Opinie o Beseda Adrian Bereszyński w Komorniki

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Beseda Adrian Bereszyński. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Beseda Adrian Bereszyński o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Marketing, reklama i PR - działalności agencji reklamowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Beseda Adrian Bereszyński w Komorniki

an Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 27 dni.

witam jakie benefity w dziale eksport? podstawa brutto? szkolenia?

Marian Nowy wpis

Pracowalem długo w firmie Beseda, niestety traktuje sie tam pracownika tragicznie. Większość pracuje na czarno, właściciel tylko patrzy jak oszczedzic na ZUSie. Nadgodziny- przecież każdy pracownik powinien dziękować panu Adrianowi, że może robić za darmo. Jedno wielkie (usunięte przez administratora) i wyzysk. Ponadto miał już przegrana sprawę z inspekcja pracy co mówi samo za siebie.

BESEDA Nowy wpis
@Marian

Jesteśmy zmuszeni jako firma odnieść się to tego typu zarzutów. Po pierwsze żaden Marian u nas nie pracował, ale mniemamy, że wstydzi się Pan swojego nazwiska. Po drugie, wszyscy pracownicy są przez nas traktowani z należytym szacunkiem i skoro było wg Pana „Mariana” tak tragicznie, dlaczego pracował tak długo jak twierdzi? Po trzecie, wszyscy nasi pracownicy posiadają umowy i za każdą nadgodzinę, która występuje są wynagradzani. Krzywdzącym wpisem jest również informacja, że przegraliśmy „sprawę” z Inspekcją Pracy. Zatem, jednoznacznie oświadczamy, że żadnej sprawy z Inspekcją Pracy nie przegraliśmy. Sądzimy, że oczernianie naszej firmy i pomówienia, mogą być celowym działaniem sfrustrowanej osoby, która nie otrzymała u nas pracy, lub byłego pracownika, który został zwolniony za naganną postawę. Niestety nie jesteśmy w stanie tego stwierdzić, ponieważ Panu Marianowi brakuje odwagi na podanie prawdziwego imienia i nazwiska. Przykrym jest również fakt, że portal Gowork, który ma być opiniotwórczy, nie weryfikuje chociaż danych osób wypowiadających się na jego łamach.

Tolek Nowy wpis
@BESEDA

Tak każdy jest na umowie ale na 3/4 etatu a premie na papierze? I jasne że gość się nie będzie swoim nazwiskiem podpisywał bo po pierwsze po co? skoro może wyraźić opinie anonimowo po drugie może obawiać się nieprzyjemności ze strony właściciela.

marcel

Zdecydowanie odradzam.Zwykłe oszustwo.Byłem tam na spotkaniu o pracę.Powiedziano mi,że mam przyjść na okres próbny.Ale jak przyszedłem nie powiedziano mi,że czeka 6 innych osób i szukają jednej.I sądziłem,że po pierwszym dniu mi zapłacą i podpiszą umowę.A tu nic.Zwykła patologia.Nie dostałem zapłaty.I nawet gdyby nei chciano mnie na dłużej,to powinni podpisać umowę za ten jeden dzień.Złodzieje i (usunięte przez administratora) zwykli.Odradzam.

@marcel

Czy możesz powiedzieć mi o jakie stanowisko się wówczas starałeś i ile trwał twój okres próbny?

Opaski

Odradzam współpracę z firmą Beseda. Zamówiłam 1000 szt. opasek, których termin realizacji miał trwać do 20 dni roboczych. Niestety tak się nie stało, firma spóźniła się o dodatkowe 5 dni. Cenię sobie przede wszystkim punktualność, której niestety nie otrzymałam. Bardzo rzadko negatywnie oceniam firmy, niemniej moja "gołosłowność" względem moich klientów przeważyła do wystawienia takiej, a nie innej, oceny.

Bożena
@Opaski

Rozumiem, że jesteś rozczarowany, bo zamówienie nie przyszło w terminie, ale z drugiej strony 5 dni opóźnienia to nie tak dużo? Różne sytuacje się zdarzają. A czy z zamówieniem wszystko było okej?

Rozmowa kwalifikacyjna bywa bardzo stresująca. A jak było w Twoim przypadku? Ilu rekruterów prowadziło rozmowę? Podziel się opinią ze spotkania w firmie Beseda Adrian Bereszyński.
logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Sarnów
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.
logo firmy Brand Manager
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Florian

To jest forum pracownicze więc uwagi klientów nie tu powinny być skierowane.

Mako

Odradzam współprace z firmą Beseda , Mają maszyny ale nie mają porządnych próbników nigdy nie będzie wiadomo jaki kolor ostatecznie otrzymasz smyczy. Ja zamiast granatowych otrzymałam ostro fioletowe. Pokazując zdjęcie z Antoniówki zadanego koloru wypierali si że to nie jet inny kolor tylko rozbieżność kolorystyczna :) Śmiech na sali.

BESEDA
@Mako

Pani z Firmy Mako zamawiała u nas smycze. Została poinformowana, że nie podając koloru pantone, może wyjść inny kolor niż oczekuje. Zatwierdziła naszą informację. Po wydruku pokazuje jaki powinien być kolor i oczekuje, że wydrukujemy jej towar jeszcze raz na własny koszt. Uszczypliwego komentarza w stylu firmy Mako "śmiech na sali" nie mamy zamiaru komentować.

Zostaw merytoryczną opinię o Beseda Adrian Bereszyński - Komorniki

• Jak się pracuje w Beseda Adrian Bereszyński?

Zobacz opinie na temat firmy Beseda Adrian Bereszyński tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Beseda Adrian Bereszyński
2.2/5 Na podstawie 9 ocen.
  • Wąska 31
    62-052 Komorniki