Opinie o "KARAT" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA w Warszawa

Działalność firmy zakończona.

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie "KARAT" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie "KARAT" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż hurtowa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o "KARAT" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA w Warszawa

Czysta, BRUDNA prawda!

Nikomu nie polecę tej firmy! Niestety miałem (nie)przyjemność pracować dla tej "firmy" Czego możesz się spodziewać pracując w jednym z imitacji lombardu, Karat Anna Wargala: √ Pracę w (nie)miłej atmosferze, z wiecznymi pretensjami o rzeczy które na dobrą sprawę ani od Ciebie nie zależą, ani nie należą do Twoich kompetencji (usunięte przez administratora) √ Wypłata najniższa krajowa(usunięte przez administratora) √ Pracę na dwa etaty z wynagrodzeniem za jeden - no dobra przesadzam, jak by podliczyć godziny to wychodzi 1.5 (pon - pt 8-20 / sob 10 - 16) √ Ciągłych dopłat za "ujawnione braki", które magicznie się generują przez program w którym firma może zmienić dane na dowolnie prze siebie wymyślone (usunięte przez administratora)

@Czysta, BRUDNA prawda!

Widzę że godziny przedłużone. Kary za braki, obciążenia ogromne mogą być. Szef w kamerach i ciągle telefony. Pupilki znęcające się nad innymi pracownikami.

Firma dobrze oceniana przez klientów a jak się pracuje? Może ktoś zdecyduje się zostawić tu parę informacji?

@Piotr

klientów zawsze traktujemy dobrze. Praca i szef okropna. Za wszystko odpowiedzialność i to bardzo wysoja cena. Strach przed szefem, kary z tyłka. Najczęściej kary pieniężne, (usunięte przez administratora)i inne rzeczy to norma.

Sylwia

Nie wiem skąd negatywne opinie, praca jak każda inna- w każdej jest odpowiedzialność i ryzyko (mam tu na myśli pracę w handlu ale nie tylko). Ludzie jak i atmosfera pracy jak najbardziej na plus, nie można odczuć braku wsparcia czy podziałów. Wszystkie te opinie, które czytam jak to jest źle i w ogóle, może ktoś z wypowiadających się poparłby swoją opinię merytorycznymi argumentami ? Bo jak na razie takowych brak. To forum powinno być źródłem wiedzy dla poszukujących pracy ale niestety część użytkowników pomyliła chyba strony i bezsensownie, bezpodstawnie próbuje oczernić , zaczynam się zastanawiać czy to nie aby konkurencja lub byli pracownicy, którzy okazali się nieuczciwi. Do wszystkich, którzy przyszli tu po opinie popartą doświadczeniem i faktyczną wiedzą- naprawdę polecam pracę w firmie KARAT wszystkim tym, którzy chcą zdobyć trochę doświadczenia w handlu, mieć kontakt z ludźmi ( i nie są to jak to ktoś napisał "dramaty życiowe", jeżeli jesteś kompetentny i umiesz wyjaśnić klientowi warunki umowy, nie ma szans na takie sytuacje), a przede wszystkim swobodę w pracy i autentycznie przyjazną atmosferę. Szefostwo bardzo w porządku, przez pierwsze miesiące pracy można odczuć duże wsparcie, wiele rad ale tylko ktoś kto chce się czegoś nauczyć potrafi słuchać i przyjmować je do przemyślenia, niestety nie każdy to potrafi jak widać na tym forum. Wiadomo co człowiek to opinia, dlatego najlepiej się nie bać i nie sugerować tylko złymi opiniami a mieć trochę własnego rozsądku i skoro są i dobre opinie to wypośrodkować sobie i przekonać się samemu. Kto szuka nie błądzi a można zdobyć naprawdę fajne doświadczenie i poznać wielu wartościowych ludzi. Pozdrawiam

Tratata
@Sylwia

Chyba se zartujesz Javpracowalem do nie dawna jest tragicznie. (usunięte przez administratora) Sama rotacja praconikow coś mówi i tym miejscu. Zazdrosne pracownicy o miłe słowa od szefa. Gonitwa za uznaniem.(usunięte przez administratora) Nie polecam pracy w tym miejscu

Ona
@Sylwia

Nie zgadzam się z Twoja opinią, że każdy klient po wytłumaczeniu warunków umowy potrafi je zrozumieć. Przychodzą także naćpane i agresywne typy, które za nic nie przyjmują do wiadomości tych warunków a przy tym potrafią nawyzywać od najgorszych przekleństw i nie oznacza to że osoba obsługująca jest niekompetentna.

@Sylwia

Przyjazna atmosfera? Co za ściema. Są pupilki szefa ale są też osoby męczone. Te które były nieuczciwe to najczęściej pupilki szefa, które okradały go regularnie.

@Tratata

zgadzam się

Nie polecam tu pracować. (usunięte przez administratora) i wyzysk. Szef to (usunięte przez administratora)

Jak oceniasz przebieg rozmowy rekrutacyjnej w firmie Karat A. Wargała? Jakich rad mógłbyś udzielić osobie, która rozważa skorzystanie z zaproszenia na spotkanie w tym miejscu? Czy poleciłbyś jej, a może odradził wykorzystanie szansy?
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Senior w Zespole VAT Compliance
MDDP Michalik Dłuska Dziedzic i Partnerzy Spółka Doradztwa Podatkowego S.A.
logo firmy Asystent Zdalnego Wsparcia Serwisowego
Zielona Góra
EKOENERGETYKA - POLSKA SPÓŁKA AKCYJNA
logo firmy Ślusarz lub ewentualnie pomocnik ze znajomością niemieckiego
4470 Enns - dolna Austria
Allpersona GmbH
Okoń

Tam w ogóle jest jakiś jeden legalny element w tej firemce i samochodach szefa po 3 mln zł każdy..?? :xd:)

Emilia
@Okoń

Nie przesadzaj, że po 3 mln są. A jakie modele jak już?

Radek

Ja polecam wszystko ok

Robert
@Radek

Pod jakim względem polecasz pracę w firmie Karat A. Wargała? Na zadowolenie z danego miejsca pracy wpływa wiele czynników, dlatego też chciałbym je poznać. Może zacznijmy od panującej tam atmosfery. W Twojej ocenie jest ona przyjazna?

@janek
@Robert

Absolutnie nie ma tam przyjaznej atmosfery. Pracownicy są nękani i gnębieni przez pracowadcę i tak zwana pania kierownik, przez co są dla siebie bardzo fałszywi, gdyz tam kazdy toczy walkę o przetrwanie. Pracodawca obraża pracowników oraz się z nich naśmiewa. Trzeba miec nerwy ze stali żeby tam wytrzymać. Byłem tam parokrotnie i widziałem jak są traktowani. Nikomu nie polecam. Pare razy nawet widziałem płaczące pracownice. Chyba nie na tym polega praca? Wstyd, że właściciel ma tyle kasy a pracownicy zarabiają grosze i są traktowani jak śmieci.

@@janek

W jaki sposób obraża? Co im takiego mówi.

ON

Jak często się można ubiegać tu o podwyżkę? O ile w ogóle...

Cezary

Zawsze interesowała mnie praca w takiej firmie. Podpowiedzcie czy firma może być zainteresowana nowym pracownikiem?

Robert

Proszę Cię o stonowanie emocji i nie obrażanie innych pracowników na forum. Na forum każdy ma prawo do swobodnego wyrażenia opinii pozytywnej lub negatywnej, ale należy to robić zachowując kulturę wypowiedzi oraz podając stosowne argumenty. Poruszasz sprawy głównie obyczajowe, nie napisałeś nic na temat warunków pracy. Czy aby na pewno twoją opinię można uznać za wiarygodną?

O czym Ty człowieku piszesz? Twoje opowieść jest wyssana z palca! Znam Pana Janusza jak i jego znajomych i każda z tych osób nie odważyła by się na taki gest! W przeciwieństwie do Ciebie prostaku Ci ludzie znają swoje wartości i wiedza co to kultura osobista! I żadna z kobiet pracujących w tej firmie na to by nie pozwoliła! I uwież mi, ze praca w tej firmie nie jest dla "tepych szczotek" jak to nazwałeś... spedziłbyś chociaż jeden dzień na ich stanowisku to może byś zrozumiał jak odpowiedzialna i ciężka jest ich praca... z jakimi klientami te dziewczyny maja do czynienia! Bywają tez tacy na Twoim poziomie... prostacy bez kultury i jakiegokolwiek taktu! Którzy potrafią wyzwać bo nie dostaną 5 zł na piweczko!

Jakiej konkretnie sytuacji? I w którym konkretnie lombardzie Karat kupowałeś ten telefon? Właściwie mnie interesuje tylko, to jaka jest tam atmosfera w pracy. Coś może zaobserwowałeś?

Rozner

Omijać z daleka!!!!

Nataniel

Niepokojące są te opinie. Przymierzałem się starać o prace ale teraz nie wiem

Jabłoń
@Nataniel

omijaj "firme" szerokim łukiem

Mateusz

Nie polecam! (usunięte przez administratora)

A do podpisania weksla są zmuszani tak? Gorszej bzdury dawno nie słyszałam! Co Ty myslisz Riki, że ludzi zmusza się do przyjścia do lombardu? Przecież, są świadomi gdzie idą i skoro podpisują weksel, podpisuja również umowę.

Riki
@Marta

Co tak bronisz kombinatoryka. Jeżeli chodzi to zmuszanie ma różne aspekty nie tylko siłowe. To tak by rozświetla Twój ciasny rozumek

Katarzyna

@Adrian, dziękuję Ci za wyczerpującą opinię. Twój wpis może zachęcić potencjalnych kandydatów do firmy Karat do aplikowania. Czy możesz napisać coś o systemie pracy, czy ten lombard otwarty jest również w weekendy? Czy początkujący pracownik oprócz szkolenia przechodzi obowiązkowo tak zwany okres próbny? Ile trwa wspomniany okres próbny?

Adrian

Witam jestem pracownikiem firmy Karat. Wszystkim chcącym pracować oraz z zacięciem handlowym polecam pracę w tej firmie. Naświetle w kilku punktach jak wygląda praca dla zainteresowanych. 1. Zarobki: Podstawa plus dodatki. Osobiście uważam, że taki system wynagrodzenia jest najlepszy, ponieważ pracownik nie staje się kosztem stałym dla pracodawcy a bardziej swojego rodzaju inwestycją. Jeśli potrafisz sprzedawać oraz wytłumaczyć klientowi umowę pożyczki, możesz zarobić naprawdę bardzo dobre pieniądze. 2.Ryzyko: Pracownik lombardu jest odpowiedzialny za przyjmowanie rzeczy pod zastaw jak i sprawdzanie złota. Jeśli znasz się na sprzęcie elektronicznym i dokładnie go sprawdzisz nie ma mowy o jakimkolwiek ryzyku trefnego towaru. Złoto sprawdza się specjalnymi kwasami do tego przeznaczonymi, jeśli mimo to nie jestem pewny odsyłam klienta do biura aby sprawdzić na specjalnym urządzeniu! Tutaj również ryzyko jest praktycznie zerowe. Proponuje przyłożyć się do szkolenia bo jest bardzo ważne w dalszej pracy. 3.Szkolenie/przygotowanie do pracy: Czas szkolenia jest zależny od przyszłego pracownika mi to zajęło tydzień i do egzaminu przystępowałem dwa razy ;) za pierwszym razem niestety oblałem przy sprawdzaniu złota, ale mogę się wytłumaczyć, że byłem bardzo zestresowany. Przyszłemu pracownikowi proponuję przyjąć do serca wszystkie rady od pracowników. Za dojazdy na szkolenia nie zwrócono mi kosztów (codziennie w jedną stronę 50km) choć nawet się nie domagałem ! to ja chciałem pracować w tej firmie i wiedzę jaką się zdobywa podczas szkolenia jest bezcenna oraz leży w interesie przyszłego pracownika (przynajmniej takie mam odczucie, gdy chodziłem do szkoły to szkoła nie zwracała mi kosztów dojazdów do niej, logiczne). Jeśli chodzi o badania to jak najbardziej zwrócono mi za to pieniądze. 4. klienci/swoboda pracy: Jak to w handlu bywa o klienta trzeba dbać ! uśmiech na twarzy i życzliwość to podstawa. Pracuje prawie rok i o sytuacjach z klientami można by było napisać książkę, ale z reguły wszystko przebiega normalnie. Prywatnie to chyba sprzedawca w monopolowym musi bardziej się użerać z "niemiłymi" klientami niż my w lombardzie. 5.Minusy pracy w firmie KARAT: Sama praca w firmie tak naprawdę nie ma minusów kontakt z przełożonymi i innymi pracownikami przebiega w stopniu koleżeńskim jeden drugiemu zawsze pomaga i doradzi. Praca na stanowisku pracownik lombardu to już inna sprawa trzeba być odpornym na stres. Odpowiadamy z prowadzenie lombardu, my pracownicy jak i lombard musi zarabiać. Mam nadzieję, że rozchwiałem wszelkie wątpliwości na temat pracy na stanowisku pracownik lombardu. Firmie Karat i osobom tam pracującym nie mam nic do zarzucenia nasza współpraca przebiega wzorowo.

Katarzyna

Czy ktoś z odwiedzających to forum może napisać jak wygląda praca w firmie Karat? Czy ta firma poszukuje doświadczonych pracowników czy także osoby bez doświadczenia? Na jakie wynagrodzenie i warunki pracy może liczyć przyszły pracownik tej firmy? Każda z Waszych opinii może przekonać niezdecydowane osoby.

Katarzyna

@Morty, proszę Cię o opanowanie emocji i nie prowokowanie innych użytkowników forum GoWork.pl Forum GoWork.pl odwiedza wielu kandydatów poszukujących nowej pracy. Interesują ich informacje dotyczące warunków zatrudnienia, atmosfery w firmie oraz możliwości rozwoju. Czy wiesz coś na ten temat? Czy w firmie Karat zmieniło się coś w ostatnim czasie?

Katarzyna

@Riki, czy możesz rozwinąć swoją wypowiedź? Czy byłeś pracownikiem firmy Karat A. Wargała? Jeżeli Twoja opinia o firmie jest negatywna, warto ją odpowiednio uargumentować. Czy możesz jakoś uargumentować swoje zdanie? Czy orientujesz się jak wygląda obecna sytuacja tej firmy? Czy szukają pracowników?

Katarzyna

@Riki, czy możesz coś więcej napisać o tych praktykach stosowanych przez firmę Karat A. Wargała? Jeżeli możesz to napisz proszę coś na temat warunków pracy jakie oferuje pracodawca. Twoja uzasadniona i merytoryczna opinia będzie pomocna dla osób, które poszukują informacji na temat tego pracodawcy.

Jacek

Jeśli ktoś ma dowody na takie praktyki to dlaczego nie zgłosił tam gdzie trzeba??

• Jak się pracuje w "KARAT" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA?

Zobacz opinie na temat firmy "KARAT" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w "KARAT" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA?

"KARAT" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
2.3/5 Na podstawie 33 ocen.

"KARAT" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA