Opinie o GK Vision Group w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie GK Vision Group. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w GK Vision Group o rekrutacji.

Branże: Pozostałe - sprzedaż hurtowa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o GK Vision Group w Warszawa

Martin

Vision security mozna i grzeska namierzyc odpowiedziec na ogłoszenie o pracy i umówic tak dostał w ryj na ndodrzu we wrocławiu ktos umówił sie przyjechał i w ryj dostał zawsze namierzy sie jego.

WR

WSZYSCY NIE ZADOWOLENI POWINNI ODWIEDZIĆ TEGO GRZEGORZA NA OBIEKCIE I DAĆ DO ZROZUMIENIA CO O TAKICH LUDZIACH MYŚLIMY !!!CZY KTOS WIE DOKŁADNIE GDZIE MOZNA GO znaleść???

Vision security i zosia to kochanka grzegorza daje mu (usunięte przez administratora) na obiekcie pije alkohol i dlatego broni go i firmy oni mają pokój na zelaznej i jak na kontrol przyjezdza na weekend to mu (usunięte przez administratora) daje nawet zona niewie o tym i dlatego broni go firmy.stawia jej wszystko obraca pieniedzmi pracowników

Tomek wrocław

Vision security to teraz izabela i klaudia ogłaszają sie to kochanki p.grzegorza oszustki wywalone z innych firm za picie rozwiazywanie krzyzówek jak dzwoni sie w sprawie pracy to niechcą prawdy powiedziec nazwy firmy tel 668.

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie GK Vision Group, daj nam znać, co sądzisz o jej przebiegu. Jakie warunki Ci zaproponowano? Jakie wymagania ma pracodawca na stanowisko Pracownik Ochrony? Podziel się swoimi wrażeniami!
logo firmy Pielęgniarek/Pielęgniarzy
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy PRACOWNIK DOŁOWY NIEWYKWALIFIKOWANY
Ornontowice
Universal Energy Sp. z o.o.
Romek z opola

Vision security i grzegorz to oszusci.on to potrafi zwalniać za prawde i jak ktos upomni o zaległe pensje.mnie zwolnił bo do warszawy pojechał upomniec o swoje.w warszawie to grzegorza rodzina jego trzymają na siłe firma dziadowska grzegorz w opolu tez dostał w ryj za oszustwo i zwolnienie bezprawne ludzi obiecuje 5zł a potem 2.5złpłacą a sam ma12zł na godzine.

Jan z wrocławia

Grzegorz mieszka w opolu jest koordynatorem na opole wrocław namierzyc mozna go sobota niedzie w godz 10-16.na ul zelaznej jest na kontroli.ostatnio na obiektach sam siedzi bo brak chetnych do pracy obiekty sypią mu sie ostatnio zona i kochanka jego ogłasza sie boi sie po obiektach jezdzic moze w łeb zarobic za oszustwa.

WR

Czy ten GRZEGORZ jest nie namiezalny?Wkońcu jest z Wrocławia?

Jan z wrocławia

Vision security i G-ek we wrocławiu oberwał ostatnio za oszustwa na nadodrzu i firma wycofała sie z obiektu .obiecał 5 a 2.5.koles dostał przyjechał na obiekt z zona i g-ek z vision security dostał w ryj nawet policja olała go na innych obiektach szykują to samo

krakus

ludzie uważajcie następny twór który powstał to firma NEO z Wrocławia ul. Wita Stwosza następna pseudo firma która obiecuje grosze i nawet tego nie płaci

Tom z opola

Kierownik co we wrocławi i opolu.p.g.ek.boi na obiekty za oszustwa jakie robi obiecanki.ostatnio uciekał z obiektu bo trafił na osobe co sprawiedliwosc bez sadu wymierzyli zona uciekła na policje .policja jak przyjechała dowiedziała sie na temat oszust kazała pozem zbiorowy wyroki nakazy sadowe by odebrali koncesje.

Jarek

Pracowałem w vision security dziadowska firma za grosze zatrudnia pijaków za 3.zł oni maja po 4oogodzin.kierownik z vision z wrocławia to oszust zona nielepsza co innego obiecuje co innego daje miałem miec5.50.a dostałem 2.80.za godzine.grzesiek to oszust

Nicko mc Nicko

Słowo " (usunięte przez administratora) quot; nie jest pomówieniem tylko stwierdzeniem zaistniałego faktu i sytuacji zgodnej z prawdą - okradano pracowników z należnych im pieniędzy !!! Co do etykiety to nikt tu słów obraźliwych i niecenzuralnych nie używa - a koledzy piszący powyżej niech się lepiej podciągną w ortografii , bo wstyd. Jeśli chodzi o opinie o firmie - poczytajcie sobie wcześniejsze wpisy , to może zrozumiecie !

krakus

Nie rozmieszaj mnie człowieku ta agencja jest profesjonalna nie błaźnij się a morze ty jesteś przy korycie i doisz tych pracowników z kasy zwłaszcza za ostatni miesiąc nie wypłacając im kasy co do opisów o tej firmie jak by było dobrze to żaden pracownik który miał do czynienia z tą firmą złego słowa na pracodawcę nie powiedział

Niecenzuralne nie, ale pomawiające i obraźliwe !

Nicko mc Nicko

Złodzieje to nie jest słowo niecenzuralne !

krakus

Ta posrana firma złodziejska pod nazwą NIXUS właśnie straciła ŚCP w Morawicy nie zapłacili ludziom ani grosza kazali im podpisać umowy z firmą VERA 2 umowy jedną na 50 zł netto na sprzątanie a drugą na 750 zł netto na ochronę razem 800 zł netto za 240 godzin to ile to wychodzi na rękę 3,33 zł netto ale żeby było że pracownikom zapłacą w umowie jest zapis że pracownik sam prosi wręcz błaga że jak coś źle zrobi to mu ta firma nie zapłaci ani grosza gdyż wyraża zgodę na karę w wysokości 100%,

zosia

tyyy MARIAN !! lecz się na nogi bo na głowę już za późno.. wchodzisz, piszesz bzdety które nie są w rzeczywistości prawdą, i z ludzi którzy dali wpisy na tą strone nikt nie jest rodziną z P.Grzegorzem tylko i wyłącznie ja. Pretensje są do niego (czytałam wszystkie posty) ale to nie on się zajmuje wypłatami. wcześniej widziałam też że było napisane że żona Grześka odbiera telefony i na spotkania jeździ, co jest nieprawdą bo na spotkania jeździ owszem KOBIETA,ale jest to druga kierowniczka !! ona wgl nie jest jakkolwiek spokrewniona z Grześkiem. nie rozumiem co teraz maja znaczyć te negatywne opinie na temat firmy. jeżeli wam się nie podobało bo rzekomo czujecie się oszukani to wasz problem, tak jak wczesniej napisałam w poście ,,trzeba było nie chlać na obiekcie i krzyżówek rozwiązywać" tylko robić to co do waszej pracy należy !! jest dużo osób które pracowały,pracuja w tej firmie i nie maja żadnych pretensji do firmy ani do nikogo.. Ale przecież zawsze znajdzie się jakiś kretyn któremu coś nie pasuje i od razu musi całą działalność oczerniać w internecie ;) powodzenia bo jak wyskakujesz z tymi kodeksami to i powinieneś też wiedzieć że oczernianie człowieka,firmy też jest karalne, grozi grzywana. skoro tak piszesz za pieniądze to znaczy ze ich nie masz a na grzywne byś miał ? ogarnij facet..a firma może się dowiedzieć o tej stronece ;)

MARIAN

Ty się nie mylisz ty jesteś zenujący i niebędę komentował kim jesteś (zmień taśme bo się powtarzasz). Jak jesteś nie kumaty to odsyłam do KODEKSU KARNEGO ART. 286

Jakbyś był Marianie trochę inteligentny to zwrocilbys uwagę iż nie pisze anonimowo, po pierwsze moje imię jest centrymetr nad opinią, a po drugie mowie ze pracuje na obiekcie, nie jestem niczyjym kuzynem, szwagrem, mężem ani bratem. Zastanawia mnie ta wasza nienawiść, gdybyście normalnie zakończyli wspolprace to jestem pewien na 100% ze dostalibyście wynagrodzenie, a tak to pewnie zostaliście wyrzuceni za alkohol, kradzież albo opuszczenie posterunku, czy może się myle ?

@Marek

Dla mnie i tak to była praca mocno tymczasowa. Nie jestem ochroniarzem i być nie zamierzam nigdy więcej !!! Nikt mnie nie wyrzucał , nikt nie wniósł na mnie skargi. Znalazłem pracę i odszedłem w połowie miesiąca i za półtora miecha mi nie wypłacili nie licząc kilku setek przelanych po interwencji firmy windykacyjnej , którą i tak Vision w końcu olał nie odbierając od nich telefonów itp. Zwyczajni (usunięte przez administratora) i tyle. Nie życzę Ci tego ale przekonasz się - bo w zmianę nie wierzę.

Nicko mc Nicko

Popieram Cię Marianie - i wielu innych też.Pisz do mnie , informuj , adres mail znajdziesz we wcześniejszych wpisach. Precz z oszustami !!!

mmmm
@Nicko mc Nicko

Chce dolaczyc sie do pozwu tez mnie oszukali z wynagrodzeniem

Zostaw merytoryczną opinię o GK Vision Group - Warszawa

GK Vision Group
1.4/5 Na podstawie 361 ocen.
  • Al. Jana Pawła Ii 26 lok. 1019
    00-133 Warszawa