VISEE

Koszalin

Opinie o VISEE

Aliwski

Pracuję na magazynie w firmie Visee i pomimo niedużego doświadczenia wszystko mi dokładnie wytłumaczyli i dali czas na wejście w rytm pracy. Kierownictwo wyrozumiałem i w razie jakichkolwiek wątpliwości, czy problemów można na nich liczyć.

Sebas

Na ten moment pracuje mi się w Visee dobrze i pomimo zwiększonej ilości pracy przed świętami jest dobrze. Płace są ok oraz można liczyć również na premie. Jak muszę raz na jakiś czas wyjść z pracy wcześniej to kierownictwo nie ma z tym problemów.

Mariner

Jestem zadowolony z zajmowanego stanowiska w Visee, które jest zgodne z moim wykształceniem. Pracownicy są zintegrowani i nie pojawiają się żadne duże spory. Szefostwo potrafi załagodzić każdą sytuacje i dbają o swoich pracowników.

Turdek

Szefowie Potrafią zarządzać duża kadrą pracowników i wszystko jest na swoim miejscu. Nie ma poganiania, czy przymusowej pracy po godzinach. Wynagrodzenie zawsze jest terminowo wypłacane dla każdego pracownika.

Nordez

Polecam Visee, jeżeli ktoś ma zamiar aplikować na stanowisko w tej firmie. Ze względu na profesjonalne podejście szefa, odpowiednią płacę i dobre godziny zmian :)

Joczyk

Szukałem firmy, gdzie będę mógł w spokoju pracować. Lubię mieć z góry ustalone zadanie, które muszę wykonać i tak jest właśnie w Visee. Do tego są dobre godziny pracy i dość przystepne nagrody finansowe oraz prezenty na święta.

Karlos

Pracuje mi sie w Visee przyjemnie. A na to składają się na pewno dobre warunki, rodzinna atmosfera w firmie (co mnie naprawdę zdziwło w porównaniu do hurtowni w której pracowałem wczesniej). Zarobki są odpowiednie i wypłacane zgodnie z ustalonym terminarzem.

Igorski

Mam naprawdę pozytywne zdanie o Visee jako pracodawcy. Atmosfera w pracy jest odpowiednia. Wynagrodzenie jest wypłacane terminowo, także z tym nigdy nie było problemów. Ogólnie jeżeli chodzi o wszystkie warunki pracy to nie mogę narzekać :)

Nofaklen

Ze stanowiska jestem zadowolony. Szef zapewnia odpowiednie warunki pracy z możliwością awansu i podwyżki. Atmosfera w firmie również jest bardzo przyjazna ;)

Artkoni

Pracuje w Visee od kilku miesięcy, więc jeszcze nie mam tak długiego stażu, ale na razie mam pozytywne zdanie. Kierownicy i szefostwo szanuje pracowników i atmosfera panująca również jest ok. Jeżeli wykonuje się swoje obowiązki rzetelnie to nie ma jakichkolwiek problemów :)

Patrini

Pracuję w Visee od ponad roku. Pracodawca jest bardzo miłą osoba i wie jak zarządzać sporym zespołem. Co do płacy jest ok, a zakres działań jak najbardziej do ogarnięcia w godzinach pracy.

Darekk

Na pracę nie mogę narzekać, bo wykonuję tylko swoje obowiązki za które odpowiadam. Szef dobrze żyje z pracownikami i nigdy nie było między nami spięć. Wszyscy się szanują i atmosfera między pracownikami również jest odpowiednia, tak powinno być wszedzie.

EmilK.

Visee jako miejsce do pracy jest jak najbardziej dobrą opcją. Dobre warunki, zgrana ekipa i porządne szefostwo które zawsze płaci na czas z możliwością awansu. Na ten moment nawet nie myślę o zmianie pracodawcy.

MateuszGawrynek

Mam firmę transportowa i zdeycowałem się w końcu na zakup wycieraczek od VIsee. Ogólnie jestem z nich bardzo zadowolony i jezeli chodzi o porządne wykonanie to chyba nic mi nie dorównuje. Warto rówinez wspomnieć o porzadnym mocowaniu pióra, czego mi własnie brakowało.

SebastianNolko

W końcu wycieraczki które zostały stworzone z pomysłem i zachowaniem standardów. POrzadne metalowe mocowanie, pieknie wykonane pióro z dobrej jakosci mieszanek gumowych. Do tego doskonale usuwają całą wode z powierzchni szyby. Jestem zadowolony z ich produktow.

BorysE28

Moi przyjaciele na wspólnym spotkaniu polecali mi wybór wycieraczek od Visee, jednak nie do końca byłem przekonany. Jak juz zmusiła mnie ich wymiana, postanowiłem wybrac właśnie tego producenta. Teraz śmiało powiem, że warto je kupić. Od razu widać różnice w porównaniu do słabych rozwiązań. Czas mija, ale ich jakość nie spada ;)

RadosławBaliński

Ja mogę jedynie wypowiedzieć się o jakości wycieraczek i tutaj muszę wychwalić Visee bo sam byłem w szoku że wycieraczki do ciężarówki mogą być aż tak wytrzymałe. Mijają 2 lata a ja nadal używam tych samych, a pomimo mijającego czasu nadal bardzo dobrze ściągają całą wodę.

TomaszW

Praca jest dobra. Odpowiednie warunki, jeżeli chodzi o płacę to też nie mogę narzekać. Standard zachowany :)

Jacek

Spokojna praca, każdy robi co do niego należy, szefostwo ok. Atmosfera bardziej niż pozytywna.

Bartosz

Przyjemna praca, dobre warunki. Fajna, rodzinna atmosfera w firmie, co nie zdarza się aż tak często. Płaca jest dobra, człowiek nie zastanawia się czy starczy do kolejnej i zawsze jest w terminie.

Marcel

Pracuję w Visee i jak do tej pory nie narzekam. Miła atmosfera, prawie rodzinna, warunki pracy dobre. Warunki płacowe (każdego to najwięcej interesuje) są również ok.

BartekW

Nie mogę powiedzieć złego słowa o pracodawcy. Wszystko jest ok, pensja dobra. Atmosfera również fajna, zdarzają się jakieś odstępstwa, ale to jak w każdej firmie. Praca jest dobra, satysfakcjonująca, a to chyba najważniejsze.

WojtekH

Bardzo fajna atmosfera w pracy. Nie można narzekać na warunki pracy jak i na pensje. Wszystko jak najbardziej ok.

Przemysław

Podobnie jak Ziemowit mam pozytywne doświadczenie z firmą VISEE. Fantastyczna atmosfera w pracy, fajni ludzie, bardzo zgrani. Wynagrodzenie oczywiście w terminie i na odpowiednim poziomie. Można powiedzieć, że praca marzenie :)

Ziemowit

Pracowalem w VISEE, fajna rodzinna atmosfera. Na wynagrodzenie tez nie narzekalem :))

Zostaw opinię o VISEE - Koszalin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie VISEE