Opinie o VISEE w Koszalin

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie VISEE. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie VISEE o rekrutacji.

Branże: Pozostałe - sprzedaż hurtowa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o VISEE w Koszalin

Kindel

Jest w porządku, miejsce dobre do pracy pod względem zarobków i atmosfery.

Wils

Porządny pracodawca, musiałem się przeprowadzić dlatego zmieniłem miejsce pracy. Natomiast jakbym został na miejscu na pewno bym został :)

Redis

Dobrze mi się tutaj wiedzie! Dają możliwość awansu, do tego coraz lepsze zarobki i dobrze zgrany zespół pracowników.

Gogol

Mogę tylko dodać, że bardzo dobrze jest oceniana firma w internecie.

Rozmowa kwalifikacyjna bywa bardzo stresująca. A jak było w Twoim przypadku? Ilu rekruterów prowadziło rozmowę? Podziel się opinią ze spotkania w firmie VISEE.
logo firmy Specjalista IT ds. wsparcia
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Specjalista / Specjalistka ds. przygotowania inwestycji
Kaliszuk sp.j. Staff Partners
logo firmy 2024 Revenue Operations Summer Intern
Equinix Poland Sp. z o.o.
Jani

Dobre miejsce do pracy w dłuższym czasie, odpowiednio traktują swoichswopracowników pracowników i potrafią wynagrodzić za dobrą pracę.

Selik

Coraz lepsze płace, możliwość rozwoju i dogodne warunki pracy oraz godziny.

Tinek

Jestem jeszcze dość nowym pracownikiem, ale szybko się zaaklimatyzowałem. Fajna atmosfera, praca odpowiednio wynagradzana i wypłata na czas. Do tego możliwość złapania dodatkowej premii, czy też ewentualne nadgodziny są dobrze płacone.

Hob

Jestem stałym już pracownikiem Visee i jak do tej pory nie myślę o zmianie miejsca zatrudnienia. Warunki pracy są jasne, nie ma kłopotów w razie potrzeby wzięcia dodatkowego dnia wolnego. Kierownictwo szanuje pracowników niższych szczebli, więc czuję się dobrze, a nie nastawiany wyłącznie na jak największą wydajność kosztem atmosfery panującej.

Kub

Dobrej jakosci wycieraczki, zakup udany i osobom ktore zastanawiają się nad zmianą piór zdecydowanie polecam Vise Aquatec

On

Ja z pracy w firmie Visee mogę być zadowolony. Zawsze wypłata jest terminowo na koncie, odpowiadam tylko za swoje obowiązki i ich realizację a też atmosfera między pracownikami ale i tymi z wyższych szczebli według mnie jest na odpowiednim poziomie.

Hubik

Bardzo dobrej jakości biura, dobre ceny i do tego trwałość na długie miesiące. Polecam sprawdzić , a szczególnie Visee Aquatec

Milek

Wszystko jak do tej pory w porządku. Płaca dobra, na atmosferę nie narzekam i zawsze odpowiadam wyłącznie za swoje obowiązki a nie niewykonaną pracę innych współpracowników.

xxx

Stabilne zatrudnienie, dobra atmosfera która jest podstawą do tego aby (nam) pracownikom dobrze się pracowało i co ważne wynagrodzenie jak i dodatki wypłacane zawsze zgodnie z dniem wypłaty.

jarko

Jest ok, dotrzymują warunków umowy o pracę jaką otrzymałem.

Kidin

Ode mnie również Visee jako pracodawca otrzyma pozytywną rekomendację, ponieważ w firmie można poczuć się dobrze, każdy pracownik jest ważny i również doceniany za swoją pracę jeżeli rzeczywiście jest ona wykonywana dobrze. Właśnie tego oczekiwałem i tak jak do tej pory jest, mam nadzieję że się nic na gorsze nie zmieni.

Sewek

Firma dbająca o pracowników, dlatego wiedziałem że zostanę tutaj na dłużej. Do tego rozsądne płace i praca wyłącznie w zakresie moich obowiązków :)

@Sewek

Oceniłeś firmę pozytywnie i napisałeś, że pracodawca dba o pracowników. Czy możesz napisać, na jakie benefity lub dodatki socjalne może liczyć pracownik firmy VISEE? To jest istotny temat dla wielu potencjalnych kandydatów. Pracownicy wiedzą, że podstawowa pensja nie już coraz częściej standardem w firmach.

Doni

Pracuję tutaj już praktycznie rok i jak najbardziej mogę pozytywnie wypowiedzieć się na temat Visee. W końcu trafiłem na firmę w której szanuje się pracownika jak i pracę przez niego wykonywaną. Atmosfera jest okey, nie ma problemów z płatnościami również za nadgodziny

Mol

Dobre warunki pracy tak jak było to w umowie, pracuję w Visee prawie rok i nie zamierzam w najbliżej przyszłości zmieniać miejsca zatrudnienia. Pozdrawiam

Gordek

Bardzo dobra atmosfera między pracownikami, także do pracy przychodzę z chęcią a nie żadnym przymusem. Do tego zawsze na czas wypłacane wynagrodzenie, możliwość premii i podwyżek wraz ze stażem pracy, także jest tak jak powinno to wyglądać.

Morsi

Mi na ten moment nic nie wiadomo, ale pewnie jakby była to na stronach związanych z pracą byłaby taka informacja, że poszukują pracowników na dane stanowiska. A Ty @Irek na jakie chciałbyś aplikować?

Zostaw merytoryczną opinię o VISEE - Koszalin

• Jak się pracuje w VISEE?

Zobacz opinie na temat firmy VISEE tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 20.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w VISEE?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 19, z czego 18 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

VISEE
4.6/5 Na podstawie 38 ocen.
  • ul. Szczecińska 44
    75-137 Koszalin