Opinie o GK Vision Group w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie GK Vision Group. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w GK Vision Group o rekrutacji.

Branże: Pozostałe - sprzedaż hurtowa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o GK Vision Group w Warszawa

makar

za firme wzioł sie prokurator, wiem o tym bo byłem na przesłuchaniu, tez tam pracowałem i jestem zawiedziony, nie płacili , byc morze teraz odpowiedza za te oszustwa

Nicko mc Nicko

Niestety admin usuwa linki do stron przydatne w naszej sprawie.

Nicko mc Nicko

Wypowiedź fachowca na temat umów śmieciowych - są one praktycznie łamaniem prawa w państwie , które posiadaniem prawa się szczyci. (usunięte przez administratora)

Nicko mc Nicko

Uwaga również na UNIVERSAL SECURITY !!! (usunięte przez administratora)

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie GK Vision Group, daj nam znać, co sądzisz o jej przebiegu. Jakie warunki Ci zaproponowano? Jakie wymagania ma pracodawca na stanowisko Pracownik Ochrony? Podziel się swoimi wrażeniami!
logo firmy Pielęgniarek/Pielęgniarzy
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy PRACOWNIK DOŁOWY NIEWYKWALIFIKOWANY
Ornontowice
Universal Energy Sp. z o.o.
Tomi wrocław

Firma jest w krajowym rejestrze długów jak i w biku mam nakaz sądowy do zapłaty i vision security jest jako nierzetelna firma juz zadnego przetargu niewygra warszawskie firmy co oszukują to omega pilnuje urzedu skarbowego stare miasto wrocław.i sat quard pilnowała cmentarzy komunalnych i niepłaciła ludzią pensji nastepna vision security jak i prolex pani prezes kupuje auta stawia dom a na pensje pracowników pieniedzy niema

bks

ile obiecywali że (usunięte przez administratora) liżesz pracodawcom buraku pastewny

Też Jaro

Antyreklama i ostrzeżenie. I tyle.

TOMASZ

Widzę, że firma ktora ma same negatywne wpisy postanowiła sama sobie w pisać pozytywną opinię.Przypominam jesli ktoś podpisuje umowę z pracownikiem a potem nie wypłaca mu wynagrodzenia to jest zwykłe oszustwo (art. 286 kk- podlega karze pozbawienia wolności od 6 miesięcy do lat 8.i na talich ludzi i firmy trzeba reagować i skaładac zawiadomienia do Prokuratury bo to ni esą odosobnione przypadki.Odsyłam na inne strony aby poczytać co to za firma nawet na facebuku ludzie skarzą sie,że nie otrzymali wynagrodzenia .

niedorozwinięty?

Pracuję w tej firmie kilka miesięcy , Uzgodnione pieniądze otrzymuję nawet przed czasem . Z pracy ciecia zadowolony jestem bardzo. Uważam że jeśli komuś jest za mało lub coś nie odpowiada niech rezygnuje to jest rynek byle by obustronnie w miarę rzetelnie dochowywać umów. U mnie na razie jest OK zobaczymy co będzie dalej. Pomyślcie tylko nad tym czy nasza działalność jest produkcyjna ? Czy nie stanowi to dodatkowego obciążenia dla zleceniodawców ? Czy jesteśmy niedozastąpienia (?) ? Czy te wysoko ceniące się (drogie) firmy będą jeszcze długo egzystować ?? a Jeśli uważacie że firmy z was zdzierają to sami zakładajcie takie firmy przecież to "złoty interes " .. Przysięgam jestem tylko cieciem i nie imputujcie mi że to ktoś z zarządu albo przydupas .Mam tylko inny ogląd bo sam prowadziłem firmę .

neo
@niedorozwinięty?

Po co takie bzdury pisze przydupas Sawickiego

niedorozwinięty?

pantera
@niedorozwinięty?

Oni rozpoczynają prace we Włocławku w Urzędzie Statystycznym i Państwowej Inspekcji Pracy(proponują umowy o dzieło za 3,50 na godzine). Najzabawniejsze jest to że US i PIP wiedzą że ta firma to krętacze i oszušci a jednak podpisali z nimi umowę. Powstaje pytanie dlaczego PIP i US naginają prawo wiedząc o złej sławie firmy?..... Odp- bo Vision zaproponował głodowe stawki!!! Ludzie obecnie tam pracujący wahają się między odejściem a pozostaniem ( pozostać za głodowe pensje, czy jednak odejść).

WROCŁAW

Proponuje się zebrac we WROCŁAWIU(osoby które zostały pokrzywdzone przez tą firmę)i złozyć grupowe zawiadomienie o mozliwosci popełnienia przestepstwa do Prokuratury przez tą firme.JUZ kilka osób jest chętnych.Mój tel. (usunięte przez administratora)

Gienek

Unikać jak ognia !!! Pomijam już fakt , że każda wiarygodna firma dająca ogłoszenie powinna podać tel. - najlepiej stacjonarny , wiarygodne dane - siedziba , kod pocztowy , strona internetowa itp. Osoba prowadząca rekrutację też powinna być znana z imienia i nazwiska. Gdyby nawet zasady prowadzenia rekrutacji tego nie wymagały , to zwykła kultura osobista. Od nas żąda się C.V. z wszelkimi ważnymi danymi - a wysyłamy je do duchów. WSZYSTKIE firmy rekrutujące w ten sposób to podejrzane "firmy krzak".Tylko kilka najbardziej wiarygodnych dużych firm z tej branży rekrutuje "normalnie" z zachowaniem zasad.

marian

Przybywa ogłoszeń GRZEGORZA z WROCŁAWIA-warto się nad nimi zastanowić czy warto?. Dozorca Mienia ul. Legnicka Wrocław, Stare MiastoDodane o 12:43, 3 Sierpnia 2014, id ogłoszenia: 98183221 Obserwuj Forma zatrudnienia: Umowa zlecenie Wymiar zatrudnienia: Pełny etat Zatrudnię chętne osoby do pracy na stanowisko Dozorce Mienia we Wrocławiu ul. Legnicka . Praca w systemie 24/48 . Praca przy ochronie pustostanu. . W odpowiedzi proszę przesłać imię nazwisko i nr telefonu . ------------------------------------------ Dozorca Mienia ul Księcia Witolda Wrocław, ŚródmieścieDodane o 13:01, 2 Sierpnia 2014, id ogłoszenia: 98087829 Obserwuj Forma zatrudnienia: Umowa zlecenie Wymiar zatrudnienia: Pełny etat Zatrudnię chętne osoby do pracy na stanowisko Dozorce Mienia we Wrocławiu ul. Księcia Witolda . Praca w systemie 24/48 . Praca przy ochronie pustostanu. Dla osób z umiarkowanym stopniem możliwa umowa o pracę . W odpowiedzi proszę przesłać imię nazwisko i nr telefonu i czy jest grupa . -------------------------------------------------------------------------------------- Dozorce Mienia ul. Rydygiera Wrocław, Stare MiastoDodane o 13:00, 2 Sierpnia 2014, id ogłoszenia: 88395167 Obserwuj Forma zatrudnienia: Umowa zlecenie Wymiar zatrudnienia: Pełny etat Zatrudnię chętne osoby do pracy na stanowisko Dozorce Mienia we Wrocławiu ul. Rydygiera . Praca w systemie 24/48 . Praca przy ochronie pustostanu. Dla osób z umiarkowanym stopniem możliwa umowa o pracę . W odpowiedzi proszę przesłać imię nazwisko i nr telefonu i czy jest grupa . Praca od 05.06.2014

Pracowałem we wrocławiu teraz dla picu kierownik daje nr zony swojej i ona jedzie na spotkanie a kierownik to prostak jak ktos po imieniu nazywa z pracy wywala zona teraz jedzie na spotkanie odbiera telefony.sprzątaczka za sprzątanie sztabowej 550zł dostała i uciekła miała 1250miec

wrock

Ostatnio widzę,że czesto pojawiaja się ogłoszenia na tablicy.pl "pana" GRZEGORZA który szuka nowych ludzi z WROCŁAWIA i okolic!!!czyżby nikt niechciał pracowac za 2,50-3zł?? ( których i tak może nie zobaczyć).Dlaczego ktoś udciwy zmienia ciagle konta??dlaczego boi sie podać nawet swój tel. tylko karze aby osoba zainteresowana wysłała mu tel z strony tablica.pl.Czy te kombinacje nie są dziwne??ZASTANÓWCIE SIĘ NAD TYMI OGŁOSZENIAMI POWAZNIE. A osoby które zostały oszukane przez tą firme proszę o kontakt!!!Czas złożyć zbiorowe doniesienie o oszustwach!!!!!!!!!!!!!!

Ryszard
@wrock

Witam. My w Bartoszycach dostaliśmy już od komornika umorzenie postępowania. Również zastanawiamy się nad złożeniem zawiadomienia o oszustwie. Chcemy też składać pozew na zarząd firmy, ale prezesem jest jakiś chińczyk i jest to zarząd jednoosobowy. Jesli ktoś ma namiary na dyrektora (usunięte przez administratora). ze szczecina to proszę o podanie. To jemu chcemy założyć sprawę o oszustwo. Pozdrawiam

TOMASZ

Uciekają z pracy dla tego, że płacą po 2,50-3zł na godzine (po godzinie pracy mozna zaledwie bułke słodką kupić-o ile wypłaca!!!!bo osób oszukanych ciągle przybywa)Tylko dlatego uciekają bo ludzie nawet takich ochłapów nie otrzymóją.Odsyłam na tablice.pl (widze,że tu też sa juz zamieszczone ogłoszenia ostatnie z wczoraj GRZEGORZA ktory szuka kolejne ofiary ktorych wyroluje...

Gosia

Firma dziadowska za 2.5 dworca nadodrza chcą pilnowac uganiac z pijakami narkomanami0 sprzetu alarmowegop.grzegorz kłamie jak pytałam o wypłaty mowi 5zl na reke jak wypłata przeliczy sie wynosi.2.5.i dlatego uciekają.pracownicy

TOMASZ

Widzę, że nowych ludzi szukają na tablicy.pl do pracy i coraz więcej szukanych przybywa!!!

bol
@TOMASZ

ostrzegam wszystkich przed zatrudnianiem się w tej firmie-nie obejrzycie ostatnich poborów a komornik nie ma z czego ściągnąć-skontaktujcie się z pracownikami ochrony sądu w Bartoszycach, Lidzbarku Warmińskim itd nawet kierownik regionalny z Olsztyna nie obejrzał od nich wypłaty pracownicy OchronyZUS w Lidzbarku mimo umów o pracę też bez pieniędzy

@bol

Proponuję poważnie przemyśleć pracę za głodowe stawki. Dopóki są chętni sukin.... będą wykorzystywać ludzi !!! A trzeba z nimi walczyć - nie dorabiać ich.

WROCŁAW

Praca dla Dozorcy Mienia ul. Sztabowa Wrocław, Krzyki Dodane o 13:09, 2 Sierpnia 2014, id ogłoszenia: 85863265 Obserwuj Forma zatrudnienia: Umowa zlecenie Wymiar zatrudnienia: Pełny etat Poszukuję chętne osoby do pracy jako dozorca mienia we Wrocławiu ul. Sztabowa. Praca 7 dni w tygodniu w godzinach 06:00-22:00 Wynagrodzenie 800 zł netto za około 240 rbg Zainteresowane osoby proszę o wiadomość z imieniem nazwiskiem i nr telefonu . Dla osób posiadających 2 grupę inwalidzką możliwość zatrudnienia na umowę o prace. Możliwość podjęcia pracy od zaraz Grzesiek Na OLX.pl od gru 2013 Ogłoszenia użytkownika Czyżby nowych ludzi szukają do pracy??? a co z kasa??

Bogdan R

Kolejna firma - usunięte - to Magnum z siedzibą w Warszawie i pobliskim Legionowie - są dwa adresy.

bks

złodżeje

Zostaw merytoryczną opinię o GK Vision Group - Warszawa

GK Vision Group
1.4/5 Na podstawie 361 ocen.
  • Al. Jana Pawła Ii 26 lok. 1019
    00-133 Warszawa