Opinie o Martech s.c. w Rzeszów

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Martech s.c.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Martech s.c. o rekrutacji.

Branże: Pozostałe - sprzedaż hurtowa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Martech s.c. w Rzeszów

Nordi Nowy wpis

Na forum nikt nie będzie udzielał informacji o zarobkach. A w sumie jest ono uzależnione od wielu ważnych składników, to kwestia indywidualna.

Pan Nowy wpis
@Nordi

To jest akurat najważniejsze i na forum jak najbardziej to powinno być. Jak narazie po wpisach wiadomo tylko, że jest tam lipna atmosfera i ogólnie słabo.

Pan Nowy wpis

Jakie zarobki, pełno tu opinii ale brak oczywiście najważniejszego, ile się tam zarabia?

Julka Nowy wpis

@oleg ale przecież miałeś wszystko zapisane w umowie

OLEG

Podsumowując nikomu nie polecam byłych pracowników Martecha ,Vandera, itd nabrałem się na ich doświadczenie i przechwałki... jak potencjalny pracodawca zobaczy w CV niech dzwoni do tych Firm . Chciałem sprzedaży i gór zysków ,które obiecywali... mam tylko niemiłe wspomnienia i mnóstwo wydanych pieniędzy.

Andy
@OLEG

Jesli ktos ci obiecuje gory zyskow a ty to lykasz to tylko swiadczy o twojej inteligencji

@OLEG

Też jestem pracodawcą. (po treści przypuszczam, że właściciel się wkurzył). Pewnie też ma swoje racje. Trzeba by było wysłuchać drugiej strony. Pewnie chłop też ma sporo do powiedzenia w wielu tematach odnośnie pracowników ale...portale to nie miejsce na wylewanie pomyj. Szacun... Z drugiej strony jesteś poszkodowany, bo nie możesz się bronić faktami... Panie kolego generalnie masz pełne prawo zatrudnić np. handlowca, wyznaczyć mu limit do wyrobienia, policzyć czy ci się to opłaca po prostu. Jeżeli ci się to nie składa to po prostu rozwiązujesz umowę zgodnie z prawem i tyle. Masz do tego prawo.

@Andy

Chłop zwyczajnie zaufał ludziom...pewnie był naiwny. To nie sprawa inteligencji. Jak to się mówi: " jak ktoś ma miękkie serce to ma twardą d*pę". Dokładnie tak jest. Sprawdziłem na necie i firma jest chyba 5 lat na rynku, także nie sądzę żeby głupi potrafił takie coś ogarnąć. Generalnie nie ufaj ludziom. Sprawdzaj jak pracują. Ludzie obiecują bo im się wydaje, że dadzą radę, a później rzeczywistość pokazuje że to nie takie proste. Zwalniasz, bo obiecywał złote góry i nie ma, a później hejt na necie, że jesteś dziadem, że szmelc towar, dziadostwo. Żenujące... Generalnie kto pisze komentarze na portalach???? Ci którym nie wyszło... Przecież nie napiszą: "wspaniała firma, zatrudnij się, super ludzie, atmosfera, masz dużo swobody, jak chcesz i potrafisz handlować to zarobisz!" Przecież zaraz ktoś się zapyta: To po coś się zwolnił? Panie Szef...To tylko hejt. Głowa do góry! :-)

Makrut
@Andy

Mylisz sie przyjacielu jest mnóstwo przedstawicieli którzy nic nie dają tylko wegetują (wyłudzają wynagrodzenie) poznacie ich jak w CV maja mniej niż 3 miesiące przepracowane w danej firmie nie klasyfikuje ich to w kryteriach doswiadcenia i umiejętności a zwyczajnie w naciągactwie i nieudacnictwie. Chłopaki zatrudniajcie ludzi zobaczycie i wróćcie tutaj... chętnie wówczas poczytam na temat zasobu ludzkiego. Oczywiście sflutrowanym dziękujemy bo oni zawsze maja racje wylewając pomyje. Niech lepiej zapiszą się na jakaś terapie psychologiczna to może wówczas ich kobiety będą miały z nich lepszy pożytek

RZ
@Makrut

Albo omówić XXXX zł jako podstawę, a potem rozbić to na 2 składniki i wysłać kierownika do podpisania umowy z hasłem "tak było ustalone" 3 miesiące to się szuka pracy, jak ktoś robi w wała pracownika, to pracownik potem robi na pół gwizdka bo już szuka innej roboty. Po tym poznasz beznadzieją firmę że rotacja pracowników to 90% ;]

Jak przebiegła Twoja rozmowa kwalifikacyjna w firmie Martech s.c.? Napisz o swoich odczuciach ze spotkania. Czy coś Cię zaskoczyło w oferowanych warunkach współpracy? Opowiedz nam o tym.
logo firmy Specjalista psychoterapii uzależnień
logo firmy E-commerce Sales Expert with German
Webinterpret SAS
logo firmy Regionalny Menadżer Sprzedaży Packaging Industrial
Igepa Polska Sp. z o.o.
logo firmy Manager w zespole Cen Transferowych
MDDP Michalik Dłuska Dziedzic i Partnerzy Spółka Doradztwa Podatkowego S.A.
Stefan

Niestety jak nie uda się utrzymać pracy w firmie to zaczynamy ją oczerniać?

OJ Stefan
@Stefan

W tej firmie nikt nie chciał utrzymywać stanowiska pracy ponieważ nie było realnych możliwości na podnoszenie swoich kwalifikacji zawodowych jakiegokolwiek rozwoju a w dodatku zła atmosfera pracy też w tym nie pomagała. Więc nikt tu nikogo nie oczernia a piszą prawdę.... Pozdrawiam.

Norbi
@OJ Stefan

Niby jest tam tak zle a firma nadal prosperuje i ma się dobrze ludzie pracują zarabiają zaczynaja te złe komentarze tracić blask .Najlepiej kogoś oczernić dać mu w pysk bo wiemy ze nie odda ludzie do roboty a nie siedzenie na internecie i sranie po innych

RZ
@Stefan

Utrzymać pracy? Chyba pracownika ;] Patologia i tyle.

Co wchodzi w socjal Martech s.c.?

Odpowiedź

Dostaniesz samochód który technicznie ma wiele do życzenia, laptop, telefon z ery przed Smartfonowej no chyba że coś się zmieniło ale wątpie :D a tak to tyle i wiadomo wszystkie składki itp.... To tyle. Pozdrawiam

Zuzanna
@Odpowiedź

@Odpowiedź Jak długo pracowałeś w Martech? Mógłbyś rozwinąć myśl "wszystkie składki itp"? Bardzo mi na tym zależy, aby uzyskać jak najwięcej informacji odnoszących się do warunków zatrudnienia w tym miejscu.

Krasnoludek

Prawda boli to przykład tego że co poniektórzy nie potrafią przyjąć krytyki i wolą usunąć wpis by się oczyścić . O tej firmie można napisać książkę i o dziadostwie jakie tam panuje !

były

Gratuluję polityki i szczytu dziadostwa... Co zabolał ostatni komentarz?(usunięte przez administratora) Prawda boli!

obserwator

Firma na skraju bankructwa, braki magazynowe, finansowe szefostwo widzące tylko swój czubek nosa zero szacunku dla pracownika dno i kilometr mułu!

@obserwator

Hm...żeby napisać, że jakaś firma jest na skraju bankructwa to trzeba mieć wiedzę kolego, wiedzę księgową jaka jest kondycja jakiejś firmy. Takie pisanie to jest po prostu "hejt" i pisanie po złości. Mogą mieć inwestycje jakieś, albo jest jeszcze ze 100 innnych możliwości. Nie sądzę żebyś miał taką wiedzę? A jeżeli nie masz takiej wiedzy to są to tylko złe emocje. W tym przypadku mają ich zdyskredytować. Pewnie ci czymś zaszli za skórę...i tyle. Ja też prowadzę firmę. Czasami mam braki w towarze na magazynie, ale to nie znaczy że bankrutuję. Ludzie...trochę racjonalnego podejścia. Z resztą... kto ma ZAWSZE full stany magazynowe??? Zawsze czegoś brakuje. Pozdrawiam.

Duży
@nowy

Za napisanie takich informacji czyli działanie na szkodę przedsiebiorstwa które są nieprawdziwe może być sprawa sądowa i wyrok za naruszenie dobrego imienia właścicieli i dobrego imienia firmy. Jeżeli wykazaliby straty z tego tytułu z powodu nieprawdziwych informacji można dostać wyrok "Za utracone zyski", a te kwoty mogą być ogromne. Także ludzie myślcie co piszecie! W necie nic nie ginie!

Zainteresowany PH

Widzę że potrzebują przedstawiciela na Podkarpaciu i Lubelskie. Jakie sa naprawdę warunki w tej firmie, targety, pensja itp. Dużo komentarzy negatywnych i się zastanawiam czy aplikować. Będę wdzięczny za odp. Pozdrawiam

Zainteresowany PH

O widzisz też zauważyłem że jakimś chińskim bublem handluja może ktoś to pracował tam albo pracuje dał by więcej informacji? Pozdrawiam.

Rzeszów

Pracowałem. Nie polecam.

@Rzeszów

Ooo a można wiedzieć co się stało że już nie pracujesz?? Czy podobna sytuacja jak w komentarzach poniżej?

Gruby
@Zainteresowany PH

Zdecydowanie nie polecam i odradzam....

@Zainteresowany PH

O premiach nie ma co liczyć bo targetu na pewno nie zrobisz sprzedając taki sprzęt. Dodatkowo dodaj sobie z 3 województwa więcej niż jest podane w ogłoszeniu "Podkarpacie i Lubelskie". Opóźnione wypłaty to normalka. Szefostwo czyli dwóch właścicieli nie wiem czy ze sobą w ogóle rozmawiają bo jeden od drugiego nic nie wie jeżeli chodzi o wynagrodzenia. Zero dbałości o pracownika.

były pracownik Podkarpacie

NIE NIE NIE NIE NIE polecam

Zainteresowany PH

Podjąłem już pracę w innej firmie więc dzięki za wszystkie informacje :) i z tego co widzę dobrą decyzję podjąłem. Pozdrawiam.

Były

Bardzo dobrą

@były pracownik Podkarpacie

Konkretnie i na temat. (żartobliwie)

nowy

Skoro takie konkrety to jaki target miałeś??? Bo kurde może faktycznie jakieś normy z kosmosu... Następnym razem jak będę przejeżdżał to tam zajrzę z ciekawości. Czuję się sprowokowany do sprawdzenia! -0 Jeżeli się odważę i sprawdzę, że niby chcę się zatrudnić to napisze co mi dali. Ciekawe co mi powiedzą... Oczywiście jak to zrobię i podjadę tam i dostanę od nich warunki to pociągnę ten wątek i napiszę co i jak konkretnie i kwoty jakie mi podali. Bo to co piszesz Nick to na razie nic nie mówi. Może ty byłeś słaby... Jak sprawdzę to dam znać. Pozdrawiam.

@Rzeszów

Kurde! Ludzie konkrety! Może herbaty nie mieli... Nie no...jak mam sobie opinię wyrobić? Na określeniu: "Nie polecam???" To ja w podstawówce tak miałem, że jak się z kumplami umówiliśmy, że kogoś nie lubimy to szedł hejt i inni też nie lubili, bo widzieli, że większość nie lubi to oni też. Nie no masakra jakaś...

Duży
@nowy

Chociaż jeden koleś co podszedł profesjonalnie do tematu! Plus 10 punktów do profesjonalizmu!!!

Dno - miałem podpisać umowę - na szczęście się ocknąłem

Praca

Bardzo dobra decyzję podjąłes ????

@Praca

Weź się chłopie za robotę nie będziesz miał czasu na ujadanie

Praca

A ty co teraz?? Ja ci tu potwierdzam że dobra decyzję podjąłes a ty z morda haha weź się ogarnij.

@Praca

Generalnie jak czytam czym wy się ludzie kierujecie przy wyborze pracy to mi się chce śmiać z was...naprawdę. Jak żeście sobie kobietę wybierali to też żeście się kumpli pytali co myślą o niej??? Gratuluję metody wyboru!

były pracownik Podkarpacie

Mam grupę inwalidzką - na chwilę pracowałem - zgarnęli za mnie pieniądze, odbębniłem swoje na magazynie, biurze, warsztacie, na polu robiłem wszystko i nie polecam wyzysk (usunięte przez administratora)wysysk....

Piecoooch
@były pracownik Podkarpacie

Mogłeś nie rzucać kamieniami o szkole to byś w Biurze pracował zawsze byłoby lżej może zastanów się załóż działalność dostaniesz dotacje z PEFRON i będziesz sam sobie szefem

@były pracownik Podkarpacie

Ciekawe...to co ten koleżka pisze. Skoro mógł pracować na polu, magazynie, warsztacie itd. to na wózku nie siedzi. Czyli sprawny chłop tylko coś tam mu dolega i dostał najmniejszą grupę czyli jak cię zatrudnili to mają chyba 450zł z ciebie. Kurde...chłopie! Co ty piszesz! Nie kompromituj się! Ale cię złupili... Może nie było zajęć dla ciebie i żebyś nie spał po kątach to ci szukali jakiejś roboty żeby cię nie zwolnić! Baba... Nie no litości...i ludzie później takie głupoty czytają... Do roboty! Życie to nie je bajka... Pozdrawiam. Ps. Popłakałem się ze śmiechu. Naprawdę! :-)))

Rzeszowiak

Firma w Garazu i Szopie, dziennie przejezdzam kolo ich Siedziby ( garazu )

@Rzeszowiak

Bzdura! Również przejeżdżam koło nich może nie codziennie, ale raz może dwa w tygodniu. Chłopie! Jaki garaż?! Jaka szopa?! Administrator powinien te(usunięte przez administratora) usunąć! Ludzie jedźcie i zobaczcie poprostu. Gniot info i obraźliwe... Ładny budynek zrobiony w szkle!

eR Zet

Patologia w najczystszej postaci, odradzam pracę ;]

Xyz
@eR Zet

Potwierdzam!

Andy

Prosze o opinie na temat tej pseudo firmy, czy oprocz wiecznie opoznionych wyplat i ogolnego dziadostwa ma ktos jakies inne spostrzezenia ??

Homer Simpson
@Andy

Dodam coś od siebie najgorszemu wrogowi nie życzę pracy w tej pseudo firemce, brak jakiegokolwiek poszanowania człowieka, co do płacy to zgadzam się z kolegą powyżej, o stanie technicznie aut lepiej się nie wypowiadać, wymagania i targety wyciągnięte z kosmosu, towar psuł się na potęgę wiec klienci mieli w (usunięte przez administratora) współpracę z tą że firmą. Ciągłe telefony od pana "kierownika" i panów szefów ze sprzedaż za mała co raz to nowe głupie pomysły które rzekomo miały usprawnić pracę ale miało to odwrotny skutek i wiele wiele innych. Rotacja handlowców średnio co 3-4 miech nowy handlowiec. Doświadczenia w tej firmie na pewno nie zdobędziecie. GORĄCO NIE POLECAM :)

Zostaw merytoryczną opinię o Martech s.c. - Rzeszów

Martech s.c.
1.1/5 Na podstawie 21 ocen.
  • Ignacego Paderewskiego 96 lok.
    35-328 Rzeszów

Martech s.c.