Opinie o Firma Zatorski Krzysztof Zatorski w Sochaczew

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Firma Zatorski Krzysztof Zatorski. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Firma Zatorski Krzysztof Zatorski o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż hurtowa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Firma Zatorski Krzysztof Zatorski w Sochaczew

W tym momencie to sam się zastanawiam nad poprzednią opinią. Tylko dlaczego rekrutacje miałyby nie być w zasadzie prowadzone? Pokazała mi się oferta pracy dla pomocnika operatora CNC, dlatego się interesuję, jestem ze sochaczewskiego i roboty będę szukać. Z opisu wynikało, że przyznawane są jakieś premie. czy ktoś może się odnieść co do ich wysokości? Warto czekać na ofertę?

Nowy Nowy wpis

Czy w tej firmie prowadzone są rekrutację?

Fredzis Nowy wpis

Czy przyjmują do pracy kobiety na produkcji, jakie zarobki

Dariusz Nowy wpis

@kinga widzialas gdzieś taką ofertę pracy?

Czy po rozmowie w Firma Zatorski Krzysztof Zatorski rekruter odezwał się do Ciebie z informacją zwrotną? Po jakim czasie to nastąpiło? Podziel się swoim doświadczeniem z innymi.
logo firmy Specjalista psychoterapii uzależnień
logo firmy Manager w zespole Cen Transferowych
MDDP Michalik Dłuska Dziedzic i Partnerzy Spółka Doradztwa Podatkowego S.A.
logo firmy Accounts Receivable Specialist – Credit Collection (m/f/d)
Bruker Business Support Center Sp. z o.o.
logo firmy Specjalista / Specjalistka ds. przygotowania inwestycji
Kaliszuk sp.j. Staff Partners
Kinga

A jakie są zarobki na stanowisku pomocnika operatora obrabiarki ?

Hrabia

Witam. Na stanowisku pomocnik operatora obrabiarki CNC bardzo długo nie będziesz pomagał operatorowi, a obrabiarki CNC będziesz oglądał z odległości ok 30 metrów (jak będziesz musiał wokół nich posprzątać to będzie bliżej). Głównym twoim zadaniem będzie gratowanie lub sprzątanie, a wszystko na tempo pod czujnym okiem kamer. Dosłownie jeden niewłasciwy ruch i masz rozmowę na temat czy jesteś potrzebny firmie oraz czy warto z tobą podpisać umowę tymczasową przez agencje na kolejny miesiąc. Nie zapomnij zorganizować sobie ubrania roboczego i obuwia ochronnego, bo go długo nie dostaniesz. Jak usłyszysz o premii to bądź przygotowany na to, że szybko jej nie zobaczysz. Jedyny 'pozytyw' to fakt, że pracuje się od poniedziałku do piątku, co przydatne jest dla osób studiujących zaocznie. Takie są fakty. Mity możesz przeczytać w innych niektórych komentarzach. Pozdrawiam.

Hrabina
@Hrabia

Czy?

Chłopaki z Produkcji
@Hrabia

Cześć, Dostałeś zadanie rozpoznawania gatunków tworzyw u nas stosowanych - po 2 tygodniach stwierdziłeś że dostaleś za mało czasu, po kolejnych 4 tygodniach stwierdziłeś że "z lenistwa" odpuściłeś temat... Miałeś ochotę zostać operatorem, niestety bez podstawowej znajomości materiałów jakie mialbyś obrabiać jest to niemożliwe, dlatego też tak długo nie pomagałeś operatorowi. Jakie będą główne zadania na stanowisku Pomocnika Operatora prezentujemy każdemu podczas pierwszego spotkania rekrutacyjnego, także i Tobie zostały one zaprezentowane... (Pokazujemy jak się pracuje na danym stanowisku, co należy do obowiązków, jakie są stopnie rozwoju i awansów, jak rosną wynagrodzenia itp. - jaśniej już chyba nie można tego przedstawić) Co do kamer to rzeczywiście mogą one przeszkadzać osobom które przyszły "przetrwać" tutaj 8 godzin zamiast pracować, ci którzy pracują nie zwracają na nie uwagi. Kamery są teraz obecne w większości zakładów, to normalne. Premia jest nie uznaniowa a regulaminowa, dlatego też każdy z pracowników zna wysokość swojej premii i ona musi się zgadzać na koniec miesiąca, premia jest naliczana w sposób czytelny dla każdego. Fakt, trzeba na nią zapracować - nie ma nic za darmo. Mimo wszystko dzięki Tomku za Twoją opinię, życzymy abyś w końcu znalazł pracodawcę który zatrzyma Cię dłużej niż na kilka miesięcy, powodzenia. My natomiast szukamy ludzi którzy pracy się nie boją i chcą się czegoś nowego nauczyć, zostać Pomocnikiem Operatora, poźniej Operatorem CNC który w przyszłości może zostać Kontrolerem Jakości, Technologiem czy Konstruktorem. Pozdrawiamy

Alek

Pracuję iż u nich kilka lat. Najpierw przez agencję ( tez było dobrze, bo byłem traktowany tak samo jak pracownik firmy), teraz przez firmę bezpośrednio ( bo zawsze dają szanse ludziom z agencji na przejście do firmy). Zarobki są ok. Dobra podstawa i premia. Co do pracy- to chyba jak wszędzie, trzeba pracować. Czasami jest zapier....ol, czasami normalnie . Jak na warunki Sochaczew - to dobra praca i płaca.

ktosik
@Alek

zastanawiam się na skrajnościa opinii , jak to jest naprawdę? czy kolega dobrze trafił czy pracodawca zmienił podejscie?

Daniel

Świetny pracodawca i oby jak najwięcej takich firm było, polecam pracę.

Megamała

Czy ktoś może powiedzieć jak jest z zatrudnieniem na stanowisku przedstawiciel handlowy? Widziałam ostatnio ogłoszenie do pracy. Jak wygląda z zatrudnieniem? Jest przez firmę czy przez jakąś agencję pracy? Jak z planami? Do wyrobienia? Jakich zarobków można się spodziewać?

Ggg
@Megamała

Przez agencje...

Alek
@Megamała

plany do wyrobienia, zresztą to handlowiec robi plan dla siebie i przedstawia go szefowi. Normy jak wszędzie. Praca najpierw przez agencję a potem przez firmę.

Odra

Witam. Mam mieć rozmowę w tej firmie jako przedstawiciel handlowy. Jak wygląda praca? Jakie zarobi? Budżetu są do zrealizowania? Można używać auta prywatnie i jakie to auto?

x1

Jak zarobki? Ile można dostać na "dzień dobry" na rękę jako pomocnik operatora CNC oraz jako operator CNC?

Mmm
@x1

Marne zarobki , mnóstwo pracy bez premii

x1
@Mmm

A może konkretniej?

Mario
@x1

.... dajcie sobie spokój

byly pracownik

Wiec firma nastawiona tylko na zysk.nie szanuje pracownika.Normy nie do wyrobienia a jesli sie juz jakims cudem uda to I tak znajda pretelst zeby ja oberwac.Umowa przez agencje przedluzana co miesiac na miesiac.Co prawda nie daja najnizszej ale na ten zap. ....ol to I tak za malo Pozdrawiam czytajacych

Zostaw merytoryczną opinię o Firma Zatorski Krzysztof Zatorski - Sochaczew

• Jak się pracuje w Firma Zatorski Krzysztof Zatorski?

Zobacz opinie na temat firmy Firma Zatorski Krzysztof Zatorski tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Firma Zatorski Krzysztof Zatorski?

Firma Zatorski Krzysztof Zatorski
4.1/5 Na podstawie 28 ocen.
  • Gawłowska 99
    96-500 Sochaczew