Opinie o "KARAT" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA w Warszawa

Działalność firmy zakończona.

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie "KARAT" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie "KARAT" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż hurtowa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o "KARAT" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA w Warszawa

Dominika

Mam nadzieję, że dobra praca w dobrej firmie jest przyczyną tej przerwy w pisaniu na forum.

kris

witam , planuje aplikowac do karata.prosze o opinie , w ogloszeniach sa podane wysokie zarobki od 2700 , jak wyglada umowa? jak wyglada praca w karacie? opinie sa bardzo zle. prosze o odpowiedz od pracownikow .krystian

Agnieszka

Witam, miałam przyjemność pracować w firmie Karat - TAK PRZYJEMNOŚĆ! Po wieloletnim doświadczeniu z innymi firmami mogę z czystym sumieniem polecić firmę KARAT. Gdyby nie problemy w życiu osobistym i przymus przeprowadzenia się do innego miasta, wiem że mogłabym liczyć na wieloletnią współpracę z pracodawcą. Nie będę krytykować niektórych moich przedmówców, jednak warto się zastanowić czytając niektóre opinie co takimi ludźmi kierowało (może zawiść? - ale nie będę drożyć tego tematu). Dla mnie osobiście praca w tej firmie dała dużo możliwości pod kątem zawodowym, współpraca z przełożonymi odbywała się w bardzo dobrych stosunkach - za co jestem WDZIĘCZNA. Nie warto kierować się wszystkimi opiniami przy podejmowaniu decyzji o pracy, radzę przyjść i samemu się przekonać. DZIĘKUJĘ ZA WSPÓŁPRACĘ

Mirajaw

Miesiąc szkolenia = 0 wypłaty, dojazdy = 0 zwrotu, badania = 0 zwrotu. W CV możemy napisać co chcemy i tak tego nikt nie czyta bo firma nie ma już za bardzo z czego wybierać bo w mieście jest dość znana i to z tej złej strony. Jeżeli chcesz pracować i uczciwie zarobić na życie to odradzam pracę tutaj. Ty będziesz pracował po 10 godzin dziennie za najniższą krajową + prowizje - kary a Twój szef będzie jeździł sobie nowym Porsche :D

Jak oceniasz przebieg rozmowy rekrutacyjnej w firmie Karat A. Wargała? Jakich rad mógłbyś udzielić osobie, która rozważa skorzystanie z zaproszenia na spotkanie w tym miejscu? Czy poleciłbyś jej, a może odradził wykorzystanie szansy?
logo firmy Specjalista psychoterapii uzależnień
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Praca dla malarzy na Bawarii. Umowa niemiecka.
Bawaria
Injobs.Pl Sp. z o.o.
NAJMĄDRZEJSZA

BYŁAM NA SZKOLENIU TAM DUŻO SIĘ NAUCZYŁAM ALE ZA TO ŻADNYCH PIENIĘDZY NIE OTRZYMAŁAM POMIMO ŻE PODPISAŁAM UMOWĘ O PRACĘ , OGÓLNIE PRACA OK NAJNIŻSZA KRAJOWA I DODATKI ALE SOBOTA WOLNA DOPIERO PO OKRESIE PRÓBNYM OI DO 18 A NA UMOWIE PRACE OD 10-18 A PRACUJESZ OD 9-18 JA BADANIA ZROBIŁAM I MI NIE ZWRÓCILI I W DODATKU ZA NIC NIE ZAPŁACILI ALE NIE PŁAKAŁAM Z TEGO POWODU

Jestem na nie

Zdecydowanie nie polecam zatrudnienia w tej firmie. Pomijając traktowanie przez przełożonych, jeszcze gorzej pracownika traktują "klienci" którzy często przychodzą pożyczyć kilka dych pociągając przy tym nosem z wiadomego powodu....a jeśli nie załatwią pozytywnie transakcji będziecie wyzwani od najgorszych z możliwych przekleństw. Pozostaje także sprawa dokumentów wekslowych inblanco, które podpisuje się przy zatrudnieniu, a których nie dostaniecie z powrotem. Czy dwie lub trzy stówki powyżej najniższej krajowej warte są tego wszystkiego? Naprawdę więcej można stracić niż zyskać. Zostawiam do przemyślenia...

Janek

Promocja wiosenna, zamykanie lombardów

Masters

Promocja jesienna grupowe zwolnienia hahaha...

Aga

wszokowaly mnie ponizsze opinie.Pracowalam w firmie kilka lat i bylam zadowolona ze wspolpracy.Mozliwosc zarobienia wiekszych pieniazkow nie najnizsza krajowa jak wszedzie!!! Ciekawa praca i zdobyte duze doswiadzenie.

Janek
@Aga

mnie WSZOKOWAŁ Twój komentarz

Aga

Oczywiście, ze nie jest to ciężkie do ogarnięcia...tylko znajdą się osoby, które zawsze maja duzo do powiedzenia, bo tylko to im pozostało! W czym jest problem w obsłudze klienta? W sprawdzaniu złota? Nie ważne jaką metoda...ważne aby była skuteczna. Jeśli komuś zależy to się tego nauczy...Dopilnuje również aby z półki nic nie zginęło...Wypowiadają się osoby, które usłyszą jakieś plotki i stworzą sobie własna historie...lub starały się o prace w tej firmie i niestety im nie wyszło...Ja współpracuje z tą firmą już kilka lat i nigdy nie zdarzyło się, ze coś zginęło mi z półki lub żeby właściciel źle mnie potraktował. Zarobki są adekwatne do tego ile kto włoży wkładu w swoja prace, jeśli ktoś jest ambitny to jest w stanie dobrze zarobić.

Center

UWAGA: przestrzegam przed podejmowaniem pracy w czymś co nosi w nazwie karat, lombard karat, karat sp. z o.o. W ogóle nie zwracać uwagi na ogłoszenia pochodzące od nazwy karat. Obecnie ogłosili poszukiwania naiwnych do pracy. Nie dać się w ten chory układ wciągnąć, szkoda czasu na jakikolwiek kontakt z nimi a tym bardziej na jakąkolwiek rozmowę kwalifikacyjną. Całkowity brak profesjonalnej osoby HR, rozmowę będzie przeprowadzał niby pracownik (pożal się Boże) lub niby menadżerka (dramat). Nie posiadają żadnego sytemu wartość, nie wspominając o wiedzy, fachowości i profesjonalizmie. Na temat zagadnień zawodowych najbardziej bladego pojęcia nie mają. Zarobki kolejna żenada, pracownik traci na wszelkich możliwych świadczeniach składkowych.

Yuan

Bezwzględnie omijać wszytko to co ma jakiekolwiek skojarzenia z nazwą lombart karat, karat sp. z o.o. i nazwiskiem właściciela i oczywiście manegerki. Do pracy w tych śmiesznych lombardach pracownicy powinni być przeszkoleni a mówiąc dokładnej powinni przejść profesjonalne zakończone odpowiednimi certyfikatami szkolenia na wycenę. Na jakiej podstawie menagerka egzaminuje przyszłych pracowników z rozpoznawania i wyceny wyrobów, skoro sama nie ma bladego pojęcia o wycenie i rozpoznaniu? Dziwię się ludziom, którzy idą do pracy do lombardu i uważają się za znawców. Ludzie za każdy błąd płacicie wy i oczywiście do sądu jest oddawana osoba, która przyniosła do lombardu wyrób jako złoty. Wniosek: właściciel zabiera pracownikowi i temu co przyniósł do lombardu. Obecnie bardzo dużo wyrobów jest pozłacanych i wymagane są UMIEJĘTNOŚCI i FACHOWOŚĆ do rozpoznania i prawidłowej wyceny. Kolejna sprawa to tzw. inwentaryzacja. Tylko CUD z niebios sprawi, że nie będziesz dopłacał za niby ujawnione braki a to w gotówce a to za braki niby w złocie. Mógłbym tak wymieniać jeszcze wiele rożnych negatywnych stron pracy w tych pożal się boże lombardach karat ale szkoda mi klawiatury na to coś o nazwie karat. Zresztą mądry człowiek z rejestru KRS wydedukuje cóż to jest ten karat lombard i karat sp. zoo. Już niebawem będzie bardzo głosno o lombardach karat, spółce karat i innych podmiotach powiązanych. Będzie się działo, oj będzie się działo. Dodam, że niebawem rozpocznie się działalność firmy do walki z uświadomieniem klientów lombardów i działalność obrony prawnej przed prowadzonymi dzikimi egzekucjami komorniczymi. Będzie się działo. Macie na to moje słowo.

Mogłoby się wydawać, że wszystko jest OK. Niby minimalna i długo się pracuje, ale podobno ładnie można "dorobić" do wypłaty prowizją. Jednak im dalej, tym gorzej. Po przejściu szkolenia z teorii czekałam tydzień, aż ktoś "z góry" przekaże na punk większą ilość złota i srebra do odbycia szkolenia złotniczego. Mimo to na egzaminie z Panią Manager usłyszałam, że owo szkolenie było za krótkie - a kto odpowiadał za ilość przekazanego materiału i czas jaki to zajęło? Nie Pani Manager? Moje szkolenie trwało łącznie 3 tygodnie i przez ten czas osoba będące managerem firmy nie miała czasu zajrzeć do mojego CV - to również były wg tej osoby moją winą. Następnie zostałam poproszona o pokazanie swoich notatek - prawie jak w podstawówce. Na koniec usłyszałam, że jeżeli chcę pracować to muszę odbyć jeszcze minimum tydzień szkolenia - oczywiście całkowicie za darmo, a pomijając czas trzeba jeszcze doliczyć koszta dojazdów. Niestety, mimo moich chęci i bardzo przyjaznych i chętnych do pomocy dziewczyn na punktach, które mnie szkoliły, nie zdecydowałam się na taką "ofertę życia", głównie dzięki traktowaniu przez Panią Manager - co to za praca w której o wszystko trzeba się dopraszać dniami czy tygodniami i ktoś jeszcze robi łaskę, że zrobi?

Elka

Wszystko prawda, byłam i nie polecam. To nie jest uczciwa oferta. Odpowiedzialność za wszystko, metody sprawdzania złota/srebra rodem z średniowiecza, jak się pomylisz - ty płacisz. Awantury, płacze "klientów" i 1600 zł brutto. Praca 6dni w tygodniu - listy obecności...(usunięte przez administratora)

ef

Czego można się nauczyć w lombardzie? Ustawiania oczu dookoła głowy? Trzęsienia się ze strachu jak wejdzie oprych? Spokoju ducha jak ludzie rozpaczają? Czują się oszukani, przegrani? Za taką kasę to lepiej w Focusie pracować, przynajmiej jedynie 5dni/tydz

genius

Niestety wszystko prawda. Płaca za taką odpowiedzialność niska, zresztą zwalniają po kilku miesiącach - jak za mało badziewia sprzedasz.

• Jak się pracuje w "KARAT" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA?

Zobacz opinie na temat firmy "KARAT" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w "KARAT" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA?

"KARAT" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
2.3/5 Na podstawie 33 ocen.

"KARAT" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA