to " (usunięte przez administratora) lepiej taniej szybciej"(usunięte przez administratora)

fred

firma niestabilna finansowo (wyplata w 2 ratach), ale nadal sie trzyma "trzymam kciuki zeby bylo lepiej" pracuje na introligatorni juz troche czasu, bez jednego wyjatku (KA) to ludzie sa naprawde sympatyczni, nie ma podzialu miedzy produkcja a biurami, szefowie pozytywni. jakby byla taka atmosfera w innych zakladach pracy to naprawde bylo by rewelacyjnie

Zostaw opinię o JM STEFKo - Poznań

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie JM STEFKo