Phu Eco-Constans Wojciech Kania

2 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Phu Eco-Constans Wojciech Kania

Aktualność
Kolejna ekologiczna kotłownia powstała w beskidzie żywieckim.
Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 7 dni.

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa kluczową rolę w osiąganiu wyników. Jak wygląda ten aspekt w Phu Eco-Constans Wojciech Kania?

Ewa Nowy wpis

Czy Państwo piszący o wspaniałym montażu i obsłudze, mają jak ja i ogrom klientów problem z serwisem oraz reklamacjami?

Andrzej z Cieszyna Nowy wpis
Klient

Zlecenie wykonane błyskawicznie przez uśmiechniętych ludzi mimo złej pogody i i międzyświątecznego okresu. Serdecznie dziękuję za profesjonalizm. Inni się mogą uczyć.

Jakub Nowy wpis
Klient

Bardzo dobrze wykonany montaż. Na montaż przyjechała 4 osobowa brygada (jeden elektryk). Każdy znał swój fach oraz wykonał dobrze swoją pracę. Firma dodatkowo podjęła się zdjęcia wcześniej zamontowanych kolektorów, których zdjęcie było nie lada wyzwaniem. Ekipa posprzątała miejsce montażu. Schludnie wykonana elektryka. Pan Wojtek doradził w kwestii konstrukcji z czego jestem bardzo zadowolony.

M.Syty

Firma wykonała u nas instalację fotowoltaiczną o mocy 6,4 KW z optymalizatorami 3 dni temu. Ekipa przyjechała na umówiony termin i godzinę. Sprawie i szybko zamontowała panele na dachu. Profesjonalnie wykonano instalację i zamontowano falownik. Dzień po montażu, przyjechał specjalista z Tauronu, który wymienił licznik i obecnie produkuję już prąd ze słońca.

Mirek77

Możliwość rozwoju w ciekawej branży (fotowoltaika). Dobra komunikacja z Szefem i to co najważniejsze, pieniądze na czas.

Anna

Firma Eco-Constans wykonywała u nas instalacje fotowoltaiczna o mocy 5kW dwa tyg temu. Jesteśmy bardzo zadowoleni ze wspolpracy, wykonawcy byli punktualni, dobrze przygotowani do zadania, montaż przebiegł dzięki temu sprawnie i szybko, jakość wykonania jest bardzo dobra mimo że był to dość trudny stary dach na budynku gospodarczym. Szczególnie podoba mi się estetyka wykonania wszystkich podłączeń do falownika, panowie kreatywnie zaproponowali lepsze rozwiązanie niż pierwotnie planowaliśmy z mezem, współpracujący z firmą elektryk jest rzetelnym profesjonalista który chętnie doradzi i pomoże w razie pytań, dziękujemy za przyjemna współpracę, polecam tą firmę z czystym sumieniem

@Anna

W imieniu całego zespołu dziękuję za tak miłe słowa. Polecamy swoje usługi dla Państwa i Państwa znajomych

Jan

Solidnie zamontowany system na bardzo ciężkim dachu,dachowka ma prawie 50lat jednak ekipa bez problemu sobie piradziła. Chętnie polecę ta firme moim znajomym.

pawelg27

Firma rzetelna ,montaż przebiegł szybko i sprawnie,po montażu firma opiekuje się instalacją, Jestem zadowolony

@pawelg27

Dziękujemy za pozytywny odbiór mojej firmy polecamy się na przyszłość......

Andrzej

Z czystym sumieniem moge polecić firmę Pana Wojtka za uczciwe pidejscie do sprawy szybki i sprawny montaż.

@Andrzej

Panie Andrzeju dziękuję za pozytywną opinię. Dużo słońca niech służy Państwu na lata

Agnieszka

Gdzie można znaleźć informacje o obecnie trwających rekrutacjach w Phu Eco-Constans? Szukałam w internecie, ale niestety nic tam nie ma o wolnych miejscach... Może tutaj na forum ktoś coś podpowie?

Andrzej

Witam. Chciałbym podzielić się moją opinią co do firmy Eco_Constans. A mianowicie. Firmę Pana Wojtka polecił mi mój przyjaciel przekonując mnie co do rzetelności i jakości wykonania. Jak się okazało miał rację. Po umówionym spotkaniu z Panem Wojtkiem i przedstawieniu oferty zdecydowałem się na wykonanie systemu instalacji o mocy 6.2 kW. Ustaliliśmy termin realizacji projektu. Ekipa wstawiła się wg ustaleń od samego rana i ku mojemu zaskoczeniu wykonywała pracę tylko i wyłącznie z zewnątrz (mój dom jest wysoki) więc bardzo mi to odpowiadało. Panowie którzy montowali panele byli konkretni i moim zdaniem bardzo sumienni. Takie miałem wrażenie. Poleciłem tą firmę także moim znajomym i oczywiście bardzo mi dziękowali za polecenie Eco_Constans. Śmiało mogę powiedzieć że firma Pana Wojtka zasługuje na dobrą opinię i polecam ja tym, którzy chcą mieć kogoś uczciwego, niedrogiego czyli konkurencyjnego co do podobnych firm. ???? Jeżeli ktokolwiek szuka firmy do wykonania instalacji i czyta ta opinię to : Śmiało DZWOŃ, UMAWIAJ SIĘ. Ja jestem zadowolony w 120 %. Pozdrawiam Pana Wojtka i ekipę.

Łodygowice  5,8kWp panel Sharp + Solaredge

Aktualność
Instalacja Maków P. moc 5,76 kWp płyta ALEO produkt z 25-letnia gwrancją i certyfikatem. To był ciężki dach do wykonania instalacji dachówka  karpiówka zajmuje więcej czasu .
Panie Januszu dużo słońca........
Baca

Jak to mówią ile ludzi tyle opinii,ale do sedna firma założyła instalacje PV w dwa dni ,instalacja pracuje bez zarzutu ,i mam nadzieje ze z pompa ciepla takze bedzie bezproblemowo.

@Baca

Cieszy mnie to że moja ekipa spełniła Państwa oczekiwania. Życzę dużo słońca

Robert

Witam. Firma Eco-Constans zamontowała mi system fotowoltaiczny w Bielsku Białej (instalacja podzielona na dwie połacie). Wszystko zostało wykonane zgodnie z ustaleniami. Pan Wojciech przedstawił dobrą ofertę i zaproponował termin. Ekipa mimo niesprzyjającej pogody dotrzymała umówionego terminu, wszystko wykonali fachowo i sprawnie (tak jak chciałem). Z czystym sumieniem w 100% polecam tą firmę. Mówiąc szczerze jestem zaskoczony niektórymi negatywnymi opiniami, no ale cóż anonimowo można napisać wszystko... Pozdrawiam Pana Wojciecha i techników z Eco Constans.

@Robert

Dziękuję Panie Robercie za szczerą opinię i za szeroką rekomendację. Myślę że osoby, które Pan polecił są tak samo zadowolone z naszej obsługi jak Pan.

Robert

Aktualność
Kolejna ekologiczna kotłownia powstała w beskidzie żywieckim.
Widziałem na własne oczy.

Szkoda tylko że zdjęcie przedstawia kotłownię która była zamontowana w 2017r. Byłem ją zobaczyć kilka dni po montażu bo właściciel tej instalacji to mój dobry znajomy. Niestety nie powiedział żadnego dobrego słowa o rzeczonej tutaj firmie. Z resztą czytając poprzednie opinie , nie dziwię się...

Aktualność
Zapewnione ciepło w Twoim dom za pomocą pompy ciepła Firmy Hot Jet czyli..........energooszczędnie, ekologicznie bezobsługowo a web serwer pozwala na obsługę pompy z każdego miejsca na świecie.

Aktualność
Zima tuż tuż jednak jestem przekonany że nasz klient na pewno nie  zmarznie w swoim domu. Przedstawiamy montaż kotła opalanego pelletem 17kW z automatycznym czyszczeniem palnika, dostarczony pellet wystarczy śmiało na cały sezon grzewczy.....

Zostaw merytoryczną opinię o Phu Eco-Constans Wojciech Kania - Bielsko-Biała

Phu Eco-Constans Wojciech Kania