Opinie o VISEE w Koszalin

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie VISEE, lecz też Klientów firmy. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie VISEE o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o VISEE w Koszalin

Laik

Podobno wszystkim obniżyli pensję a wszyscy piszą że zadowoleni . Chyba szefowie sami piszą te opinie.

LBS Nowy wpis

Jeżeli lubisz pracować minimum 10h spać po za domem i pracować za nianizaszą krajową bo nie wykonałeś planu to praca ok ????.

Jaki rodzaj umowy preferowany jest w VISEE?

Lbs Nowy wpis
@Pytanie

Umów o pracę + własna działalność

Jaka umowa obowiązuje w VISEE podczas okresu próbnego?

LBS
@Pytanie

Umowa probna na trzy miesiące musisz mieć własną działalność .

ks
Kandydat
@LBS

Umowa na okres próbny na własną działaność ? Jakieś dziwactwo.

lbs Nowy wpis
@ks

dziwne ale prawdziwe od początku musisz mieć działalność gospodarczą masz umowę oni płacą zus , ty płacisz podatek od przychodu

Emiz

Pracuję od pół roku, dobre warunki i stabilność zatrudnienia. To na czym mi szczególnie zależało :)

lbs Nowy wpis
@Emiz

z tego co wiem to dość szybko odszedłeś z visee

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Antek

Kompetentne podejście, możliwości rozwoju i awansu.

Patryk

Wysoka jakość wycieraczek płaskich, jak na zamienniki naprawdę potrafią pozytywnie zaskoczyć trwałością mocowań i zastosowanej mieszanki gumowej.

Sylwia
@Patryk

Czyli rozumiem, że polecasz produkty Visee i jesteś zadowolony? To super! A mógłbyś proszę napisać jeszcze coś o ich cenniku i czy ceny są w porządku w porównaniu z konkurencją? Jak myślisz?

KamSon

Jestem zadowolony, dwa miesiące i jest coraz lepiej.

Laik

Do lauk
@Laik

Z naciskiem na podobno. Jak będziesz miał pewność to napisz. To bardzo dobry pracodawca. Wielu mogłoby się tu uczyć jak szanować łudzi.

Onzy
 Rekomendacja

Całkiem przystępne warunki, do tego możliwość złapania premii.

Kortek
 Rekomendacja

Uważam, że warunki są w porządku. To co obiecali jest zapewnione.

Jon

Dobra i profesjonalna firma również od strony pracodawcy.

Kebes

Ok, raczej nie zamierzam szukać innej pracy. Na ten moment jestem zadowolony.

Ganek

W porządku, dobry warunki i pełne podejście do klienta.

Kazek

W porządku, to co obiecali są w stanie zapewnić. Do pracownika podchodzą z odpowiednim szacunkiem.

Obes

Stabilne miejsce zatrudnienia, nadgodziny dobrze płatne.

Herol

Dotrzymują warunki jakie mi zaoferowali na początku. Możliwość rozwoju, awansu i otrzymania premii. Konkretne godziny pracy.

Fuzz

Dobrej jakości propozycje w zakresie wycieraczek samochodowych. Rozsądna cena, korzystam i jest w porządku!

Nuki

Ok, pracowałem dłuższy czas. Warunki były w porządku, pracę skończyłem tylko dlatego prze przenieśliśmy się z małżonką do innego miasta.

Junn

Jest ok, warunki umowy w porządku. Później wszystkiego dotrzymują, atmosfera też przyjemna

Kesi

Firma o wieloletnim doświadczeniu, dobrą organizacją, fajnymi zgranymi ludźmi i jasno przedstawionymi warunkami pracy.

Zostaw merytoryczną opinię o VISEE - Koszalin

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

VISEE
4.6/5 Na podstawie 38 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • ul. Szczecińska 44