Opinie o Polskie Sieci Elektroenergetyczne S.A. w Konstancin-Jeziorna

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Polskie Sieci Elektroenergetyczne S.A.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Polskie Sieci Elektroenergetyczne S.A. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Handel, dystrybucja i przesył energii elektrycznej

Najnowsze opinie pracowników i kandydatów do pracy o Polskie Sieci Elektroenergetyczne S.A. w Konstancin-Jeziorna

Znajdź szybko pracę!
Załóż Profil Zawodowy w 3 krokach!

Załóż profil Zawodowy

Швидко знайдіть роботу!
Створіть професійний профіль за 3 кроки!

Створіть профіль професіонала
nowy

Zostałem "złowiony" przez head huntera ze względu na swoje doświadczenie i kompetencje. Na rozmowie dowiedziałem się o systemie wynagradzania: pensja podstawowa + premia za Q w wysokości około 30% wynagrodzenia kwartalnego. Dodatkowe benefity: poza opieką medyczną, która jest wszędzie i kartą sportową, są premie z okazji Dnia Energetyka, świąt , PPE, deputat energetyczny. (usunięte przez administratora)

Czy firma Polskie Sieci Elektroenergetyczne S.A. kieruje się zasadą równości w płacach kobiet i mężczyzn? Chodzi o równorzędne stanowiska.

Witam Pracuje w PSE już od kilku lat. Przerost biurokracji i polityka w takich firmach była jest i będzie. Trzeba się do tego przyzwyczaić po prostu. Trochę mnie dziwią negatywne opinie. Dobrze mi się pracuje, praca jest pewna, zarobki są na przyzwoitym poziomie. Atmosfera jest porządku. Pewnie zależy gdzie się trafi. Można się wiele nauczyć i wiele zobaczyć. Myślę, że firma potrafi dbać o pracowników. I nie skrzywdzi a nawet pomoże w kryzysowych życiowych sytuacjach. Pracowałem wcześniej u prywaciarza i jestem bardzo zadowolony ze zmiany. Jak ktoś nie chce pracować to oczywistym jest, że będzie niezadowolony w każdej pracy. Pozdrawiam

andromeda Nowy wpis

pis-owska nomenklatura wdrazana rekami poslusznych ludzi

droga andromedo Nowy wpis
@andromeda

żenujący wpis. I co ? a w korporacjach to niby ludzie są zatrudniani bez znajomosci? bardzo czesto jest pytanie przy aplikowaniu czy jest sie polecanym przez pracownika firmy. Wlasciciele są rozni. Prywatni, publiczni. Wlasciciel firmy moze polecac rowniez....tyle w temacie. Jak ci nie pasuje to mozesz sie zwolnic, a podobno idzie recesja wiec powodzenia zycze.

Lucek Nowy wpis
@droga andromedo

Nie podniecaj się tak bardzo tematem bo Ci żyłka pęknie

Mieczysław

Czyli jednak można dostać się bez znajomości. Czy podejmując pracę nie miałaś szkolenia wdrażającego do objęcia nowego stanowiska? To rozwiązałoby problemy, o których piszesz.

XXX

Zgodnie z procedurą, jest jedna umowa na okres próbny 3 mies, potem jedna na czas określony 7 mies. Potem może być jeszcze co najwyżej jedna na czas określony, zaś prawo pracy na więcej nie pozwala. Jak ktoś pisze, że ma trzecią, lub więcej umowę na czas określony, to albo zgubił się w rachunkach, albo nie wie co to umowa na czas określony.

XXY

Niestety 60+% "starej gwardii" ma się za wielkich elektroenergetyków, którzy są ponad to, by coś wyjaśnić nowemu pracownikowi. Smutna prawda jest taka, że znaczna część z nich unika "dzielenia się wiedzą", żeby nie pokazać, że ich wiedza jest przestarzała (tak gdzieś w latach 80-tych skończyli absorbować nowe treści) i dziurawa. Jak to mówią, lepiej milczeć i uchodzić za głupka, niż odezwać się i rozwiać wszelkie wątpliwości. Jest też przynajmniej 20% ludzi, którym się chce (i "starych" i "nowych"), którzy przyszli pracować, nie narzekać i z którymi pracuje się dobrze.

@XXY

Niestety kolego trzeba się zastanowić z czego to wynika. Nowi pracownicy otrzymują wynagrodzenie zbliżone do tego które mają starzy pracownicy. Wynika to oczywiście z realiów rynku natomiast starym pracownikom nie podnosi się wynagrodzenia (eksploatacja). Kiedyś nowych pracowników przyjmowało się za dużo niższe wynagrodzenie. Uczyli się, podnosili kwalifikacje i zarabiali więcej. Po czasie zrównywali się wynagrodzeniem ze starymi pracownikami. Kiedyś również mieliśmy 'stażowe' które robiło jakąś różnice. Niestety po "ubruttowieniu' wpadło to do stawki i się rozmyło jak wszytko. Skoro firma przyjmuje nowych na warunkach finansowych takich jak starzy, to chyba przyjmuje ludzi z doświadczeniem i wiedzą? Firma organizuje sporo szkoleń więc nie marudź tylko jeździj po szkoleniach. Myślisz, że ci "starzy, wielcy energetycy" jak piszesz będą cię niańczyć? Wystarczy, że Cię pilnują żebyś nie zrobił sobie krzywdy. Poproś przełożonego o szkolenia i będziesz miał wiedzę większa jak my "wielcy energetycy". Chyba, że jesteś karierowiczem i chcesz szybko przeskoczyć do innej firmy. Nasza wiedza "starych energetyków" to lata doświadczeń, obserwacji, wniosków. Kilka zmodernizowanych stacji i linii jak również wiele przeżytych awarii i problemów. Myślę, że szkolenia wprowadzą Cię na ten sam poziom lub nawet wyższy ;) Jeżeli dalej Ci nie pasuje to idź do firmy prywatnej, tam pracodawca sprawdzi poziom twojej wiedzy i zaproponuje Ci adekwatne pieniądze. Tutaj zostałeś zatrudniony za bardzo dobre pieniądze jak na swoją wiedzę, wiec nie marudź. Jak przerobisz 15lat w PSE zobaczymy co powiesz/napiszesz jak zatrudnią ludzi po szkole za takie same lub wyższe pieniądze. Czy będziesz szczęśliwy i pełny humoru czy przypomnisz sobie jak marudziłeś na początku. Uwierz mi, że twoje finanse zatrzymają się w miejscu a nowi przeskoczą cię finansowo.

ABC
@XXX

Zgodnie z prawem pracy umowa na czas próbny 3 msc nie liczy się do tych 3 umów na określony więc masz 3 na próbny+7 określony+ mogą być jeszcze 2 dwie umowy na określony ( łącznie 3 umowy na określony), Zgodnie z Regulaminem możesz dostać ( ale nie musisz) 3próbny, 7 określony i na nieokreślony jak Ci się poszczęści

FVX
@0987

A coś takiego jak wdrożenie, osoba która kogoś wprowadzi w obowiązki nowego pracownika , przedstawi i wskaże drogę gdzie czego szukać w ogóle funkcjonuje?

Czysta prawda
@FVX

Za co ? Za Bóg zapłać ?

Qwerty
@0987

Nowych zwykle zatrudnia się na warunkach jakie obecnie są na rynku, kiedyś zatrudniało się za niższe pieniądze- ale miały większą wartość. Jak zaproponujesz im gorsze warunki, niż mogą dostać gdzie indziej - pójdą tam- nikt nie będzie chciał pracować, albo będą tylko samo stażyści, którzy przy pierwszej okazji pójdą dalej.Myślę że starzy pracownicy w tym wypadku powinni dostać wyższe stanowisko i podwyżkę, gdy do takiego działu przychodzi nowy i nikt by do nikogo nie miał pretensji. A sami starzy też nie mogą zostać, bo bliżej im do emerytury, więc potrzeba „ nowej krwi”. Bez zachęty i godziwych warunków, nie przyjdą. A zarówno jedni jak i drudzy mogą się czegoś od siebie dowiedzieć, aby lepiej im się współpracowało jako drużyna. Więc swoje argumenty proszę zachować dla tych, którzy mogą coś w tym kierunku zdziałać, a nie robić nagonkę na nowych. A jeżeli dzieje się tak od dłuższego czasu- że starzy są niedoceniani - dlaczego nie zmienili pracy wcześniej? Bo woleli wywierać presję na nowych że im za dużo ktoś za pracę zaproponował i knuć jak się ich pozbyć i tym się głównie zajmowali, zamiast dzielić się doświadczeniem? Czy może nigdy nie starali się o samorozwój i brakowało im ambicji, albo boją się pracy dłuższej i cięższej niż 7-15 i do domu, więc nie mają gdzie iść?

FVX
@Czysta prawda

Tym się np. różnią od tej inne porządne firmy.. ( a także) nawet państwowe

woo

Na ok 1000 osób przyjętych w ostatnich 4-5 latach trafiają się i tacy bez znajomości - obstawiam niewiele. Jednak trzeba wiedzieć jedno, są ludzie do roboty i ludzie do brania pieniędzy. Dopisać można sobie samemu, która grupa jest do czego.

@nowy

Moja wypowiedź została zmoderowana. Zostawiono tylko początek, czyli to co mi OBIECANO na rozmowie. Dalej było o smutnej rzeczywistości. Ale bez sensu pisać, skoro i tak zaraz zostanie to usunięte.

A
@nowy

Zawsze możesz napisać jeszcze raz, może zaktualizować? To co napisałeś w 2019 r. znajdziesz na portalu fotosik. Jak wejdziesz na stronę portalu to w pasku adresu po ".pl" wpisz dodatkowo "/zdjecie/14ec27e105780031"

@nowy

Dziwne bo przecież każdy może zostawić tu swoją opinie bez względu na wydźwięk. Napisz więcej o tej smutnej rzeczywistości. Obietnice na rozmowie były bez pokrycia? Chodzi o kasę czy coś innego, bo aż jestem ciekawy.

izak
@Mieczysław

wiadomo ze chodzi o kase

pixi Nowy wpis
@nowy

wątpię. Twoj post jest własnorecznie sponsorowany przez hr tej firmy, ktory szuka pracy na rynku i probuje sie wybielic i oddzielic od polityki.

Energetyk
Kandydat

Dzień dobry, Czy mogę prosić o informację na temat widełek wynagrodzenia dla młodszego specjalisty w ODM Katowice, z góry dziękuję

Energetyk

logo firmy Właściciel Punktu Kurierskiego
Pakersi Kamil Kik
(33 opinii)
Wyślij CV
logo firmy Specjalista działu kontrolingu finansowego
Infrapave Sp. z o.o.
(16 opinii)
Wyślij CV
logo firmy Kasjer/ka w drogerii kosmetycznej
Agencja Pracy Tymczasowej Work&Profit
(492 opinii)
logo firmy Specjalista ds. Marketingu
Api Market Sp. z o.o.
(258 opinii)
Aplikuj na wiele ofert
Greg
Kandydat

Witam, Orientuje się ktoś może jakie są widelki netto na stanowisko Starszy Specjalista / Starsza Specjalistka w Wydziale Strategii i Planowania Eksploatacji (Konstancin)?

Aloalo
@Greg

Pewnie coś w zakresie 6-7 tysiecy brutto, łatwo sobie przeliczyć:)

@Aloalo

To całkiem nieźle. Ta kasa to podstawa i dochodzą do tego jeszcze premie, czy podałeś już całą stawkę?

Bolek
Kandydat

Ja mam pytanie czym faktycznie zajmuje się osoba na stanowisku Młodszy Specjalista w Wydziale Terenowej Eksploatacji .Czy dużo jest pracy ? co konkretnie się tam robi, jak wygląda przykładowy dzień w pracy. Pozdrawiam

@Bolek

Głównie to prace na aparaturze pierwotnej i wtórnej (przeglady), jakaś diagnostyka na urządzeniach, obchody linii i inne prace w obszarze utrzymania (również cięższe, fizyczne typu wymiana płyt kanalowych). Z czasem przełączenia na rozdzielniach we współpracy z ośrodkami nadrzędnymi. Duzo zalezy od tego gdzie składasz, każdy ZES trochę się różni od siebie. Podsumowujac- spokojna robota bez dyrektora nad głową, ale czasami trzeba się naprawdę narobić. Dla mnie był to dobry etap w ścieżce kariery zawodowej, jeśli chcesz to naprawdę sporo można się dowiedzieć o urządzeniach.

Bolek
@Pracownik

Dzięki za odpowiedź

Motor

W tej firmie nic się nie zmienia. Co może zmienić się w firmie która została utworzona jako sztuczny twór przejmując majątek zakładów energetycznych za free, by były koryta dla czerwonych pająków

Emeryt

Pracowałem w tej firmie. To bardzo porządna firma i z dumą mogę powiedzieć, że praca dawała mi wiele satysfakcji. PSE to konkretna firma branżowa dla fachowców. Warto było nie patrzeć na wydłużony nieraz dzień pracy, ale pozostało funkcjonujące do dziś dzieło.

Marcin
@Emeryt

Super że byli pracownicy dzielą się takimi opiniami. To bez wątpienia pomaga przyszłym kandydatom wybrać odpowiednią firmę w której rozpoczną pracę.

A
@Marcin

Popieram, bo ważny jest każdy pozytywny komentarz, nawet nieaktualny od wielu lat.

Natalia
@A

A co sądzisz o tych negatywnych? Chyba ujęte konstruktywnie też są ważne?

Jak długo czekaliście na odzew z Polskie Sieci Elektroenergetyczne S.A.? Oddzwaniają zawsze?

E.

Dwa albo trzy miesiące.

Omometr
Kandydat

Spółka komunikuje, że przeprowadziła wartościowanie stanowisk. Jakie zatem są minimalne widełki na stanowiskach specjalistycznych (Spec, starszy, koordynator, ekspert) w obszarze inwestycji (np. CRI, wawa, projekty)?

Zetan
@Pytanie

Firma nie różnicuje wysokości wynagrodzenia ze względu na płeć tylko ze względu na kompetencje, doświadczenie i wiedzę.

Szczerość
@Zetan

Firma niestety w żaden sposób nie dba o swoich długoletnich pracowników, którzy maja ogromną wiedzę i doświadczenie. Pracownicy tacy latami nie otrzymują żadnych podwyżek, a ich wynagrodzenia w zatrważająco wielu przypadka są niższe od wynagrodzeń pracowników z 2 lub 3 letnim stażem pracy. W przypadku takich pracowników firma stosuje zasadę "pracownik dobry, ale w tym wieku już nie zmieni pracy, więc możemy mu płacić mało". Jako nowy pracownik, możesz liczyć na wyższe wynagrodzenie, ponieważ w przypadku takich pracowników firma stosuje zasadę "za tak niskie wynagrodzenie jakie maja długoletni pracownicy, to nikt nowy nie przyjdzie pracować do PSE, więc nowym pracownikom dajemy więcej na start". Jest to jednak korzyść krótko terminowa, ponieważ taki pracownik po kilku latach pracy w PSE, zacznie być traktowany jako pracownik "długoletni" - patrz powyżej. Jest jeszcze trzecia grupa pracowników PSE, tzw. "przyjaciele królika". Pracownicy tacy ze względu na swoje koneksje mają się bardzo dobrze i zarabiają astronomiczne pieniądze (biorąc pod uwagę realia PSE), ale skoro szukasz opinii o PSE na tym portalu to raczej nie należysz do tej grupy. Generalnie w okresie "dobrej zmiany" PSE całkowicie straciło swój prestiż i przestało być atrakcyjnym pracodawcą, którym było jeszcze kilka lat temu. Jako pracownik z długoletni stażem stanowczo odradzam zatrudnianie się w tej firmie i obecnie sam bardzo aktywnie poszukuje nowej pracy.

werty
@Szczerość

Pracowałem i odszedłem po 26 latach pracy, cała prawda.

z ulicy
@Pytanie

(usunięte przez administratora) Najrówniejsi są ci z dużymi plecami. Ja pracuję w wydziale gdzie są takie nierówności, że kobiety czasem mają połowę wynagrodzenia mężczyzn - piszę o równorzędnych stanowiskach. W PSE brak polityki wynagradzania. Rozjazd widełek na stanowiskach w przedziale kilku tysięcy różnicy, a nawet kilkunastu. Przykład ekspert 8 000 - 26 000.

z ulicy
@Zetan

Nie jest to prawdą. Już dawno nie liczą się kompetencje, a tylko znajomości.

@z ulicy

Widzę że rozbieżności w wypłatach są bardzo duże. Nie powinno tak być, że kobiety zarabiają mniej mimo, że mają takie samo stanowisko. To temat zdecydowanie do PIP. Dziwne że nikt tego jeszcze nie zgłosił, bo to dyskryminacja ze względu na płeć. Nie można pogadać z szefem żeby coś z tym zrobił?

Aldona z Bochników

idąc za ciosem firm z branzy czekamy na zawierzenie firmy, jej rekruterow, dyrektorow i ksiegowych matce boskiej. bylby to nastepny etap budowy pozytywnego wizerunku firmy służebnej wobec państwa.

neo

zmarnowane lata pracy

@neo

Mam nadzieję, że jeszcze pracujesz w firmie. Organizacja robi dużo, aby pracownicy lepiej się czuli. Ostatnio uruchomiła nowy projekt, w ramach którego pracownicy mogą bezpłatnie korzystać z wizyt u psychiatrów. Być może po lekach wiele osób będzie bardziej pozytywnie patrzyło na świat.

neo
@Olo

Z wizyt u psychiatry powinni skorzystać dyrektorzy oraz menagerowie wyższego szczebla w PSE Im wszystkim dawno odbiło

@Olo

Nie u psychiatrów a u psychologów. Kolega chyba niedokładnie przeczytał komunikat w intranecie

@Pracownik

Rzeczywiście jest napisane, że psycholog. Choć dałbym sobie rękę uciąć, że jak pierwszy raz czytałem to było o psychiatrze. Czyli nic się nie zmienia, dostęp do psychologa był zapewniany już dawno temu. @neo przepraszam, za błędne słowo otuchy. Jesli jest źle, to nie ma nadziei.

LaLa

Co do zasady firma ok. Dużo fajnych osób, zwłaszcza inżynierów, których praca powoduje, że firma utrzymuje się na powierzchni, a elektrony sprawnie przemieszczają się po sieci. Ale żeby nie było zbyt optymistycznie to należy też nadmienić, że takiej ilości niekompetentnych osób nie spotkałam w żadnej innej firmie. Część kadry "manadzierskiej" i dyrektorów niestety minęło się z powołaniem. Ich praca polega na trwaniu w myśl zasady "bierny, mierny ale wierny". Dużo "filozofów", przeszkadzaczy, którzy uważają, że mają istotny wkład w rozwój firmy. Firma potyka się o własne procedury, których upraszczanie trwa już od kilku lat. Jakie są efekty to każdy widzi. Załatwienie prostych spraw trwa miesiącami. Ale zaraz, zaraz... przecież będzie lepiej. Kolejna reorganizacja...łączenie, dzielenie, likwidowanie. Grunt, że coś się dzieje. Zarządzanie przez zamieszanie. Rośnie ilość tabelek, które mam do wypełnienia. A Pan w niebieskim sweterku już 4 rok próbuje ustalić dlaczego mu nie wychodzi z przyśpieszaniem. Może trzeba zmienić kolory słupków, wykresów na bardziej jaskrawe to wtedy przyjdzie oświecenie. Ewentualnie proponuję zaangażować jeszcze kilka firm doradczych i wydać kilka milionów to stanie się światłość. Grunt, żeby mieć wizje i robić dużo wiatru.

Kapitan
Kandydat

Dlaczego mimo iz firma twierdzi, ze zalezy jej na dlugofalowej relacji/zatrudnieniu proponuje umowę o pracę na okres probny 3 mies, a potem dwie umowy na czas okreslony 7 lub 10 mies, i dopiero 4ta umowa jest bezterminowa? Gdzie tutaj ta chęć dlugofalowej wspolpracy?

@Kapitan

W ojej ocenie długofalowa relacja oznacza, że oferuje niskie wynagrodzenie a oczekuje pełnej dyspozycyjnosci. Długie fale mają większy zasięg niż krótkie. Poczytaj sobie o trikach rekruterów.

Kapotan
@Olo

To mnie tym zmartwiles, bo taka perspektywa zatrudnienia raczej zniecheca do, nawiazania współpracy z takim pracodawcą

@Kapotan

To była tylko moja ocena użytych fraz. Jeśli warunki zadowalają Ciebie to korzystaj. Druga poruszona przez Ciebie sprawa tj. krótkie umowy terminowe może wskazywać na brak zaufania organizacji do efektów pracy rekruterów albo podejrzenia rekruterów co do wiarygodnosci zatrudnianego człowieka. Oczywistym jest, że jak uda się pozyskać dobrego pracownika to nie powinno się dawać szansy aby w łatwy sposób zrezygnował po 3 miesiącach. A mniejsza jest szansa na rezygnację jeśli pracownik musi podjąć jakiekolwiek działanie aby odejść, niż wtedy gdy musi pojąć działanie aby pozostać. Tak działa większość umów na rynku telekomunikacyjnym. Jak nie wypowiesz to się przedłuży na czas nieokreślony.

Jaki jest okres rozliczeniowy w Polskie Sieci Elektroenergetyczne S.A.? Kiedy można spodziewać się przelewu wynagrodzenia?

ja
Klient

27 każdego miesiąca

kandydat
Kandydat

Czy w siedzibie w konstancinie obowiazuje jakiś dresscode dla pracownikow niższego szczebla, np. smart casual czy w stronę bardziej formalnego?

Abc
@kandydat

Przyzwoicie to dobre określenie. Bez dekoltów do pępka i spódniczek szerokości paska do spodni dla kobiet. Bez krótkich szortów plażowych i klapek dla mężczyzn. Są spotkania wymagające bardziej formalnego stroju np. z uwagi na gości zewnętrznych. Czysto, schludnie i klasycznie tak wygląda korytarz firmy.

Ok
Klient
@Abc

Czyli ubiór jak w każdej korporacji.

Nowy
@kandydat

Dla mężczyzn koniecznie coś z kołnierzykiem koszula/polo? Obuwie tradycyjne półbuty czy mokasyny albo sportowe też są do zaakceptowania?

Nowy
@Abc

Oczywiste

Pewnie tak... ale za to u Dyrektora S w Alejach jak najbardziej

PieSek
@Ok

2 razy garniak na 5 lat pracy założyłem. Może 3 razy. Więc nie, to nie dress code z korporacji. Dyrektorzy / dyrektorki / prezesi zwykle jakieś garniturki / garsonki wciskają, ale i tu nie ma obowiązku czy 100% wykonu. No i w klapkach / shortach sporo osób widuję, zwłaszcza latem. Zimą jakby mniej.

Potencjalny pracownik
Kandydat

Witam, Chciałbym zapytać ile na start dostanie specjalista w DE?

@Potencjalny pracownik

wynagrodzenie na pewno nie jest współmierne do tego co się dzieje w DE, (usunięte przez administratora) Nie polecam

pozdrawiam

Jestem niestety byłym pracownikiem, ale muszę przyznać, że solidna firma, godna polecenia. Oczywiście jedni Kierownicy i Dyrektorzy są fajni i mili, drudzy nie, każdy ma swoje sympatie - jak w życiu. Ze współpracą zespołową bywało różnie. Prezesi znają się na swojej robocie. Wypłata i wszystkie świadczenia związane z kadrami na czas. Bardzo miłe hr. W porównaniu do innych firm w których miałam okazję pracować, bardzo dobre warunki pracy.

Zostaw merytoryczną opinię o Polskie Sieci Elektroenergetyczne S.A. - Konstancin-Jeziorna

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w Polskie Sieci Elektroenergetyczne S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Polskie Sieci Elektroenergetyczne S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 21.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Polskie Sieci Elektroenergetyczne S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 10, z czego 3 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jakie są opinie klientów o firmie Polskie Sieci Elektroenergetyczne S.A.?

Liczba opinii klientów firmy Polskie Sieci Elektroenergetyczne S.A., to 3, z czego 1 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a, 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Polskie Sieci Elektroenergetyczne S.A.?

Kandydaci do pracy w Polskie Sieci Elektroenergetyczne S.A. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Polskie Sieci Elektroenergetyczne S.A.